Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, ЖекаNL сказал:

ребята что делать сейчас в семьях в среднем по 4-5 рамок расплода , есть открытый есть личинки  -яйца ,есть печатный семьи стоят нижний корпус  расплод , второй мёд , отгорожен плёнкой  , дальше 2 корпуса откачаные - маломёдки . по сути они не утеплены - что делать что бы матки перестали сеять?

Я би забрав другий корпус, викачав мед, оставив на одному корпусі, і закормивби сиропом, залив гніздо , коли мені треба. і без ізолятора. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, СергійШ сказал:

Я би забрав другий корпус, викачав мед, оставив на одному корпусі, і закормивби сиропом, залив гніздо , коли мені треба. і без ізолятора. 

поздно кормить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ще не пізно , но і нема часу щоби тягнути різіну . Мають бути великі давки , два рази по 5 літрів, плюс мінус, з розрагунку два кіло сагара на рамку, кормушка має бути потолочна, 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, СергійШ сказал:

ще не пізно , но і нема часу щоби тягнути різіну . Мають бути великі давки , два рази по 5 літрів, плюс мінус, з розрагунку два кіло сагара на рамку, кормушка має бути потолочна, 

 

2кг сахара на рамку - это им нужно дать 30 литров сиропа как минимум 2 к 1 , 2 сахара 1 вода... Итальянка ,Бакфаст семьи не влазят в один дадановский корпус (сейчас).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2кг сахара на рамку - это им нужно дать 30 литров сиропа как минимум 2 к 1 , 2 сахара 1 вода... Итальянка ,Бакфаст семьи не влазят в один дадановский корпус (сейчас).
Жо..ой чувствую, что тёплый сентябрь преподнесет проблем в зиму.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, юрий черевичный сказал:

Жо..ой чувствую, что тёплый сентябрь преподнесет проблем в зиму.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
 

у Анатолия Стрелец  смотрел видео - у него карпатка - практически у всех семей уже расплода нет даже печатного , у меня было такоеже когда были местные пчёлы - в конце августа уже небыло расплода - матки переставали сеять с прекращением приноса нектара  хотя жара стояла до конца сентября . С итальянкой , Бакфастном дела обстоят немного иначе , ну ничё посмотрим как оно  пойдёт . Просамтривал некоторые семейки - заметил ооочень много клеща на молодых вышедших пчёлах , естественно , обрабатываю , травлю,  но как оно будит незнаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, ЖекаNL сказал:

у Анатолия Стрелец  смотрел видео - у него карпатка - практически у всех семей уже расплода нет даже печатного , у меня было такоеже когда были местные пчёлы - в конце августа уже небыло расплода - матки переставали сеять с прекращением приноса нектара  хотя жара стояла до конца сентября . С итальянкой , Бакфастном дела обстоят немного иначе , ну ничё посмотрим как оно  пойдёт . Просамтривал некоторые семейки - заметил ооочень много клеща на молодых вышедших пчёлах , естественно , обрабатываю , травлю,  но как оно будит незнаю.

Клеща много из-за того, что полоски не сработали в августе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

висновки не роблю ще дуже рано але свої спостереження викладу: бакфаста в мене відсотків  30 від всієї пасіки. гарно відводки на 4 рамки пішли в зиму через перегородку. кормів вистачило і лишилося. ранньою весною трохи дивував, підносив медок по можливості і печатав, що в інших майже не спостерігалось або було розмазано. ну це звісно каплі але було дуже помітно в порівнянні з іншими. на ріпаку дуже травонулися, одна матка пропала, а бджола ще сипалась вдома, що може свідчити про її продуктивність.:IMHO:  хоча ріпаку трохи принесли, не багато, в нас було холодно. в лідерах бакфаст, захар і карніка, місцеві сильно не відставали. якби бакфаст розвивалися в нормальному режимі тоді б можливо я і помітив різницю в порівнянні з іншими. від Вальчука, якщо не помиляюся В-53, потрібно дивитися, як раз і сподобалися F-1. бджола дійсно спокійна, мед несли і в магазини і в гніздо. соняшник більше в магазини але і в гніздо файно несли. на золотарнику було 12*300 і 24*145 гніздо залите повністю крім 3-х рамок з розплодом нижній магазин і в верхньому магазині щось печатали на центральних рамках але це не рахував. мед відбирається спокійно, ніхто не заважає.:ay: 

