Перейти к содержанию

Ціна пакетів в наступному сезоні


Рекомендуемые сообщения

43 хвилини тому, davolodya сказав:

Мені не цікаві постійні оптові покупці дешевих пакетів - всі пакети продаю ДОРОГО, від одного до  дрібних  партій, максимум 10- 15 в одні руки, самовивозом

В тому то і справа що більшості потрібно великі партії і ДЕШЕВО . Щоб спрацювати бджолу по максимуму і в наступному році купити знову. Не буде таких оптовиків, пакетне бджільництво загнеться:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Николай77 сказал:

В тому то і справа що більшості потрібно великі партії і ДЕШЕВО . Щоб спрацювати бджолу по максимуму і в наступному році купити знову. Не буде таких оптовиків, пакетне бджільництво загнеться:IMHO:

Десь ми подiбне уже чули,що якщо нестане експортерiв меду,то вуликами можна буде розпалювати. Нагадуе iсторiю про динозаврiв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, САНЯ88 сказав:

 

2 хвилини тому, САНЯ88 сказав:

Десь ми подiбне уже чули,що якщо нестане експортерiв меду,то вуликами можна буде розпалювати. Нагадуе iсторiю про динозаврiв.

В томуто і справа що ціну на мед встановлює експортер а не пасічник. Внутрішній ринок меду " скорее мертв чим жив". Якщо небуде ексорту то мед як молоко  в мультику Простоквашино буде і в умивальнику.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто признаеться по якій ціні була закупка.Нам , в Дніпропетровщину,привозили по 1400гр. Так думаю,що мені Сергій Летвиненко завіз по дорозі додому пакети придбані десь на сумщині по 1100гр. Ніскільки не вважаю його заробіток 300гр\пакет  невиправдано великим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Николай77 сказав:

 

В томуто і справа що ціну на мед встановлює експортер а не пасічник. Внутрішній ринок меду " скорее мертв чим жив". Якщо небуде ексорту то мед як молоко  в мультику Простоквашино буде і в умивальнику.

1 хвилину тому, Винодел сказав:

Хто признаеться по якій ціні була закупка.Нам , в Дніпропетровщину,привозили по 1400гр. Так думаю,що мені Сергій Летвиненко завіз по дорозі додому пакети придбані десь на сумщині по 1100гр. Ніскільки не вважаю його заробіток 300гр\пакет  невиправдано великим.

Віницька обл. 900 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Николай77 сказал:

А яке пряме відношення ціни пакету до доски, металу,палива? Тільки до товару які виробляють бджоли а це мед. А ціна на мед мінлива як погода.

Якщо подивитися з іншого боку зору покупця пакету зборожчло паливо значить пакет повинен бути трохи дешевше щоб мені було вигідно за ним їхати 1600км.

 

3 часа назад, Николай77 сказал:

Цю свою теорію доказуйте в ціні на мед. А як показує практика покупатель всегда прав.

Покупатель всегда прав но ценник пишет продавец.... С таким подходом.. есть хороший выход..:)

3 часа назад, Николай77 сказал:

рій це форма розмноження бджіл. І пасіку я можу збільшити в двічі в травні 

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Александр К. сказав:

 

Покупатель всегда прав но ценник пишет продавец.... С таким подходом.. есть хороший выход..:)

:hi:

Особливо в цьому році показово було з ціниками на кавуни:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Николай77 сказав:

Віницька обл. 900 грн.

Або пакет "худий" або продавця життя і обставини "приперло" або покупець за таку ціну- геніальний менеджер здатний "продати запакований пісок бідуїну в пустелі".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Винодел сказав:

Або пакет "худий" або продавця життя і обставини "приперло" або покупець за таку ціну- геніальний менеджер здатний "продати запакований пісок бідуїну в пустелі".

Не все то золото що блистить! Худі,хворі і т.д. пакети неберу. Це була нормальна ціна на 10 травня, зважаючи на весну. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Николай77 сказав:

з ціниками на кавуни

Мій односельчанин перший придбав по 200гр. за кавун, в супермаркеті, причому, з його слів, несмачний. Для себе оцінив його як-дурень. Донедавна в "варусі" були по 3,5гр\кг пристойні за смаком. Селянину купувати кавуни в супермаркеті то моветон,нонсенс але таке вже потворне сучасне життя.Йде до того, що дітей нам робитимуть бо так :надійніше, раціональніше,доцільніше,розподіл праці, і дуже може бути, що я до цього доживу,тобто побачу,що мої нащадки таким чином ...відтворюються. Побалакали... про ціну пакетів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Николай77

я  так зрозумів ви пользували пакети, то ,може , не полінуетесь описати результати використання.

