Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, Виталий Овчарук сказал:

чому людина справно веде родоводи, а потім забиває на них?

По великому рахунку родоводи потрібні тільки для внутрішньої роботи самого матковода ,  на загал виставляють аби показати що так такато - такато людина існує і дійсно займається тою чи іншою породою  ,  тому багато хто закордоном  паспортів на маток не дає , вони і непотрібні , просто пишуть на кліточці В1 ррр×В2ооо,  цего більш достатньо для того хто купить цю матку ,  і ця інфа достатня щоб часом не зробити інбридінг. Про наші українські родоводи я взагалі мовчу, вони нікому не потрібні , і нічим не підтверджені , так чисто на довірі. 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Mihail-ves сказал:

дозволю собі продовжити цитату

підберу вулика, підберу рамку, підберу сортовий соняшник, насаджу акації та липи, та сам приїду і буду контролювати щоб лишній мед не забрав після підсніжників, клену, абрикоси, акації і т.д. Ну щоб порода не просідала, коли відсутній взяток і мед у вулику.

а тоді чекаю тільки похвалу, що ось такий матковод МОЛОДЕЦЬ.:umora:

Так , головна задача попасти в ціль а не просто постріляти, так і Ваша УС-ка в різних регіонах України буде показувати різні результати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Valik740 сказав:

Так , головна задача попасти в ціль а не просто постріляти, так і Ваша УС-ка в різних регіонах України буде показувати різні результати.

Бог також так думав (попасти в ціль) коли сотворював людину, а вони вийшли різними.

І кожна людина шукає для себе кращу, коли знаходить, виявляється що надія не збулась, і так по колу ходить все своє життя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Valik740 сказал:

Натякаєте що ці люди що не оновлюють родоводи більше не займаються бакфастом ?

https://buckfast-pedigree.eu/en/our-breeders   И вот страничка Бонгарда https://buckfast-pedigree.eu/en/our-breeders/breeder=vdB

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Incap сказал:

Після 15 рокві Бакфаста перейшов на Австрійську Карніку

У Вас був бакфаст 15 років, я правильно зрозумів? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Mihail-ves сказал:

дозволю собі продовжити цитату

підберу вулика, підберу рамку, підберу сортовий соняшник, насаджу акації та липи, та сам приїду і буду контролювати щоб лишній мед не забрав після підсніжників, клену, абрикоси, акації і т.д. Ну щоб порода не просідала, коли відсутній взяток і мед у вулику.

а тоді чекаю тільки похвалу, що ось такий матковод МОЛОДЕЦЬ.:umora:

Вулики рамки це до виробника вуликів і т.д.

А у матковода я хочу брать кожен рік одне і теж хотяби . якщо він неможе підібрать приблизно під медозбір , а не чуть неудачна комбінація :dntknw:

Є відео Vladimir Prokopenko з США , де він сказав , що в них незаморачуються як називаєтся бджола , йому і другим пасічникам потрібно щоб мед носила і була однакова . там маток беруть сотнями і мінять технологію під кажду неудачну комбінацію ніхто не буде , це у нас ми спорем до посиніння що краще 

А там як він сказав у фірми яка незможе обіспечить стабільний матеріал завтра маток ніхто некупить , там неудачна комбінація це банкрот ,

Можливо потрібно підбір ліній  бакфаста хоч якось розбить по різновидам медозбору і погоду регіонів , а не продавать одну лінію по всій Україні , а потім слухать . що лінія непідходить 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Valik740 сказал:

По великому рахунку родоводи потрібні тільки для внутрішньої роботи самого матковода ,  на загал виставляють аби показати що так такато - такато людина існує і дійсно займається тою чи іншою породою  ,  тому багато хто закордоном  паспортів на маток не дає , вони і непотрібні , просто пишуть на кліточці В1 ррр×В2ооо,  цего більш достатньо для того хто купить цю матку ,  і ця інфа достатня щоб часом не зробити інбридінг. Про наші українські родоводи я взагалі мовчу, вони нікому не потрібні , і нічим не підтверджені , так чисто на довірі. 

Мені лічно ті родоводи для медової пасіки до лампочки , потрібен тільки номер матки , щоб я зміг наслідуючий рік сказать мені отакий № повторіть , або замініть на анологічний по розветку весною і ХПП,  мені мед качать , а не історію ізучать

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Incap сказал:

Для чого переходити на особистості???  Які методички? Хто кого зомбує?

Ви робете медвежу послугу тим хто дійсно хоче щось зробити для Бакфаста. За таких як ви и починаються нападки на Бакфаст. 