але сусіди "накормили" карнікою з самої весни, дай Бог їм здоров"я і добра, тому в цьому році в мене був акцент на карніці. коли прийшла матка від Юри Вальчука то вже не хотів  рвати сім"ї і відводків багато не робив але від сімей бакфаст трохи рванув. бджіл в сім"ях бакфаста більше ніж в карніки, хоча є дві цьогорічні каніки які займають 10 рам. гніздовий корпус. буду спостерігати далі, бджола подобається, бо читаючи пости, то люди за сезон відмовляються від тієї чи іншої бджоли. якось так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, СЄРЖ сказав:

висновки не роблю ще дуже рано але свої спостереження викладу: бакфаста в мене відсотків  30 від всієї пасіки. гарно відводки на 4 рамки пішли в зиму через перегородку. кормів вистачило і лишилося. ранньою весною трохи дивував, підносив медок по можливості і печатав, що в інших майже не спостерігалось або було розмазано. ну це звісно каплі але було дуже помітно в порівнянні з іншими. на ріпаку дуже травонулися, одна матка пропала, а бджола ще сипалась вдома, що може свідчити про її продуктивність.:IMHO:  хоча ріпаку трохи принесли, не багато, в нас було холодно. в лідерах бакфаст, захар і карніка, місцеві сильно не відставали. якби бакфаст розвивалися в нормальному режимі тоді б можливо я і помітив різницю в порівнянні з іншими. від Вальчука, якщо не помиляюся В-53, потрібно дивитися, як раз і сподобалися F-1. бджола дійсно спокійна, мед несли і в магазини і в гніздо. соняшник більше в магазини але і в гніздо файно несли. на золотарнику було 12*300 і 24*145 гніздо залите повністю крім 3-х рамок з розплодом нижній магазин і в верхньому магазині щось печатали на центральних рамках але це не рахував. мед відбирається спокійно, ніхто не заважає.:ay: 

але сусіди "накормили" карнікою з самої весни, дай Бог їм здоров"я і добра, тому в цьому році в мене був акцент на карніці. коли прийшла матка від Юри Вальчука то вже не хотів  рвати сім"ї і відводків багато не робив але від сімей бакфаст трохи рванув. бджіл в сім"ях бакфаста більше ніж в карніки, хоча є дві цьогорічні каніки які займають 10 рам. гніздовий корпус. буду спостерігати далі, бджола подобається, бо читаючи пости, то люди за сезон відмовляються від тієї чи іншої бджоли. якось так.

Чому у мене саме баки? 

Усі лінії, що опробував мали : гніздо компактне, у корпусах мед легко переносили через РР нагору, стрімко розвиваються весною, надзвичайно спокійні, не злодійкуваті і не наглі. Сидять і працюють на рамках при вийнятті їх з гнізда. Навіть матки продовжують кладку.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чому у мене саме баки? 
стрімко розвиваються весною,
От з цим цього року були великі проблеми((

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Sesk сказав:

От з цим цього року були великі проблеми((

У когось можливо і були, а у когось ні :wave:Не потрібно говорити за всіх :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У когось можливо і були, а у когось ні :wave:Не потрібно говорити за всіх :IMHO:

Писав за свою пасіку а також кілька знайомих пасік.
Але звісно все визначається в порівнянні))) Можливо і в мого бакфаста був суперстарт весняний))) а я його такий негідник молотком перебив ))))


Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Sesk сказав:

Але звісно все визначається в порівнянні)))

Правильно, все пізнається в порівнянні :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Sesk сказав:


Писав за свою пасіку а також кілька знайомих пасік.
Але звісно все визначається в порівнянні))) Можливо і в мого бакфаста був суперстарт весняний))) а я його такий негідник молотком перебив ))))


Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

А я писав про опробовані мною вже п"ять ліній...:dntknw: І головне ж забув- надзвичайно медоносні, тримають компактно гніздо і абсолютно не рійливі. Жодного роя від них пока не бачив за чотири сезони, а було всяко.:ay::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sesk сказав:
1 година тому, ДобровоЛ сказав:
Чому у мене саме баки? 
стрімко розвиваються весною,
От з цим цього року були великі проблеми((

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

Ви так відповіли, ніби  то я написав про проблеми...:ah: А у мене з баками пока - жодних... Правда, працюю з материнками прямо від зарубіжних  заводчиків, які і сам на пряму у них купляю.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Sesk сказал:
8 часов назад, ДобровоЛ сказал:
Чому у мене саме баки? 
стрімко розвиваються весною,
От з цим цього року були великі проблеми((

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

Незнаю про які "великі проблеми" йдеться мова, але з рапсу по 20-30 кг меду, Бакфасти притягли...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, СЄРЖ сказал:

 від Вальчука, якщо не помиляюся В-53, потрібно дивитися, як раз і сподобалися F-1. бджола дійсно спокійна, мед несли і в магазини і в гніздо. соняшник більше в магазини але і в гніздо файно несли. на золотарнику було 12*300 і 24*145 гніздо залите повністю крім 3-х рамок з розплодом нижній магазин і в верхньому магазині щось печатали на центральних рамках але це не рахував. мед відбирається спокійно, ніхто не заважає.:ay: 

 

По 53й, можно уточнить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Вадим Василюк сказал:

Незнаю про які "великі проблеми" йдеться мова, але з рапсу по 20-30 кг меду, Бакфасти притягли...

