Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Ю. Р. А. сказал:

Ну вот у Вальчука я присмотрел 319 ю а ее уже нет что дальше? 

Позвоните Юре, он Вам посоветует,  поможет подобрать под Ваши условия.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Ю. Р. А. сказал:

Ну вот у Вальчука я присмотрел 319 ю а ее уже нет что дальше? И я так понял нужно через каждые два года щупать.

Работайте с одним заводчиком от которого материал вас устраивает ион вам педложит точно такой же  а возможно и лудьше :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, tolik2362 сказал:

Работайте с одним заводчиком от которого материал вас устраивает ион вам педложит точно такой же  а возможно и лудьше :hi:

З цим в нас поки проблеми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, uam_63 сказал:

З цим в нас поки проблеми.

Проблема в том что на рынке много сырого и не проверенного материала . А чтобы найти человека с которым можно работать нелегко в этом венегреде :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.11.2021 в 12:18, Ю. Р. А. сказал:

Я так понимаю бакфаст подходит всем у кого семей 400 

Но таких можно пересчитать по пальцам одной руки 

А сотни пчеловодов 50 + семей держат баков и не парятся 

6 часов назад, Ю. Р. А. сказал:

Ну вот у Вальчука я присмотрел 319 ю а ее уже нет

А я от Юры держал уже наверное больше 6 разных линий 

и большой разницы не увидел 

Так что 

9 часов назад, Гурович сказал:

без особой разницы, 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Гурович сказал:

Позвоните Юре, он Вам посоветует,  поможет подобрать под Ваши условия.

Откуда Юра знает наши условия и что он может подобрать не зная их 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, uam_63 сказал:

З цим в нас поки проблеми.

Почему? Его же держут многие ,и не один год. :unsure: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, koste сказал:

Почему? Его же держут многие ,и не один год. :unsure: 

Ви напевно неправильно зрозуміли мій допис я не про Бакфаст я про матководів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, uam_63 сказал:

Ви напевно неправильно зрозуміли мій допис я не про Бакфаст я про матководів.

Ну а матководы что ? 

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, koste сказал:

Ну а матководы что ? 

:umora:

Не знайшов матеріал який мене влаштовує , все як на аліекспресі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, uam_63 сказал:

Не знайшов матеріал який мене влаштовує , все як на аліекспресі.

Ну так а что они продают весь этот час ?:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, uam_63 сказал:

Не знайшов матеріал який мене влаштовує , все як на аліекспресі.

Якщо матеріал не влаштовує, ставайте самі селекціонером, створюйте свої лінії, комбінації і ні від кого не будете залежати. І тоді все буде влаштовувати. Критикувати когось може кожен, а Ви спробуйте створити щось достойне своє. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, uam_63 сказал:

Не знайшов матеріал який мене влаштовує , все як на аліекспресі.

Пора Вам с пчеловодством завязывать-чего время зря тратить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, chajka2005 сказал:

Якщо матеріал не влаштовує, ставайте самі селекціонером, створюйте свої лінії, комбінації і ні від кого не будете залежати. І тоді все буде влаштовувати. Критикувати когось може кожен, а Ви спробуйте створити щось достойне своє. 

Селекціонер??? У вас є розуміння що таке селекційна робота з бджолою??? Чи з 30 - 50 бджолородин це селікціонер??? Критикувати тих хто називає себе селекціонерами потрібно. Тому що у тих селекціонерів це тільки бізнес. Вивів бджолу і вже через три роки відтворити не можу. Беріть то що є. Це селікціонер???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, chajka2005 сказал:

Якщо матеріал не влаштовує, ставайте самі селекціонером, створюйте свої лінії, комбінації і ні від кого не будете залежати. І тоді все буде влаштовувати. Критикувати когось може кожен, а Ви спробуйте створити щось достойне своє. 

Схоже на розмірковування бабки під підїздом.

1 час назад, Гурович сказал:

Пора Вам с пчеловодством завязывать-чего время зря тратить.

Чогоце зразу так кардинально? Закордонний товар ще ніхто не відміняв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 годину тому, Мико сказав:

Откуда Юра знает наши условия и что он может подобрать не зная их 

Та й не до того йому у матковивідний  час . :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ViLad сказав:

Селекціонер??? У вас є розуміння що таке селекційна робота з бджолою??? Чи з 30 - 50 бджолородин це селікціонер??? Критикувати тих хто називає себе селекціонерами потрібно. Тому що у тих селекціонерів це тільки бізнес. Вивів бджолу і вже через три роки відтворити не можу. Беріть то що є. Це селікціонер???

Та не завжди то й бізнес, може бути то і хоббі. Але ви праві у тому, що то не селекція з наукової точки зору. Бо  селекція це досить серйозна саме  наука. І без спеціальної освіти й років підготовки нею займатися ніяк не можна. Інакше то просто  профанація.  

А виводити маток чи трутнів з відомих брендів, то є просто звичайне  розведення і ніякого відношення те до наукової  селекції виведення порід не має.:IMHO:

Селекція (від лат. selectio — вибір, добір) — наука про методи створення сортів, гібридів рослин та порід тварин, штамів мікроорганізмів з потрібними людині якостями. В результаті селекційного процесу створено велику кількість сортів сільськогосподарських рослин і порід свійських тварин, штамів мікроорганізмів.

