Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

18 часов назад, ЖекаNL сказал:

что тут верить или нет , верю конечно и даже скажу почему - потому что мало пчелы - ,две недели назад открываю гляжу 3 дадана полностью обсиживают (перед подсолнухом) - думаю подсолнух зацветёт  поставлю 4й , щас открываю 3й пустой  ни пчёл нет ни мёда - что за напасть такая незнаю никогда такого небыло . клещь ! - так земля бы была вся услана безкрылой пчелой - такого нет , + в каждой семье стоит рамка на 145 (у меня300)  и вырезаю трутней на протяжении всего лета - первому дал вывестись. Так что клещь отпадает . 

Потравили -что вероятнее , так нет ниодной  травленой пчелы возле летка . Вывод один потравили гдето на перелёте сильной отравой вдали от пасеки - что и пчела несмогла вернутся травллёная. Другой причины и объяснения у меня нет!

А може зроїлась, за тих дві неділі???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Серж 82 сказал:

А може зроїлась, за тих дві неділі???

У меня немного другая мысль при прочтении возникла(почему то считал что этот пост Евгения был написан раньше).Мысль заключается в том,что или погодаили сорт подсолнечника,но помню было раньше такое ,что пчелы шли на подсолнух и просто физически "приклеивались" к нему.Большая часть пчел пропадала именно от этого ,а не от физического износа на взятке.Семьи слабели.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, КАЕ сказал:

У меня немного другая мысль при прочтении возникла(почему то считал что этот пост Евгения был написан раньше).Мысль заключается в том,что или погодаили сорт подсолнечника,но помню было раньше такое ,что пчелы шли на подсолнух и просто физически "приклеивались" к нему.Большая часть пчел пропадала именно от этого ,а не от физического износа на взятке.Семьи слабели.

Цілком можливо, одного року бачив на соняху прозорі каплі клею досить великі і дуже клейкі, ймовірно бджола вимазується і втрачає здатність до польоту. Я не зрозумів - це одна сім'я в жені просіла, чи загальна картина по пасіці?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, КАЕ сказал:

У меня немного другая мысль при прочтении возникла(почему то считал что этот пост Евгения был написан раньше).Мысль заключается в том,что или погодаили сорт подсолнечника,но помню было раньше такое ,что пчелы шли на подсолнух и просто физически "приклеивались" к нему.Большая часть пчел пропадала именно от этого ,а не от физического износа на взятке.Семьи слабели.

Если потянет сильная жара с минимальной влажностью, так на подсолнухе часто очень много пчел приклеивается/ насчитывали до 40 шт на одной тарелке/. Так что подсолнух это лотерея.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.07.2017 в 18:43, ЖекаNL сказав:

Потравили -что вероятнее , так нет ни одной  травленой пчелы возле летка .

Потравили - це однозначно. Дія яду може бути різною залежно від дози. Скоріш за все летальної дози не було, але це не значить, що воно пройшло для бджіл безслідно - віку вкоротило однозначно. І тоді клініки отруєння ми не бачимо, у вулику весь час  повно розплоду, а сім'я не росте, стоїть на місці, а то й тане потихеньку. Ніяких хвороб не помітно. Саме така картина спостерігається у нас у всіх пасічників в окрузі. Хто з аграріїв, коли і чим - загадка?. Ну, звісно, погода в червні також не сприяла росту сімей, але й ослабнути тільки по  причині погоди не могли. Причину закліщенності для своїх відкидаю, бо ще в цьому році не бачив жодного ні в розплоді, ні на бджолах, а трутневий розплід досліджував не в одній сім'ї.

А тепер робимо висновки. Як протидіяти?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, ЖекаNL сказал:

причину такого поведения я незнаю , крайние всегда перговые рамки . хотя возможно вы и правы , но тогда вопрос другой почему Бакфастовские не носят пергу ? если в других семьях я точно видел крайние забитые пергой , значит цветы - пыльца в природе есть , но Бакфаст не носит . 

Можно сделать из всего вывод не очень , хороший при любых раскладах . ..:(

Если не секрет где брали материал который не носит пыльцу :hi:

 

22 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

 

ИДУТ    :dntknw:.........     НЕ  ИДУТ  :dntknw:

это такой юмор баки идут и строят и пыльцу носят :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Серж 82 сказал:

А може зроїлась, за тих дві неділі???

ага сроилась и маточников небыло и матка с меткой осталась , я не аматор...

22 часа назад, КАЕ сказал:

У меня немного другая мысль при прочтении возникла(почему то считал что этот пост Евгения был написан раньше).Мысль заключается в том,что или погодаили сорт подсолнечника,но помню было раньше такое ,что пчелы шли на подсолнух и просто физически "приклеивались" к нему.Большая часть пчел пропадала именно от этого ,а не от физического износа на взятке.Семьи слабели.

