Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

8 хвилин тому, ВадимЛ. сказав:

А головне та,що багато з тих карпатчик1в з бакфастом н1коли непрацював, а як можна паскудить те ,що н1коли небачив.

Та не те, що не працювали - а більшість й НЕ БАЧИЛИ їх навіть! Вони ж працюють у "закритій"від баків зоні.:umora::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, ВадимЛ. сказал:

А головне та,що багато з тих карпатчик1в з бакфастом н1коли непрацював, а як можна паскудить те ,що н1коли небачив.

Менталітет такий .Головне висказатись недумаючи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Ну Шо Можно поздравить Бакфастчиков с организацией.А Карпатчикам сказать что не кто так не постарался для них как Вы Панове .С вашей помощью они стали организацией.История про Спид.:hi:

Так, Олеже, саме якраз це й мене  поставило дибки.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, дочинец сказав:

Різкі негативні наїзди на бакфаст з сторони деяких карпатчикін наносять більше шкоди карпатці як сам бакфаст.

Саме так воно й є, пане Василю @дочинец. Головне ж критикують, обзивають, а 90 відсотків з них навіть і в очі баків тих не бачило. Ну, як при совдепії - "одобрям" і все! А чому ж  не запитати такого як я, приміром, що років з сорок водив карпатянок (я на них ні разу , й ні де не жалівся), а чому ж я перейшов на баків?

 Відповім словами з посту @Майер , правда, висказані в іншому контексті :" интенсивное развитие сильной семьи при ройливости (роїння я жодного не бачив за чотири сезони!), хо­роший выход из зимовки, устойчивость к заболеваниям, хорошую медопродуктивность и спокойное поведение на сотах, умеренное прополисование, малое количе­ство неправильно отстроенных сотов (просто ідеальне) и еще чего только не пожелает пчеловод. " -  додам ще - ранній надзвичайно інтенсивний розвиток , якраз під мою акацію, - саме це й характеризує баків, зокрема й моїх голандців. Ось причина мого переходу на баків. Правда, я не збираюсь карпатянок порівнювати зі СНІДом, як деякі "небожителі". Просто вже у такому віці я, що за роями ганятися трохи й пізно... Але то теж класна бджілка, особливо з рук Гайдара чи Дочинця. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Саме так воно й є, пане Василю @дочинец. Головне ж критикують, обзивають, а 90 відсотків з них навіть і в очі баків тих не бачило. Ну, як при совдепії - "одобрям" і все! А чому ж  не запитати такого як я, приміром, що років з сорок водив карпатянок (я на них ні разу , й ні де не жалівся), а чому ж я перейшов на баків?

 Відповім словами з посту @Майер , правда, висказані в іншому контексті :" интенсивное развитие сильной семьи при ройливости (роїння я жодного не бачив за чотири сезони!), хо­роший выход из зимовки, устойчивость к заболеваниям, хорошую медопродуктивность и спокойное поведение на сотах, умеренное прополисование, малое количе­ство неправильно отстроенных сотов (просто ідеальне) и еще чего только не пожелает пчеловод. " -  додам ще - ранній надзвичайно інтенсивний розвиток , якраз під мою акацію, - саме це й характеризує баків, зокрема й моїх голандців. Ось причина мого переходу на баків. Правда, я не збираюсь карпатянок порівнювати зі СНІДом, як деякі "небожителі". Просто вже у такому віці я, що за роями ганятися трохи й пізно... Але то теж класна бджілка, особливо з рук Гайдара чи Дочинця. :ay:

Бакфаст  техноллогичниша  ниж  карпатка  . За три сезони роиння не було,В  16му карпатка пробувала.

Симьи бакив ривни  по сили и продуктмвности. Карпатка и УС без виривнювання   мають  строкатисть  в показниках. 

Третина пасики ще -дворови-  Ще сезон на тест . Вердикт  в серпни   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Лозко Василий сказав:

Бакфаст  техноллогичниша  ниж  карпатка  . За три сезони роиння не було,В  16му карпатка пробувала.

Симьи бакив ривни  по сили и продуктмвности. Карпатка и УС без виривнювання   мають  строкатисть  в показниках. 

Третина пасики ще -дворови- 

Саме так. Бо це порода створена саме ЛЮДИНОЮ і під конкретні потрібні й задані нею данні! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:
11 часов назад, yurko сказал:

Прошло 40 років, негативні наслідки не наступили. Виходить, очікування Рутнера не виправдані.

