Перейти к содержанию

Нові правила видачі паспорта пасіки, реєстрація, інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл ЗЗР


Beekeepingman

Рекомендуемые сообщения

Ви проходили чергове обстеженняи чи вперше отримували паспорт?

З оплатою клінічного огляду на сьогодні не зовсім зрозуміло як  трактувати те що написано в тарифах. Наче як вкінці місяця будуть роз'яснення....

Стосовно аналізів: уже не раз писалося, що згідно законодавства, аналізи, чи то при першому огляді, чи то при черговому є за рахунок бюджету (не лінуйтеся, почитайте спочатку цю тему тим більше що тут не так багато сторінок....)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Lefty сказал:

Ви проходили чергове обстеженняи чи вперше отримували паспорт?

З оплатою клінічного огляду на сьогодні не зовсім зрозуміло як  трактувати те що написано в тарифах. Наче як вкінці місяця будуть роз'яснення....

Стосовно аналізів: уже не раз писалося, що згідно законодавства, аналізи, чи то при першому огляді, чи то при черговому є за рахунок бюджету (не лінуйтеся, почитайте спочатку цю тему тим більше що тут не так багато сторінок....)  

Це чергове обстеження,того року лабораторiя коштувала аж 40 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За темою слiдкую постiйно,тiльки як доказать лабораторii те шо це за рахунок держави.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, САНЯ88 сказав:

За темою слiдкую постiйно,тiльки як доказать лабораторii те шо це за рахунок держави.

Уже давав в цій темі посилання на відповідний нормативно-правовий документ. почитайте і тикніть носом лабораторію   ПО С Т А Н О В А кабінета міністрів  від 23 квітня 2008 р. N 413,

                         ПЕРЕЛІК лабораторно-діагностичних досліджень при   інфекційних і паразитарних хворобах тварин, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету.

Серед інших там чітко прописано: 

Американський гнилець     Європейський гнилець

 Нозематоз               Акарапідоз                    Вароатоз

Цікаво, а чек за оплату аналізів дали? І чи взагалі дают якийсь документ що підтверджує факт оплати?

ЗІ: Особа яка  в порушення законодавства взяла з Вас кошти, як мінімум перевищила свої службові повноваження, а за це вже існує кримінальна відповідальність (здається 365 ст. Кримінального Кодекса)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую,я прочитав цю постанову(не полiнувався),менi сказали шо мов з'вилася нова,грошi я ще не заплатив,шось менi здалося це пiдозрiлим. У них ще й карантин,розмовляють через вiкно,йшов сильный дощ,то я й не мав бажання дискутувати,ну бачу прийдеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сказали прийти через п'ять днiв з чеком про оплату,то я роздрукую цю постанову,почую шо вони скажут на це.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В графе, порода пчёл, можно указать Бакфаст? Или такой породы, нет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, САНЯ88 сказав:

Дякую,я прочитав цю постанову(не полiнувався),менi сказали шо мов з'вилася нова,грошi я ще не заплатив,шось менi здалося це пiдозрiлим. У них ще й карантин,розмовляють через вiкно,йшов сильный дощ,то я й не мав бажання дискутувати,ну бачу прийдеться.

Постанова на яку я дав посилання розміщена на офіційному сайті Верховної Ради,  статус даного нпд "чинний". Раджу запитати яким конкретно нпд вони керуються вимагаючи Вас  сплати кошти за те за що Ви не повинні платити. (Вимагайте нехай свої дії вони підтвердять конкретним пунктом в конкретному нпд, можете  заявити що в іншому випадку вимогу сплатити кошти за те що оплачується ж держьюджету, розцінете як вимагання хабаря з усіма наслідками.... Перед початком розмови включіть камеру на телефоні.

(Передбачаю що почнуть розказувати про чек - зауважте що видача чека не означає що дії чиновника законні ) 

 Змін зазнали лише   тарифи за ті чи інші послуги (але це зовсім інший нпд, там звісно є тариф за проведення аналізу на акарапідоз ітд, але заплатити ви зобовязані за той чи інший аналіз в тому випадку, якщо за своїм бажання вирішите зробити такий аналіз приміром, щоб довести покупцю бджіл, що на момент укладання угоди, бджоли здорові , ітд)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, mits сказав:

В графе, порода пчёл, можно указать Бакфаст? Или такой породы, нет?

Подумайте, для чого і чи взагалі воно Вам потрібно..... 

Зі: я чесно вкажу що у мене аборигенні :)'

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Lefty сказал:

Подумайте, для чого і чи взагалі воно Вам потрібно..... 

Зі: я чесно вкажу що у мене аборигенні :)'

Так а таких, тоже наверное нет...

Указывать наверное, Карпатка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В чинному ЗУ Про бджільництво такий термін є :) (що правда мої бджоли йому не зовсім відповідають але і чисто породною карнікою можна назвати лише сім'ї з ІО матками).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Lefty сказав:

Вимагайте нехай свої дії вони підтвердять конкретним пунктом в конкретному нпд, можете  заявити що в іншому випадку вимогу сплатити кошти за те що оплачується ж держьюджету, розцінете як вимагання хабаря з усіма наслідками.... Перед початком розмови включіть камеру на телефоні.

