Jump to content
Ракетин

Бакфаст

Recommended Posts

44 минуты назад, Valik740 сказал:

В Украине нет человека который купил карнику дороже 90-120$,  поэтому и проблемы с материалом, понакупляют много и дурного , 

Звідки така інформація?

• Like 3
5 минут назад, Taras NTG сказал:

Звідки така інформація?

:al::umora:

• Haha 2
30 минут назад, Valik740 сказал:

:al::umora:

Якщо не володієте інформацією для чого стверджувати? 

• Like 2
13 часов назад, koste сказал:

Так в том то и дело ...

Что добрый дядька до вас хорошо слепил . А после продал вам матку за 300 евро . 

И другое дело когда 100евро .:hi: И тогда тулите ...:IMHO1:

Это давался на проверку материал в котором течет совершенно других пород И это пан сам склепал .Племенной материал  от которого давались  на тест матки  уже в пятом поколении проверены у меня .  С этого не кому нечего не кому кроме знакомых и проверенных людей  не продаю а тем более не тулю .:hi:

• Like 1
2 часа назад, Valik740 сказал:

В Украине нет человека который купил карнику дороже 90-120$,  поэтому и проблемы с материалом, понакупляют много и дурного , 

Не сміши мене, бо ти тільки з`являєшся після чергового тут бану і починаєш дурню всяку писати. Я вже не одноразово купляв і купуватиму класових маток по ціні 300-400 євро. Принаймні весь форум про це знає, лише ти десь в космосі літаєш. Кожен рік багато хто привозе високоякісний матеріал карніки в Україну. Це не є проблемою, плати лише гроші. На велику втіху хорошого матеріалу карніки в Україні більше аніж бакфаста. Бакфаст теж є в людей хороший, але його не так багато як до прикладу карніки. Хорошу карніку знайти легше, аніж хороший бакфаст. Але повторюсь, бакфаст хороший в Україні є, і люди з ним працюють і не волають на все горло як ти. Даю гарантію, що ти бакфаста хорошого ще навіть у вічі не бачив. І ще на останок тобі скажу. Не все те що коштує дорого, є хорошим, і блистить. Ти цього не знаєш, бо тобі не дано знати

• Like 6
  • Haha 2

Знову почалась війна між бакфастом і карнікою 

Чому у спорах ніхто непривязує бджіл до місцевості саме головне підтримуючих медоносів і погодніх умов 

Те краще те хуже і все , це спір ніпрощо у мене в селі і за селом це зовсім різні речі ,

там і там бакфаст і карніка по різному працюють , Ф1 одних і Ф1 других рідні сестри 

не кажучи прорізні регіони України 

• Like 4
  • Thanks 1
21 минуту назад, AVA сказал:

Знову почалась війна між бакфастом і карнікою 

Абсолютно ні. Я здається написав ясно що бакфаст хороший є, його лише треба знати де шукать. Так само і карніка, її є дуже багато в Україні хорошої, кожен рік багато людей привозять те що їм сподобалось. Кожен має тримати те що йому підійшло найбільше. 

• Like 6
1 час назад, AVA сказал:

Чому у спорах ніхто непривязує бджіл до місцевості саме головне підтримуючих медоносів і погодніх умов 

Те краще те хуже і все , це спір ніпрощо у мене в селі і за селом це зовсім різні речі ,

100%, золотые слова

Есть два точка (бакфаст, матки-сестры, одинаковые типы ульев), расстояние между которыми 65 км, стационар

Результаты сезона 2021:

Точок 1 (основной), среднее в кг на круг: акация - 0, разновье - 0, подсолнух -32 кг

Точок 2 (дача), среднее в кг на круг: акация -16 кг, разнотравье - 11 кг, подсолнух - 42 кг. Здесь рекордистка дала 107 кг за сезон

По єтому как можно оценивать материал матководов и бакфаст в целом, если в пределах одной области такой разброс?

