Перейти к содержанию

Нові правила видачі паспорта пасіки, реєстрація, інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл ЗЗР


Beekeepingman

Рекомендуемые сообщения

9 часов назад, Lefty сказал:

Так, на разі немає, навпаки чорним по білому написано, що " за наявні бджолосімї" ,але ми  ж обговорювали випадок, якщо  в постанові раптом з'являться зміни на кштал " за кількість сімей зафіксовану в ветпаспорті".....

 

Ну ветеринары думают что там так и написано.  А в постанове про дотацию  идёт речь о б органах местного самоуправления .. но правда эти органы в основном не могут и улья посчитать и смотрят что написал ветеринар.. у меня комиссия 3 женщины и депутат считали-считали и в итоге не смогли посчитать и написали то количество что задень перед ними я с ветеринаром насчитал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Ну ветеринары думают что там так и написано.  А в постанове про дотацию  идёт речь о б органах местного самоуправления .. но правда эти органы в основном не могут и улья посчитать и смотрят что написал ветеринар.. у меня комиссия 3 женщины и депутат считали-считали и в итоге не смогли посчитать и написали то количество что задень перед ними я с ветеринаром насчитал.

А уявіть як би  вони ще бджіл і трутнів по сім'ях почали рахувати щоб з ясувати чи підпадає та чи інша колонія під означення бджолосімя.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Lefty сказал:

 Впевнений, якщо заявлю щоб проби відбирились під час огляду, як того вимагає відповідна інструкція, ніхто і слова не скаже, зроблять так як має бути.

Ну очень сомневаюсь что сделают всё как должно быть..  это для 90% ветеринаров что меня сейчас  посадить в Боинг за штурвал  если и взлетим то сомневаюсь что как надо сядем.. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

Ну очень сомневаюсь что сделают всё как должно быть..  это для 90% ветеринаров что меня сейчас  посадить в Боинг за штурвал  если и взлетим то сомневаюсь что как надо сядем.. 

Вмієте ви усміхнути.....

Ну проби то хоч візьмут  думаю.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Lefty сказал:

Вмієте ви усміхнути.....

Ну проби то хоч візьмут  думаю.....

Ну разве что сачком на пасеке ...   Я действительно хотел бы посмотреть на эту картину ОТБОР и УПАКОВКА проб  . главное что бы пчеловод в эти дела не лез. я гарантирую что 99% это правильно не сделают а 90% или даже не начнут это делать или это будет ужас.  Ну и не забываем за клин осмотр. для этого нужно как минимум знать и различать признаки болезней.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Lefty сказал:

Як "воно буде", в принципі кожний вирішує сам, виходячи з того чи це його влаштовує, проте як "має бути" ІМХО поважаючий себе пасічник  повинен знати , хоча б для того щоб отих " сучих ветеринарів", котрим заманеться "взути", ставити на місце. Тай знання законодавства часто допомагає вашій кишені бути цілішою.

ЗІ: нічого не скажу за людину як спеціаліста,  котра має приїхати робити огляд, але судячи з того що тут пишуть, якщо він такий як більшість (тобто бджіл з далеку бачив і то на картинках) то не хочеться щоб і приїжав....

Так ото ж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.03.2021 в 21:11, Сергей Тюркин сказал:

:rofl:  ..  Ага.. и для большей солидности секундомер в другую руку с расценкой в 2 гр. или сколько там в минуту :rofl: ..   или может сразу карантин наложите  :umora:

Я трішки поїздив з бджолами і поспілкувався з вет. службами. Безгрішних пасік не існує, тому пасічник повинен шукати компроміс. В селі простіше зібрати документи ,а в місті капец. На рахунок карантину все просто - відбираються проби слабших сімей з крайніх рамок і все . Нозематоз готовий , приписує лікування антибіотиками , мед утипізація. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Пахомич сказал:

Я трішки поїздив з бджолами і поспілкувався з вет. службами. Безгрішних пасік не існує, тому пасічник повинен шукати компроміс. В селі простіше зібрати документи ,а в місті капец. На рахунок карантину все просто - відбираються проби слабших сімей з крайніх рамок і все . Нозематоз готовий , приписує лікування антибіотиками , мед утипізація. 