А ось Вам науковці Австрії та Німетчіни публікації 2014-2018 рік

Доктор Герман Пехакер, президент Австрійської асоціації карники (АСА). Це гібрид з випадковими перетинами. Треба подивитися його родовід При природному спарюванні після другого-третього покоління іноді отримують дуже агресивних бджіл. Тому слід оновлювати сім'ї (колонії) кожен другий рік. У Східній Австрії на деяких пасіках містять бджіл Buckfast, але там іноді стикаються з проблемою злобівості. Продуктивність праці? У Німеччині провели порівняльні тести між Carnica і Buckfast (В.Моl, Р.Büchler). Carnica виявилася кращою. Щоб отримати дохід, австрійські бджолярі містять близько 1 тис. Сімей Buckfast, однак на цих пасіках багато проблем з роением. На пасіках, де розводять Carnica, налічується від 200 до 500 сімей, дохід у господарів той же, але бджоли не рояться. По-моєму, в даний момент в будь-якому випадку порода Carnica краще, ніж Buckfast.

Моріс Баллард, директор Асоціації англійських бджолярів-фермерів, інструктор інструментального запліднення. Відділ селекції бджіл в абатстві Бакфест був закритий три роки тому. В Англії деякі бджолярі досі розводять породу Buckfast, але маток завозять з Данії та Німеччини. Раніше я був ченцем і працював разом з братом Адамом. Селекцією бджіл займався і брат Данило. Він повідомив, що з бджолами Buckfast припинили працювати через те, що даний гібрид вимагає правильного підбору комбінацій схрещування, а це займає багато часу. Зараз я утримую тільки бджіл Carniolan. Бджоли Buckfast після припинення селекційної роботи з ними поступово ставали дуже агресивними, і контролювати їх стало неможливо.

Вільфрід Амон, селекціонер, член АСА. Містив трохи сімей Buckfast в Тіролі. Працювати з ними без костюма було важко, оскільки бджоли виявилися дуже агресивними. Думаю, працювати з Buckfast можна лише в тому випадку, якщо кожен рік міняти маток на оригінальних, але це дуже дорого. Можу відзначити непогані якості бджіл Buckfast першого покоління, проте особини другого покоління в основному агресивні і менш продуктивні. Всі мої знайомі замінили породу Buckfast на Carnica.

В даний час спостерігається масове завезення маток породи Buckfast з Європи в Росію. Згідно селекційної програмою розвитку бджільництва в європейських країнах, поряд з бджолами Carnica там відчувають і інші породи, в тому числі Buckfast. Гібридних маток F1 отримують в ізоляції в спеціальних облетніках, на островах і за допомогою інструментального запліднення. Для перевірки якості потомство передають на пасіки, де оцінюють всі ознаки одержані гібридів. Після випробування вирішується питання про доцільність їх подальшого використання.

Найкращі, що пройшли відбір матки Buckfast не потрапляють на російський ринок, оскільки високопродуктивний вихідний племінний матеріал нечувано доріг. Він ніколи не надходить у продаж, так як використовується для нових варіантів схрещування і для отримання товарних дочірніх маток F1.

Данные господа работают с карникой и всех остальных пчёл всегда будут стараться опустить ниже плинтуса, такая уж у них человеческая природа.

Теперь о пчёлах. Каждая пчела приспособилась к тем или иным природным условиям, поэтому и работают каждая в своих условиях лучше, нежели перемещённые из других зон. Лично у меня ещё ни одна карника не смогла перебить по мёду бакфаст и кордован. По миролюбию та же картина. Но на пасеке присутствуют все, потому как каждая в отдельности предназначена для определённой цели с которой они успешно справляются.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напишу трішки більше слів.

На рахунок американців та й інших, вони купляють маток не у Васі та Петра, а на підприємствах де спеціально цим замаються. Та і вартість маток ЗОВСІМ не наша. Цього року коли перестав продавати неперевірених маток ІО, всі почали замовляти саме таких. Кажу беріть перевірену - тут я вже точно можу гарантувати що матка сіє і сіє саме бджолиним, а не трутневим розплодом. "Так вона ж дорога, 1500грн" Ось і все що треба знати про ринок наш і американский.

50 хвилин тому, AVA сказав:

Мені лічно ті родоводи для медової пасіки до лампочки , потрібен тільки номер матки , щоб я зміг наслідуючий рік сказать мені отакий № повторіть , або замініть на анологічний по розветку весною і ХПП,  мені мед качать

Більшість матководів (центр та півень України) також в основному працюють на мед, тому що матководством багато не заробиш, крім критики звісно. І коли тут розірватись на два фронти, і селекція маток і мед качати. Особисто я в кінці червня вже перестаю навіть відправляти маток, не те щоб ще їх виводити.