• Like 8
2 часа назад, Укроп сказал:

Не сміши мене, бо ти тільки з`являєшся після чергового тут бану і починаєш дурню всяку писати. Я вже не одноразово купляв і купуватиму класових маток по ціні 300-400 євро. Принаймні весь форум про це знає, лише ти десь в космосі літаєш. Кожен рік багато хто привозе високоякісний матеріал карніки в Україну. Це не є проблемою, плати лише гроші. На велику втіху хорошого матеріалу карніки в Україні більше аніж бакфаста. Бакфаст теж є в людей хороший, але його не так багато як до прикладу карніки. Хорошу карніку знайти легше, аніж хороший бакфаст. Але повторюсь, бакфаст хороший в Україні є, і люди з ним працюють і не волають на все горло як ти. Даю гарантію, що ти бакфаста хорошого ще навіть у вічі не бачив. І ще на останок тобі скажу. Не все те що коштує дорого, є хорошим, і блистить. Ти цього не знаєш, бо тобі не дано знати

Ця весна була дуже важка , лідером по входженню в ройку звичайно була К. що і спричинило підвищений попит на Бакфаст ,  і ця тенденція буде тільки посилюватись , з чим я тебе і вітаю. Багатій думкою і надалі. 

• Haha 4
  • Sad 1
3 часа назад, Valik740 сказал:

що і спричинило підвищений попит на Бакфаст ,  і ця тенденція буде тільки посилюватись ,

А я то думаю чому в мене із року в рік матки в нуклеусі не можуть і лишнього дня затриматись, і телефон червоний протягом сезону. Он воно що, це тенденція, яка тільки посилюється. Дякую за підсказку. Саме смішне знаєш що? Що я знаю справжніх бакфастчиків в Україні, і вони собі працюють спокійно, і не рвуть як ти на собі сорочку. Я таких знаю, і повірь я з ними спілкуюсь, і спілкуватись з такими людьми приємно. Я бакфаст юзав ще тоді, коли тобі він ще навіть не снився. 

• Like 2

Колись я був з Польщі привіз бакфаст Лєвандовського, ото дійсно була машина. Толя Котелевський його самий перший привіз в Україну, і теж був ним дуже задоволений. Цікаво чи працює хто і понині із наших бакфастчиків з тим польським маткарем? Дуже хороший матеріал був

• Like 3
3 часа назад, Valik740 сказал:

Ця весна була дуже важка , лідером по входженню в ройку звичайно була К

А чому крім Вас про це нікому більше невідомо???:blink:

• Like 1
  • Haha 1
8 минут назад, Укроп сказал:

Колись я був з Польщі привіз бакфаст Лєвандовського, ото дійсно була машина. Толя Котелевський його самий перший привіз в Україну, і теж був ним дуже задоволений. Цікаво чи працює хто і понині із наших бакфастчиків з тим польським маткарем? Дуже хороший матеріал був

Моя сама перша ИОшка від Вальчука В075 за 2014р також була зі слів Вальчука від Лєвандовського 

Трут був мікс сказав , то там були матки різного кольру , ну один колір  Ф1 :ay: , удосі шукаю :umora: можливо ще таке попадется 

от дійсно раннього старту , як шукають і пишуть деякі , карніку обганяла на раз ,на відміну від іншого бакфаста,  меду було в два рази більше за середні по пасікі , це я за акацію,

• Like 1
45 минут назад, Укроп сказал:

Толя Котелевський його самий перший привіз в Україну, і теж був ним дуже задоволений. Цікаво чи працює хто і понині із наших бакфастчиків з тим польським маткарем? Дуже хороший матеріал був

Первый его в Украину привозил Вася с Тернополя. И это было так давно, когда на открытых ресурсах про бакфаст  не кто и не знал. 
Хороший темный бакфаст был, но нам он показался не миролюбивым.

57 минут назад, Укроп сказал:

Колись я був з Польщі привіз бакфаст 

Ось з цієї фрази і починай писати кожне своє нове повідомлення ,:umora:;)

• Haha 1
7 минут назад, ....... сказал:

Первый его в Украину привозил Вася с Тернополя. И это было так давно, когда на открытых ресурсах про бакфаст  не кто и не знал. 

