Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

17 минут назад, Вадим Василюк сказал:

Тогда лучше смотреть в сторону Карники

Мониторим всех может скоро и баки себя проявят других линий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виховательки, що дали бджолу на нуки (+ - 2кг) і відводок на стару матку(які дали теж по корпусу рута), теж дають мед.

Старт 15-20 травня, неплідна матка (В140 ф1) і 4-5 рам рута бджоли і сьогодні качав, такі надставочки соняха

IMG_20170803_090619.thumb.jpg.7a17a64d7376b9cebfce797e90d45817.jpgIMG_20170803_092035.thumb.jpg.7f49edda10874b36a25cf35460784319.jpgIMG_20170803_091109.thumb.jpg.28ab32eb67bf6afda9963c7876d3911d.jpgА тут я подумав, що одної надставочки малувать, но время упущене((

IMG_20170803_091307.thumb.jpg.c1628bff412c3155beebdf58a04ca74e.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Забув додать, що з ранку вже була спека, відбір проводив в рукопашну і майже топлес, в захисті напевно було б не переливки)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, mixaskm сказал:

Мега семьи медовики какие то - Наши поздравления:ae:

Какие мега семьи медовики ,56 полурамок 

У меня многие стоят на 50 рамок выше гнезда 

и это при  том , что ОЧЕНЬ  много пчелы весной отобрано на нуки 

выше не охота поднимать ,а можно и НУЖНО 

Но лень победила 

да и помощница небольшого роста ,ей поднимать выше головы корпус несподручно 

а мне самому лень ,зачем тогда помощница 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Мико сказал:

Какие мега семьи медовики ,56 полурамок 

У меня многие стоят на 50 рамок выше гнезда 

и это при  том , что ОЧЕНЬ  много пчелы весной отобрано на нуки 

выше не охота поднимать ,а можно и НУЖНО 

Но лень победила 

да и помощница небольшого роста ,ей поднимать выше головы корпус несподручно 

а мне самому лень ,зачем тогда помощница 

А вы улья в ямки ставьте. Так больше корпусов сверху поставить можно:umora:
А по сути, работал вчера с ульем 2 корпуса рута и 3 магазина, очень не удобно и тяжело. Еще и роста не большого=)  

За неимения дополнительных корпусов, теперь расплачусь роями :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Мико сказал:

Какие мега семьи медовики ,56 полурамок 

Сори обсчитался думал полных рамок 56.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, vovchik v сказал:

Какого объема бидон ?

Я тоже .... хочу такую .... Вот откачал теперь погнали расплод , а меду кошкины слезы , хотя по гречке пошел подсолнух .

36литров.

 

5 часов назад, Серж 82 сказал:

У мене 10 рам повністю печатних дають -35 кг, 

Не взвешивал, но два шести рамочные рамконосы по пять рамок в каждом (шестая не лИзЭ :umora:)  унести не могу, ношу по одному. :ah: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шахматист сказал:

36литров.

 

Не взвешивал, но два шести рамочные рамконосы по пять рамок в каждом (шестая не лИзЭ :umora:)  унести не могу, ношу по одному. :ah: 

А я несу два по 6 рам аж очі вилазять, деколи теж шоста не лізе.

IMG_20170731_135205.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Шахматист сказав:

Мне вощина не интересна, интересен медосбор. Какой он был силы?...

Когда читаю такие высказывания:

То есть, не заливают гнездо и семья после медосбора остается в полной силе.

Так?

Так! Вот и мне хочется такую пчелу которая не "заливается", но к сожалению еще не попался такой бакфаст, что бы на подсолнухе не "утонул" в меде.

Вот и спрашиваю - какой был у Вас медосбор? Сколько товарного меда откачано с данного отводка?

 А может быть по отводку в котором матка начала сеять 30.05 делать выводы рановато? (о просадке)

Так как и у меня отводки так же не заливаются (практически), но и меда товарного приносят меньше. :hmm:

 Или все же, делать "дописку"  в подобных "исповеданиях"?  (Что мол, так и так... в моей местности при таком то медосборе(слабом - сильном) семья не проседает, держит гнездо.)

не просів при заміні бджоли у звязку з мощною скорострєльнісью матки,і тут Ви праві бакфаст немав жодного відношення бо все це тримала карніка яка там була до того,по медозбору я лише сказав ,що він в нього ,тобто мед чудом був,при наявності великої кількості розплоду, а висновок під молоток був  через те ,що бдлжола є для тепличних умов,на жаль в природі не завжди так є, ще раз повторюсь порівняльну характеристику я роблю для себе повноцінною, а от цифрами,просто немаю бажання розкидуватись.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.08.2017 в 15:19, Вадим Василюк сказал:

Виховательки, що дали бджолу на нуки (+ - 2кг) і відводок на стару матку(які дали теж по корпусу рута), теж дають мед.

