Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

Бакфаст як автомобіль Мерседес чи Вольво, раз пересів на нього, відчув комфорт і високу управляємість і вже не хочеться повертатися до Жигулів. Правда щоб надійною була довго, потрібно вложити кошти.  Здається були нападки на ведучого бджоловода Росії, але він правий по поводу дистанційної крадіжки бджіл і бджолосімей. Найкращий період весна і під осінь, коли бджоли шукають медоноси і потрапляють на заздалегідь виставлені ловушки в вигляді сиропу в підготовлених коробках ловушках, чи меду на рамках.  Я ото згадав, про зльот моїх бджіл, практично здорових, де залишилась матка і горсть бджіл, коли перед тим бдоли було валом. І те що весною чомусь в деяких сімях була велика кількість бджіл, а за пару днів в половину меньше стало, а оброзки фунгіцидами ще не було...Будьте уважні, рекламуючи в ютубі свої відео про великі пасіки, як я колись. Друзі в "лапках" лазять по інтернету і шукають дармовщину...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Uran сказал:

Бакфаст як автомобіль Мерседес чи Вольво, раз пересів на нього, відчув комфорт і високу управляємість і вже не хочеться повертатися до Жигулів. 

У Вас мерседес чи Вольао? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слобожанские матководы -бакфастчики готовятся к сезону 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.03.2020 в 14:19, luka сказал:

Разве вы не в курсе - что КИ у баков никто не меряят. Может вы не в курсе - почему?

   Ну попадаются упертые пчеловоды. У бакфаста есть крылья, а на крыле третья кубитальная ячкйка, а там и промеряется КИ. Что есть всегда можно измерить. Хвост у бакфаста измерить нельзя. Может вы не в курсе - почему?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, К. А. Е. сказав:

У Вас мерседес чи Вольао? 

У мене бакфаст і автомобіль Вольво 850 універсал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Uran сказал:

У мене бакфаст і автомобіль Вольво 850 універсал.

Якбы не знав що Бакфаст це не авто, то подумав би хтозна що, бо я Вас саме за авто запитував

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.03.2020 в 08:06, К. А. Е. сказав:

У Вас мерседес чи Вольао? 

Не виривайте окремі слова з загального змісту, тут мова не про гарбузи , а про образи( наголос на перше О).На прикладі бакфаст можна і поставити і карніку кращого зразка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Uran сказал:

Не виривайте окремі слова з загального змісту, тут мова не про гарбузи , а про образи( наголос на перше О).На прикладі бакфаст можна і поставити і карніку кращого зразка...

Я не такий дотепний. Про гарбузи та образи-то дуже складно. Так розумiю Бакфаст взагалi, а карннiка-тiльки кращого зразка?Як УВас все дуже складно. Ви вже фахiвцем вважаэтесь I по бджолi карнiка? Памьятаю у Вас степовку, iталiйку, Бакфаст, а щоб карнiка була-не памьятаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, К. А. Е. сказав:

Я не такий дотепний. Про гарбузи та образи-то дуже складно. Так розумiю Бакфаст взагалi, а карннiка-тiльки кращого зразка?Як УВас все дуже складно. Ви вже фахiвцем вважаэтесь I по бджолi карнiка? Памьятаю у Вас степовку, iталiйку, Бакфаст, а щоб карнiка була-не памьятаю.

Була і карпатка і карніка, на каналі bee oleg є, за 2015й рік. Але вибрав бакфаст і українську степову. Так, мав італійку і кордован. Про це писав... Доречі українська степова з маткою від Паланочки розвивається не гірше бакфаста, хоч матка 2018 року. І по поведінці добра, така як колишня довоєнна українка. Доречі памятаю, як вперше купив у Паланочки дві матки і одну від Теплова в 2014 році бакфаст. Як до Фадеєва дзвонив і він матку вислав в 2015 році від Рудя і в 2016 матку В 208KOR ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Загинула раніше матка облітана на Бальтрум, залишилися три її дочки з бджолосімями, а в тім вулику інша матка...її ліквідував сьогодні і підсадив дочку її з шестирамочника, разом з її бджолами, обєднались спокійно.

018.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Uran сказал:

Загинула раніше матка облітана на Бальтрум, залишилися три її дочки з бджолосімями, а в тім вулику інша матка...її ліквідував сьогодні і підсадив дочку її з шестирамочника, разом з її бджолами, обєднались спокійно.

