Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, igorstep сказал:

Я тільки,що передивився іхотів теж саме написати.І вмене раніше були такі сімі,сторожові,а зараз поняття немаю, що таке агресія.В нього точно не бакфаст.

Ухожу от бакфаста,  но явно не из-за агрессии. Доброта- самый жирный плюс этой породы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Sesk сказал:

Цього не було, свого часу міняв породу з баків на карніку, тому майже вся карніка була обльотана на баках
 

как такая карника показала себя отличается чем либо от стандартной карники , кроме цвета пчелы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

Ухожу от бакфаста,  но явно не из-за агрессии. Доброта- самый жирный плюс этой породы.

В чому тоді мінус ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

Ухожу от бакфаста,  но явно не из-за агрессии. Доброта- самый жирный плюс этой породы.

 

5 минут назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

 

Кожен має свій вибір бджоли- ізмінки   , радий за Вас звашим вибором , найголовніше отримувати насолоду від роботи , яка б порода не була.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, SoulflyUA сказав:

Я у одного такого заказал пару маток краники, а потом только узнал, что кроме этой породы он занимается еще и бакфастом, ус, итальянкой и кавказянкой.

Якщо хочите про це поговрити, прошу в тему

там я показував яка в мене карніка Ф1 виходить. Карпатка також, краща чим в Карпатах:umora:, ну і само собою УС. І це все при тому що з весни на пасіці не було тільки СГК, все інше було. Але результати можу показати як на крилах так і на графіках. Тому вважаю що не потрібно всіх під одну гребінку. Перед покупкою вимагайте показати морфометрію того матеріалу який плануєте купити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Якщо хочите про це поговрити, прошу в тему

там я показував яка в мене карніка Ф1 виходить. Карпатка також, краща чим в Карпатах:umora:, ну і само собою УС. І це все при тому що з весни на пасіці не було тільки СГК, все інше було. Але результати можу показати як на крилах так і на графіках. Тому вважаю що не потрібно всіх під одну гребінку. Перед покупкою вимагайте показати морфометрію того матеріалу який плануєте купити.

Вымагати морфометрію на маток ф1 ? :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цей метод селекції, розроблений братом Адамом, не зосереджується на морфологічних рисах чи расах чи лініях, а на продуктивності королеви та характеристиках працездатності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Перед покупкою вимагайте показати морфометрію того матеріалу який плануєте купити.

Воно так і не так:)...І ще кожен покупець маток: має запитувати і розповідати, в того чи іншого заводчика , для чого йому потрібна та чи інша матка і для якого напрямку:):IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Jon сказав:

Вымагати морфометрію на маток ф1 ? :blink:

на маток від материнської сім'ї  (вважайте від Ф0), і це вже майже 50% успіху, Ви хоча б будете бачити з якого матеріалу штампують Ф1. Це стосується і баків. В них також є свій відбиток на крилі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Imkervlad сказав:

Цей метод селекції, розроблений братом Адамом, не зосереджується на морфологічних рисах чи расах чи лініях, а на продуктивності королеви та характеристиках працездатності.

Хлопці, я не хочу спорити, але те що має відбиток, він його повинен передати своїм нащадкам. У Вас є відбиток пальців? А у Ваших дітей? Яким чином ви зберігаєте "наследственность" метода селекції? Чи Ви хочете сказати що бак "продуктивності королеви та характеристиках працездатності" передає, а жилкування крил губить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Помогите посчитать ,что то у меня не получается 

Все как-то по разному считают: 3, 4, 5кг с трехсотой рамки. У меня последние 2 года от 1.5 кг до 1.5 литров с рамки на круг: вот и расчеты разные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Mihail-ves сказал:

на маток від материнської сім'ї  (вважайте від Ф0), і це вже майже 50% успіху, Ви хоча б будете бачити з якого матеріалу штампують Ф1. Це стосується і баків. В них також є свій відбиток на крилі.

Не всі матководи хочуть ( або й самі не знають)  афішувати заводчика

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как такая карника показала себя отличается чем либо от стандартной карники , кроме цвета пчелы?
Ройливість вища

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Женя Циба сказал:

В чому тоді мінус ?

