Перейти к содержанию

Чоловіча Філософія (МД, mgtow ...)


Рекомендуемые сообщения

47 хвилин тому, ромео сказав:

Той, що на шляху до здохлика ;)

Всі ми на шляху :umora: й незрозуміло хто раньше  звалиться :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, ромео сказав:

Взагалі то здохлик - це той, що здох...;)

 

Нє, він ше тільки здихає

1 годину тому, ded50 сказав:

А чахлик?

чахне

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, олександр сказал:

Всі ми на шляху :umora: й незрозуміло хто раньше  звалиться :umora:

Да! Але зрозуміло, шо неотвратімо і навсігда...

 Так який смисл у цьому всьому? Може ми чогось не знаєм? Шо? :hmm::hmm::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Avgust Vadim Poltava сказал:
1 час назад, олександр сказал:

Всі ми на шляху :umora: й незрозуміло хто раньше  звалиться :umora:

Да! Але зрозуміло, шо неотвратімо і навсігда

Життя - це смертельна хвороба, яка передається статевим шляхом ©

;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

Життя - це смертельна хвороба, яка передається статевим шляхом ©

;)

Шо тоді здоров'я? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Шо тоді здоров'я? 

А Ви його десь здибали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Шо тоді здоров'я? 

Акумуляторна батарейка... ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, gardener сказал:

А Ви його десь здибали?

Може й здибав, та просто не знаю шо це воно... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да уж. ... 

Смеялся, что учу украинский 

А сейчас уже вижу, не зря :dntknw:

Надо до кучи ещё бы и китайский... 

 

На селе разговариваю с мужиками 35-60 

Это 3,14 здец, всё херои .. 

На словах по крайней мере....

 

Реальная позиция местных :

они защищают свои семьи от бандеро фашистко американо европейско натовской агрессии. 

 

Вот такой расклад. 

на сегодня 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Рудаков Юрий сказав:

Да уж. ... 

Смеялся, что учу украинский 

А сейчас уже вижу, не зря :dntknw:

Надо до кучи ещё бы и китайский... 

 

На селе разговариваю с мужиками 35-60 

Это 3,14 здец, всё херои .. 

На словах по крайней мере....

 

Реальная позиция местных :

они защищают свои семьи от бандеро фашистко американо европейско натовской агрессии. 

 

Вот такой расклад. 

на сегодня  

:rofl:

а в нас думають що ви почнете фюрера свєргать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, олександр сказав:

:rofl:

а в нас думають що ви почнете фюрера свєргать

ага, розігналися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, олександр сказал:

:rofl:

а в нас думають що ви почнете фюрера свєргать

Может дворцовый переворот только 

Снизу особо некому 

Да и нечем. 

 

Как пример: год назад бастовал Хабаровск не меньше месяца 

И чем это закончилось Ничем

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Самый прикол, Зеленского тоже рисуют фюрером 

Наркоманом и кровавым комиком 

 

Тоже как то месяц за месяцем вбили эти штампы 

Стараеться пропаганда работает 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Рудаков Юрий сказал:

Самый прикол, Зеленского тоже рисуют фюрером 

Наркоманом и кровавым комиком 

 

Тоже как то месяц за месяцем вбили эти штампы 

Стараеться пропаганда работает 

А що "народ" каже про ядерний удар?

Одобряє?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Рудаков Юрий сказал:

Да уж. ... 

Смеялся, что учу украинский 

А сейчас уже вижу, не зря :dntknw:

Надо до кучи ещё бы и китайский... 

 

На селе разговариваю с мужиками 35-60 

Это 3,14 здец, всё херои .. 

На словах по крайней мере....

 

Реальная позиция местных :

они защищают свои семьи от бандеро фашистко американо европейско натовской агрессии. 

 

Вот такой расклад. 

на сегодня 

 

 

Знімаю шляпу. Оставаться адекватним в отому всьому - це реально подвиг. Трохи прийшлось пообщаться з вашими - то там безперспективняк... Не достучаться... Точно, шо "Да уж..."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, ромео сказал:

А що "народ" каже про ядерний удар?

Одобряє?

Та руки потирають! В прєдвкушенії. Принаймні з тими, шо мені довелося поспілкуватися. Кажу їм, шо ящєрка є не тіки в рф, і може і їх каснуться - не вірять, думають ящєрка тіки у них... 

 Настроєніє, як я поняв -  наказать хахлов за пару мєсяцєв, чтоб нєповадно было - і дамой с ардєнамі. Вероятность, шо може шось і по ним прилетіть - не допускають даже. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, ромео сказал:

А що "народ" каже про ядерний удар?

Одобряє?

К сожалению да 

 

Я не выдержу такого . 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Рудаков Юрий сказал:

К сожалению да 

Ну шо ж такі тупі то?

