Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

27 хвилин тому, Шахматист сказав:

При чем здесь смелость?:dntknw:

Нужно сделать акцент на то, что фломастеры на вкус и цвет разные.

Там, где не ведётся селекционная работа в полном объеме и это не зависит от породы пчел будь это бакфаст, карника, карпатка  и тд - все это как Вы выражается "шмурдяк".

   Ваш "фломастер" зароївся( Звонишь спросить, что за ...ня, рассказывают о не удачной комбинации, о плохом правительстве, о том как лодки бороздят.... А я убытки несу), а запевняли, що матеріал перевірений від супер селекціонерів Європи , і ... прошу назвати фамілії  тих хто це зробив,  і все. 

    Можна і в приват повідомлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, whale сказал:

   Ваш "фломастер" зароївся( Звонишь спросить, что за ...ня, рассказывают о не удачной комбинации, о плохом правительстве, о том как лодки бороздят.... А я убытки несу), а запевняли, що матеріал перевірений від супер селекціонерів Європи , і ... прошу назвати фамілії  тих хто це зробив,  і все. 

    Можна і в приват повідомлення.

Материал был с Федотовской косы. Дочки Б-53  букофф не помню, о нем здесь много говорилось  и пиарилось...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Шахматист сказав:

Материал был с Федотовской косы. Дочки Б-53  букофф не помню, о нем здесь много говорилось  и пиарилось...

Хух, добре,  дякую, так і запишем,  селекціонер  Федотова Коса -"фуйня".  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги не розумію вашого сарказму на рахунок роїння. Зароїти можна будь яку породу бджіл, дуже ще багато залежить від пасічника. Є роїння контрольоване, і є не контрольоване. Коли роїння не контрольоване ото дійсно біда, а коли контрольоване, і при певних маніпуляціє бджоли із нього виходять, то є добре. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 годину тому, Укроп сказав:

Колеги не розумію вашого сарказму на рахунок роїння. Зароїти можна будь яку породу бджіл, дуже ще багато залежить від пасічника. Є роїння контрольоване, і є не контрольоване. Коли роїння не контрольоване ото дійсно біда, а коли контрольоване, і при певних маніпуляціє бджоли із нього виходять, то є добре. 

знаєм, карніка роїться , в цьому році навіть з хренових хвостів на пару рамок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, whale сказал:

 

знаєм, карніка роїться , в цьому році навіть з хренових хвостів на пару рамок. 

Ого, вже навіть карпатку у Вас вона перегнала по роїнню? Можливо то у Вас така карніка як я балерина? Вам точно треба щось інше шукати. А можливо і в собі причину знайти. Комусь карніка подобається, хтось від неї плюється, і з бакфастом теж так само. І де її ту ідеальну бджолу знайти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Укроп сказав:

Ого, вже навіть карпатку у Вас вона перегнала по роїнню? Можливо то у Вас така карніка як я балерина? Вам точно треба щось інше шукати. А можливо і в собі причину знайти. Комусь карніка подобається, хтось від неї плюється, і з бакфастом теж так само. І де її ту ідеальну бджолу знайти?

немає в мене карніки не пасіці,  то в колеги. 

а висновки я вже давно зробив,  не роїться тільки молода, цьогорічна матка все інше то гра в лоторею і чим більша пасіка тим меньше має бути азарту в голові пасічника і не грати в ту лоторею, а чітко дотримуватись технології.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, whale сказав:

для Вас складність в сміливості ?

Да що ж Ви всіх за язика тягнете:umora:, я вже писав

 

01.06.2021 в 10:57, Николай S сказав:

..........за останні 5 років новий придбаний матеріал поступається вже наявному, за рідким виключенням, вся причина в тому , що більшість матководів тупо розмножує завезене не перевіривши........

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, whale сказал:

 

а висновки я вже давно зробив,  не роїться тільки молода, цьогорічна матка все інше то гра в лоторею і чим більша пасіка тим меньше має бути азарту в голові пасічника і не грати в ту лоторею, а чітко дотримуватись технології.

 

 В мене штук 30 трьохрічних ,перевірених по повній ,міняти не збираюся - і щодо роїння то навіть на тяку нема. Щодо технології - своя.Думаю зрозуміло ,що мову веду про бакфаст.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, whale сказал:

в цьому році навіть з хренових хвостів на пару рамок

Тиждень дощів.

Бджоли на піку розвитку сидять у вулику.

Заких умов я сам скоро роїтися почну - тиняюся по хаті з кутка і куток, не знаю куди себе подіти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Ысч сказав:

Тиждень дощів.

Бджоли на піку розвитку сидять у вулику.

Заких умов я сам скоро роїтися почну - тиняюся по хаті з кутка і куток, не знаю куди себе подіти.

Ще пару днів такої погоди і бджоли виженуть трутнів зимувати і вже ніхто роїтися не буде.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Ысч сказав:

Тиждень дощів.

Бджоли на піку розвитку сидять у вулику.

Заких умов я сам скоро роїтися почну - тиняюся по хаті з кутка і куток, не знаю куди себе подіти.

 

Тинятися по хаті це ще не самий поганий варіант.

А от коли саме в цей час потрібно  роздавати маточники в нуклеуси і відводки:crazy:  - ще той екстрім. Сьогодні до кінця дня не знав від чого мокріший - від дощу зовні, чи від поту зсередини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, nibond сказал:

А от коли саме в цей час потрібно  роздавати маточники в нуклеуси і відводки:crazy:  - ще той екстрім.

