Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Помиляєтеся ви, пане Миколо!:IMHO:

Де ви й коли бачили такі крайності у погоді, як зараз ? :ah: Сім'ї будуть сильні, а як нема погоди , то й взятку не буде. Побачимо, що ви скажете вже  після цвітіння  акації в нинішніх умовах ... :ah: :hmm:

Скажет надо быстро откачать,а то липа зацветает,как в прошлом году.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Помиляєтеся ви, пане Миколо!:IMHO:

Де ви й коли бачили такі крайності у погоді, як зараз ? :ah: Сім'ї будуть сильні, а як нема погоди , то й взятку не буде. Побачимо, що ви скажете вже  після цвітіння  акації в нинішніх умовах ... :ah: :hmm:

А що там казати:umora:, рапс з садами щойно закінчив відкачку, на підтримку штанів є,   нема погоди то робим приріст пасіки, догоним іншими медами....

  акація в нас ще ранувато....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Стахановский сказав:

Скажет надо быстро откачать,а то липа зацветает,как в прошлом году.

А я завжди відкачую швидко, поміняв корпуси  привіз додому а далі то все  діло техніки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Николай S сказав:

А я завжди відкачую швидко, поміняв корпуси  привіз додому а далі то все  діло техніки

Хтів спитатись... .Казали десь,що два родоводи підвищена рійливість і будете бракувать(мож не так зрозумів)?Якщо не секрет,чиї вони.А третій родовід,що залишите,чий?Пробачте за допитливість.Середня сила родоводів яка,якщо порівнювати?Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Роман Кременчук сказав:

Хтів спитатись... .Казали десь,що два родоводи підвищена рійливість і будете бракувать(мож не так зрозумів)?Якщо не секрет,чиї вони.А третій родовід,що залишите,чий?Пробачте за допитливість.Середня сила родоводів яка,якщо порівнювати?Дякую.

Лідером по роїнню виявився один з моїх, що веду окремо вже більше семи років, баки на італійку, вони з зими вийшли 6-8 рамок, і перед рапсом мали  по 15 піджатих рамок бджоли, самими спокійними по рійливості  і в той же час медовитими виявилися інші теж мої, баки, по сили були трішки меншими. Інші родоводи  на тестуванні перший рік тож говорити рано.   :hi:одне можу сказати впевнено від Котелевского є дуже цікавий матеріал:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Николай S сказал:

інші теж мої, баки

Дякую за лайфхак. Чудова назва лінії - "мої баки". Буду і як так називать. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 годин тому, chajka2005 сказав:

Дякую за лайфхак. Чудова назва лінії - "мої баки". Буду і як так називать. :ay:

А як ще можна назвати коли власне за останні 5 років новий придбаний матеріал поступається вже наявному, за рідким виключенням, вся причина в тому , що більшість матководів тупо розмножує завезене не перевіривши....так от і виходить, що порівнюєш сам і підливаєш краще з того що поступило, це процес безперервний, цього року одна з новинок Котелевского буде залишена на розведення, відразу пишу вона в мене просто під номером, ......

ПС. Щойно відправив йому чергову порцію информації.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Николай S сказал:

Лідером по роїнню виявився один з моїх, що веду окремо вже більше семи років, баки на італійку, вони з зими вийшли 6-8 рамок, і перед рапсом мали  по 15 піджатих рамок бджоли, самими спокійними по рійливості  і в той же час медовитими виявилися інші теж мої, баки, по сили були трішки меншими.

Приміняєте ИО для тестуємих кращих в подальшому  розмноженні , чи просто виводите від кращих   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Николай S сказав:

Котелевского є дуже цікавий матеріал:hmm:

Так,дуже цікавий.Далі будем видіти.Олексійовичу респект.

П.С.:Дякую за розлогий коментар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай S сказал:

А як ще можна назвати коли власне за останні 5 років новий придбаний матеріал поступається вже наявному, за рідким виключенням, вся причина в тому , що більшість матководів тупо розмножує завезене не перевіривши....так от і виходить, що порівнюєш сам і підливаєш краще з того що поступило, це процес безперервний, цього року одна з новинок Котелевского буде залишена на розведення, відразу пишу вона в мене просто під номером, ......

ПС. Щойно відправив йому чергову порцію информациї.:hi:

Да, есть проблема с материалом.

В этом году наверное прощаться с бакфастом буду....:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Шахматист сказал:

Да, есть проблема с материалом.

В этом году наверное прощаться с бакфастом буду....:ak:

Що майже весь матеріал какусфайдакус ?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, AVA сказав:

Приміняєте ИО для тестуємих кращих в подальшому  розмноженні , чи просто виводите від кращих   

ІО не доріс:umora:, сьогодні- завтра закінчую  чергову переборку гнізд, тоді відпишусь

 

3 години тому, Шахматист сказав:

Да, есть проблема с материалом.

