Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

В Wed Feb 13 2019 в 12:37, ДобровоЛ сказал:

Ви про баків, надіюсь ? :ah:

 

 

Як казав мені торік відомий голладський науковець, і заводчик   Мак Кляйне (МАK), який якраз і спеціалізується  саме  по бакфасту, - колір маток баків, абсолютно ні на що не впливає.:dntknw:

Нк ,а як тоді колір замші  ,чи вони в вас різні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.02.2019 в 12:37, ДобровоЛ сказал:

Як казав мені торік відомий голладський науковець, і заводчик   Мак Кляйне (МАK), який якраз і спеціалізується  саме  по бакфасту, - колір маток баків, абсолютно ні на що не впливає.

Все не так однозначно. На продажі бакфасту впевнений, що впливає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, igorstep сказав:

Ну ,а як тоді колір замші  ,чи вони в вас різні?

Та ні, замша. Але ж мова про колір саме маток, а не робочих особин.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, chajka2005 сказав:

Все не так однозначно. На продажі бакфасту впевнений, що впливає.

Це він говорив  саме про колір маток, а не робочих бджіл.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.02.2019 в 13:57, ЖекаNL сказав:

непровереные дешевле , т.е. есть зазор по маткам одну примут другую нет, что то останется если из 4х  выйдет хоть одна то она окупит всю партию в прошлом году из 4х вышло 3 матки ИОшки теперь зимуют, окупилось  в больше чем в два раза, за 3х провереных маток пришлось бы выложить довольно круглу цену.

К тому же ИОшки непровереные что пришли в прошлом году одна начала сеять на второй день после подсадки другая на третий , третья начала  сеять через 4 дня - очень доволен работой оператора ИО.

То назвіть вже й його ім"я!:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2019 в 16:11, Lionn сказав:

Потому и спрашиваю ,что развод. Интересен цвет ,не той что от Озерова.

Ось мої баки голландки замшеві для порівняння.:ah:

IMG_3717.JPG

  На рамці сидять ніби мертві. А матки при піднятій з гнізда рамці продовжують і далі сіяти. Зверху, ближче до середини , видно й частину матки. Знімав телефоном, тож вибачайте за ляпи...:ah:

 Ця матка якраз чуть темніша від інших. Ну, а робочі бджоли ви бачите які. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Та ні, замша. Але ж мова про колір саме маток, а не робочих особин.:dntknw:

А що робоча також замшева?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, igorstep сказав:

А що робоча також замшева?

:umora:Вопрос, правда, не ко мне. Но на фото же всё видно.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, igorstep сказав:

А що робоча також замшева?

  Відповідь правильна. Замшеві всі вони.:wave:

11 хвилину тому, maxdobro сказав:

:umora:Вопрос, правда, не ко мне. Но на фото же всё видно.:dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, maxdobro сказал:

:umora:Вопрос, правда, не ко мне. Но на фото же всё видно.:dntknw:

Сміятися я також вмію і раджу всім., але подивіться коли написані повідомлення.Я відправив і одночасно появилось фото Добровола ,так ,що вибачте якщо щось не так.А по кольору замші то ні матка ні бджола навіть близько не має його - такий собі рекламний трюк.Стандартний  БАКФАСТ...

  • Дякую 3
  • Ха-Ха 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, igorstep сказав:

Сміятися я також вмію і раджу всім., але подивіться коли написані повідомлення.Я відправив і одночасно появилось фото Добровола ,так ,що вибачте якщо щось не так.А по кольору замші то ні матка ні бджола навіть близько не має його - такий собі рекламний трюк.Стандартний  БАКФАСТ...

Між іншим , пане Ігоре, - найстаріший анатолійський бакфаст - з родоводом з 1963 року .

А щодо кольору, то баки й сірими бувають.:IMHO: А це від дочки королеви В-73 (АР), доставленої @pr1zZ.  Кілька років тому тут ціла війна була щодо "замші". Але це мною відвойований колір. Називайте його й золотистим чи рижим та хоч нафтовим. А для мене і моїх клієнтів ці бджоли так і лишаться замшевими. Ви ліпше зверніть увагу на їх поведінку - ніби завмерли й жодна не проявляє стурбованості, хоч я їх тримав однією рукою - інша була зайнята фотоапаратом... 

23 години тому, ДобровоЛ сказав:

Ось мої баки голландки замшеві для порівняння.:ah:

IMG_3717.JPG

  На рамці сидять ніби мертві. А матки при піднятій з гнізда рамці продовжують і далі сіяти. Зверху, ближче до середини , видно й частину матки. Знімав телефоном, тож вибачайте за ляпи...:ah:

 Ця матка якраз чуть темніша від інших. Ну, а робочі бджоли ви бачите які. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Між іншим , пане Ігоре, - найстаріший анатолійський бакфаст - з родоводом з 1963 року .

А щодо кольору, то баки й сірими бувають.:IMHO: А це від дочки королеви В-73 (АР), доставленої @pr1zZ.  Кілька років тому тут ціла війна була щодо "замші". Але це мною відвойований колір. Називайте його й золотистим чи рижим та хоч нафтовим. А для мене і моїх клієнтів ці бджоли так і лишаться замшевими. Ви ліпше зверніть увагу на їх поведінку - ніби завмерли й жодна не проявляє стурбованості, хоч я їх тримав однією рукою - інша була зайнята фотоапаратом... 

