Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

6 минут назад, Mihail-ves сказал:

. Скажу загальну фразу у всіх бджіл гарне ГКО, 

Только разные по качеству матки. Их ещё нужно уметь выводить, чтобы качественными были. Личинка от племенной - недостаточное условие 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, КАЕ сказав:

 Их ещё нужно уметь выводить, чтобы качественными были.

спірне питання. Але не маю часу на дискусію в цьому напрямку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Mihail-ves сказал:

спірне питання. Але не маю часу на дискусію в цьому напрямку.

Интересное утверждение, тогда буду ждать 

38 минут назад, Mihail-ves сказал:

свою думку , якщо не забуду викладу в своїй новій рекламній темі.

Как оказывается просто двумя словами поставить под сомнение все то что было наработано и казалось незыблемым. Ни количество трубочек не нужно, ни трутневый фон, ни масса матки, ни условия вывода, ни семья воспитательница ни при чем, ни количество маточників на воспитании. Времена меняются, не успеть. Я вот раньше думал что между мужиками ну никак ничего не возможно, а получается что.? Ничего не поделаешь. Кому то нравится работать учителем, а кому то ассинизатором. Такова жизнь 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Uran сказал:

Надіюся ВСІ хто хотів, той бачив пасіку Євгенія Рудя в Німеччині-в нього два рута бакфаста і стільки ж карніки

Так пусть приедет на наш подсолнух и после взятка с него останется один рут и все поймете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.10.2019 в 15:52, Uran сказал:

Дивіться відео "ПАСІЧНИК НАЗАРІЙ" з Канади, на українській мові. Там показано бджолосімї дійсно надсильні і сильні, в двох рутах зимують...приносять меду вісім- десять копусів рута...скажете що у нас система вуликів не та, хай, то це відповідає дадану+ магазин повний бджоли. Відео з зими до зими, весь процес і побудова корпусів годівниць і інше. Дякую за те що подивитесь і щось собі підкреслите.

У нас не  такий клімат  і  не такі  рослини квітнуть на головному взятку і  тривалість не така. Будь хто з нас з своїми бджолами мав би  в Канаді такі ж результати.Ставити багато корпусів дуже зручно,бо коли відбираєш медові корпуси не треба везти на пасіку необсушені корпуси,розвантажувати їх,захищати від нападів бджіл ,які на них накидаються.Заздалегіть привіз магазини ,поставив зверху,  сфотографував  і потім через  два- три дні  відбираєш повномедні.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Uran сказал:

Що я приукрасив? Надіюся ВСІ хто хотів, той бачив пасіку Євгенія Рудя в Німеччині-в нього два рута бакфаста і стільки ж карніки. що відповідає даданівському корпусу+магазин! А Назарій з Канади тримає бджіл і неважно яких по породі, а важливий факт що є так. Чи може нам маток не тих шлють, чи дурять...но по факту в нас такого як у них нема, а треба щоб було. От і переходьте на кращий рівень, хай дають таких маток, які забезпечать такий міцний вулик бджіл. 

А Рудя зачем преплитать .:blink:

 Назарий держит пчел в Канаде . Порода у него помесная . Маток покупает с Гаваев фирма Кона . Она продает гибрид (Карника -Итальянка )и Карника тут скорее условно . Так как смесь милиферы и итальянки +отцы итальянки.

Що я приукрасив?

Читай выше !

При желании этих маток сам можешь купить .https://www.konaqueen.com

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, КАЕ сказал:

Интересное утверждение, тогда буду ждать 

Как оказывается просто двумя словами поставить под сомнение все то что было наработано и казалось незыблемым. Ни количество трубочек не нужно, ни трутневый фон, ни масса матки, ни условия вывода, ни семья воспитательница ни при чем, ни количество маточників на воспитании. Времена меняются, не успеть. Я вот раньше думал что между мужиками ну никак ничего не возможно, а получается что.? Ничего не поделаешь. Кому то нравится работать учителем, а кому то ассинизатором. Такова жизнь 

Не в ту  сторону дивимось. Там з 8000 сімей гине 10 в нас з 10 гине 5 , все інше набуте. Без науки , підтримки ветеренарного обслуговування ніякий професіоналізм не допоможе. Якщо в Україні масово на зиму ідуть сімї в 5 -7 рамок , то це означає ,що в нас практично немає здорових бджіл. Наука по бджільництву не працює  бо нема фінансування,  ветеренарія бо немає науки і не птрібно себе обманювати.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Uran сказал:

Надіюся ВСІ хто хотів, той бачив пасіку Євгенія Рудя в Німеччині-в нього два рута бакфаста і стільки ж карніки. що відповідає даданівському корпусу+магазин!  