Я думаю, що не зайвим буде тут це нагадування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Та не завжди то й бізнес, може бути то і хоббі. Але ви праві у тому, що то не селекція з научної точки зору. Бо  селекція це досить серйозна наука. І без спеціальної освіти й років підготовки нею займатися ніяк не можна. Інакше то просто  профанація.  

А виводити маток чи трутнів з відомих брендів, то є просто звичайне  розведення і ніякого відношення те до селекції не має.:IMHO:

Повністю погоджуюсь. Але дуже дивно читати на просторах Точка про селекції тої чи іншою породи. По перше це дуже великі капіталовкладання, наукова база і відчайдухі що можуть це робити, тестувати. І усе раді науки про бджіл. А так це усе репродукція. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, ViLad сказав:

Повністю погоджуюсь. Але дуже дивно читати на просторах Точка про селекції тої чи іншою породи. По перше це дуже великі капіталовкладання, наукова база і відчайдухі що можуть це робити, тестувати. І усе раді науки про бджіл. А так це усе репродукція. 

:umora: Тут згадується мені давнє козацьке прислів'я:  та називай мене хоч горшком , тільки в піч не став ! :rofl::ay:

Хоча добір і підбір у селекціцній роботі теж застосовується. Але то робиться з науковою  перевіркою й контролем роками й ціленаправлено. І на цій роботі зайняті цілі великі  організацій, наукові інститути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Мико сказал:

А я от Юры держал уже наверное больше 6 разных линий 

и большой разницы не увидел

Ваші умови для тесту маток противопоказані :IMHO:

Я б запритив би на таких пасіах зовсім тестіровать маток

Умови повині виживання сімей ,село від 500 сімей мінімум , дощу нема по два місяці ,

 пилку дефіцит , підтримуючого взятку нема , варіанти весною , на початку літа і після соняху 

А так це все фігня , а не тест 50 сімей де по кругу нема пасік і дощ іде кожну неділю 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ViLad сказал:

Селекціонер??? У вас є розуміння що таке селекційна робота з бджолою??? Чи з 30 - 50 бджолородин це селікціонер??? Критикувати тих хто називає себе селекціонерами потрібно. Тому що у тих селекціонерів це тільки бізнес. Вивів бджолу і вже через три роки відтворити не можу. Беріть то що є. Це селікціонер???

Та і непотрібен мені селеіонер для медової пасіки

Мені потрібена протестована 

49 минут назад, ViLad сказал:

А так це усе репродукція. 

А не 10 комбінацій ліній виберай що хочеш , це нереально 

Пилку весною нема , підримуючого нема круглий рік , до 500 сімей в радіусі льоту 2км 

Хто буде розвиватся і що мені потрібно добавить у цих умовіах 

Все , от що я хочу почуть , але ніколи нечую 

А це умови 30% пасічників України

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, AVA сказав:

Мені потрібена протестована 

1 година тому, ViLad сказав:

ніхто краще ніж самі під ваші умови відбір не зробить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, AVA сказал:

Та і непотрібен мені селеіонер для медової пасіки

Мені потрібена протестована 

А не 10 комбінацій ліній виберай що хочеш , це нереально 

Пилку весною нема , підримуючого нема круглий рік , до 500 сімей в радіусі льоту 2км 

Хто буде розвиватся і що мені потрібно добавить у цих умовіах 

Все , от що я хочу почуть , але ніколи нечую 

А це умови 30% пасічників України

візьміть де кілька різних прод і протестуйте у себе, у своїх умовах і зрозумієте що для вас буде краще. А на рахунок підтримуючого взятку зробіть його самі. В мене це еспарцет фацелія і буркун. Зрозумійте як-що у баку немає палива машина не поїде яка б вона суперова не була. Так і бджола як що немає взятку то від бджоли не треба очіковати щось. Ні яка селекція у цьому не допоможе. Це моя думка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ViLad сказал:

Повністю погоджуюсь. Але дуже дивно читати на просторах Точка про селекції тої чи іншою породи. По перше це дуже великі капіталовкладання, наукова база і відчайдухі що можуть це робити, тестувати. І усе раді науки про бджіл. А так це усе репродукція. 

Мені також дивно читати Ваші опуси, які нагадують пусте :ae:.  Мені інтересно, що скажуть ті відчайдухи, які без жодних капіталовкладень зі сторони держави виводять на світ Божий із небуття українську степову, вони себе рахують селекціонерами чи як?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ViLad сказал:

візьміть де кілька різних прод і протестуйте у себе, у своїх умовах і зрозумієте що для вас буде краще. А на рахунок підтримуючого взятку зробіть його самі. В мене це еспарцет фацелія і буркун. Зрозумійте як-що у баку немає палива машина не поїде яка б вона суперова не була. Так і бджола як що немає взятку то від бджоли не треба очіковати щось. Ні яка селекція у цьому не допоможе. Це моя думка.

Та роблю я е все же 9 років , покинайшов що подрібно уже знову бери і тестіруй 

Нам медовій Україні подрібні тестовані матки , а не селекційні 

Є матка на продажу , короткі умови роботи 

Хоч щось небуть ,про умови роботи, 

 районовання нам потрібно , тільки не порід , а тестерів які виводять ИО від селекцинованих 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...