 

Та я не маю нічого проти, не колір мед носить .Зараз покажу своіх також тримаю однією рукою ,але правда то вночі і сидять вони в три поверхи.То колись були в мене посиденьки  і під ш хлопці не повірили що в нояі можна залізти в вулик .А в мене бак дійсно трохи сірий.На другому фото  як собі хочете так і назвіть,але другий  і третій...ще неперевірений.

P80503-215252.jpg

P80912-083529.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Між іншим , пане Ігоре, - найстаріший анатолійський бакфаст - з родоводом з 1963 року .

Если про Sinop62 ?,  то год  1962 :ay::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Граніт сказав:

Если про Sinop62 ?,  то год  1962 :ay::hi:

Мабуть, що ні, Сергію. Це той знаменитий від  В-73 (АР) - від Адерса Петерса , що ти чи торік, а чи позаторік брав у мене на батьків (трутнів).:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Мабуть, що ні, Сергію. Це той знаменитий від  В-73 (АР) - від Адерса Петерса , що ти чи торік, а чи позаторік брав у мене на батьків (трутнів).:wave:

Мабуть, що так друже. Ту лінію називають "старий бакфаст" і бере вона початок с 1962 року.  Більш ніж 10 років готували кросси анатоліки, робили відбір , а вже в 1976 вона вперше отримала ознаки бакфасту.:wave::ay:

imq .62 – Sinop62R ? Sinop62M  
  (pure anatolica)

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.02.2019 в 13:30, ДобровоЛ сказал:

То назвіть вже й його ім"я!:dntknw:

порода карника Виталик.

Очень понравилось Юра сделал ИО моих маток - пришли и тоже очень быстро  и хорошо начали сеять...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2019 в 17:51, ДобровоЛ сказал:

Між іншим , пане Ігоре, - найстаріший анатолійський бакфаст - з родоводом з 1963 року .

А щодо кольору, то баки й сірими бувають.:IMHO: А це від дочки королеви В-73 (АР), доставленої @pr1zZ.  Кілька років тому тут ціла війна була щодо "замші".

от АР осталась от Дениса одна ф1 В31 трутня не помню.  сейчас так складывается что перехожу на ф2 от неё. можно почитать в карнике описал ситуацию в кратце , в личку   можно подробней. К стати по Вашему материалу вопрос так не стоял .

Кстати от АР пока что самый лучший бакфаст который я встречал когда либо...Переписывался с ним лично ,  довольно приятный и общительны человек , не нашёл доверенного человека кто бы смог от него привезти мне материал Денис сказал что не может ,а больше и не знал к кому обратится , поэтому остаёмся пока что на ф2. 

Петер  говорил что никто на 18 год не заказывал с Украины маток -  поэтому я должен сам искать как их доставить в Украину .Более того он сам нашёл кого то кто по пути будет завозить другой материал в западную Украину , но пропускать такой материал через двух человек я не рискнул. Вот так вот ребята ,а мы зациклились на рыжиках . это не к Вам Леонид...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Европа от нас скоро будет в шоке.Скоро появятся сваты,кумовья,лучшие друзья(с наших слов) и что самое главное все нам буду должны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, КАЕ сказал:

Европа от нас скоро будет в шоке.Скоро появятся сваты,кумовья,лучшие друзья(с наших слов) и что самое главное все нам буду должны.

Ну ,а що ви хотіли ,вже і так багато народу виіхало,і не від одного чув ,що вертатись поки ,що небудуть-пускаютькоріння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.02.2019 в 00:33, Граніт сказав:

Мабуть, що так друже. Ту лінію називають "старий бакфаст" і бере вона початок с 1962 року.  Більш ніж 10 років готували кросси анатоліки, робили відбір , а вже в 1976 вона вперше отримала ознаки бакфасту.:wave::ay:

imq .62 – Sinop62R ? Sinop62M  
  (pure anatolica)

 

   Так, Сергію, можливо.  Я з її історією  ознайомлений не дуже то й глибоко. Але добре перевірив її по ГКО за 4 роки , навіть і її й внучок - ці баки зберігали за собою майже усі позитивні ознаки В-73(АР) і в третьому поколінні навіть при вільному (неконтрольованому) спарюванні. Просто шикарна лінія. :ay: Але є час розкидання каміння і час їх збирання. Тож  у мене лишились лише її  спадкоємці, котрі я використовував як трутневий фон. А я  прикинувши  прибуток і розходи від виведення маток та постійну зайнятість як на галері, як до неї порівнював @Мико  матководство,  й вирішив цього року виводити маток лише обмежено -  для себе та сусідів. Життя не вічне, а все літо сидіти за копійки на прив"язі - то вже не для мене. Тим більше, що Чорнобиль з його болячками постійно нагадує про себе...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ЖекаNL сказав:

от АР осталась от Дениса одна ф1 В31 трутня не помню.  сейчас так складывается что перехожу на ф2 от неё. можно почитать в карнике описал ситуацию в кратце , в личку   можно подробней. К стати по Вашему материалу вопрос так не стоял .

