Jump to content
Ракетин

Бакфаст

Recommended Posts

3 часа назад, tolik2362 сказал:

Леонид  выводы каждый делает сам об этом видио и о беседе поляка с русско  язычным немцем .:IMHO1:

А висновок такий що Бакфаста доброго в Україні немає де узяти так само як і Польші. Це моє бачення. Колись у Артема був добрий Бакфаст це і Б21 і Б29 і Б37 на вашій Б100 А зараз на жаль немаї такої бджоли... Тому і дивлюся в сторону Карніки усе більше...

• Like 2

А откуда взяться хорошему бакфасту если в Украину матки заходят от русски немцев:hmm:? Материал который в вожу сам негде не хочу даже выставлять по том как беру на прямую минуя риски подделки а немец пломбы ставить на клетку не будет :umora:

10 минут назад, Incap сказал:

А висновок такий що Бакфаста доброго в Україні немає де узяти так само як і Польші. Це моє бачення. Колись у Артема був добрий Бакфаст це і Б21 і Б29 і Б37 на вашій Б100 А зараз на жаль немаї такої бджоли... Тому і дивлюся в сторону Карніки усе більше...

Edited by tolik2362
  • Like 3
  • Thanks 1

Келд Бранструп 

• Like 1
В 17.02.2020 в 11:30, К. А. Е. сказал:

Так написать стаж гораздо проще чем знать,. А также должен понимать что наличие в семье также паразитов может привести к расплоду, с пропускали. Есть паразиты, которые поражают, яйца, личинки. 

3 часа назад, Incap сказал:

:IMHO:ви помиляєтесь. З появою облітника бакфасту в Україні (Федотова коса) у нас появляється непоганий бакфаст від внучок тих же, що ви перелічили, ліній. Я в 2018 році возив на Федотку 32 матко/місця, облетілись 18 маточок різних ліній. Тестові групи в прошлому році 2-3 ліній показали дуже непогані результати.

• Like 3
1 час назад, Охмалина сказал:

:IMHO:ви помиляєтесь. З появою облітника бакфасту в Україні (Федотова коса) у нас появляється непоганий бакфаст від внучок тих же, що ви перелічили, ліній. Я в 2018 році возив на Федотку 32 матко/місця, облетілись 18 маточок різних ліній. Тестові групи в прошлому році 2-3 ліній показали дуже непогані результати.

То добре, якщо э користь.:wave:

Сегодня проведал пчелок,  некоторые линии перезимовали с минимальным потреблением кормов. Линия Меда - просто класс. Понравился материал от Хайке. Есть и потеря. Давно заметил, если с маткой в осень проблемы- толку с зимовкой не будет. 

• Like 1
  • Thanks 2
10 минут назад, Граніт сказал:

Понравился материал от Хайке.

Зимует и у меня такая.Но на пасеку пока не ездил .Зимую на диванчике у ноута  

• Like 6
12 часов назад, Охмалина сказал:

То усе дуже добре. А де реальні результати тих тестових бджолородин. Тестові групи у прошлому році це ще не показник. Я вже узяв у провіреного матковода i.о. з перевіркою. А виявилось інбрідінгова матка. Вона сіє а бджоли викидають. І матки з неї ну просто неякі. Теж тестував увесь 2019 рік. А так бджоли від неї гарні миролюбиві димарь і сітка не потрібна. Ось на цьому і усі її корисні якості і закінчились. Тому якщо ви через пару років дасте своїм маткам їхні характеристики тоді можливо і говорити про щось. А зараз то кіт у мішку. Не жалко грошей. Жалко втраченого часу. Тому і переходю на Карніку так як є достойний матеріал в Україні. На жаль час бакфасту закінчується. Була Б 21 то була бомба а не бджола і в мене була не і.о а f1 і такої вже бджоли непевно не буде.:IMHO:

• Like 1
35 минут назад, Incap сказал:

Була Б 21 то була бомба а не бджола і в мене була не і.о а f1 і такої вже бджоли непевно не буде.:IMHO:

никогда не говори - "Никогда". 

• Like 2
2 минуты назад, Брониславович сказал:

никогда не говори - "Никогда". 

Вот и говорю что ни когда. А что может в Украине есть селикциоонная программа по Бакфасту?