Старт 15-20 травня, неплідна матка (В140 ф1) і 4-5 рам рута бджоли і сьогодні качав, такі надставочки соняха

IMG_20170803_090619.thumb.jpg.7a17a64d7376b9cebfce797e90d45817.jpgIMG_20170803_092035.thumb.jpg.7f49edda10874b36a25cf35460784319.jpgIMG_20170803_091109.thumb.jpg.28ab32eb67bf6afda9963c7876d3911d.jpgА тут я подумав, що одної надставочки малувать, но время упущене((

IMG_20170803_091307.thumb.jpg.c1628bff412c3155beebdf58a04ca74e.jpg

Вадик, Тебе не стыдно баков через такие решетки зиставлять лазить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Deka777 сказал:

Вадик, Тебе не стыдно баков через такие решетки зиставлять лазить.

Нормальные решетки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Deka777 сказал:

Вадик, Тебе не стыдно баков через такие решетки зиставлять лазить.

Два роки, Баки через такі решітки лазять, до цього ф2,ф3 УС з Карпаткою лазили. Мед через неї несуть, зверху складають, матки через неї не бігають, мене все влаштовує. Так що ні, мені нестидно...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 03.08.2017 в 21:19, Серж 82 сказал:
В 03.08.2017 в 19:40, Шахматист сказал:

.

 

Не взвешивал, но два шести рамочные рамконосы по пять рамок в каждом (шестая не лИзЭ :umora:)  унести не могу, ношу по одному. :ah: 

А я несу два по 6 рам аж очі вилазять, деколи теж шоста не лізе.

Хлопцi взимку поробить тачки 
Здоровья требе берегти з молоду 

А пiдiрвавшись рамконосками до 90 рокiв з бджолами не дотягнете 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.08.2017 в 07:26, Wladimir_K сказал:

Є певні результати роботи відводки В21(МАА),  дуже спокійна бджола  і медоносна, гарно складає мед на гніздом. З мінусів, це повільний старт, для того, щоб відводок став на цю пору сім'єю його потрібно робити досить сильним і чим раніше тим краще. Ще на рахунок вощини є своя специфіка, але до цього можна звикнути. Бджола підходить для тих пасічників, які тримають пасіки у селах і орієнтуються на пізні взятки і на пасічників у яких обмаль часу.

Якщо попрацювати на раннім стартом була б непогана бджола.

Матка В21(МАА) иошка? если да, не желаете продать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.08.2017 в 07:26, Wladimir_K сказав:

Є певні результати роботи відводки В21(МАА),  дуже спокійна бджола  і медоносна, гарно складає мед на гніздом. З мінусів, це повільний старт, для того, щоб відводок став на цю пору сім'єю його потрібно робити досить сильним і чим раніше тим краще.

Повільний старт, це чи не єдиний мінус баків для мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повільний старт, це чи не єдиний мінус баків для мене.
А в моїх умовах то мабуть і плюс. У долині річки якщо навколо заморозок, то на моїй пасіці мороз. І бурхливий розвиток навесні міг би мені "вилізти боком".

Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ApisDirect сказал:

Матка В21(МАА) иошка? если да, не желаете продать?

Матка не моя, а подарена мені @Паланочка, а я її подарував знайомому, їй 2 роки і поки все складається, що піде зимувати і в цю зиму. У неї пошкоджена задня запка, але це не заважає творити "чудеса" у знайомого на пасіці по медозбору і поведінці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.08.2017 в 20:32, Рус сказал:

Вовчик, ну назачем пипипи.... Чтобы откачать 85 кг за одну качку, сколько нужно надставок на Ваш "14р з надставками"? Вы хоть думайте что пишите Мюнхаузены

 

В 03.08.2017 в 04:00, Вадим Василюк сказал:

 

 

Мене тоже "терзают смутниє сомнениє")))

 

В 03.08.2017 в 04:17, konoval_am сказал:

. Хоча я з тобою солідарний. 85 за раз з вулика виглядає Трішки неправдиво. Це якщо м'яко кажучи. 

Если речь о нескольких семьях с пасеки то можно и больше...

https://www.youtube.com/watch?v=DzMIVFjQYas&feature=youtu.be

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Схема на зимовку 8 рамок дадана плюс надставка 145 для бакфаста робоча? Підуть в магазини при нестачі кормів в нижньому?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а вот продолжение работы матки в4, ставил корпус вощины в разрез 6м по счету, гнездо в одном 230м.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

В  темі бакфаст повний штіль...ніхто не наважується писати..Матка із Лаутенталь Ван дер Борна-Томаса Руппеля начервила достатньо, хоч по приїзді до мене. а підсадив 2 серпня(августа). а червити почала після 10го...F1 від В1OR дві матки також червлять добре...Від Елгона більше 12 маток F1 для трутневого фону. плюс F1 Лаутенталь 2016 від В208KOR пару. Останні мене дуже порадували цього року великими медозборами.Їм залишено крім гніздової частини медових запасів ще і по магазину. як і F1 від В1OR і В8KOR(Лаутенталь2017, Ван дер Борн-Томас Руппель)...дивує що нема кліща(поки)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Uran сказал:

В  темі бакфаст повний штіль...ніхто не наважується писати.

:Jumpy:затишок перед бурею :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Два роки пробую бакфаст, лінії різні, але з   медом в порівнянні з місцевою бжолою недобір, миролюбивість трішки краща, але не настільки щоб відказуватись від місцевих. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...