:ay: а так-же желательно обратится в письменной форме по поводу дать разЪяснения на основании каких нд взымают плату и почему игнорируют постановление№413 от23.04.2008, ответ в сроки установленные законом.  поверьте, если чиновник более- менее дружит с головой, он обязательно ознакомится с нд перед тем как ставить свою подпись под ответом. (рукописи не горят)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

То шо в кого із заміною паспорта?

Мені сказали написати заяву на видачу паспорта до 15 травня і бути готовим до оплати клінічного огляду 816 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08.04.2021 в 00:24, mits сказав:

В графе, порода пчёл, можно указать Бакфаст? Или такой породы, нет?

   А хіба ж вже офіційно (законодавчо) визнали , що у бджіл є породи?

  Донедавна це ще ніхто не визнавав...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

То шо в кого із заміною паспорта?

Мені сказали написати заяву на видачу паспорта до 15 травня і бути готовим до оплати клінічного огляду 816 грн

У меня уже почти готов все анализы вписаны заява написана на мощностя вот только не было присвоенного номера и печати . Сегодня позвонили и сказали что можно приехать , но сегодня я не могу так как скат спустил на машине другим транспортом не могу дождь , а после обед они уедут .Завтра я на работе , значит после завтра поеду и до делаю . У нас тут заморочки с районами объединения и у них печатей нет ,а те не действительны . Всего получилось 1131 гривна без паспорта , паспорт сам покупал 65 гривасов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ромео сказал:

То шо в кого із заміною паспорта?

Мені сказали написати заяву на видачу паспорта до 15 травня і бути готовим до оплати клінічного огляду 816 грн

Мой паспорт ещё в типографии печатается.. а за клин огляд  что  то Вам многовато насчитали.. да и что значит быть готовым оплатить. сначала клин осмотр с отбором проб.

2 часа назад, blek-269 сказал:

. Всего получилось 1131 гривна без паспорта , паспорт сам покупал 65 гривасов

У вас что там под тысячу семей ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.04.2021 в 00:40, Lefty сказал:

Постанова на яку я дав посилання розміщена на офіційному сайті Верховної Ради,  статус даного нпд "чинний". Раджу запитати яким конкретно нпд вони керуються вимагаючи Вас  сплати кошти за те за що Ви не повинні платити. (Вимагайте нехай свої дії вони підтвердять конкретним пунктом в конкретному нпд, можете  заявити що в іншому випадку вимогу сплатити кошти за те що оплачується ж держьюджету, розцінете як вимагання хабаря з усіма наслідками.... Перед початком розмови включіть камеру на телефоні.

(Передбачаю що почнуть розказувати про чек - зауважте що видача чека не означає що дії чиновника законні ) 

 Змін зазнали лише   тарифи за ті чи інші послуги (але це зовсім інший нпд, там звісно є тариф за проведення аналізу на акарапідоз ітд, але заплатити ви зобовязані за той чи інший аналіз в тому випадку, якщо за своїм бажання вирішите зробити такий аналіз приміром, щоб довести покупцю бджіл, що на момент укладання угоди, бджоли здорові , ітд)

Знаете как это всё делается :ah: Отправляют  на участковых вет - врачей , а у них нет нечего . Они говорят несите сами , ты принёс и денжата перетекли с Вашего кармана . Берёшь бумагу с заключениями и к ним . Всё шито крыто . Хочешь можешь доказывать что ты не верблюд , сроки пройдут , а воз где стоял там и будет . А время потеряешь . У меня был пример с ГАЙЦАМИ за техосмотр когда в срок надо было пройти ещё и штраф получил .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

У вас что там под тысячу семей ?

Нет только 40 вписал , 400 гривасов за анализы , 712 сетка п/с 50 за приезд .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня закончил с вет. паспортом. Вчера свозил вет. врача на пасеку посмотрел как работают пчелы, количество семей, и два улья смотрели- расплод и состояние семьи. Я взял подмор с двух ульев, мне дали сопроводительную на анализы. Сегодня отвез в лабораторию две пробы - 139,48 грн. С результатами приехал вет. клинику. Паспорт прошлогодний действительный, новых нет, заплатил за 20 семей 319,40 грн. (засекали время работы вет. врача и количество осмотренных семей).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По Полтавской кто -то оформлялся какие расценки за продление ветпаспорта?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Жезус сказал:

По Полтавской кто -то оформлялся какие расценки за продление ветпаспорта?

Проб подмора-10% от количества семей. 58 грн примерно за одну пробу. У нас так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, blek-269 сказал:

 

 

3 часа назад, blek-269 сказал:

Нет только 40 вписал , 400 гривасов за анализы , 712 сетка п/с 50 за приезд .

Какая сетка. у Вас клин осмотр 4 семьи..   

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Расценки едины по всей Украине. но кто как хочет тот так их и понимает .. вот 2 примера . один пчеловод за 20 семей платит 320 гр. второй за 40 семей платит  1131 гр..   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почитав тему- оце страсті! У нас-Європа: зателефонували в кінці березня: " вези підмор", привіз, віддав- допобачення, зателефонуєм, гроші потім. Через тиждень дзвінок: "Чекаємо з паспортом пасіки і оператора ринку, візьміть гроші" Приїхав, за 10 хвилин все оформили, зробили відмітки в паспорті, уточнили розташування пасіки, сказали, що колись заїдуть в гості. Все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Жезус сказал:

По Полтавской кто -то оформлялся какие расценки за продление ветпаспорта?

У нас единые расценки для всей Украины..  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...