да вы тут тоже правы было и такое , но с исчезновением пчелы в улье заметно увеличивалось мёда,т.к. все прилипнуть просто немогут  . сейчас пчелы нет мёда нет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Серж 82 сказал:

Цілком можливо, одного року бачив на соняху прозорі каплі клею досить великі і дуже клейкі, ймовірно бджола вимазується і втрачає здатність до польоту. Я не зрозумів - це одна сім'я в жені просіла, чи загальна картина по пасіці?

общая картина , отдельные семьи больше отдельные меньше, но по некоторым ооочень заметно...возможно связано с породой самих пчёл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, nibond сказал:

Потравили - це однозначно. Дія яду може бути різною залежно від дози. Скоріш за все летальної дози не було, але це не значить, що воно пройшло для бджіл безслідно - віку вкоротило однозначно. І тоді клініки отруєння ми не бачимо, у вулику весь час  повно розплоду, а сім'я не росте, стоїть на місці, а то й тане потихеньку. Ніяких хвороб не помітно. Саме така картина спостерігається у нас у всіх пасічників в окрузі. Хто з аграріїв, коли і чим - загадка?. Ну, звісно, погода в червні також не сприяла росту сімей, але й ослабнути тільки по  причині погоди не могли. Причину закліщенності для своїх відкидаю, бо ще в цьому році не бачив жодного ні в розплоді, ні на бджолах, а трутневий розплід досліджував не в одній сім'ї.

А тепер робимо висновки. Як протидіяти?

 

я трутня вырезаю как только запечатывают на протяжении первой половины лета  первому даю волю , клеща видел но поражённых от него пчёл нет визуально - что откидывает теорию поражения клеща , возможно нозематоз азиатский, но   пчёлы отлично развивались по весне - я склоняюсь к потраве  и возможно Анатолий прав Село  за 3 км (ближайшее) не иследовано возможно там проводили потраву какието возможные птицефермы...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, nibond сказал:

 Причину закліщенності для своїх відкидаю, бо ще в цьому році не бачив жодного ні в розплоді, ні на бджолах, а трутневий розплід досліджував не в одній сім'ї.

А тепер робимо висновки. Як протидіяти?

 

На вашу думку, чомуу його так мало?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Пахомич сказав:

На вашу думку, чомуу його так мало?

Якісно обробив минулого року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ЖекаNL сказав:

Анатолий прав Село  за 3 км (ближайшее) не иследовано возможно там проводили потраву какието возможные птицефермы...

Нині сказати хто травить складно, бо травлять усі. Без гербіцидів і пестицидів не обходиться жоден фермер чи й просто власник паю, не говорячи вже про агрофірми. Хімічне навантаження зросло в рази, пестициди, гербіциди,. різні стимулятори - все це потім потрапляє в нектар і бджоли перепускають через себе.

Ще п'ять років тому сім'ї о цій порі і погоді  виглядали так

5975034f63fbf_009.thumb.jpg.9539f31431b3ea835af0f6a54d528ed9.jpg

зараз такого не побачиш і в найсильніших сім'ях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.07.2017 в 00:17, nibond сказал:

Нині сказати хто травить складно, бо травлять усі. Без гербіцидів і пестицидів не обходиться жоден фермер чи й просто власник паю, не говорячи вже про агрофірми. Хімічне навантаження зросло в рази, пестициди, гербіциди,. різні стимулятори - все це потім потрапляє в нектар і бджоли перепускають через себе.

Ще п'ять років тому сім'ї о цій порі і погоді  виглядали так

5975034f63fbf_009.thumb.jpg.9539f31431b3ea835af0f6a54d528ed9.jpg

зараз такого не побачиш і в найсильніших сім'ях.

Могу сфотать, чуть меньше, но выкучились на славу)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.07.2017 в 22:49, Мико сказав:

Надо провожать иностранок с точка 

и переходить опять на карпатку 

ну  якщо шо я тута, пакети з карпаткою підуть одразу:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Бакфаст все тягне і тягне. На вихідни вже другу качку з соняха буду робить і це незважаючи на те що весною вони так довго розкачувались. Але в сім'ї не без виродків, була ІОшка Баків, дочки від якої вирізнялись весняним стартом, але до соняху затупились і зараз в звичайних середнячках. Матки від інших ІОшок (різних інсемінаторів) показують дуже пристойні результати, при відкачці меду це найбільш помітно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є певні результати роботи відводки В21(МАА),  дуже спокійна бджола  і медоносна, гарно складає мед на гніздом. З мінусів, це повільний старт, для того, щоб відводок став на цю пору сім'єю його потрібно робити досить сильним і чим раніше тим краще. Ще на рахунок вощини є своя специфіка, але до цього можна звикнути. Бджола підходить для тих пасічників, які тримають пасіки у селах і орієнтуються на пізні взятки і на пасічників у яких обмаль часу.