Невже не можуть побудувати логічний ланцюжок на два ходи?

Про наслідки ніхто навіть не замислюється?

Горизонт планування як у рибок...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пытаюсь "пробивать "

Например такими аргументами 

1 самое простое : ты не за Россию думай, ты за конкретно свою семью думай. Мужику говорю 35 лет с Литовской фамилией. 2е детей, жена беременна третьим. 

Говорит боюсь, сюда прийдут, нас тут то ли вые.. ут, то ли высушат, то ли чего ещё. Лишь поэтому пойду если позовут.. 

На последок я последний аргумент привожу : ты уйдёшь, а твою же шпилить начнуть оставшиеся... 

Я так понял, такой расклад допускается... 

Вообще разговоры за Крым и Донбасс и за 2014 отвергаются яростно, тут вообще глухо наглухо у всех вообще. 

Поэтому ударить атомной бомбочкой вариант не самый худший выходит. 

На вопрос, что это прямой путь к третьей мировой, ответ:... Ну  раз так выходит, так и пусть будет так... 

Вообщем  похоже реально всë... 

У меня интеллектуальный тупик ... 

У народа всё ясно и понятно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 годину тому, Рудаков Юрий сказав:

Да уж. ... 

Смеялся, что учу украинский 

А сейчас уже вижу, не зря :dntknw:

вчіть й смійтесь. тіки українська мова різна...

вчіть краще мою говірку. 

ПОТОЙБіЧЧЯ

Шо люди!Вже чекаєте на вуйка Місі?Сон вас не бересі..Думайте я вам казочки вповідаю..Ая ая,я житє видів.Кілько всього пережив..Та добре вже вповім вам на ніч...

Це було в кіжкєх дивіностих,процвітав рекет.Кіжкі роки були.У нас в селі ше трохі дихав колгосп,дихав по-через раз.,але ше був..Я як справжний газда ніколи не вертавсі з порожними руками.Бо то великій гріх було іти з колгоспу,і нічо не нести...Ну і я багато не ніс,лиш мішок зерна,порєдний міх.Іду думаю попри цвинтарь,би менше виділо людий..Тай мерці нікому не скажут,у кішени мав флєшку шо за калимив..Аж лиш дойшов до цвинтарі як з дороги машина засвітила фарами.Ади напасть,це певне голова,колгоспу їде,курва,а я з міхом зерна,капец.Йой машина їде прямо за мнов до цвинтарі.Я шусь помижи гроби,мішок кинув,а сам не знаю куда сі маю сховати...а фари вже світі за мнов.Дивлюсі свіжий гріб,вінками вкритий,якрас позавчера бабу Гафію поховали.Я бігом заліз межи вінки,шец вкривсі вінком зверху.Мой а тут під*їзде машина,і прямо до цего гробу де я лежу..Мой як на ті чіси,крутий джип,нє, це не голова той на бобику їзде....Війшли з него штири мордовороти,і вітігли якогос хлопа звєзаного..Один тримая пістолєт,в руках.Кєнули цего звєзаного якрас недалеко коло мене.Каже той з пістолєтом----Ну шо кажеш де бабки.Той каже я не маю грошей хлопці....Не грай кіна...!Ти видиш куда ми тебе привезли,..Тут тобі амба закопаїм і всьо....Будут мати черваки,що їсти..

Другий каже ..--Серий,шо ти з ним граєшсі ,ану заллєм йго горівков може розговоресі,тай як нє то застрілим,лишим коло него пістолєт то подумають,шо напивсі тай застрілився...Витягли флєшку розкуркували..І тут один каже,шо тут так з під вінків смердить,певне померлого за мало зарили...Скажу вам чесно то трохи від мене пахло,але то з злости ,але то дурне...Взєли ті флєшку і почєли того горівков заливати,той крутит писком,не хоче рот відкрити,а ці кричє,пий,пий я тобі кажу,пий скотино!І тут,мені шос стрілило в голову я витягнув руку з під вінків тай кажу дай я віп*ю......

Я думаю,шо в них дуже крутий джип був,як на той чєс,бо завівсі без ключів,з першого разу,ключі загубили,а заскочили в машину не відкриваючи дверий...А жертва за сикунду сі розв*їзала і щезла в невідомому напрімку ,лиш шнурки сі лишили...Віліз я з під вінків,допив флєшку,шо лишили.Закускі не було..Хотів закурити.Але сірник дез віпав.Зачєв шукати .І якос зашпотавсі і впав у свіжо викопану яму зверху на мене впав вінок.Троха в*єзи не скрутив..Це нині вдень хлопці вірили на бабу Кацю,завтра мают ховати...Пробую вілісти.Та де там ,ті піяцюги таку глібоку яму вірили,так,шоби баба вже точно не вілізла...І дерсі і скакав..Ніц не віходе...Сів я в куті змучивсі,шей закурити не можу без сірників..Але чую хтос іде,якіс двоя..Кавалір і дівка..Шос говорі...слухаю...Він каже---

Не трясись,зі мною нічо можеш не боятися.Я нікого і нічо не боюсі,я в дисантурі служив..Я можу вижити в любих умовах...От я,коли не можу спати в ночі ,на цвинтарь іду покурити,в мене нерви,як канати,не бзди мала,Ваня з тобов !Вітіг дзигар закурив і плюнув в яму прямо мені на голову...Як крикну я з ями,ти куда плюяш йолупе.....