Я не буду спорить хто привіз першим, тому що досконало не знаю. Те що Толя Котелевський його розтиражував то це факт. Я згадав, і мені просто стало цікаво чи співпрацює хто і надалі з Левандовським. Я як би займався бакфастом то неодмінно матеріал від нього мав би і понині. 

11 минут назад, Valik740 сказал:

Ось з цієї фрази і починай писати кожне своє нове повідомлення ,:umora:;)

З тобою дискусію завершую, не варто на тебе витрачати час. 

42 минуты назад, ....... сказал:

Василь привозив і мені, і Котилевському, і ще багато кому.  Лівандовський працював з німецьким заводчиком (ZG), а себе записував (GZ). Перестали з ним співпрацювати тому що не давав ніяких родоводів. Та і нашому споживачу як в тому анекдоті. "Єврей каже, мені би такий розум як в Івана потім". Змогли брати з Німечини, ще Укроп привіз Кордован з Америки. Кому той польський Бакфаст став потрібен.

• Like 4

Хорошо когда матковод работает прозрачно, хочешь родовод без проблем,а то начинается мурыжанье.

40 минут назад, teplov сказал:

Василь привозив і мені, і Котилевському, і ще багато кому.  Лівандовський працював з німецьким заводчиком (ZG), а себе записував (GZ). 

У меня бумажек не сохранилось, но я помню и (BZF) был в один год,  от Михайла. 

15.09.2021 в 10:47, Valik740 сказав:

По великому рахунку родоводи потрібні тільки для внутрішньої роботи самого матковода 

17 годин тому, teplov сказав:

Перестали з ним співпрацювати тому що не давав ніяких родоводів.

17 годин тому, Уставший пчеловод сказав:

Хорошо когда матковод работает прозрачно, хочешь родовод без проблем,а то начинается мурыжанье.

Думаю те що перестали вести родоводи це мінус для любої породи і плем. справи. 
З часом таке рішення відгукнеться не кращим чином,  на даний час така схема прокатує тому що клієнтська база напрацьована.

просто пишуть на кліточці В1 ррр×В2ооо,

пройде 2-3 генерації без публічного родоводу ці літери нічого значити не будуть для клієнта який хоче продовжити селекцію.

Про наші українські родоводи я взагалі мовчу, вони нікому не потрібні

маємо факт що це неправда, правда в тому що для багатьох маткарів так зручно вести свої справи, і привчають до такого стилю клієнта. 

в першу чергу такі записи веду для себе, також так зручно отримувати зворотній завязок від клієнта. 

Думаю те що перестали вести родоводи це мінус для любої породи і плем. справи. 

З часом таке рішення відгукнеться не кращим чином,  на даний час така схема прокатує тому що клієнтська база напрацьована

Когда матковод не хочет давать родовод,значит он не чист на руку,либо занимается самодеятельностью,вливает что не понятно к чему,и хочет чтоб другие не видели.а это всё выливается всё в агрессию пчелы или другие казусы.

.

26 минут назад, Уставший пчеловод сказал:

Когда матковод не хочет давать родовод,значит он не чист на руку,

А если есть родовод , то матковод кристально чист ?

А если его  родовод высосан из  пальца 

и согнут на коленке , тогда как быть 

• Like 2
  • Thanks 1
В 16.09.2021 в 14:04, AVA сказал:

Ваша правда.....

Маю тічок у селі розвиток  відстає у тричі у порівнянні з тічком у місцині де не має агрохімій (матки брались у одного матковода з однієї партії)....

Перестав ганятись за баками чи карнікою просто стараюсь кочувати у місця де відсутня агрохімія і чудово працює і степова і карпатка, можу то беру і бакфаст і карніку у травні , як не має то не парюсь беру, що можу дістати головне у травні і без агрохімії

• Like 4
1 час назад, Мико сказал:

Это зависит от ментальности человека

21 час назад, Мико сказал:

Я так понимаю что есть два "табора". Первые хотят красивые паспорта и красивые родоводы , и вторые которые просто хотят хороший материал  .  Первые  наивно думают  что красивый паспорт  даёт гарантию получения  хороших эфок .  

• Like 1
  • Haha 1