 

Другая матка это залетевшая в улей случайная матка или все же матка тихой смены ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Однозначно чужа, тому що в листопаді я передивлявся, в гнізді була тільки матка з Бальтрум. І в лютому вона ще була. Іншої матки в сімї не було. В мене правило, якщо матка Ф2, чи зальотна, то та сімя розбивається на відводки. Залишаються дочірні племінних умовно і умовно племінні. Зробив тепер висновок, що з потеплінням, де слабенькі сімї в кого, то матка може злетіти, покинувши горсть бджіл і влетіти в будь який вулик де її приймуть. Були свіжі яйця і запечатаний свіжий розплід...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При першому весняному огляді  1 із іошок також виявив мертвою на днові при цьому був відкритий, закритий розплід і 3 печатних маточника. Сімейку з ІО Маткою бакфаст ще восени обєднував з відводком карпатки (щось в мене карпатянки геть не товаришують із баками, постійно намагаються змінити - такаж картина спостерігалась і в минулому сезоні літом)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От відео

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, слава 1987 сказал:

При першому весняному огляді  1 із іошок також виявив мертвою на днові при цьому був відкритий, закритий розплід і 3 печатних маточника. Сімейку з ІО Маткою бакфаст ще восени обєднував з відводком карпатки (щось в мене карпатянки геть не товаришують із баками, постійно намагаються змінити - такаж картина спостерігалась і в минулому сезоні літом)

Так і є. Це ж різні породи. Тим більше матка ШО.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, слава 1987 сказав:

При першому весняному огляді  1 із іошок також виявив мертвою на днові при цьому був відкритий, закритий розплід і 3 печатних маточника. Сімейку з ІО Маткою бакфаст ще восени обєднував з відводком карпатки (щось в мене карпатянки геть не товаришують із баками, постійно намагаються змінити - такаж картина спостерігалась і в минулому сезоні літом)

З моєї практики,  якщо пчола пісьля виходу власного засіву молодухи  продовжує закладувати  маточники ТЗ то скоріш за все вони бачать те чого ми не можемо, 99% причина в дефектах матки а порода старої пчоли може бути ні дочого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Uran сказал:

Зробив тепер висновок,що з потеплінням, де слабенькі сімї в кого, то матка може злетіти, покинувши горсть бджіл і влетіти в будь який вулик де її приймуть. Були свіжі яйця і запечатаний свіжий розплід...

Неправильный висновок.. Правильно было бы не доводить  до горстки пчёл. Ну а по сути - тоже под сомнением. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, К. А. Е. сказав:

Неправильный висновок.. Правильно было бы не доводить  до горстки пчёл. Ну а по сути - тоже под сомнением. 

В мене обєктивна інформація про пасіку. Досить сильні з осені(5-6 рамок щільно обсиджених бджолою) відводки по невідомій причині танули. Можливі різні причини...Ітак, В1KOR загинула ще зимою, залишилось півтори рамки бджоли, опоношення присутнє, Ф1 від В217ї теж загинула, лишилося півтори рамки бджоли, опоношення присутнє.. В474а ІО від Паланочки вся опоношена і горсть бджоли(переселив її в іншу сімю, де була матка...ще не дивився що і як, гляну сьогодні. Її сестра ІО теж опоносились і загинули. Скажете НОЗЕМАТОЗ, не думаю, хоча причиною ноземи є якась дисгармонія в бджолосімї. В 2016 році на опоношені рамки відселив Ф1 від В1ї і за півтора року ніякого опоношення не було(літо 2018-осінь 2019, в сімю дана матка Ф1Віппра літом 2019) . Оглядав вчора частину бджолосімей і там де поставив зверху соту з медом, з двох сторін у Віппра і з однієї в В217ї  був запечатаний розплід. Звичайно стряс ті соти і з вулика забрав. Обидві матки в хорошій кондиції. Матка облітана на Амеланд розчервилася і бджіл стало більше.. Загальна картина така. Загинули В91Бальтрум, В1Баварія,В40Паланочки, Ф1від В217ї одна сімя, Ф1 Віппра одна сімя, сімя від В474їПаланочки, за матку гляну сьогодні, Ф1від474ї одна сімя.  І одна з маткою Ф1 від В8їГращенко є з горстью бджіл. Оттака картина. Взагальному на даний час всі без виключення бджолосімї розвиваються добре і дуже добре. Радують Ф1 від матки Бальтрум, В217ї,Віппра, Амеланд і В474їПаланочки. Ага, ще загинула В14 ІО з В12Тєплова, але її дочірні досить потужні. і внучаті від В14ї і В217, кожна розвиваються на ура. Але підуть на відводки в травні, без ліквідації маток до серпня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Uran сказал:

залишилось півтори рамки бджоли, опоношення присутнє, Ф1 від В217ї теж загинула, лишилося півтори рамки бджоли, опоношення присутнє.. В474а ІО від Паланочки вся опоношена і горсть бджоли

Похоже клещ посёк пасеку 

 они и обгадились 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Мико сказав:

Похоже клещ посёк пасеку 

 они и обгадились 

Оце ВИСНОВОК! Кліщ Вароа Диструктор відсутній і на загиблих бджолах і в запичатаному розплоді, наявність трахейного кліща не виключаю, аналіз щось покаже.... Що мені перед Вами оправдовуватись, Ви ж в Раді Форуму. Пасіка, як Ви кажете, не посічена кліщом і добре розвивається. Доречі, зникни завтра цукор з продажу і побачим як величезні пасіки Закарпаття і не тільки, просто перестануть існувати. А у мене на меду пасіка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Uran сказал:

Що мені перед Вами оправдовуватись, Ви ж в Раді Форуму. Пасіка, як Ви кажете, не посічена кліщом і добре розвивається.

С  горсти пчелы вырастет семья на 6 корпусов ? 

41 минуту назад, Uran сказал:

В474а ІО від Паланочки вся опоношена і горсть бджоли

Возникают сомнения в том что такие семьи хорошо развиваются 

Хотя у всех разные понятия про " хорошо " 

29 минут назад, Мико сказал:

Похоже клещ посёк пасеку 

Деструктор или трахейный я не уточнял 

Да это навряд ли и в лаборатории проверят 

Там неучи за сало место купили и разводят всех на деньги 

продавая различные справки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Uran сказав:

Оце ВИСНОВОК! Кліщ Вароа Диструктор відсутній і на загиблих бджолах і в запичатаному розплоді, наявність трахейного кліща не виключаю, аналіз щось покаже.... Що мені перед Вами оправдовуватись, Ви ж в Раді Форуму. Пасіка, як Ви кажете, не посічена кліщом і добре розвивається. Доречі, зникни завтра цукор з продажу і побачим як величезні пасіки Закарпаття і не тільки, просто перестануть існувати. А у мене на меду пасіка.

Вам підказують найбільш вірогідні причини, а Ви чомусь в штики це сприймаєте... Самі раніше писали, що пасіку від кліща практично необробляєте, мені зараз лінь шукати старі пости, ось Вам і причина вилазить. Те, що зараз кліща в підморі невидно, неозначає що в зиму непішла покусана кліщем бджола.  Завжди на пасіці є більш закліщені сім'ї, і ті, в котрих  кліща майже нема, але це в жодному разі невідміняє якісних вчасних обробок ...

А на рахунок цукру Ви сильно помиляєтеся, але щось доказувати немаю  навіть найменшого бажання... Колись самі зробите правильні висновки... Може...

П.С. 2 роки підряд розказуєте, що сім'ї опоношуються, а висновків робити немаєте бажання;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Uran сказал:

В мене обєктивна інформація про пасіку. Досить сильні з осені(5-6 рамок щільно обсиджених бджолою) відводки по невідомій причині танули. Можливі різні причини...Ітак, В1KOR загинула ще зимою, залишилось півтори рамки бджоли, опоношення присутнє, Ф1 від В217ї теж загинула, лишилося півтори рамки бджоли, опоношення присутнє.. В474а ІО від Паланочки вся опоношена і горсть бджоли(переселив її в іншу сімю, де була матка...ще не дивився що і як, гляну сьогодні. Її сестра ІО теж опоносились і загинули. Скажете НОЗЕМАТОЗ, не думаю, хоча причиною ноземи є якась дисгармонія в бджолосімї. В 2016 році на опоношені рамки відселив Ф1 від В1ї і за півтора року ніякого опоношення не було(літо 2018-осінь 2019, в сімю дана матка Ф1Віппра літом 2019) . Оглядав вчора частину бджолосімей і там де поставив зверху соту з медом, з двох сторін у Віппра і з однієї в В217ї  був запечатаний розплід. Звичайно стряс ті соти і з вулика забрав. Обидві матки в хорошій кондиції. Матка облітана на Амеланд розчервилася і бджіл стало більше.. Загальна картина така. Загинули В91Бальтрум, В1Баварія,В40Паланочки, Ф1від В217ї одна сімя, Ф1 Віппра одна сімя, сімя від В474їПаланочки, за матку гляну сьогодні, Ф1від474ї одна сімя.  І одна з маткою Ф1 від В8їГращенко є з горстью бджіл. Оттака картина. Взагальному на даний час всі без виключення бджолосімї розвиваються добре і дуже добре. Радують Ф1 від матки Бальтрум, В217ї,Віппра, Амеланд і В474їПаланочки. Ага, ще загинула В14 ІО з В12Тєплова, але її дочірні досить потужні. і внучаті від В14ї і В217, кожна розвиваються на ура. Але підуть на відводки в травні, без ліквідації маток до серпня.