Людям властиво помилятися. Навіть геніям. :IMHO:

   Прежде, чем судить о ненаступлении негативных последствий, надо привести хотя бы несколько фактов и проанализировать их.

    Также стоит учесть, что Руттнер говорил о "хорошей бакфастовской" пчеле. Где данные, что нынешний бакфаст лучше ? Или Вы думаете, что Бакфаст Брата Адам был хуже? И этот гений тоже ошибался?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Imkervlad сказал:

Узнайте які висновки зроблені німецькими інститутами згідно досліджень (1993-1997 р.) Стосовно впливу бакфасту на інші породи. 

 Хотелось бы узнать это от Вас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Лозко Василий сказал:
5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Саме так воно й є, пане Василю @дочинец. Головне ж критикують, обзивають, а 90 відсотків з них навіть і в очі баків тих не бачило. Ну, як при совдепії - "одобрям" і все! А чому ж  не запитати такого як я, приміром, що років з сорок водив карпатянок (я на них ні разу , й ні де не жалівся), а чому ж я перейшов на баків?

 Відповім словами з посту @Майер , правда, висказані в іншому контексті :" интенсивное развитие сильной семьи при ройливости (роїння я жодного не бачив за чотири сезони!), хо­роший выход из зимовки, устойчивость к заболеваниям, хорошую медопродуктивность и спокойное поведение на сотах, умеренное прополисование, малое количе­ство неправильно отстроенных сотов (просто ідеальне) и еще чего только не пожелает пчеловод. " -  додам ще - ранній надзвичайно інтенсивний розвиток , якраз під мою акацію, - саме це й характеризує баків, зокрема й моїх голандців. Ось причина мого переходу на баків. Правда, я не збираюсь карпатянок порівнювати зі СНІДом, як деякі "небожителі". Просто вже у такому віці я, що за роями ганятися трохи й пізно... Але то теж класна бджілка, особливо з рук Гайдара чи Дочинця. :ay:

Бакфаст  техноллогичниша  ниж  карпатка 

 Пока уважаемый Добровол вспоминает совдепию, крепостное право и при этом не бачил роения 4 года, кто-то решает что "Бакфаст  техноллогичниша  ниж  карпатка". Под каждую пчелу своя технология.  А более технологичная пчела или менее- это требует обоснования: описание технологий,результаты применения технологий и т.д. 

   У нас под акацию подходила среднерусская. Изничтожили ее- мед с акации можно найти с трудом.

   А не бачить роения- это не значит, что его нет. Если работать по принципам Адама, то нужно каждый год менять маток. А смена маток каждый год- это отсутствие роения у любой породы.

   "и еще чего только не пожелает пчеловод."- не бакфаст , а прямо рыбка золотая, и матки несут яйца золотые и мед с голландских баков со сметаной сразу и... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Майер сказав:

Прежде, чем судить о ненаступлении негативных последствий, надо привести хотя бы несколько фактов и проанализировать их.

Суслика бачиш? Ні. А він є!

Негативні наслідки бачиш? Ні. А вони є!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, teplov сказал:

Збори в Києві будуть, за тиждень два до них думаю попросити матководів зробити своїм клієнтам розсилки, плюс фейсбук, ютуб... Потрібно все належним чином організувати, щоб на зборах було хоча би зо 200 чоловік. Сьогодні ще був в статистиці, податковій, печатку замовив, тільки зараз добрався додому. 

Може краще зробить запис в блозі чи краще в заходах, щоб висіло на видном місці. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Майер сказал:

 

   

   . Если работать по принципам Адама, то нужно каждый год менять маток. А смена маток каждый год- это отсутствие роения у любой породы.

   

Отсутствие роения у любой породы это конечно слишком при замене маток каждый год,(бывает и молодые в ройку входят при "внимательном" отношении пчеловода да сложившихся условий ,а так бы я добавил (не претендую конечно на истину) еще к этому применение определенной технологии содержания.Хотя я с Вами полностью согласен ,что замена маток каждый год при правильном уходе исключает роение,.Но по рекомендация наверное мало кто и работает и если есть практические нароботки по поводу неройливости Бакфаста на 2,3,год то это уже плюс.Это сейчас материала много стало и нет смысла несколько лет держать ,а раньше если кто купил ф1 то получив хорошие результаты не будет спешить деньги вкладывать сразу на следующий год.Использует то ,что есть.Ну а за Голандский Бакфаст пана Добровола-то уже не стоит и обращать внимания . Когда начинается интерес правила отступают на второй план.Здесь уже никто на это не обижается ни "свои " ни "чужие":dntknw:.Хотя уже и привкус нехороший .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, yurko сказал:

Прошло 40 років, негативні наслідки не наступили. Виходить, очікування Рутнера не виправдані.