Цікаво би знати,хто з них перший добіг до дому,бо розбіглисі в два боки .Ех ходьби окурок з гранев кинув в яму,я би прикурив...Вікіг я з кішені флєшку,ввалив з горла скрутивсі клубком на дні ями ,вкривсі вінком тай заснув....

Пробудивсі від того шо оркестир грає,Мой бабу Кацю несут ховати..Лиш процесія підійшла до ями я як заверещу ЛЮДИ !ПОМОЖІТ! ВІКІГНІТ МЕНЕ З ВІТСИ!Зразу стала секундна тиша,а потім хаус..Ті шо несли бабу кинули домовину перші,і за ними аж сі закурило ..Музикі покідали труби,і побігли другі,ксьондз підкотив рясу вище колін і перескакував через два гроби зарас.Паламарь загубив кадило.На цвинтарі стало тихо,і тут мені на голову упав бубен,шо музикі кинули ,і спас мене бо я став на него тай віліз з ями.Навкруг ні душі,лиш баба лижит в домовині..Добра небіжка була, най з богом спочивая.Перехристивсі я, узєв один вінок,би Гані доказ був ,бо не повірит,Мішок з зерном приклав вінками,не буду в день нести,прийду в ночи заберу..Ганька не дуже повірила,думала шо я в гречку скочив..Але шоб застрахуватисі на майбутнє ,дописала на лєнті,того вінка,шо я як доказ привіз---МІХАЙЛОВІ---ВІД КУРВІВ..і вчіпила на стіну коло ліжка ,би я пам*їтав..Дуже радикальний метод,але помічний....Бабу поховали,аж під вечір..Ксьонзови віск зливала Баба Бальційка, а діка підкурювали..Музикі тиждинь в труби не могли дути,бо воздух проривавсі ззаду....Отаке було,а ви кажите.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.10.2022 в 20:11, олександр сказал:

вчіть й смійтесь. тіки українська мова різна...

вчіть краще мою говірку. 

ПОТОЙБіЧЧЯ

Шо люди!Вже чекаєте на вуйка Місі?Сон вас не бересі..Думайте я вам казочки вповідаю..Ая ая,я житє видів.Кілько всього пережив..Та добре вже вповім вам на ніч...

Це було в кіжкєх дивіностих,процвітав рекет.Кіжкі роки були.У нас в селі ше трохі дихав колгосп,дихав по-через раз.,але ше був..Я як справжний газда ніколи не вертавсі з порожними руками.Бо то великій гріх було іти з колгоспу,і нічо не нести...Ну і я багато не ніс,лиш мішок зерна,порєдний міх.Іду думаю попри цвинтарь,би менше виділо людий..Тай мерці нікому не скажут,у кішени мав флєшку шо за калимив..Аж лиш дойшов до цвинтарі як з дороги машина засвітила фарами.Ади напасть,це певне голова,колгоспу їде,курва,а я з міхом зерна,капец.Йой машина їде прямо за мнов до цвинтарі.Я шусь помижи гроби,мішок кинув,а сам не знаю куда сі маю сховати...а фари вже світі за мнов.Дивлюсі свіжий гріб,вінками вкритий,якрас позавчера бабу Гафію поховали.Я бігом заліз межи вінки,шец вкривсі вінком зверху.Мой а тут під*їзде машина,і прямо до цего гробу де я лежу..Мой як на ті чіси,крутий джип,нє, це не голова той на бобику їзде....Війшли з него штири мордовороти,і вітігли якогос хлопа звєзаного..Один тримая пістолєт,в руках.Кєнули цего звєзаного якрас недалеко коло мене.Каже той з пістолєтом----Ну шо кажеш де бабки.Той каже я не маю грошей хлопці....Не грай кіна...!Ти видиш куда ми тебе привезли,..Тут тобі амба закопаїм і всьо....Будут мати черваки,що їсти..