З нозематозом приклад не вдалий, бо при нозематозі не карантин, а обмеження. Мед використовуюєть, але з маркування на нозематоз.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, yurasaver сказал:

З нозематозом приклад не вдалий, бо при нозематозі не карантин, а обмеження. Мед використовуюєть, але з маркування на нозематоз.... 

Це дуже вдалий приклад . Якщо з лікарем вести розмоу на повишених тонах і махати папірцем, то програшна справа. ЦЕРАНА БЕЗ ЛІКУВАННЯ НЕ ВІДСТУПАЄ. Забруднений мед  реалізації не підлягає , а пасіка де виявлено нозематоз обявляється хворою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, Пахомич сказав:

Я трішки поїздив з бджолами і поспілкувався з вет. службами. Безгрішних пасік не існує, тому пасічник повинен шукати компроміс. В селі простіше зібрати документи ,а в місті капец. На рахунок карантину все просто - відбираються проби слабших сімей з крайніх рамок і все . Нозематоз готовий , приписує лікування антибіотиками , мед утипізація. 

 

11 годин тому, Пахомич сказав:

Це дуже вдалий приклад . Якщо з лікарем вести розмоу на повишених тонах і махати папірцем, то програшна справа. ЦЕРАНА БЕЗ ЛІКУВАННЯ НЕ ВІДСТУПАЄ. Забруднений мед  реалізації не підлягає , а пасіка де виявлено нозематоз обявляється хворою.

Я теж трішки вже прожив і знаєте що скажу: одні звикли все життя в колінно-ліктівій позі стояти, інші мають почуття власної гідності....

 Що за страшилки " нозематоз, церана, припис, мед в утіль,  карантин"....  Ну і що дальше?

Я в же в котре повторюсь що законодавство в сфері бджільництва дуже і дуже далеке від досконалості.  

Зі: стосовно церани- хвороба серйозна може і офіційна статистика по зареєстрованим виявленим випадкам на території України є (маю на увазі не дослідження а саме офіційно виявлені випадки вет.службою)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поновив паспорт пасіки до внесення змін

пройшов всі апалізи і огляди по старій схемі і цінам

чі потрібно мені звертатися до ветлікарні і надавати їм якусь інформацію? 

(для строворення електронного паспорту пасікі чі чогось подібного)

у голови вет лікарні неможу запитати так як він хворіє...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, valik1986 сказав:

Поновив паспорт пасіки до внесення змін

пройшов всі апалізи і огляди по старій схемі і цінам

чі потрібно мені звертатися до ветлікарні і надавати їм якусь інформацію? 

(для строворення електронного паспорту пасікі чі чогось подібного)

у голови вет лікарні неможу запитати так як він хворіє...

Судячи з того що написано в нових правилах видачі паспорта, в такому випадку, як  має бути незрозуміло.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, valik1986 сказал:

Поновив паспорт пасіки до внесення змін

пройшов всі апалізи і огляди по старій схемі і цінам

чі потрібно мені звертатися до ветлікарні і надавати їм якусь інформацію? 

(для строворення електронного паспорту пасікі чі чогось подібного)

у голови вет лікарні неможу запитати так як він хворіє...

Мыслю так: закон обратной силы не имеет(получилось отстреляться по старым ценам - и слава Богу), есть желание получить новый паспорт - пиши заяву и получай, записи со старого паспорта перепишут в новый.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для оформления потужностей оператор рынка.

Заява на реєстрацію потужності!!!.doc Додаток до заяви №39 (1).doc

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стандарт для обследования кочевок и т.д.

ЗРАЗКИ ЗАЯВ семінар 1 (1).docx

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А это новая инструкция при потравах...

Інстр отруєння бджіл.docx

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хтось уже здавав підмор на аналіз? При наявному паспорті.

То скільки ж там платить треба?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

Хтось уже здавав підмор на аналіз? При наявному паспорті.

То скільки ж там платить треба?