Все ошибаются ,

На каждого мудреца довольно простоты.

Бакфаст в Германии планомерно "выдавливает "Карнику. Ну и не. Только в Германии и у вас так же в Украине. Думаю почти везде так .

Бакфаста все больше . Будет везде скоро только бакфаст . По Европе точно. Ну что их боятся ,тоже пчелы ,притом неплохие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Майер сказав:

   Прежде, чем судить о ненаступлении негативных последствий, надо привести хотя бы несколько фактов и проанализировать их.

    Также стоит учесть, что Руттнер говорил о "хорошей бакфастовской" пчеле. Где данные, что нынешний бакфаст лучше ? Или Вы думаете, что Бакфаст Брата Адам был хуже? И этот гений тоже ошибался?

Я з тією бджолою не працював тож і сказати за неї нічого не можу. А те що маю зараз - я вашою ж цитатою й описав. І це, повірте, щиро й чесно на всі сто відсотків. :dntknw::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, КАЕ сказав:

Отсутствие роения у любой породы это конечно слишком при замене маток каждый год,(бывает и молодые в ройку входят при "внимательном" отношении пчеловода да сложившихся условий ,а так бы я добавил (не претендую конечно на истину) еще к этому применение определенной технологии содержания.Хотя я с Вами полностью согласен ,что замена маток каждый год при правильном уходе исключает роение,.Но по рекомендация наверное мало кто и работает и если есть практические нароботки по поводу неройливости Бакфаста на 2,3,год то это уже плюс.Это сейчас материала много стало и нет смысла несколько лет держать ,а раньше если кто купил ф1 то получив хорошие результаты не будет спешить деньги вкладывать сразу на следующий год.Использует то ,что есть.Ну а за Голандский Бакфаст пана Добровола-то уже не стоит и обращать внимания . Когда начинается интерес правила отступают на второй план.Здесь уже никто на это не обижается ни "свои " ни "чужие":dntknw:.Хотя уже и привкус нехороший .

 Та який там "інтерес"? Більше сотні плідних я ще ні разу не виводив. Тобто прибуток майже=витратам. Бо це не є основним моїм засобом існування, як і мед, щедро мною розданий між родичами і знайомими й цього року. Просто це - моє хоббі, як рибалка чи мисливство в інших.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Рудаков Юрий сказал:

Бакфаст в Германии планомерно "выдавливает "Карнику. Ну и не только в Германии и у вас так же в Украине. Думаю почти везде так .

Бакфаста все больше . Будет везде скоро только бакфаст . По Европе точно. Ну что их боятся ,тоже пчелы ,притом неплохие.

Бакфаст не всегда лучше... Есть места где условия и медосбор лучше используют другие породы, карника к примеру .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Майер сказав:

 Пока уважаемый Добровол вспоминает совдепию, крепостное право и при этом не бачил роения 4 года, кто-то решает что "Бакфаст  техноллогичниша  ниж  карпатка". Под каждую пчелу своя технология.  А более технологичная пчела или менее- это требует обоснования: описание технологий,результаты применения технологий и т.д. 

   У нас под акацию подходила среднерусская. Изничтожили ее- мед с акации можно найти с трудом.

   А не бачить роения- это не значит, что его нет. Если работать по принципам Адама, то нужно каждый год менять маток. А смена маток каждый год- это отсутствие роения у любой породы.

   "и еще чего только не пожелает пчеловод."- не бакфаст , а прямо рыбка золотая, и матки несут яйца золотые и мед с голландских баков со сметаной сразу и... 

У мене на пасіці середній вік маток  2 - 2,5 року.:ah: Бо доводилось маток цього року (згадайте погоду) відправляти замовникам навіть зі своїх сімей. Та й взагалі, я вважаю дворічну матку ліпшою за молоду - бо вона перевірена вже і восени закінчує  червить якраз вчасно, без усіляких ізоляторів. Я ні по чиїй системі не працюю, бо маю власну, перевірену у моїй місцевості десятиріччями - двосімейну в Даданах під акацію і односімейну в Руттах - на кочовому причепі.