1 час назад, Incap сказал:

. Була Б 21 то була бомба а не бджола і в мене була не і.о а f1 і такої вже бджоли непевно не буде.:IMHO:

І хто  автор  тієї бомби , а то  нічого не сказано Вашим  Б21

• Like 1
  • Haha 1

Жалко втраченого часу. Тому і переходю на Карніку так як є достойний матеріал в Україні. На жаль час бакфасту закінчується.

Флаг в руки:wave:

• Like 1
  • Haha 1
18 минут назад, Лозко Василий сказал:

І хто  автор  тієї бомби , а то  нічого не сказано Вашим  Б21

Хто з тією бжлою процював той знає, це Артем Майстерчук.

• Like 1

Була Б 21 то була бомба а не бджола і в мене була не і.о а f1 і такої вже бджоли непевно не буде.:IMHO:

Мнение других форумчан немного отличаются от вашего 

О чём можно почитать здесь на форуме 

• Like 1
  • Haha 1
10 минут назад, Мико сказал:

Согласен полностью. Я и написал что это мое мнение.

Не  знаю як вкого, а вмене нащадки від б21маа( іо -   мітка 409 ) 17р  -  нема чим  хвалитись, комінація мені попала невдала 

А от інша комбінація  іо 100каа 32маа (№375 - 17р)  -:ay:  , матковод один реультат різниться .

• Like 4
  • Thanks 1
1 хвилину тому, Лозко Василий сказав:

Не  знаю як вкого, а вмене нащадки від б21маа  -  нема чим  хвалитись, комінація мені попала невдала ....

вже давним давно  не залишилось і сліду, даремно потрачений час,але  це не значить, що у мене не має гарного бакфасту....

• Like 3
7 минут назад, Лозко Василий сказал:

Не  знаю як вкого, а вмене нащадки від б21маа( іо -   мітка 409 ) 17р  -  нема чим  хвалитись, комінація мені попала невдала 

А от інша комбінація  іо 100каа 32маа (№375 - 17р)  -:ay:  , матковод один реультат різниться .

В мене буда б21 ще 15 року 4 роки прожила В тому році тільки відійшла і це була f1 нарадуватися не міг. Ну звичайно я не виводив велику кількість. У рік 20-25 маток і 10 у земівлю у нуклеуси. А і.о. були б-32, б-29 на зараз це б-37 та б-101. А взалі я не бачу перспективи у бакфаста. Напевно чули про селекційну програму у Европі. Яка йде з 2014 року там задіяні 11 країн Евросоюзу 16 інститутів так ось там нмае Бакфаста. Один тільки французький інститут має 100 міл евро на рік державних коштів. Тому перспективи Бакфаста дуже сумнівні. І це все моє баченя

15 минут назад, Лозко Василий сказал:

Тоже самое у напарника была ио21 от Паланочки сказал это не пчелы, а пародия говорит маточники начинают тянут  на 4 день после забора матки якобы им все равно есть она или нет одупляются на 4 день. У меня была ио50 от него но я так и не успел от нее привится месяцок посеяла и куда то пропала (может задавил) но пчела спокойная была это факт.

Edited by mixaskm
  • Like 1
45 минут назад, Мико сказал:

Томущо неправильно пишуть комбінацію 

В21 * В32 хвалять , а В21 * В50 гадость 

Я Паланочкі звонив ,сам признав що В21*В50 невдала комбінація 

В32*В21 була нормальна , одна рекордистка живе удосі ще з 2017 року .  думаю відстане в 2019 . ніфіга ,  буде на трута 

У мене В21*В32 небуло ,  була В21*В50 , я хоч побачив що таке аскофероз :umora: сразу у трьох Ф1 з одної закладки ,

маток передавив кинув з нуків рамку з маткамиФ1  і бджолою від В32*В21 аскофероз сам пропав 

Багато маток Ф1 холодною весною 2017 В21*В50 вийшли з зими на 6р ( бо були підсилені відводки )

до акації залишолось дві вулички , чужа зімувала відійшла і капець 

Ну хоч карніка Пернера  Ф1 від ИО Паланочки виручила , на вісах дала 49.5 кг акації , залишки Ф1 від ИО Вальчука також невідстали 