Цитата

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Винодел сказал:

Хто признаеться по якій ціні була закупка.

В прошлом году в начале мая продавал 20 штук одному покупателю 6-и рамочные (рут система) перезимовавшие отводки, цена 1500 грн/шт. Клиент в целом остался доволен товаром.

Если удачно перезимуем, цену поставлю 1800 грн за єту же комплектацию или вообще не буду продавать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Винодел сказав:

Николай77

я  так зрозумів ви пользували пакети, то ,може , не полінуетесь описати результати використання.

 

Собі беру 20-30 пакетів для оновлення крові на пасіці інші 50 під замовлення. За що люблю степовичку за гарний взяток на соняшнику та середні сімї в зиму. Пасіка на стаціонарі так як працюю.в цьому році 50 кг. Соняшнику на сімю на круг. 

Доречі на пакеті накидаю 200 -300грн. Як зторгуємось з замовником.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Харьковчанин сказал:

В прошлом году в начале мая продавал 20 штук одному покупателю 6-и рамочные (рут система) перезимовавшие отводки, цена 1500 грн/шт. Клиент в целом остался доволен товаром.

Если удачно перезимуем, цену поставлю 1800 грн за єту же комплектацию или вообще не буду продавать

Пришел к тому же выводу на сегодня дешевле 1800 смысла не вижу но еще далеко не весна... :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Николай77 сказал:

Особливо в цьому році показово було з ціниками на кавуни:(

Они то тут причем?? Кто кто а арбузы точно к пакетам отношения не имеют...

2 часа назад, Николай77 сказал:

Собі беру 20-30 пакетів для оновлення крові на пасіці інші 50 під замовлення. За що люблю степовичку за гарний взяток на соняшнику та середні сімї в зиму. Пасіка на стаціонарі так як працюю.в цьому році 50 кг. Соняшнику на сімю на круг. 

Доречі на пакеті накидаю 200 -300грн. Як зторгуємось з замовником.

Ничего не понял вы продаете 50 пакетов а покупаете 20-30 ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, Александр К. сказав:

Они то тут причем?? Кто кто а арбузы точно к пакетам отношения не имеют...

Ничего не понял вы продаете 50 пакетов а покупаете 20-30 ??

хоч поставте 3000 за пакет якщо небуде купців ви його і за 1000 не продасте

30+50=80 десь так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Николай77 сказал:

хоч поставте 3000 за пакет якщо небуде купців ви його і за 1000 не продасте

30+50=80 десь так

То ли я вас не пойму то ли вы меня вопрос был простой...

1 час назад, Александр К. сказал:

Ничего не понял вы продаете 50 пакетов а покупаете 20-30 ??

Или покупаете все 80??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Александр К. сказав:

То ли я вас не пойму то ли вы меня вопрос был простой...

Или покупаете все 80??

купляє 80, з них 50 продає, а 30 собі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, gardener сказал:

них 50 продає

Перепродує :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та ясно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24.10.2021 в 09:42, Николай77 сказав:

А яке пряме відношення ціни пакету до доски, металу,палива? Тільки до товару які виробляють бджоли а це мед. А ціна на мед мінлива як погода.

Якщо подивитися з іншого боку зору покупця пакету зборожчло паливо значить пакет повинен бути трохи дешевше щоб мені було вигідно за ним їхати 1600км.

:frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Александр К. сказав:

Пришел к тому же выводу на сегодня дешевле 1800 смысла не вижу но еще далеко не весна... :az:

Висновок вірний, наш регіон медовий, тому продаж пакетів лише як вимушена міра, коли нема куди розширятись або спина не витримує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Николай S сказал:

Висновок вірний, наш регіон медовий, тому продаж пакетів лише як вимушена міра, коли нема куди розширятись або спина не витримує.

Так и есть стационар выдерживает 50 семей ( ну 60 максимум ;)) На кочевку можно хоть 200 но только на месяц... Спина пока что выдержит и 300.... Из этого вывод или продажа пакетов весной или надо место под второй точок... Крайний случай медовики ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Александр К. сказал:

Так и есть стационар выдерживает 50 семей ( ну 60 максимум ;)) На кочевку можно хоть 200 но только на месяц... Спина пока что выдержит и 300.... Из этого вывод или продажа пакетов весной или надо место под второй точок... Крайний случай медовики ....

Если что,то есть хорошее место под точок,где то в районе Купьянска:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, САНЯ88 сказал:

Если что,то есть хорошее место под точок,где то в районе Купьянска:umora:

Говорят там место занято... :umora::rofl:

Да и там пару км по грунтовке... :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...