Щоб здобути стабільність матеріалу, треба мати мінімум по 10 сімей на кожну комібнацію. Дальше треба їх тестувати ще мінімум рік, і вже потім щось там бракувати чи пускати в репродукцію. Для цього треба мати далеко за 500 сімей. Але коли в тебе буде вже така кількість, тоді виникає питання - а селекція то взагалі навіщо тобі. Качай мед і купляй маток, в того хто буде гарантувати стабільність. І тоді ти вже будеш з іншої сторони цієї еволюції. Ось тому і ходимо ми по колу. Держаних інституцій в селекції немає і не буде, тому що це збиткова робота. 

Тому перш чим кричати на матководів селекціонерів, треба самому спробувати. Легше купити щось заграничне і швиденько його розмножити, поки суть до справи, а тут вже інша загранична красота.

ЗюІю Тепер буду збирати каміння, які полетять в город.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, chajka2005 сказал:

У Вас був бакфаст 15 років, я правильно зрозумів? 

Так перша матка Бакфат була Бонгарда 24 здаеться Потім 110 TR , Юнгельса , Коха. а далі  Український Бакфаст

А 5 років як Карніка. Випадково потрапила матка до мене Георга Маха знайомий попросив привезти але потім фарс-можор і залишив собі. І ось тоді я почав співпостовляти Бакфаст чи Карніка. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Incap сказал:

Так перша матка Бакфат була Бонгарда 24 здаеться Потім 110 TR , Юнгельса , Коха. а далі  Український Бакфаст

А 5 років як Карніка. Випадково потрапила матка до мене Георга Маха знайомий попросив привезти але потім фарс-можор і залишив собі. І ось тоді я почав співпостовляти Бакфаст чи Карніка. 

 

Если не тяжел дайте пожалуста ответ вы этот материал брали лично у Европейских заводчиков ,или через посредников .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Mihail-ves сказал:

Напишу трішки більше слів.

На рахунок американців та й інших, вони купляють маток не у Васі та Петра, а на підприємствах де спеціально цим замаються. Та і вартість маток ЗОВСІМ не наша. Цього року коли перестав продавати неперевірених маток ІО, всі почали замовляти саме таких. Кажу беріть перевірену - тут я вже точно можу гарантувати що матка сіє і сіє саме бджолиним, а не трутневим розплодом. "Так вона ж дорога, 1500грн" Ось і все що треба знати про ринок наш і американский.

Більшість матководів (центр та півень України) також в основному працюють на мед, тому що матководством багато не заробиш, крім критики звісно. І коли тут розірватись на два фронти, і селекція маток і ме качати. Особисто я в кінці червня вже перестаю навіть відправляти маток, не те щоб ще їх виводити.

Щоб здобути стабільність треба мати мінімум по 10 сімей на кожну комібнацію. Дальше треба їх тестувати ще мінімум рік, і вже потім щось там бракувати чи пускати в репродукцію. Для цього треба мати далеко за 500 сімей. Але коли в тебе буде вже така кількість, тоді виникає питання - а селекція то взагалі навіщо тобі. Качай мед і купляй маток, в того хто буде гарантувати стабільність. І тоді ти вже будеш з іншої сторони цієї еволюції. Ось тому і ходимо ми по колу. Держаних інституцій в селекції немає і не буде, тому що це збиткова робота. 

Тому перш чим кричати на матководів селекціонерів, треба самому спробувати. Легше купити щось заграничне і швиденько його розмножити, поки суть до справи, а тут вже інша загранична красота.

ЗюІю Тепер буду збирати каміння, які полетять в город.:umora:

Про штучно запліднених що в Сполучених Штатах що у Німетчіні не продають маток цьогорічних а зимувалих і ціна їхня мінімальна 150. Наприклад зараз у Юнгельса 185 але треба брати 3 штуки. Відео викладав що Білоруси знімали та от той поляк робе 60 000 маток і усі вихователька без осиротіння

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, tolik2362 сказал:

Если не тяжел дайте пожалуста ответ вы этот материал брали лично у Европейских заводчиков ,или через посредников .:hi:

Де особисто де через німецьких колег IT шників у 2006 був у Ессені у відрядженні там розговорилися і поїхали у Виллих но то була ще зима, домовилися а потім я поїхав і забрав.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Incap сказал:

Де особисто де через німецьких колег IT шників у 2006 був у Ессені у відрядженні там розговорилися і поїхали у Виллих но то була ще зима, домовилися а потім я поїхав і забрав.

