Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, miro сказал:

В21F1 взяв побалуватись і потестувати:umora:, якщо серйозно просто хотілость пощупати вражу бджолу власними руками,правда не все так просто було мусів ,ще окуляри протисонячні використовувати аби ті бджоли для мене сірі були:umora:, значить так 30.05. матки зачервили, підсадив одна кормова,дві печатного розплоду, зараз є 10рамок дадана та 10 магазинних,тож старту її не знаю в мене вони попали в сам розгар сезону,сказати ,що бджола надзвичайно спокійна,це не буде надто вірно,бо все-таки у мене вони по миролюбності карніці уступають, може між лініями бакфаста вони є миролюбні тут не спорю,те що писав Wladimir K за вощину те і я бачив,відносно меду так є, але і теж не гірше в карніки і карпатки, можливо одне варте уваги це не просідають в чому карніки окремі лінії уступають, но не в карпатки, так бджола ефективно працює і має виражену толерантність в гнізді,але не забуваймо бакфаст в F1 класний гібрид,дальше не з свого,а чужого досвіду,щось не вельми тішить характеристика.та доречі його в мене вже нема,можу навіть чек на куплений молоток показати:)

Когда, в какое время, начался главный взяток и какие привесы контрольного улья были во время взятка?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

В21F1 взяв побалуватись і потестувати:umora:, якщо серйозно просто хотілость пощупати вражу бджолу власними руками,правда не все так просто було мусів ,ще окуляри протисонячні використовувати аби ті бджоли для мене сірі були:umora:, значить так 30.05. матки зачервили, підсадив одна кормова,дві печатного розплоду, зараз є 10рамок дадана та 10 магазинних,тож старту її не знаю в мене вони попали в сам розгар сезону,сказати ,що бджола надзвичайно спокійна,це не буде надто вірно,бо все-таки у мене вони по миролюбності карніці уступають, може між лініями бакфаста вони є миролюбні тут не спорю,те що писав Wladimir K за вощину те і я бачив,відносно меду так є, але і теж не гірше в карніки і карпатки, можливо одне варте уваги це не просідають в чому карніки окремі лінії уступають, но не в карпатки, так бджола ефективно працює і має виражену толерантність в гнізді,але не забуваймо бакфаст в F1 класний гібрид,дальше не з свого,а чужого досвіду,щось не вельми тішить характеристика.та доречі його в мене вже нема,можу навіть чек на куплений молоток показати:)

Ну і до чого ваш коментар? Сьогоді качка з Ф2В21 = 85 кг. А Ф2 варотолеранспішов рій, притому що вулик прокачувся (навідміну від В21) і саме що дивує під час головного взятку...Да бакфаст гібрид який під час головного взятку не роїться. В мене пасіка 50/50 бакфаст/карніка. Навіть незнаю до якої породи схиляюсь більше - напевно 60/40 на користь бакфаста. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, vovchik сказал:

Ну і до чого ваш коментар? Сьогоді качка з Ф2В21 = 85 кг. А Ф2 варотолеранспішов рій, притому що вулик прокачувся (навідміну від В21) і саме що дивує під час головного взятку...Да бакфаст гібрид який під час головного взятку не роїться. В мене пасіка 50/50 бакфаст/карніка. Навіть незнаю до якої породи схиляюсь більше - напевно 60/40 на користь бакфаста. 

Вовчик, ну назачем пипипи.... Чтобы откачать 85 кг за одну качку, сколько нужно надставок на Ваш "14р з надставками"? Вы хоть думайте что пишите Мюнхаузены

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, daring сказал:

(14*4)+(14*2)=84 ну так як у бакфаста роздуті рамки то може і 85кг:wave:

Вам бы книжки писать....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, miro сказав:

В21F1 взяв побалуватись і потестувати:umora:, якщо серйозно просто хотілость пощупати вражу бджолу власними руками,правда не все так просто було мусів ,ще окуляри протисонячні використовувати аби ті бджоли для мене сірі були:umora:, значить так 30.05. матки зачервили, підсадив одна кормова,дві печатного розплоду, зараз є 10рамок дадана та 10 магазинних,тож старту її не знаю в мене вони попали в сам розгар сезону,сказати ,що бджола надзвичайно спокійна,це не буде надто вірно,бо все-таки у мене вони по миролюбності карніці уступають, може між лініями бакфаста вони є миролюбні тут не спорю,те що писав Wladimir K за вощину те і я бачив,відносно меду так є, але і теж не гірше в карніки і карпатки, можливо одне варте уваги це не просідають в чому карніки окремі лінії уступають, но не в карпатки, так бджола ефективно працює і має виражену толерантність в гнізді,але не забуваймо бакфаст в F1 класний гібрид,дальше не з свого,а чужого досвіду,щось не вельми тішить характеристика.та доречі його в мене вже нема,можу навіть чек на куплений молоток показати:)

