Перейти к содержанию

Нові правила видачі паспорта пасіки, реєстрація, інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл ЗЗР


Beekeepingman

Рекомендуемые сообщения

Робить хтось із пасічників записи у новому паспорті самостійно , без ветлікаря

Наприклад обробіток від кліща, збільшення кількості сімей за рахунок пакетів , відводків,  або інші якісь записи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо це запитання, то де в кінці відповідний знак? В старому паспорті я робив записи самостійно- наприклад обробки від варроатоза, місце розташування точка. Результати лаб. досліджень вписувала лаборант.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.03.2023 в 19:26, Винодел сказал:

Якщо це запитання, то де в кінці відповідний знак? В старому паспорті я робив записи самостійно- наприклад обробки від варроатоза, місце розташування точка. Результати лаб. досліджень вписувала лаборант.

У старому паспорті ніби записи не передбачалось пасічникам, ніхто цим і не заморачувся

А у новому є приклад заповнення  пасічником

Це більш актуально зараз, аналізи провів на 20 сімей.

Купив 100 пакетів і допитав 120 і аналізи і акт перевірки на 120 непотрібно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, AVA сказал:

У старому паспорті ніби записи не передбачалось пасічникам, ніхто цим і не заморачувся

А у новому є приклад заповнення  пасічником

Це більш актуально зараз, аналізи провів на 20 сімей.

Купив 100 пакетів і допитав 120 і аналізи і акт перевірки на 120 непотрібно

А можна самому зробити відводки і через деякий час перевести їх у розряд сімей і теж не платити за перевірки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Гурович сказал:

А можна самому зробити відводки і через деякий час перевести їх у розряд сімей і теж не платити за перевірки.

Та варіантів багато.

Можливо 100 роїв прилетіли

Просто інтересно, чи хто записи робить у паспорт і як на це реагують ветлікарі 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, AVA сказал:

Та варіантів багато.

Можливо 100 роїв прилетіли

Просто інтересно, чи хто записи робить у паспорт і як на це реагують ветлікарі 

Нормально реагують - ставлять свій підпис і скріплюють печаткою( у мене так)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21.03.2023 в 11:12, AVA сказав:

Робить хтось із пасічників записи у новому паспорті самостійно , без ветлікаря

Наприклад обробіток від кліща, збільшення кількості сімей за рахунок пакетів , відводків,  або інші якісь записи

вписую самостійно обробку від кліща

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Отримав новий ветеринарно-санітарний паспорт пасіки. Сьогодні поїхав в ЦНАП, щоб зареєструвати пасіку, а мені відмовили, бо не знають як це зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Петр Павлович сказал:

Отримав новий ветеринарно-санітарний паспорт пасіки. Сьогодні поїхав в ЦНАП, щоб зареєструвати пасіку, а мені відмовили, бо не знають як це зробити.

Якщо по місцю проживання, то просіть хай в письмовій формі відмовлять. Думаю після цього дадуть пі ... Повинні завести журнал і там записати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Якщо по місцю проживання, то просіть хай в письмовій формі відмовлять. Думаю після цього дадуть пі ...

Думаєте таки поб'ють?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Mаксим сказал:

Думаєте таки поб'ють?

Просто вони згідно посадової інструкції таке речі повинні робити. Тому думаю зареєструють. Зад піднімуть і позвонять в область, а там їм детально покажуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 15.05.2023 в 15:08, Петр Павлович сказал:

Отримав новий ветеринарно-санітарний паспорт пасіки. Сьогодні поїхав в ЦНАП, щоб зареєструвати пасіку, а мені відмовили, бо не знають як це зробити.

Продовження "епопеї" з реєстрацією пасіки. Звернувся з листом до районної держадміністрації за місцем проживання з цим же питанням. Отримав відповідь, що РДА не є органом місцевого самоврядування і реєстрацію пасік не проводить. Що ж, буду "гратись" далі, звернусь в Київраду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Петр Павлович сказал:

Продовження "епопеї" з реєстрацією пасіки. Звернувся з листом до районної держадміністрації за місцем проживання з цим же питанням. Отримав відповідь, що РДА не є органом місцевого самоврядування і реєстрацію пасік не проводить. Що ж, буду "гратись" далі, звернусь в Київраду.

Пасіку ви Держпродслужбі зареєстрували? Вас внесли в реєстр і маєте ветпаспорт пасіки?

У мене ЦНАП не реєстрував, а у відповідному відділі міськради.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

Пасіку ви Держпродслужбі зареєстрували? Вас внесли в реєстр і маєте ветпаспорт пасіки?

У Держпроспоживслужбі зареєстрували ветпаспорт з присвоєнням номеру UA-26.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Петр Павлович сказал:

У Держпроспоживслужбі зареєстрували ветпаспорт з присвоєнням номеру UA-26.....

По факту реєстрація відбувається в ОТГ там почитайте в наказі і законі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

одержав в 2020 році новий паспорт пасіки (з типографії )В слідуючому році замінили на паспорт на ксероксі.Є в них клепки в голові?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...