Среди того материала, что был у меня: зимовка, устойчивость к болезням.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Mihail-ves сказал:

Хлопці, я не хочу спорити, але те що має відбиток, він його повинен передати своїм нащадкам. У Вас є відбиток пальців? А у Ваших дітей? Яким чином ви зберігаєте "наследственность" метода селекції? Чи Ви хочете сказати що бак "продуктивності королеви та характеристиках працездатності" передає, а жилкування крил губить?

Теж саме писав тут пару років назад, .......:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Среди того материала, что был у меня: зимовка, устойчивость к болезням.
До яких саме болячок?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подивився і я відео "Володимира 1"(про злобних "баків"), прочитав повні обурення дописи і коментарі, начебто такого не може бути, тому що не може бути взагалі. Вірю, що це не "заказ" конкурентів. Незрозумів, на точку стояли тільки "баки"? Думаю сам собі-дописувачі літні люди з багаторічним стажем в бджільництві і що ,панове, вам ніколи в житті не приходилось тікати від бджіл? Мені в це дуже важко повірити бо сам тікав, перший раз так році в 96- му(прийшов глянути на денні привеси-тікав в лісосмугу) і від колег чув признання- " поганяла італьянка", інший аматор "баків" що давно працюе без бриля цього року під час цвітіння рапса він і всі мешканці подвір'я ходили в брилях два тижня.Так що інколи бувае-незрозуміла немотивована агресія бджіл. Самі б подумали-коли в бджоли е жало то дуже ймовірно, що вона колись ним скористаеться, а джемі бомбуси теж вас ніколи не жалили? А собаки?

Ціеї осені мною була помічена особливо злобна сім. з маткою 2018р. невідомого походження(не певен в записах, можливо ройова) меду не принесла але дуже вправна в бджоловжаленнях, викликала захоплення своею вправністью (хтось від природи вміе битися, ці вмили жалити), сам робив декілька підходів з метою відшукати матку-тікав не соромлячись визнати поразку, пропонував двом колегам "поборотися" вгамувати їх норов-не схотіли. Думав  покинути на точкові на призволяще, чомусь передумав, забрав ,цікаво стало,(забув як воно боляче) чи не зміниться характер, розумію, що трутів від неї пускати в життя категорично не бажано. Думав запропонувати на форумі тільки- як відобрати матку коли вони "пробивають" куртку "Жало стоп" і шкіряні перчатки.Пробував закурити сірчаним димом-щось  "незрослось" не почаділи. Скільки годин я прожив "виношуючи" плани вбивства цих ...злобних і вправних в бджоловжаленні комах.Оприлюдню один придуманий спосіб- засмоктати всіх бджіл пилососом. Не відбулось за відсутності єлектромережі(вулик стояв за 700м. від людської оселі). Дуже можливо , що я ще пожалкую що проявив гуманізм (може жадібність бо не спалив разом з вул) і повірив в можливість зміни характеру комах(і людей).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Хлопці, я не хочу спорити, але те що має відбиток, він його повинен передати своїм нащадкам. У Вас є відбиток пальців? А у Ваших дітей? Яким чином ви зберігаєте "наследственность" метода селекції? Чи Ви хочете сказати що бак "продуктивності королеви та характеристиках працездатності" передає, а жилкування крил губить?

Покаже програма присутність: Лігустіки, Македоніки, Анатоліки, Карніки. І що далі будете робити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Винодел сказал:

Подивився і я відео "Володимира 1"(про злобних "баків"), прочитав повні обурення дописи і коментарі, начебто такого не може бути, тому що не може бути взагалі. Вірю, що це не "заказ" конкурентів. Незрозумів, на точку стояли тільки "баки"? Думаю сам собі-дописувачі літні люди з багаторічним стажем в бджільництві і що ,панове, вам ніколи в житті не приходилось тікати від бджіл? Мені в це дуже важко повірити бо сам тікав, перший раз так році в 96- му(прийшов глянути на денні привеси-тікав в лісосмугу) і від колег чув признання- " поганяла італьянка", інший аматор "баків" що давно працюе без бриля цього року під час цвітіння рапса він і всі мешканці подвір'я ходили в брилях два тижня.Так що інколи бувае-незрозуміла немотивована агресія бджіл. Самі б подумали-коли в бджоли е жало то дуже ймовірно, що вона колись ним скористаеться, а джемі бомбуси теж вас ніколи не жалили? А собаки?