Усі відомі На ТочкУ матководи до одного у вас винні!:crazy::ae::rofl:

 А причину потрібно шукати було в собі, у своїх знаннях та  діях!:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Uran сказал:

В мене обєктивна інформація про пасіку. Досить сильні з осені(5-6 рамок щільно обсиджених бджолою) відводки по невідомій причині танули. Можливі різні причини...Ітак, В1KOR загинула ще зимою, залишилось півтори рамки бджоли, опоношення присутнє, Ф1 від В217ї теж загинула, лишилося півтори рамки бджоли, опоношення присутнє.. В474а ІО від Паланочки вся опоношена і горсть бджоли(переселив її в іншу сімю, де була матка...ще не дивився що і як, гляну сьогодні. Її сестра ІО теж опоносились і загинули. Скажете НОЗЕМАТОЗ, не думаю, хоча причиною ноземи є якась дисгармонія в бджолосімї. В 2016 році на опоношені рамки відселив Ф1 від В1ї і за півтора року ніякого опоношення не було(літо 2018-осінь 2019, в сімю дана матка Ф1Віппра літом 2019) . Оглядав вчора частину бджолосімей і там де поставив зверху соту з медом, з двох сторін у Віппра і з однієї в В217ї  був запечатаний розплід. Звичайно стряс ті соти і з вулика забрав. Обидві матки в хорошій кондиції. Матка облітана на Амеланд розчервилася і бджіл стало більше.. Загальна картина така. Загинули В91Бальтрум, В1Баварія,В40Паланочки, Ф1від В217ї одна сімя, Ф1 Віппра одна сімя, сімя від В474їПаланочки, за матку гляну сьогодні, Ф1від474ї одна сімя.  І одна з маткою Ф1 від В8їГращенко є з горстью бджіл. Оттака картина. Взагальному на даний час всі без виключення бджолосімї розвиваються добре і дуже добре. Радують Ф1 від матки Бальтрум, В217ї,Віппра, Амеланд і В474їПаланочки. Ага, ще загинула В14 ІО з В12Тєплова, але її дочірні досить потужні. і внучаті від В14ї і В217, кожна розвиваються на ура. Але підуть на відводки в травні, без ліквідації маток до серпня.

Мне очень импонирует Ваша прямота и откровенность. Мы с Вами обсуждали и Мерседес и Вольво и пчёл, но от таких постов может слож ится у читающих другое апечатление. Захотят ли они после этого менять Жигули. А ведь разгадка проста - как можно садить семьи на опоношенные рамки? Как можно не обрабатывать от клеща.? Если это интерес к исследованиям-то пока хвалиться нечем. Я не знаю какой у меня Бакфаст ф1по имени, но скажу что зима эта у них-не хуже чем у Карники, а от некоторых может быть и лучше. Пчела правда мелкая, но работают хорошо, расплод брал в прошлом году от них. Вообщим из трех её выбрал. Остальные по агрессии не понравились, в остальном были даже лучше этой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, К. А. Е. сказал:

Мне очень импонирует Ваша прямота и откровенность. Мы с Вами обсуждали и Мерседес и Вольво и пчёл, но от таких постов может слож ится у читающих другое апечатление. Захотят ли они после этого менять Жигули. А ведь разгадка проста - как можно садить семьи на опоношенные рамки? Как можно не обрабатывать от клеща.? Если это интерес к исследованиям-то пока хвалиться нечем. Я не знаю какой у меня Бакфаст ф1по имени, но скажу что зима эта у них-не хуже чем у Карники, а от некоторых может быть и лучше. Пчела правда мелкая, но работают хорошо, расплод брал в прошлом году от них. Вообщим из трех её выбрал. Остальные по агрессии не понравились, в остальном были даже лучше этой

Баки - анатоліка - є походження від італійок, а італійки, як і наша поліська лісова - одні з найкрупніших медоносних бджіл.

Тож дивно - що то у вас за баки "Пчела правда мелкая"...:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...