Перейти к содержанию

Чоловіча Філософія (МД, mgtow ...)


Рекомендуемые сообщения

23 хвилини тому, Даринка сказав:

Що, ДНК борщу передеється дітям? :umora:

 

15 хвилин тому, Даринка сказав:

Сусід з букетом, як вєщдок :rofl:

а потім Олекандр той борщ з'їсть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, gardener сказал:

 

а потім Олекандр той борщ з'їсть

Та чекайте, щас прочитає нас тут... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Даринка сказал:

Якраз мала прибути ;)

Буквально за день-два 

Розказую, як все було на самом дєлє. Всі совпадєнія случайни, повторюся. Персонажі хай будуть вимишлєні,  но в принципі, як кажуть, так тоже буває.

Був у тебе в Черкасах поклоннік. Непоганий варіант, но шось він якось тянув кота за хвост і предложенія не робив. А тут з'являється Олександр. Рішучий, гарний, розумний, цікавий і всьо такоє. І той поклоннік начинає чуствувать, шо він тебе втрачає, набирається мужності, собирає волю в кулак і йде до тебе! А тебе нема в цей час. А де? Поїхала в гості до подруги (куми/родичів/на курси...), кажуть батьки. 

Короче, в романтичному пориві знаходить поклоннік тебе в чужому городі, звонок в двері з цвітами - а там Олександр зі стамескоскою. Глянувши на Олександра, поклоннік понімає, шо він ошибся адресом, городом, країною...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Розказую, як все було на самом дєлє. Всі совпадєнія случайни, повторюся. Персонажі хай будуть вимишлєні,  но в принципі, як кажуть, так тоже буває.

Був у тебе в Черкасах поклоннік. Непоганий варіант, но шось він якось тянув кота за хвост і предложенія не робив. А тут з'являється Олександр. Рішучий, гарний, розумний, цікавий і всьо такоє. І той поклоннік начинає чуствувать, шо він тебе втрачає, набирається мужності, собирає волю в кулак і йде до тебе! А тебе нема в цей час. А де? Поїхала в гості до подруги (куми/родичів/на курси...), кажуть батьки. 

Короче, в романтичному пориві знаходить поклоннік тебе в чужому городі, звонок в двері з цвітами - а там Олександр зі стамескоскою. Глянувши на Олександра, поклоннік понімає, шо він ошибся адресом, городом, країною...

:umora:

Вам би сценарії писать до всяких там "давай поженімся" ... 

Всьо не так було, але переконувати я вас не буду - ви непрошибаємий :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Розказую, як все було на самом дєлє. Всі совпадєнія случайни, повторюся. Персонажі хай будуть вимишлєні,  но в принципі, як кажуть, так тоже буває.

Був у тебе в Черкасах поклоннік. Непоганий варіант, но шось він якось тянув кота за хвост і предложенія не робив. А тут з'являється Олександр. Рішучий, гарний, розумний, цікавий і всьо такоє. І той поклоннік начинає чуствувать, шо він тебе втрачає, набирається мужності, собирає волю в кулак і йде до тебе! А тебе нема в цей час. А де? Поїхала в гості до подруги (куми/родичів/на курси...), кажуть батьки. 

Короче, в романтичному пориві знаходить поклоннік тебе в чужому городі, звонок в двері з цвітами - а там Олександр зі стамескоскою. Глянувши на Олександра, поклоннік понімає, шо він ошибся адресом, городом, країною...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Даринка сказал:

:umora:

Вам би сценарії писать до всяких там "давай поженімся" ... 

Всьо не так було, але переконувати я вас не буду - ви непрошибаємий :umora:

Та ну шо?.. Прикольна ж історія получилася!.. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Avgust Vadim Poltava сказал:

Та ну шо?.. Прикольна ж історія получилася!.. :umora:

Ага. Головне - жизнєнна :)

І сюжет продуманий :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Даринка сказал:

Ага. Головне - жизнєнна :)

І сюжет продуманий :umora:

Та скажу, сюжети в жизні такі бувають карколомні... Але суть зводиться до одного і того ж. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Avgust Vadim Poltava сказал:

Але суть зводиться до одного і того ж. 

В даному випадку до того, що я, не бувши ні разу в місті, не маючи поклонніків, зберігаючи анонімність майбутньої поїздки виявилася всратою невісткою і коварною бабою з двома стільцями:rofl:

За яке ви там рівноправ'я трете? :)

Якби я так сюжет закручувала - точно б вже розвелись нахрін або (імовірніше) повбивали одне одного :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Даринка сказал:

За яке ви там рівноправ'я трете? :)

За гендерне. 

За рівноправ'я і справедливість. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

За гендерне. 

 

шоби чоловіків не ображали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, gardener сказал:

шоби чоловіків не ображали?

Їхні власні фантазії? :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Даринка сказал:

коварною бабою з двома стільцями

Саме так це і буває. Тільки стільців не два. Їх обично більше. Це називається "Алєній хоровод". Або "френдзона". 

У всіх персонажів із френдзони є свої плюси і свої мінуси. Вони всі трохи не те, шо треба, але на всякий случай - хай будуть, малі шо. 

Одружуються на персонажах з френдзони вже на крайняк. Коли реально класного варіанта нема.

Все це давно ізучено, описано і не є якоюсь дивиною. Тіки шось мало про це хто говорить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

За рівноправ'я і справедливість. 