То що я бачив з бакфаста то різні  Ф123... Але завжди різниться. Є хороші на мед є на розплід. То що маю то ліпив шо мав. Але похолження знатне від дохтора з інституту. Але і вони дають маху. Що замітив що трутні у всіх дочках темні з світло-жовтоватим опушенням, прополісує на рівні карпатки, розвиток припізнився, але догнали. Бджола жовта вся. Вощину неохотно тягнули.  Підозрюю що його кавказом помішали. Трохи носить в гніздо і печатає мокро. Дочки від жовтих до темних. Той один бідолага (матка ф1 від свої шо)що вивіз до тьощі сидить плотно на 10 дадана і З магазини. Натяку на роїння не було і це найбільший плюс. Дві качки 21 і 11 кг були. Зараз достали соняшника. Завтра жона береться за відкачку думаю три магазини мінімум. Плюс відводок з нього вже на 10 рамках. А на рахунок молотка і закопати в землю то бакфастська жовтизна ріже очі її видно в помісях. Зато карніка сіра і в помісях не видно і як радіація вбиває незамітно місцеву бджолу. Зато не визиває істерику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Рус сказал:

Вовчик, ну назачем пипипи.... Чтобы откачать 85 кг за одну качку, сколько нужно надставок на Ваш "14р з надставками"? Вы хоть думайте что пишите Мюнхаузены

 

2 часа назад, vovchik сказал:

Ну і до чого ваш коментар? Сьогоді качка з Ф2В21 = 85 кг. А Ф2 варотолеранспішов рій, притому що вулик прокачувся (навідміну від В21) і саме що дивує під час головного взятку...Да бакфаст гібрид який під час головного взятку не роїться. В мене пасіка 50/50 бакфаст/карніка. Навіть незнаю до якої породи схиляюсь більше - напевно 60/40 на користь бакфаста. 

F2 варроатолерантная уже не карника а конкретная помесь,так-же как и F2 бакфаст,тут уже как повезет и сравнения не уместны:IMHO1:;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Рус сказал:

Вовчик, ну назачем пипипи.... Чтобы откачать 85 кг за одну качку, сколько нужно надставок на Ваш "14р з надставками"? Вы хоть думайте что пишите Мюнхаузены

 

7 часов назад, Рус сказал:

Вовчик, ну назачем пипипи.... Чтобы откачать 85 кг за одну качку, сколько нужно надставок на Ваш "14р з надставками"? Вы хоть думайте что пишите Мюнхаузены

 

7 часов назад, Рус сказал:

Вовчик, ну назачем пипипи.... Чтобы откачать 85 кг за одну качку, сколько нужно надставок на Ваш "14р з надставками"? Вы хоть думайте что пишите Мюнхаузены

Мене тоже "терзают смутниє сомнениє")))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Рус сказав:

Вовчик, ну назачем пипипи.... Чтобы откачать 85 кг за одну качку, сколько нужно надставок на Ваш "14р з надставками"? Вы хоть думайте что пишите Мюнхаузены

Руслан, може то цифра з усіх на пасіці :umora:. Хоча я з тобою солідарний. 85 за раз з вулика виглядає Трішки неправдиво. Це якщо м'яко кажучи. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Рус сказал:

Вовчик, ну назачем пипипи.... Чтобы откачать 85 кг за одну качку, сколько нужно надставок на Ваш "14р з надставками"? Вы хоть думайте что пишите Мюнхаузены

Середній показник за раз це 35-45 кг., вже досить великі і сильні максимум до 55 кг. це з моїх спостережень, фізично на більше не вистачить бджоли, та й ефективність льоту падає в рази.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 рамок + 4 наставки по 13 полурамок 145. ( 13 х 1.5 х 4=78     + 2 рамки 300 (згнізда) х 3.5=7 і того 85кг).

 

8 часов назад, yoksamytnyi сказал:

F2 варроатолерантная уже не карника а конкретная помесь,так-же как и F2 бакфаст,тут уже как повезет и сравнения не уместны:IMHO1:;)

Тоді нащо ті опуси на 316 сторінок про бакфаст на 117 сторінки про карніку, на 55 сторінках їх порівнювати? У більшсоті пасіників якраз Ф2, бо вони купують Ф1, і від них виводять маток.... А от як ці породи передають Ф2 свої ознаки це вже зовсім інша історія :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, zapivan сказав:

.............. А на рахунок молотка і закопати в землю то бакфастська жовтизна ріже очі її видно в помісях. Зато карніка сіра і в помісях не видно і як радіація вбиває незамітно місцеву бджолу. Зато не визиває істерику.

відкрию невеликий секрет,щодо молотка, цей вислів часто звучить як алегорія і банально означає усунення певої породи,чи лінії на пасіці:) за власним баченням і власним рішенням, а от закопати це не моє, сіре це загально прийнятий вислів, а радіація я не вкурсах:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, vovchik сказав:

Ну і до чого ваш коментар? Сьогоді качка з Ф2В21 = 85 кг. А Ф2 варотолеранспішов рій, притому що вулик прокачувся (навідміну від В21) і саме що дивує під час головного взятку...Да бакфаст гібрид який під час головного взятку не роїться. В мене пасіка 50/50 бакфаст/карніка. Навіть незнаю до якої породи схиляюсь більше - напевно 60/40 на користь бакфаста. 