В этом году наверное прощаться с бакфастом буду....:ak:

проблеми будуть з любим матеріалом,  баки чи ні треба все щупать самому.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Николай S сказал:

ІО не доріс:umora:, сьогодні- завтра закінчую  чергову переборку гнізд, тоді відпишусь

 

проблеми будуть з любим матеріалом,  баки чи ні треба все щупать самому.....

З 2018 року беру у КАА матеріал. з його матеріалом доки проколів не мав ( є нюанси підсадки на чужу бджолу), а в цілому задоволений. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Николай S сказал:

 

проблеми будуть з любим матеріалом,  баки чи ні треба все щупать самому.....

Надоело "щупать"...да и дорого безумно.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Шахматист сказав:

Надоело "щупать"...да и дорого безумно.

 

так пошук кращого то вічна справа, питання лише в тому хто , що шукає, як для соняху то вже все найдено:umora: а якщо для акації то тут складніше.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Николай S сказал:

так пошук кращого то вічна справа, питання лише в тому хто , що шукає, як для соняху то вже все найдено:umora: а якщо для акації то тут складніше.....

Да! Для подсолнуха и пасечника выходного дня, все просто. А вот такой бак, что бы карнике на весенних взятках и шансов не оставлял, этот вопрос для меня сложный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Шахматист сказав:

Да! Для подсолнуха и пасечника выходного дня, все просто. А вот такой бак, что бы карнике на весенних взятках и шансов не оставлял, этот вопрос для меня сложный.

 

2 години тому, Шахматист сказав:

Надоело "щупать"...да и дорого безумно.

 

Не стільки дорого як забирає багато часу, підвів проміжкові підсумки по  періоду "сади - рапс"

В мене всі сім"ї  принесли рапсу практично одинаково, по магазину, і от є виключення з правила, проявились беззаперечні лідери в яких  вже і другий магазин допечатують, хоча в інших сімях в другому магазині  рамки торохтять. І як не дивно це 5 маток-сестер однієї групи з 16 сімей та ще 2  сімейки з другої, де всіх сестер  десять, а саме цікаве те, що всі вони смиренні як валянки і коли майже вся пасіка потягнула маточники в цих семи лідерів мисочки   були пусті, завтра беру пензлик  і ставлю їм  фарбою на вулик  всім першу "личку" :ay: бо крейду за літо змиє тоді хрін поймеш хто є хто:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Николай S сказал:

 

Не стільки дорого як забирає багато часу...

Для меня дорого.

На весах +2 кг рапса, а 70т семей в роевом и наставки торохтят.

Звонишь спросить, что за ...ня, рассказывают о не удачной комбинации, о плохом правительстве, о том как лодки бороздят.... А я убытки несу.

Как то так:ah:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
  • Сумно 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Шахматист сказав:

Для меня дорого.

На весах +2 кг рапса, а 70т семей в роевом и наставки торохтят.

Звонишь спросить, что за ...ня, рассказывают о не удачной комбинации, о плохом правительстве, о том как лодки бороздят.... А я убытки несу.

Как то так:ah:

прошу озвучити назви (фамілія, ім'я) "наливайок",  щоб убезпечити колег від шмурдяка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Шахматист сказав:

 

На весах +2 кг рапса, а 70т семей в роевом и наставки торохтят.

Звонишь спросить, что за ...ня, рассказывают о не удачной комбинации, о плохом правительстве, о том как лодки бороздят.... А я убытки несу.

Как то так:ah:

Вам хоч є кому, точніше " куди"  пар випустити а тут всі претензії лише  до себе:dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, whale сказав:

прошу озвучити назви (фамілія, ім'я) "наливайок",  щоб убезпечити колег від шмурдяка.

бачу, що сміливість треба ще "нагулювати"...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, whale сказав:

прошу озвучити назви (фамілія, ім'я) "наливайок",  щоб убезпечити колег від шмурдяка.

 

25 хвилин тому, whale сказав:

бачу, що сміливість треба ще "нагулювати"...

Це занадто складне питання:umora:  простіше назвати тих де не "шмурдяк":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Николай S сказав:

 

Це занадто складне питання:umora:  простіше назвати тих де не "шмурдяк":umora:

для Вас складність в сміливості ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Николай S сказал:

 

Це занадто складне питання:umora:  простіше назвати тих де не "шмурдяк":umora:

Хоть так .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, whale сказал:

бачу, що сміливість треба ще "нагулювати"...

При чем здесь смелость?:dntknw:

Нужно сделать акцент на то, что фломастеры на вкус и цвет разные.

Там, где не ведётся селекционная работа в полном объеме и это не зависит от породы пчел будь это бакфаст, карника, карпатка  и тд - все это как Вы выражается "шмурдяк".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...