Какая может быть справедливость от Фемиды с завязанными глазами?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Rustem сказал:

Какая может быть справедливость от Фемиды с завязанными глазами?:umora:

Нічо. Зато Всєвідяще Око - всєвідяще! :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Саме так це і буває. Тільки стільців не два. Їх обично більше. Це називається "Алєній хоровод". Або "френдзона". 

У всіх персонажів із френдзони є свої плюси і свої мінуси. Вони всі трохи не те, шо треба, але на всякий случай - хай будуть, малі шо. 

Одружуються на персонажах з френдзони вже на крайняк. Коли реально класного варіанта нема.

Все це давно ізучено, описано і не є якоюсь дивиною. Тіки шось мало про це хто говорить. 

Та бога раді :)

Зачєм тільки чужі історії під свою адаптірувать і гребти всіх під одне? 

2 минуты назад, Rustem сказал:

Какая может быть справедливость от Фемиды с завязанными глазами?:umora:

От іменно 

Вона ж баба, хоч і сліпа :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Короче, в романтичному пориві знаходить поклоннік тебе в чужому городі, звонок в двері з цвітами - а там Олександр зі стамескоскою.

до цього моменту історія схожа на правду:hmm:.

ну а далі розкажу я. дав шанс бистро послати поклонніка.

ну дуже бистро.:ah:

якшо нє 

то варіанта чуть більш ніж 2.

перший наливаю їм коняку на дорожку.:)

2 мені трохи не нравиться:umora:,

я взагалі спокійний й стриманий тіп з льогким шаром морозного інєю на гранітном камушці в груді.:al:

а ващє казочка твоя так собі:IMHO: 

слухали Цоя, любили одне одного, ти ушол на пасіку, дорота к васілію,

діти продані на кримсьом базарі бусурманам в рабство...

і шо?

прєступлєніє вєка? дрєвнєгречеська трагедія?

скучно.:IMHO: 

такого кругом повно як г-на за банею:umora:

я б таку фільму не дивився:)

нехватає драматізму й експресії.:IMHO:

біш шото таке нравиться...

648295_original.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Даринка сказал:

Зачєм тільки чужі історії під свою адаптірувать і гребти всіх під одне? 

Бо це система. За всіма історіями стоїть одне й те саме. 

 Ти розказала, як приїжжала до Олександра - но в мене така ж сама історія! Дорота також приїжжала до мене в інше місто. 

Я тоді не мог понять, чого з усих варіантів вона обрала саме мене? Тепер, через 20 років, приходе поніманіє. І я бачу, шо навкруг все дуже схоже.

Опшим, аналіз-синтез! :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Тепер, через 20 років, приходе поніманіє. І я бачу, шо навкруг все дуже схоже.

Опшим, аналіз-синтез! :ah:

но є нюанси:umora:

розказати анекдот про нюанси чи сам знаєш?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, олександр сказал:

но є нюанси:umora:

розказати анекдот про нюанси чи сам знаєш?

Та ти вже задовбав хамить! Не посягаюся я на твою Даринку. Мені б зі своїми агнешками розібратися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Avgust Vadim Poltava сказал:

Бо це система. За всіма історіями стоїть одне й те саме. 

 Ти розказала, як приїжжала до Олександра - но в мене така ж сама історія! Дорота також приїжжала до мене в інше місто. 

Я тоді не мог понять, чого з усих варіантів вона обрала саме мене? Тепер, через 20 років, приходе поніманіє. І я бачу, шо навкруг все дуже схоже.

Опшим, аналіз-синтез! :ah:

Ага, так знач вимишлєні персонажі? :umora:

Нє, таки у вас серйозний затик на тому. 

От вам розказали свою історію. З невидуманними персонажами і свєтлими чуйствами, які переросли в щокате дітьо і борщ на плиті :umora: І приклад того, що могло б бути, якби в Олександра мозги так же работали на появу загадочного хруня з букетом.

Ми з того поржали. А ви всьо, як би то помягче... обгадили :unsure:

І думки, шо може бути не так, як то уявляється вам, ви тож не допускаєте :umora:

Короче. Непрошибаємий ви. 

Ухожу я від вас. 

Мене більше як примєри до своїх коварних схем з відібраними дітями прошу не іспользувать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Бо це система. За всіма історіями стоїть одне й те саме. 

 Ти розказала, як приїжжала до Олександра - но в мене така ж сама історія! Дорота також приїжжала до мене в інше місто. 

Я тоді не мог понять, чого з усих варіантів вона обрала саме мене? Тепер, через 20 років, приходе поніманіє. І я бачу, шо навкруг все дуже схоже.

Опшим, аналіз-синтез! :ah:

Довго це тянулось, звично за 20 років вже внуки є, а тут поніманіє  стільки часу вешталось. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Даринка сказал:

Мене більше як примєри до своїх коварних схем з відібраними дітями прошу не іспользувать.

Ну так а чого він мені стамесками своїми погрожує?..:ah:  Екзорцисти і прочі хамства. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ворон сказал:

Довго це тянулось, звично за 20 років вже внуки є, а тут поніманіє  стільки часу вешталось. :umora:

Совершенно вєрно! Якби не розвівся то я б вобще, навєрно, нічого б не поняв. А так - прийшлося. 

 До речі, жінки ці штуки понімають! :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Ну так а чого він мені стамесками своїми погрожує?..:ah:  Екзорцисти і прочі хамства. :dntknw:

Емм... А я до чого? :)

Чи може Екзорцисти були раніше, ніж я прийшла відбирати дітей? :umora:

Чи предлагаєте мені Забрати його з вашої пісочниці? :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...