 

Вы указали матку В110 ТР вы брали именно у него или у людей которые в плтную ра ботают с ним .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Incap сказал:

Так перша матка Бакфат була Бонгарда 24 здаеться Потім 110 TR , Юнгельса , Коха. а далі  Український Бакфаст

А 5 років як Карніка. Випадково потрапила матка до мене Георга Маха знайомий попросив привезти але потім фарс-можор і залишив собі. І ось тоді я почав співпостовляти Бакфаст чи Карніка. 

 

В каком регионе размещена Ваша пасека? Если не секрет, конечно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, tolik2362 сказал:

Вы указали матку В110 ТР вы брали именно у него или у людей которые в плтную ра ботают с ним .:hi:

Так У Руппеля брав не раз але я його ніколи не бачив у Ингельштате жеве дуже хороший мій знайомий а він знє людей що у Рупеля працюють ось ми їздили доньго Там мітечко з двох слів вже забув як називаеться.

4 минуты назад, Гурович сказал:

В каком регионе размещена Ваша пасека? Если не секрет, конечно.

Вінницька обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Incap сказал:

Так У Руппеля брав не раз але я його ніколи не бачив у Ингельштате жеве дуже хороший мій знайомий а він знє людей що у Рупеля працюють ось ми їздили доньго Там мітечко з двох слів вже забув як називаеться.

Коль вы упомянули о ополитках то скажите пожалуста кой номер или надпеси были у маток Бонгарда .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, tolik2362 сказал:

Коль вы упомянули о ополитках то скажите пожалуста кой номер или надпеси были у маток Бонгарда .:hi:

Зараз не пригадаю. Но є фото кожної кліточки і маток десь у архіві на хмарах. Знайду викладу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Incap сказал:

Зараз не пригадаю. Но є фото кожної кліточки і маток десь у архіві на хмарах. Знайду викладу.

 

 

6 минут назад, Incap сказал:

Зараз не пригадаю. Но є фото кожної кліточки і маток десь у архіві на хмарах. Знайду викладу.

 

И эше бонгард давал вашим друзьям или вам какие либо документы на маток .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, tolik2362 сказал:

 

И эше бонгард давал вашим друзьям или вам какие либо документы на маток .:hi:

ні не яких документів немає, як-що ви за паспорт питаєте. Я тоді і не цікавився родословними.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Incap сказал:

ні не яких документів немає, як-що ви за паспорт питаєте. Я тоді і не цікавився родословними.

Бонгар не дает маленких полосочек бумаги называемые паспортами а дает полный комплект документов на матку если она пригодна для дальнейшей работы . А на его именных ополитках обозначение  стоит из трех букв .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, tolik2362 сказал:

Бонгар не дает маленких полосочек бумаги называемые паспортами а дает полный комплект документов на матку если она пригодна для дальнейшей работы . А на его именных ополитках обозначение  стоит из трех букв .:hi:

Та і мені і самому ті документи не потрібні. Все везлося у кармані. А я у відрядженні за рахунок компанії. Після 15 року більше і не їздив за матками брав маток тут. У вас брав один раз це було 5 чи 8 маток не пригадаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Incap сказал:

Та і мені і самому ті документи не потрібні. Все везлося у кармані. А я у відрядженні за рахунок компанії. Після 15 року більше і не їздив за матками брав маток тут. У вас брав один раз це було 5 чи 8 маток не пригадаю.

А я брал и буду брать маток в тех крях для себяи  и 6 своих друзей с каторыми работаю . Но маток которые являются пользоватильскими  уже не беру они мне не интересны . Аберу которые пригодны для дальнейшей племенной  работы .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, tolik2362 сказал:

А я брал и буду брать маток в тех крях для себяи  и 6 своих друзей с каторыми работаю . Но маток которые являются пользоватильскими  уже не беру они мне не интересны . Аберу которые пригодны для дальнейшей племенной  работы .:hi:

Но племенні матки стоять за 500 а вистрілить чі ні хто його знає 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Incap сказал:

Но племенні матки стоять за 500 а вистрілить чі ні хто його знає 

Не проверенные матки этого класса стоят от 300 до 500. Если бы все стреляло не было бы проблем с везенным материалом ,по этому на основе его пытаюсь слепить что не будь для себя .И пока Бог мне помогает  в этом.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...