Рапс это хорошо.  Ну а по подсолнуху. ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

Рапс это хорошо.  Ну а по подсолнуху. ?

У нас опять посеяли рапса много...приблизительно больше 200га, также бакфаст  семьи и отводки сильньі. Даже в одном отводке из подставленой рамки с червой вьішла матка, облеталась в 10х числах сентября и предположительно уже сеет, так как несут обножку пчельі...посмотрю и сниму на видео если все гуд(матка F2 от В208KOR. Elgon бакфаст визуально пока ничем таким от бакфаста не отличается...разве что до поздна летают при взятке возможном...както так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю хлопцы как Вы оцениваете пчел по поводу кто и сколько летает,а для меня критерий по которому я оцениваю это насколько они нагруженные прилетают.Уже с весны понятно не заглядывая в ульи кто будет мед носить,кому перга больше нравиться ,а кто делает вид что работает.(там лета много ,только и пчелы хитрить научились ,делать вид ,что работают)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, КАЕ сказал:

(там лета много ,только и пчелы хитрить научились ,делать вид ,что работают)

Может по подробнее, как вы такие выводы делаете, - первый раз такое слышу, интересно:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Artline сказал:

Может по подробнее, как вы такие выводы делаете, - первый раз такое слышу, интересно:hmm:

Чисто из наблюдений за пчелами.Со временем само приходит.Если смотреть как работают пчелы садясь на прилетную,то можно заметить что они по разному как вылетают из улья так и прилетают,садятся на прилетную.Найдутся семьи которые кружат,порхают у летка ,прежде чем сесть и в то же время отдельные семьи -у них нет лишних телодвижений,т.к. они летят тяжелыми ,они шлепаются со звуком на леток ,некоторые отдыхают и заходя дальше,некоторые недолетают и падают на землю,сидят ,потом тяжело взлетают ,делая круг.Наблюдая за пчелами можно многое увидеть ,что помагает в ухаживании за ними.Просто нужно быть внимательным и анализировать почему так.Да в принципе и из первого моего поста можно было бы что нибудь понять,если есть желание.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, КАЕ сказал:

Чисто из наблюдений за пчелами.Со временем само приходит.Если смотреть как работают пчелы садясь на прилетную,то можно заметить что они по разному как вылетают из улья так и прилетают,садятся на прилетную.Найдутся семьи которые кружат,порхают у летка ,прежде чем сесть и в то же время отдельные семьи -у них нет лишних телодвижений,т.к. они летят тяжелыми ,они шлепаются со звуком на леток ,некоторые отдыхают и заходя дальше,некоторые недолетают и падают на землю,сидят ,потом тяжело взлетают ,делая круг.Наблюдая за пчелами можно многое увидеть ,что помагает в ухаживании за ними.Просто нужно быть внимательным и анализировать почему так.Да в принципе и из первого моего поста можно было бы что нибудь понять,если есть желание.

треба наблюдати щоб у вулику медок був а як вони літають це їхня справа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, targal сказал:

треба наблюдати щоб у вулику медок був а як вони літають це їхня справа

Оно то так, контроль на весах дело святое,  но Андрей @КАЕ прав. Видно когда пчела идет "груженная", а когда не очень. Ведь весы на каждый улей не поставишь. Хоть это субъективная, но  оценка работы. По крайней мере оценка  по отношению к соседним ульям.  

 В 2012 году летом была  сильная жара. И при этом я отметил, что местные аборигены,  карпатка и У степная совершенно не работали, а бакфаст постоянно сновал полным нектара.  Это я теперь знаю о таких параметрах, как сила крыльев, острое обоняние, а тогда оценка была на уровне несут нектар или нет. Возвращаются  полными или нет. 

Вот результатом этих первых наблюдений бакфаста  и стал факт, что я все остальные породы вывел и оставил только бакфаст. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я з вами повністю согласний але як стану наблючати за каждим вуликом і сезон закінчиться. В мене стоїть 11 ваг  і середний показник бачу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...