Шо дивитись , як весною бджоли лазять по землі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Пахомич сказав:

Якщо в Україні масово на зиму ідуть сімї в 5 -7 рамок , то це означає ,що в нас практично немає здорових бджіл

Дозволю собі  з Вами непогодитися. Для карніки/карпатки 5-7 рамок в зиму - то є норма, ці породи пристосовані для економії кормів зимувати малими колоніями, і при цьому весною стрімко нарощувати силу сім'ї. Були б вони хворі, небуло б у нас весняних медів, бо небуло б кому той мед принести... Що стосується інших порід, багато хто зимує малі сім'ї вимушено, але не через те, що бджоли хворі, а більше через дуже довготривалі взятки  на соняху, сім'ї просідають і немають змоги нароститися в зиму, тому доводиться підлаштовуватися, підбирати породу і технологію під свої конкретні умови.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, davolodya сказал:

Дозволю собі  з Вами непогодитися. Для карніки/карпатки 5-7 рамок в зиму - то є норма, ці породи пристосовані для економії кормів зимувати малими колоніями, і при цьому весною стрімко нарощувати силу сім'ї. Були б вони хворі, небуло б у нас весняних медів, бо небуло б кому той мед принести... Що стосується інших порід, багато хто зимує малі сім'ї вимушено, але не через те, що бджоли хворі, а більше через дуже довготривалі взятки  на соняху, сім'ї просідають і немають змоги нароститися в зиму, тому доводиться підлаштовуватися, підбирати породу і технологію під свої конкретні умови.

Займайтесь і надалі  самозаспокоєням і йогою, шукайте копійки в дирявих кишенях:umora:і побільше самовихваляння. Цей рік де був довготривалий взяток з соняха , а сімї які? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Пахомич сказав:

Займайтесь і надалі  самозаспокоєням і йогою, шукайте копійки в дирявих кишенях:umora:і побільше самовихваляння. Цей рік де був довготривалий взяток з соняха , а сімї які? 

Незнаю як Ваші, а мої йдуть в зиму сильними, в середньому 6-8 тіснообсиджених рамок. Кілька сімей є слабших, а кілька значно  сильніших, завдяки дуже довгому підтримуючому взятку (до самого похолодання) всі сім'ї добре наростилися в зиму.

Сонях у мене цвів довго, було 3 поля з різними строками посівів, хоча приноси були далеко не рекордні, меду принесли досить багато...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Не в ту  сторону дивимось. Там з 8000 сімей гине 10 в нас з 10 гине 5 , все інше набуте. Без науки , підтримки ветеренарного обслуговування ніякий професіоналізм не допоможе. Якщо в Україні масово на зиму ідуть сімї в 5 -7 рамок , то це означає ,що в нас практично немає здорових бджіл. Наука по бджільництву не працює  бо нема фінансування,  ветеренарія бо немає науки і не птрібно себе обманювати.  

Я не знаю кто в какую сторону смотрит, но суть вопроса была в том нужно ли умение пчеловода или нет для того чтобы вывести качественную матку (если вы хотели процитировать именно этот пост) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, davolodya сказал:

Незнаю як Ваші, а мої йдуть в зиму сильними, в середньому 6-8 тіснообсиджених рамок. Кілька сімей є слабших, а кілька значно  сильніших, завдяки дуже довгому підтримуючому взятку (до самого похолодання) всі сім'ї добре наростилися в зиму.

Сонях у мене цвів довго, було 3 поля з різними строками посівів, хоча приноси були далеко не рекордні, меду принесли досить багато...

Взагалі мені байдуже як у вас . Але я впевнений, якби хтось на форумі похвалився , що має матку робта , то через місяць і ви малиб,:umora::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Пахомич сказав:

якби хтось на форумі похвалився , що має матку робта 

Пахомич, Ви якусь нову породу відкрили?:umora:

А на рахунок

7 хвилин тому, Пахомич сказав:

то через місяць і ви малиб,:umora::hi:

Я маю своє, і мені того цілком вистачає. 