Ціеї осені мною була помічена особливо злобна сім. з маткою 2018р. невідомого походження(не певен в записах, можливо ройова) меду не принесла але дуже вправна в бджоловжаленнях, викликала захоплення своею вправністью (хтось від природи вміе битися, ці вмили жалити), сам робив декілька підходів з метою відшукати матку-тікав не соромлячись визнати поразку, пропонував двом колегам "поборотися" вгамувати їх норов-не схотіли. Думав  покинути на точкові на призволяще, чомусь передумав, забрав ,цікаво стало,(забув як воно боляче) чи не зміниться характер, розумію, що трутів від неї пускати в життя категорично не бажано. Думав запропонувати на форумі тільки- як відобрати матку коли вони "пробивають" куртку "Жало стоп" і шкіряні перчатки.Пробував закурити сірчаним димом-щось  "незрослось" не почаділи. Скільки годин я прожив "виношуючи" плани вбивства цих ...злобних і вправних в бджоловжаленні комах.Оприлюдню один придуманий спосіб- засмоктати всіх бджіл пилососом. Не відбулось за відсутності єлектромережі(вулик стояв за 700м. від людської оселі). Дуже можливо , що я ще пожалкую що проявив гуманізм (може жадібність бо не спалив разом з вул) і повірив в можливість зміни характеру комах(і людей).

:hmm:Мёда им дайте, с небольшим добавлением самогонки, может тогда сможете гнездо разобрать.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене е тех. бренді, весною спробую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

Все как-то по разному считают: 3, 4, 5кг с трехсотой рамки. У меня последние 2 года от 1.5 кг до 1.5 литров с рамки на круг: вот и расчеты разные.

хотите верьте хотите нет максимальный вес дадан рамки с мёдом был 8 кг!!! Правда рамка была сантиметров 8 толщиной...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якось  дуже спокійно  йде  дискусія про злобливість бакфаста.  Раніше  я  був  писав  що в мене   одна сімя теж просто людожери... :umora:   ... То  на форумі  теж  почали  жалить.    ---  То я   агент...:hi: То засланий  казачок..    То я  їм   бакфаст   об...   ;)... То клієнтів  відлякую  від   бакфаста.    і т . д.   

Якось  навіть   дивно. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sesk сказал:

До яких саме болячок?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Аскосфероз, нозематоз

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Лозко Василий сказал:

Тут не в породі  причина ,а в пасічнику , сімя висить на вулику при головному взятку ??? Жду каміння в свій адрес.

    Причина именно в реакции этой пчелы. А висеть пчелы могут и не в одном корпусе- причины этого разные. 

 

11 часов назад, igorstep сказал:

Я тільки,що передивився іхотів теж саме написати.І вмене раніше були такі сімі,сторожові,а зараз поняття немаю, що таке агресія.В нього точно не бакфаст.

     ТОчно у него бакфаст или нет- это как трактовать. Если по- народному - то бакфаст. Если правильно, то это Ф1 от того что было бакфастом (как процесс селекции)- это разводить не рекомендует никто в мире.

      И автор ролика сделал свои выводы и с ними придется считаться. А ролик следует назвать "Никто не хотел умирать!"

11 часов назад, Мико сказал:

Заказ от Гайдара ?

    Могу вспомнить и Ваш ролик, где пчелы грызли как гризли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Причина неожиданной агрессии пчел может быть в обработках полей,резких запахов,линии электропередач резкий обрыв взяткаДопускаю также как предположение  определенные частоты в эфире(мобильная связь),могу допустить что если это влияет уже то почему не может влиять магнитные бури на солнце?Много есть факторов.Можно и от миролюбивых вдруг увидеть агрессию.Если же агрессия переходит в правило ,то тогда можно и призадуматься.Весной пока пчела не поменяется тоже пчелы более агрессивны.Здесь еще перцу додает и обработка садов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...