на середньом рівні були В32*В21

Митки в 2016 виводились на равних 

• Like 1
10 минут назад, AVA сказал:

Томущо неправильно пишуть комбінацію 

В21 * В32 хвалять , а В21 * В50 гадость

Напевно що воно так і є бо в мене були  б 21 ф1 а якій там трутенень не знаю але працювали і на акації і на соняху. І матки я від них виводив. В 2019 році була як бактівська. Трутня від неї по усіх вуликах роздавав. Тому тут і не вгадаеш. А як-би велася якась селекційна робота. Не так що зробив матку і зараз на продаж по ціні нормальній. А гібрід він і є непередбачений. Може втстрілити у рекордіскі а може бути позначентм злим не тихим словом. Та узяти почитати протоколи пола юнгельса на скільки років там вперед розписано і опосано що і як зроблено і що насамому ділі вийшло. Оце я розумію селекціонер Бакфаста.

• Like 2

Напевно що воно так і є бо в мене були  б 21 ф1 а якій там трутенень не знаю але працювали і на акації і на соняху. І матки я від них виводив. В 2019 році була як бактівська. Трутня від неї по усіх вуликах роздавав. Тому тут і не вгадаеш. А як-би велася якась селекційна робота. Не так що зробив матку і зараз на продаж по ціні нормальній. А гібрід він і є непередбачений. Може втстрілити у рекордіскі а може бути позначентм злим не тихим словом. Та узяти почитати протоколи пола юнгельса на скільки років там вперед розписано і опосано що і як зроблено і що насамому ділі вийшло. Оце я розумію селекціонер Бакфаста.

Что то вы пишите об одном матководе  и его матереале я так понял у вас не было с чем сравнивать и разве можно судить породу по материалу от одного человека :IMHO1:

• Like 2
  • Thanks 1

А вы в курсе, что Пол Юнгельс уже не тот? Поинтересуйтесь этим вопросом. Он, кажись, уже и маток не продает...:ah:

• Like 2
6 часов назад, Incap сказал:

Я вже узяв у провіреного матковода i.о. з перевіркою. А виявилось інбрідінгова матка. Вона сіє а бджоли викидають. І матки з неї ну просто неякі. Теж тестував увесь 2019 рік. А так бджоли від неї гарні миролюбиві димарь і сітка не потрібна. Ось на цьому і усі її корисні якості і закінчились. Тому якщо ви через пару років дасте своїм маткам їхні характеристики тоді можливо і говорити про щось. А зараз то кіт у мішку. Не жалко грошей. Жалко втраченого часу. Тому і переходю на Карніку так як є достойний матеріал в Україні. На жаль час бакфасту закінчується. Була Б 21 то була бомба а не бджола і в мене була не і.о а f1 і такої вже бджоли непевно не буде

А это как раз и говорит о том, что вам учиться еще и учится. Пасечник медового направления не в состоянии правильно оценить инбредную матку, потому как сравнивает её с семьями на пасеке, а то что в ней сконцентрирована передача свойственных линии ХПП с  гарантированным большим процентом - забывают. Для этого и нужна родословная. Такой матке подобрать правильного трутня и ей цены не будет. Это при условии что исходный материал достойный. ИМХО.
А то, что переходите на карнику - правильно. Нам не нужны конкуренты.:umora: Мед и так нипочем.

• Like 3
  • Thanks 3
  • Haha 2
4 часа назад, mixaskm сказал:

Тоже самое у напарника была ио21 от Паланочки сказал это не пчелы, а пародия говорит маточники начинают тянут  на 4 день после забора матки якобы им все равно есть она или нет одупляются на 4 день. У меня была ио50 от него но я так и не успел от нее привится месяцок посеяла и куда то пропала (может задавил) но пчела спокойная была это факт.

Так  и не понял я - то ли плакать, то ли смеятся?:dntknw:

Кажется что пародия - это ваш напарник.:IMHO1: То есть характеристика именно отличных баков!:ay:

Посоветуйте ему завести  Полесскую темную лесную, что бы он умел отличать "пародийность"

от истинно автохтонной породы!:rofl::Jumpy: 

Да и вам не мешало бы - они вас быстро научили бы не только следить за матками ИО от извесных наших матководов!:vinny::IMHO1:

Edited by dacha
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1