Якщо попрацювати на раннім стартом була б непогана бджола.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Wladimir_K сказал:

Є певні результати роботи відводки В21(МАА),  дуже спокійна бджола  і медоносна, гарно складає мед на гніздом. З мінусів, це повільний старт, для того, щоб відводок став на цю пору сім'єю його потрібно робити досить сильним і чим раніше тим краще. Ще на рахунок вощини є своя специфіка, але до цього можна звикнути. Бджола підходить для тих пасічників, які тримають пасіки у селах і орієнтуються на пізні взятки і на пасічників у яких обмаль часу.

Якщо попрацювати на раннім стартом була б непогана бджола.

Владимир, могли бы вы чуть поподробнее на рахунок вощини поведать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Север сказал:

Владимир, могли бы вы чуть поподробнее на рахунок вощини поведать.

В мене вощину ф1 В21 тягне можна сказати без сильного ентузіазму.

Не можна ставити вощину у гніздо, так як на скільки розумію, В21 сприймає це як заставну, тільки покраях, або зверху в корпус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

В мене вощину ф1 В21 тягне можна сказати без сильного ентузіазму.

Не можна ставити вощину у гніздо, так як на скільки розумію, В21 сприймає це як заставну, тільки покраях, або зверху в корпус.

Тоже за баками такое заметил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Север сказал:

Тоже за баками такое заметил.

Ставлю над РР 5 штук в центр гнезда .Строят без проблем

Вторая раздача ,туда же убрав крайние 3+2

Раздвинув отстроенную и залитую наполовину .Опять ставлю в центр 5 подряд :ay:

Стараюсь  никогда не ставить вперемешку ,вощина -сушь  

три роздачи вощины -план выполнен 

Все семьи баки

001 (9).JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Мико сказал:

Ставлю над РР 5 штук в центр гнезда .Строят без проблем

Вторая раздача ,туда же убрав крайние 3+2

Раздвинув отстроенную и залитую наполовину .Опять ставлю в центр 5 подряд :ay:

Стараюсь  никогда не ставить вперемешку ,вощина -сушь  

три раздачи -план выполнен 

Все семьи баки

Ви ставити за РР, а це не зовсім гніздо, це вже вверх і тут будуть будувати при умові, що знизу є маса бджоли 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Ви ставити за РР, а це не зовсім гніздо, це вже вверх і тут будуть будувати при умові, що знизу є маса бджоли 

Не тiльки знизу повно бджоли ,а i зверху 3-5 корпусiв i вони теж повнi бджоли ,а та що не помiщаються сидять на переднiй стiнцi ,та на прильотних 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 1 августа 2017 г. в 07:26, Wladimir_K сказал:

Є певні результати роботи відводки В21(МАА),  дуже спокійна бджола  і медоносна, гарно складає мед на гніздом. З мінусів, це повільний старт, для того, щоб відводок став на цю пору сім'єю його потрібно робити досить сильним і чим раніше тим краще. Ще на рахунок вощини є своя специфіка, але до цього можна звикнути. Бджола підходить для тих пасічників, які тримають пасіки у селах і орієнтуються на пізні взятки і на пасічників у яких обмаль часу.

Якщо попрацювати на раннім стартом була б непогана бджола.

Владимир, какого числа делали отводок и какая была комплектация?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, InVinoVeritas сказал:

Владимир, какого числа делали отводок и какая была комплектация?
 

Робив в районі 16 травня і пробував різні варіанти, від 3 до 6 рамок бджоли на 300. Саме 5-6 рамочні розвинутися до 24-28 рамок, якщо перевести на 300.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В21F1 взяв побалуватись і потестувати:umora:, якщо серйозно просто хотілость пощупати вражу бджолу власними руками,правда не все так просто було мусів ,ще окуляри протисонячні використовувати аби ті бджоли для мене сірі були:umora:, значить так 30.05. матки зачервили, підсадив одна кормова,дві печатного розплоду, зараз є 10рамок дадана та 10 магазинних,тож старту її не знаю в мене вони попали в сам розгар сезону,сказати ,що бджола надзвичайно спокійна,це не буде надто вірно,бо все-таки у мене вони по миролюбності карніці уступають, може між лініями бакфаста вони є миролюбні тут не спорю,те що писав Wladimir K за вощину те і я бачив,відносно меду так є, але і теж не гірше в карніки і карпатки, можливо одне варте уваги це не просідають в чому карніки окремі лінії уступають, но не в карпатки, так бджола ефективно працює і має виражену толерантність в гнізді,але не забуваймо бакфаст в F1 класний гібрид,дальше не з свого,а чужого досвіду,щось не вельми тішить характеристика.та доречі його в мене вже нема,можу навіть чек на куплений молоток показати:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...