я висловив свої порівняння і характеристику, також висновок, а що кому робити і до чого схилятись на пятдесять,чи в шестдисять, рішайте самі:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Шахматист сказав:

Когда, в какое время, начался главный взяток и какие привесы контрольного улья были во время взятка?

 

"те що писав Wladimir K за вощину те і я бачив,відносно меду так є,", хіба я висловив щось погане відносно медозбірності:dntknw:, і причому тут ваги і цифри, в кожному регіоні цифри будуть різні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, miro сказал:

я висловив свої порівняння і характеристику, також висновок, а що кому робити і до чого схилятись на пятдесять,чи в шестдисять, рішайте самі

І я ж про те ... Ви зробили свій висновок...навіщо його комусь навязувати? Люди самі розберуться. Давайте будемо толерантні один до одного. Породи обидві заслуговують на увагу.  Соррі - бакфаст гібрид, але для мене то ніякої ролі не грає...

P.S..у Вас в аватарці стоїть пакетне бджільницво.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, vovchik сказал:

14 рамок + 4 наставки

Мега семьи медовики какие то - Наши поздравления:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, miro сказал:

"те що писав Wladimir K за вощину те і я бачив,відносно меду так є,", хіба я висловив щось погане відносно медозбірності:dntknw:, і причому тут ваги і цифри, в кожному регіоні цифри будуть різні

Мне вощина не интересна, интересен медосбор. Какой он был силы?...

Когда читаю такие высказывания:

Цитата

...можливо одне варте уваги це не просідають...

То есть, не заливают гнездо и семья после медосбора остается в полной силе.

Так?

Так! Вот и мне хочется такую пчелу которая не "заливается", но к сожалению еще не попался такой бакфаст, что бы на подсолнухе не "утонул" в меде.

Вот и спрашиваю - какой был у Вас медосбор? Сколько товарного меда откачано с данного отводка?

 А может быть по отводку в котором матка начала сеять 30.05 делать выводы рановато? (о просадке)

Так как и у меня отводки так же не заливаются (практически), но и меда товарного приносят меньше. :hmm:

 Или все же, делать "дописку"  в подобных "исповеданиях"?  (Что мол, так и так... в моей местности при таком то медосборе(слабом - сильном) семья не проседает, держит гнездо.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Середній показник за раз це 35-45 кг., вже досить великі і сильні максимум до 55 кг. це з моїх спостережень, фізично на більше не вистачить бджоли, та й ефективність льоту падає в рази.

Точно не знаю, не взвешивал, но 14рамок на 300= молочный бидон. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Шахматист сказал:

Точно не знаю, не взвешивал, но 14рамок на 300= молочный бидон. :ah:

Какого объема бидон ?

14 минуты назад, Шахматист сказал:

Так! Вот и мне хочется такую пчелу которая не "заливается", но к сожалению еще не попался такой бакфаст, что бы на подсолнухе не "утонул" в меде.

Я тоже .... хочу такую .... Вот откачал теперь погнали расплод , а меду кошкины слезы , хотя по гречке пошел подсолнух .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mixaskm сказал:

Мега семьи медовики какие то - Наши поздравления:ae:

Бакфаст вам в помощь;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шахматист сказал:

Точно не знаю, не взвешивал, но 14рамок на 300= молочный бидон. :ah:

У мене 10 рам повністю печатних дають -35 кг, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, vovchik сказал:

 Соррі - бакфаст гібрид, але для мене то ніякої ролі не грає...

 

Вовчик, непонятьні гібриди кожного року тисячами в пакетах  їдуть з заходу з гір, в мої і сусідні райони. Відпрацювавши вдало сесон, ті бджоли зазвичай на соняху не перезимовували і знову весною закупка пакетів, дуже підприемливі займаються роєбоєм. Ну не будим про погане.

Хотів сказать, що Бакфаст це не гібрид, а можна сказать помісь (рас) контрольованого спарювання, де відбір проходить в цілом видові Апіс Меліфера, а не в окремій популяції, чи расі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, vovchik сказал:

Бакфаст вам в помощь;)

Так у меня есть баки (правда не много) так они в моих условиех курят в стороне от Карники. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, mixaskm сказал:

Так у меня есть баки (правда не много) так они в моих условиех курят в стороне от Карники. 

Тогда лучше смотреть в сторону Карники

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

У мене 10 рам повністю печатних дають -35 кг, 

Аналогично.

Как бы не крутил,но на рамках мед остается и насухо под ноль не откачать.

Сейчас F1 В71,В39,В33(слова Бортника) сидят на 30*300 буду качать на днях и посчитаю что принесли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...