Кстати от АР пока что самый лучший бакфаст который я встречал когда либо...Переписывался с ним лично ,  довольно приятный и общительны человек , не нашёл доверенного человека кто бы смог от него привезти мне материал Денис сказал что не может ,а больше и не знал к кому обратится , поэтому остаёмся пока что на ф2. 

Петер  говорил что никто на 18 год не заказывал с Украины маток -  поэтому я должен сам искать как их доставить в Украину .Более того он сам нашёл кого то кто по пути будет завозить другой материал в западную Украину , но пропускать такой материал через двух человек я не рискнул. Вот так вот ребята ,а мы зациклились на рыжиках . это не к Вам Леонид...

Так, матеріал від Андерса Петерса (АР) ціниться високо  й за рубежем. Сам від їхніх заводчиків чув це.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запрошуємо усіх бажаючих 23 Лютого на лекцію Келда Бранструба.  Подробиці по посиланню.

http://www.buckfast.in.ua/novyny/seminar-metody-selekciji-buckfast-keld-brandstrup/ 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.02.2019 в 10:17, Jon сказав:

рыжие это те пчёлы которые наши матководы в частности операторы ИО сделали ставку в бакфасте в частности , в принципе это го же и требуют сами пчеловоды от маток ИО ,что бы пчела от ИО была вся рыжая. 

Скажу тебе по секрету это ошибочная позиция которая уже показывает свои последствия на практике. 

Дело в том что Б.Адам  очень точно описал ,что определять ХПП той или иной пчелы ооочень сложно т.к. влияет очень много факторов.

Не хочу сказать что я  супер пупер пчеловод , но почему то другие пчеловоды не замечают этих проблем или по каким то причинам не освещают.

уже не однократно описывал ситуацию и здесь и на ютубе , скажу просто что рыжики бакфаст живут намного меньше чем тёмные из того материала что имеется это В19хВ100, и В21ХВ32  которые очень разрекламированы были в своё время . Нет в них нет ничего плохого отличные пчёлы , только живут мало - это сказывается и при создании отводков и при весеннем развитии и + ко всему довольно поздно выращивают расплод до конца сентября 2-3 рамки печатного , но в августе после ГВ было 8-9 рамок расплода и эта вся масса изнашивается на 2-3 рамки  - как итог семьи зимуют очень слабыми 5-6 рамок дадан .+ позднее развитие бакфаст весной  приводит к тому факту  что пчела становится мало рентабельной именно рыжики т.к. есть тёмный материал который лишён  этих недостатков и зимует уже 3ю зиму с огромной  (относительно) силой 8-9 рамок пчелы.

Все нюансы и подробности в личку.

Как итог пчеловоды не замечают или не высказывают таких проблем , а матководы  операторы ИО преднамеренно будут молчать и то если знают про такие недочёты...

зингер просто так , что попалось первым , 18 пришёл материал с лесного облётника от Краутера , довольно неплохо , но нужно юзать как минимум целый сезон,а потом ещё дочек...

не погоджуся, були в мене В-53 , матки як морквочка жовті, кінчик чорний, бджола в очі кидається від жовтизни. розвиток :ay:, ранній мед , як карніка відразу печатали, розвиток ранній, сила сім"ї наростала шалено не дивлячись на те що траванули сильно на ріпаку, миролюбність :ay:. а от розрекламована В19хВ100  ніяк не могли вирости з відводків в сім"ю, можу лише констатувати миролюбність. всі її дочки покинули мою пасіку.

вибачаюся що не в тій темі, ніяк не можу перенести, (зкопіювати)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, СЄРЖ сказал:

не погоджуся, були в мене В-53 , матки як морквочка жовті, кінчик чорний, бджола в очі кидається від жовтизни. розвиток :ay:, ранній мед , як карніка відразу печатали, розвиток ранній, сила сім"ї наростала шалено не дивлячись на те що траванули сильно на ріпаку, миролюбність :ay:. а от розрекламована В19хВ100  ніяк не могли вирости з відводків в сім"ю, можу лише констатувати миролюбність. всі її дочки покинули мою пасіку.

вибачаюся що не в тій темі, ніяк не можу перенести, (зкопіювати)

Извиняюсь а от кого  у вас была В 53 местная или из Европы .Можно в лику .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, СЄРЖ сказал:

не погоджуся, були в мене В-53 , матки як морквочка жовті, кінчик чорний, бджола в очі кидається від жовтизни. розвиток :ay:, ранній мед , як карніка відразу печатали, розвиток ранній, сила сім"ї наростала шалено не дивлячись на те що траванули сильно на ріпаку, миролюбність :ay:. а от розрекламована В19хВ100  ніяк не могли вирости з відводків в сім"ю, можу лише констатувати миролюбність. всі її дочки покинули мою пасіку.

вибачаюся що не в тій темі, ніяк не можу перенести, (зкопіювати)

В 53 чи дочки від В 53?  Материнки чиї? А то Ви букви не пишите, незрозуміло чиї матки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...