Перейти к содержанию

Здраствуйте,я только начинаю заниматься пасекой у меня вопрос: обизательно ли нужна суш для начала? Или поставить вощину и они сами вытянут?


Юра Пчеловод

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, Віталій.В сказал:

Сусід вирішив що пуп землі та не погодивши зі мною зробив стьок із своїх будов до мене в двір, я вирішив побудувати в тому місці навіс для зберігання корпусів коли сусід ліпив кришу його попередив а літом попросив повирнути кришу щоб з його криш не тикло до мене в двір, сусід запевнив що я дурак і він все побудував правильно, для вияснення меж я привіз землеупорядковця який наполегливо затвердив, або сусід по доброму повертає кришу щоб до мене в двір не текла вода, або прибирає всі постройки як до межі повинно бути не меньше метра, розрахунок сосіда був на те що я буду мовчать бо в мене пасіка, хоча я всим сусідам казав що пасіка в мене в дома тимчасово до поки я знайду підходящий участок, напевно вони не вірили тому сусіда дружина на мене образилася написала заяву і попросила двох подруг підписати, в заяві було що, бджоли заїдають, септик хоча і викопаний на відстані 2х метрів дів межі але на її думку теж  дуже близько, літній душ теж близько, циркулярною задиринчав всих сусідів до низя !!! сусіди так сильно хотіли нагадить що не поняли що я всю пасіку вивіз на кочовку 5того липня, а заяву настрочили 12того липня, в перших числах серпня приїхала до мене комісія із виконавчої служби, на той час пасіка уже стояла на другому участку, з початку поцікавилися документами на пасіку, в мене і паспорт на пасіку і оператора ринка єсть, далі зайшли в двір де стояла пасіка листи металу я вже зняв але стовпи та прожилини були де видно яка була висота забора, один із членів комісії й каже : документи всі впорядку, пасіка огорожена даремно я прибрав пасіку ніхто нічого не зробив би мені, коли я прибирав пасіку я і не знав що на мене заява написана просто прибрав пасіку як мені дуже не зручно дома робить із бджолами а основне в дружини алергія на вжалення, далі комісія уточнили коли я виїхав на кочовку сильно возмущалися що заява написана в той час коли бджіл не було, а моєму сосідові сказали що це все що він понастроював треба прибирать і ці всі постройки стоятимуть до тих пір поки я напишу заяву. Чим закінчилося для сусіда я не знаю на мою думку наврядчи ці покатушки комісії виконавчої служби будуть даремні, за септик та літній душ ніхто не згадав, а на рахунок циркулярки участковий громади запевнив що із 7;30 і до 22;30 ремонт, музика тощо, ні який суд мені не заборонить робить, до заяви я ні в якому разі не включав станок після 18;00 то зараз сміло запускаю і в 21;00 що правда рідко але буває, кришу із скрипом зубів сусід повернув до себе в двір.

Участковий ще забув один нюанс там є чітко прописані дцибели які має не перевищувати ваша циркулярка чи музика навіть з 7.30 до 22.30 єдине що це має засвідчувати комісія з сан епідем станції . Це так вам на замітку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.03.2021 в 14:57, uam_63 сказал:

Це так вам на замітку.

Дякую, але участковий думаю і Ви добре розумієте  що  циркулярка чі навіть фуганок при всьому старанні не видасть більших децибел як бензопила, де в техпаспорті до бензопили  написано побутова, тобто децибели шуму не перевищують норм в побутовому користувані.

А взагалі не втому проблема, його теща йому розповіла що я не маю права працювать на циркулярці у вихідні дні  це зі слів сусіда.  в що він свято вірить.

Взагалі із травня до листопада я станки майже ні коли не включаю, в мене в будинку циркулярку не чути хоча від дому 3 - 4 метра, а до сусіда то і взагалі не чуть, та майже в кожного єсть такі сусіди, бачуть що в мене серед зими заді хати форточка відкрита, сусідці дуже цікаво чого я плитку заливаю зразу на землю а не у форми ( трішки не вслідила що в форми я заливав бордюр, а в дворі заливаюю формою "садова доріжка" і така технологія ) коли присував перший вулик із очерету то сусідка так спостерігала що з вікна впала, коли я зробив пилораму та почав дошку різать то сусід разів з 10ть на горище лазив, а якщо щось роблю нове то око в щілині часами, єлі стримуюсь щоб не підійти та не штрикнуть цвяхом, і т,д, я вже звик і взагалі не звиртаююю уваги. В нас ширина дворів десь 20м і без вуха сусідів поговорити між дружиною або донькою не можливо.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 4
  • Сумно 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...