Другий каже ..--Серий,шо ти з ним граєшсі ,ану заллєм йго горівков може розговоресі,тай як нє то застрілим,лишим коло него пістолєт то подумають,шо напивсі тай застрілився...Витягли флєшку розкуркували..І тут один каже,шо тут так з під вінків смердить,певне померлого за мало зарили...Скажу вам чесно то трохи від мене пахло,але то з злости ,але то дурне...Взєли ті флєшку і почєли того горівков заливати,той крутит писком,не хоче рот відкрити,а ці кричє,пий,пий я тобі кажу,пий скотино!І тут,мені шос стрілило в голову я витягнув руку з під вінків тай кажу дай я віп*ю......

Я думаю,шо в них дуже крутий джип був,як на той чєс,бо завівсі без ключів,з першого разу,ключі загубили,а заскочили в машину не відкриваючи дверий...А жертва за сикунду сі розв*їзала і щезла в невідомому напрімку ,лиш шнурки сі лишили...Віліз я з під вінків,допив флєшку,шо лишили.Закускі не було..Хотів закурити.Але сірник дез віпав.Зачєв шукати .І якос зашпотавсі і впав у свіжо викопану яму зверху на мене впав вінок.Троха в*єзи не скрутив..Це нині вдень хлопці вірили на бабу Кацю,завтра мают ховати...Пробую вілісти.Та де там ,ті піяцюги таку глібоку яму вірили,так,шоби баба вже точно не вілізла...І дерсі і скакав..Ніц не віходе...Сів я в куті змучивсі,шей закурити не можу без сірників..Але чую хтос іде,якіс двоя..Кавалір і дівка..Шос говорі...слухаю...Він каже---

Не трясись,зі мною нічо можеш не боятися.Я нікого і нічо не боюсі,я в дисантурі служив..Я можу вижити в любих умовах...От я,коли не можу спати в ночі ,на цвинтарь іду покурити,в мене нерви,як канати,не бзди мала,Ваня з тобов !Вітіг дзигар закурив і плюнув в яму прямо мені на голову...Як крикну я з ями,ти куда плюяш йолупе.....

Цікаво би знати,хто з них перший добіг до дому,бо розбіглисі в два боки .Ех ходьби окурок з гранев кинув в яму,я би прикурив...Вікіг я з кішені флєшку,ввалив з горла скрутивсі клубком на дні ями ,вкривсі вінком тай заснув....

Пробудивсі від того шо оркестир грає,Мой бабу Кацю несут ховати..Лиш процесія підійшла до ями я як заверещу ЛЮДИ !ПОМОЖІТ! ВІКІГНІТ МЕНЕ З ВІТСИ!Зразу стала секундна тиша,а потім хаус..Ті шо несли бабу кинули домовину перші,і за ними аж сі закурило ..Музикі покідали труби,і побігли другі,ксьондз підкотив рясу вище колін і перескакував через два гроби зарас.Паламарь загубив кадило.На цвинтарі стало тихо,і тут мені на голову упав бубен,шо музикі кинули ,і спас мене бо я став на него тай віліз з ями.Навкруг ні душі,лиш баба лижит в домовині..Добра небіжка була, най з богом спочивая.Перехристивсі я, узєв один вінок,би Гані доказ був ,бо не повірит,Мішок з зерном приклав вінками,не буду в день нести,прийду в ночи заберу..Ганька не дуже повірила,думала шо я в гречку скочив..Але шоб застрахуватисі на майбутнє ,дописала на лєнті,того вінка,шо я як доказ привіз---МІХАЙЛОВІ---ВІД КУРВІВ..і вчіпила на стіну коло ліжка ,би я пам*їтав..Дуже радикальний метод,але помічний....Бабу поховали,аж під вечір..Ксьонзови віск зливала Баба Бальційка, а діка підкурювали..Музикі тиждинь в труби не могли дути,бо воздух проривавсі ззаду....Отаке було,а ви кажите.....

Чета много... 

Мне нужны простые тексты, как то :

мама мыла раму, 

парень нарвал цветы, 

Один член хорошо, а два лучше.... 

И т. п 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, олександр сказав:

 

вчіть краще мою говірку. 

 

Ви, ніби, з моїм тестем з одного села:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Рудаков Юрий сказав:

Чета много... 

Мне нужны простые тексты, как то :

 

 

Тільки що, олександр сказав:

Кіжкі роки були.

зерна,порєдний міх

 дай я віп*ю

.Кавалір і дівка

Вітіг дзигар 

куда плюяш йолупе.....

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Рудаков Юрий сказав:

 

Один член хорошо, а два лучше.... 

нові європейські цінності дійшли до тюмєні? ти ж вроді жону любив й поваріху з дитсадка? Чи крізіс среднього  возрасту й потянуло на експерименти? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, gardener сказав:

Ви, ніби, з моїм тестем з одного села:hmm:

А я такий... :ah:схожий на когось.:umora:мене постійно з кимсь путають. З кимсь сидів, з кимсь служив, роботав аніматором в Єгипті а це ще й собутильник Вашого тестя...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...