Есть информация, что в нашем районе по 70 грн за пробу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні батько поновлював паспорт на 100 сімей (сюди входять і мої 40). Обійшлося в 817 грн.  Сума залежить від наявної кількості. Якось так 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Брониславович сказал:

Есть информация, что в нашем районе по 70 грн за пробу.

Подзвонив до "своїх". Перша відповідь - "я дізнаюся розцінки і вам передзвоню". 

Розумієте, людина, яка "веде" пасіки ще не в курсі змін. А друге, що дивує - це, виходить, я перший в районі про це питаю? І що, один платить збираюсь? :hmm:

Згодом передзвонила сказала "100 грн - проба". Паспорт на 90 сімей...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Брониславович сказал:

Есть информация, что в нашем районе по 70 грн за пробу.

25 квітня в міністерстві с/г буде проводитись нарада. Все стане зрозуміло, з слів вет. лікаря після 25 . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27.03.2021 в 16:29, valik1986 сказав:

Поновив паспорт пасіки до внесення змін

пройшов всі апалізи і огляди по старій схемі і цінам

чі потрібно мені звертатися до ветлікарні і надавати їм якусь інформацію? 

(для строворення електронного паспорту пасікі чі чогось подібного)

у голови вет лікарні неможу запитати так як він хворіє...

Паспорт підлягає заміні на новий однозначно, бо там ще повинен присвоюватися унікальний номер , вказуватись порода і інші дані, яких немає в старому. Відмітки і результати досліджень, якщо по людськи, повинні перенести в додаток автоматом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ромео сказав:

Подзвонив до "своїх". Перша відповідь - "я дізнаюся розцінки і вам передзвоню". 

Розумієте, людина, яка "веде" пасіки ще не в курсі змін. А друге, що дивує - це, виходить, я перший в районі про це питаю? І що, один платить збираюсь? :hmm:

Згодом передзвонила сказала "100 грн - проба". Паспорт на 90 сімей...

Бачу спішити з заміною і дослідженнями поки рано, бо там зараз хаос і хто що хоче, те й ставить.

А в наказі вказано:

Розміри плати за послуги, які надаються територіальними органами та бюджетними установами, що належать до сфери управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, розраховуються, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня календарного року.". ( на   2021р –  2270 грн)

Шляхом нескладної операції множення отримав такі розцінки (нижче у доданому файлі. Все інше вважаю  незаконною ініціативою, яка не має законних підстав.НАКАЗ 395 розцінки бджільництво.docx

Дослідження на захворювання виділені голубим кольором з зірочкою (американський і європейський гнилець, варооз, ноземоз, акарапоз)  - проводяться безкоштовно, про що підтверджено було на засіданні робочої групи з бджільництва 26.03.2021.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, nibond сказал:

вказуватись порода

Тепер Вася який тримає агресивно-роєву дворнягу  впише собі в паспорта карпатка або укрстепова.  І буде продавати вже не дворнягу а до прикладу степову.   А тепер питання чи степовики згідні з цим :umora: що вася видає свою дворнягу за степову???  А Вася скаже , '' в мене в паспорті так записано'' :umora:

Не знаю чия це ідея з вписанням породи в паспорт , чи то карпатчиків чи степовиків ,  але їхні думки за гроші геть захмарили їм розум ,  не змогли подумати про іншу сторону медалі.   Ну і Бог з ними , буде з чого посміятись . :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Valik740 сказав:

Тепер Вася який тримає агресивно-роєву дворнягу  впише собі в паспорта карпатка або укрстепова.  І буде продавати вже не дворнягу а до прикладу степову.   А тепер питання чи степовики згідні з цим :umora: що вася видає свою дворнягу за степову???  А Вася скаже , '' в мене в паспорті так записано'' :umora:

Не знаю чия це ідея з вписанням породи в паспорт , чи то карпатчиків чи степовиків ,  але їхні думки за гроші геть захмарили їм розум ,  не змогли подумати про іншу сторону медалі.   Ну і Бог з ними , буде з чого посміятись . :umora:

Час все розставить по своїх місцях, не ми перші не ми і останні. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...