Вже все зроблено та роздано.

Зараз-би гарне вікно для обльоту маток, бо перші "дівки" вже пару днів пересиджують, а синоптичні прогнози не втішають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Укроп сказал:

І де її ту ідеальну бджолу знайти?

На клубничных полях Польши 

  • Подобається 2
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Выход из ситуации очень простой 

Покупать " непроверенный " материал от ведущих матководов Европы ,

три года тестировать  у себя на пасеке 

маток на сторону не продавать ,

при этом держать 300 семей в 20 рамочных лежаках 

А  обгадить единственный изолированный облётник Украины это мы могём 

А не допустить семью до роевого сотояния при такой погоде ,

не каждом дано 

И пчела Бакфаст тут не при чём 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Шульц сказал:

Ще пару днів такої погоди і бджоли виженуть трутнів зимувати і вже ніхто роїтися не буде.:IMHO:

Даже стоит вопрос , а стоит ли загружать нуки 

может оставить всё как есть 

Матки все 100 % прошлогодние 

А  небольшое количество постоянных покупателей маток пусть простят ,

 всё что нужно я сделал , неплодки на подходе , 

а по прогнозу до 11-06  дождь 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Выход из ситуации очень простой 

Покупать " непроверенный " материал от ведущих матководов Европы ,

три года тестировать  у себя на пасеке 

маток на сторону не продавать ,

при этом держать 300 семей в 20 рамочных лежаках 

А  обгадить единственный изолированный облётник Украины это мы могём 

А не допустить семью до роевого сотояния при такой погоде ,

не каждом дано 

И пчела Бакфаст тут не при чём 

Ой! Ну хватит этого сарказма уже.

А с агрессией как быть, когда не возможно осмотреть семьи " хваленного бакфаст", тоже пасечник виноват?

Каждый год покупаю как забугорный так и местного разлива материал, даже ф-1 беру на пробу. Проверять, тестировать просто надоело. Мне посчастливилось поработать с хорошим материалом который соответствовал тем характеристикам бакфаст который описан в этой теме и книгах Адама... Лучшего у меня не было.

IMG-2790c4e9e4144d47769b1d0c5b88d03e-V.thumb.jpg.d4a724ba82c946f813226ca4cf70d5f0.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Шахматист сказал:

Ой!

Лучшего у меня не было.

IMG-2790c4e9e4144d47769b1d0c5b88d03e-V.thumb.jpg.d4a724ba82c946f813226ca4cf70d5f0.jpg

 

Вот только Томас Руппель маток не продаёт ,тем более в Украину 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шахматист сказал:

Ой! Ну хватит этого сарказма уже.

А с агрессией как быть, когда не возможно осмотреть семьи " хваленного бакфаст", тоже пасечник виноват?

Каждый год покупаю как забугорный так и местного разлива материал, даже ф-1 беру на пробу. Проверять, тестировать просто надоело. Мне посчастливилось поработать с хорошим материалом который соответствовал тем характеристикам бакфаст который описан в этой теме и книгах Адама... Лучшего у меня не было.

IMG-2790c4e9e4144d47769b1d0c5b88d03e-V.thumb.jpg.d4a724ba82c946f813226ca4cf70d5f0.jpg

 

Я хто заводчик? 

49 минут назад, Мико сказал:

Вот только Томас Руппель маток не продаёт ,тем более в Украину 

Я так зрозумів, що хтось привився від матеріалу Томаса Руппеля. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, chajka2005 сказал:

Я хто заводчик? 

Я так зрозумів, що хтось привився від матеріалу Томаса Руппеля. 

Або напиcав на папiрцi 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Мико сказал:

Або напиcав на папiрцi 

Да хоть на заборе пусть пишут!

Вы можете предложить такой же материал?  Нет, а зачем мусор выдавать за бакфаст.

Я показал с чем работаю всего лиш...

П.С. и не вырывайте слова из текста они Вас умней не делают...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Шахматист сказал:

 а зачем мусор выдавать за бакфаст.

Вы моим материалом не пользовались 

Так что и судить о нём не Вам 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Шахматист сказав:

Ой! Ну хватит этого сарказма уже.

А с агрессией как быть, когда не возможно осмотреть семьи " хваленного бакфаст", тоже пасечник виноват?

Каждый год покупаю как забугорный так и местного разлива материал, даже ф-1 беру на пробу. Проверять, тестировать просто надоело. Мне посчастливилось поработать с хорошим материалом который соответствовал тем характеристикам бакфаст который описан в этой теме и книгах Адама... Лучшего у меня не было.

IMG-2790c4e9e4144d47769b1d0c5b88d03e-V.thumb.jpg.d4a724ba82c946f813226ca4cf70d5f0.jpg

 

  Так, любов вона така, сам проходжу певну стадію "похмілля".

  Пасічники великих пасік світу (США, Канада і т.д.) чому ще не перейшли на бакфаст, а тому що виникла проблема стабільно отримувати якісний матеріал,  тому вони чітко дотримуються правила - щорічна заміна матки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, whale сказал:

виникла проблема стабільно отримувати якісний матеріал

В Україні із цим проблем немає. Нехай беруть у нас:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, chajka2005 сказав:

В Україні із цим проблем немає. Нехай беруть у нас:hi:

да, спортили євреї нашу націю, "учень перевершив вчителя".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...