Розмова пішла не в те русло, повертайтеся до теми

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, davolodya сказал:

 

Розмова пішла не в те русло, повертайтеся до теми

Яке там русло. При нормальних умовах утримання здорова сімя при 20 рам бджоли в липні на зиму повина займати 9 вуличок. Дві літні бджоли можуть вигодувати не більше 1-ї зимової. В нас вже багато років 1-ну зимову  вигодовує 3 - 4 літніх. Для збільшення ваги не потрібно в кишені наладати каміньчики, рано чи пізно шило з мішка вилізе:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Пахомич сказав:

Яке там русло. При нормальних умовах утримання здорова сімя при 20 рам бджоли в липні на зиму повина займати 9 вуличок. Дві літні бджоли можуть вигодувати не більше 1-ї зимової. В нас вже багато років 1-ну зимову  вигодовує 3 - 4 літніх. Для збільшення ваги не потрібно в кишені наладати каміньчики, рано чи пізно шило з мішка вилізе:)

При нормальних умовах в зиму піде рівно стільки бджоли, скільки властиво конкретній породі, менше може бути, але не більше. Хочете більше - доведеться потанцювати з бубном, бо матки в серпні, коли народжується бджола для зимівки, яйцекладку має значно меншу, ніж в пік розвитку сім'ї

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

При нормальних умовах в зиму піде рівно стільки бджоли, скільки властиво конкретній породі, менше може бути, але не більше. Хочете більше - доведеться потанцювати з бубном, бо матки в серпні, коли народжується бджола для зимівки, яйцекладку має значно меншу, ніж в пік розвитку сім'ї

То ви шо відриваєте Америку? Скорочують но не в 3 - 4  рази. Шо вам допоможе бубен? Стимульнути на яйцекладку діло не хитре і в результаті одержати недогудованих зимових бджіл і знову на 5 - 7 рамках. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Пахомич сказал:

То ви шо відриваєте Америку? Скорочують но не в 3 - 4  рази. Шо вам допоможе бубен? Стимульнути на яйцекладку діло не хитре і в результаті одержати недогудованих зимових бджіл і знову на 5 - 7 рамках. 

У вас скільки рамок в середньому сім'я має в зиму? 

1 минуту назад, Север сказал:

У вас скільки рамок в середньому сім'я має в зиму? 

Маю на увазі рамок бджіл. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Север сказал:

У вас скільки рамок в середньому сім'я має в зиму? 

Маю на увазі рамок бджіл. 

В основному 6:hi:При цій єкології матки , породи , професіоналізм допоможуть мало. Ворога потрібно знати в лице тоді можна робити якісь кроки, а шукати голку в копиці сіна марна справа.Заспокоїтись можна тоді , коли в Україні бджоли в зиму будуть іти  на 10 повних рамках + зверху кормовий корпус.:hi:   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Пахомич сказав:

коли в Україні бджоли в зиму будуть іти  на 10 повних рамках + зверху кормовий корпус.

Пахомич, а що робити з лишньою бджолою? Так як я , відводки?;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Пахомич, а що робити з лишньою бджолою? Так як я , відводки?;)

 Потенційним купцям ваших маток вішати на вуха.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Ворога потрібно знати в лице тоді можна робити якісь кроки

  Если знать бы врага!

 

1 час назад, Пахомич сказал:

Заспокоїтись можна тоді , коли в Україні бджоли в зиму будуть іти  на 10 повних рамках + зверху кормовий корпус.

   Давняя статья Фаррара называлась "Зимовка продуктивных семей." И приблизительно такую силу семей и большие кормовые запасы он считал необходимыми. Но как то все идет не по этому пути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Майер сказал:

 

 

   Давняя статья Фаррара называлась "Зимовка продуктивных семей." И приблизительно такую силу семей и большие кормовые запасы он считал необходимыми. Но как то все идет не по этому пути.

Все йде ,як має бути. Хто на данний момент досліджував % вмісту сухої речовини бджіл , які йдуть в зимівлю.Хто досліджував мінеральний склад розплоду і бджіл взагалі . Хто досліджував мінеральний склад розплоду сімей схильних до вапняного. Навсе це потрібно мати спеців і фінанси:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

Заспокоїтись можна тоді , коли в Україні бджоли в зиму будуть іти  на 10 повних рамках + зверху кормовий корпус.

Вроде так и идут в зиму - по три магазина. Пчел от 8 до 12 рамок в пересчете на дадановскую. Не кормлю , зимуют на меде последнего взятка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Брониславович сказав:

Вроде так и идут в зиму - по три магазина

Говорячи словами Пахомича, це тому що торгуєте матками:umora:.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...