  Чому так?

   Я ж пояснив , що за рекордами не ганяюсь. Бо пасічникування - то стиль мого життя, від якого я одержую усі позитиви...:ay::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Рудаков Юрий сказал:

 

Бакфаст в Германии планомерно "выдавливает "Карнику. Ну и не. Только в Германии и у вас так же в Украине. Думаю почти везде так .

Бакфаста все больше . Будет везде скоро только бакфаст . По Европе точно. Ну что их боятся ,тоже пчелы ,притом неплохие.

Евгения Рудакова знаю,а вот Юрий :dntknw:.Что мне еще почитать чтобы поверить в то ,что Вы думаете находясь в Тюменской области и выбрав для себя породу "Дальневосточную"? Пишите "почти везде" -тогда уже напишите где не так.Если пишите как факт состоявшийся ,а не мысли по морозу вслух, тогда и ссылку дайте на что ссылаетесь..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

 Та який там "інтерес"? Більше сотні плідних я ще ні разу не виводив. Тобто прибуток майже=витратам. Бо це не є основним моїм засобом існування, як і мед, щедро мною розданий між родичами і знайомими й цього року. Просто це - моє хоббі, як рибалка чи мисливство в інших.:ah:

При том как Вы усердно требуете деньги на перёд,сразу видно что это хобби.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, новичок сказав:

При том как Вы усердно требуете деньги на перёд,сразу видно что это хобби.

 Ну вам можна, ви - новачок. Тож спробуйте по іншому. Он навіть наш наймудрійший  @Мико  теж сказав, що перейде на подібну предоплату і позбавить себе від величезних головних болей та абсолютно лишнього теж гарного шматка мененджерської роботи, що забирає і дорогоцінний час та збиває з ритму ходу запущену галеру. Я й сам теж проплачую замовлене наперед. Переважно так робиться зараз в усьому світі, якщо довіряють поставщику. :wave: 

      Але ж мова не про те, а саме про бакфаст.Тож пробачте,- це буде вже поза темою.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я вклинюсь в тихий плин розмови про бакфаст. Маток придбав позаторік в Генадія Броніславовича, вирішив познайомитися з бакфастом. Замовив, заплатив після отримання, все на довірі... приємно. Видно людина не жадна і легка на руку всіх приняли  відводки без проблем. Сподобались. Замовляв маток у Вальчука, теж оплатив після отримання, якщо себе поважаєш, то на обман не підеш... всеодно вирве... Треба довіряти людям...хоч це зараз так важко...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К нам тоже бакфаст внедряют

Обещают северные варианты 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, ДобровоЛ сказал:

 @Мико  теж сказав, що перейде на подібну предоплату

Але це пiсля того коли люди не забирали маток на НП i вся робота не смiтник 

Вранцi грощi ,  в обiд цього дня матки на НП 

Не за 5 мiсяцiв наперед ,а зразу пiсля надходження грошей  , вiдправка маток 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Ярко сказав:

І я вклинюсь в тихий плин розмови про бакфаст. Маток придбав позаторік в Генадія Броніславовича, вирішив познайомитися з бакфастом. Замовив, заплатив після отримання, все на довірі... приємно. Видно людина не жадна і легка на руку всіх приняли  відводки без проблем. Сподобались. Замовляв маток у Вальчука, теж оплатив після отримання, якщо себе поважаєш, то на обман не підеш... всеодно вирве... Треба довіряти людям...хоч це зараз так важко...

Але не в цьому суть. Там тоді така плутанина вийде... один замовив раніше, інший раніше проплатив, а хтось передумав і мовчить... :crazy::dntknw: Проте, давайте  це в іншій темі. А щодо названих точківців у мене теж лишилися лише позитиви від зустрічі з ними.Та й ті короткі хвилини, проведені з  точківцями в Баришівці,  часто спливають у моїх спогадах...:rolleyes::ay:

 А ще хочу подякувати персонально Юрію @teplov (думаю, що більшість бакфастчиків теж приєднається ) за його ініціативу, щодо зібрання бакфастчиків України.:UA:  Чекатимемо на повідомлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Мико сказал:

Вранцi грощi ,  в обiд цього дня матки на НП 

це Міко коли ви відправляэте 5 маток і дві посилки. А якщо маток сотня - друга і посилок 20-30 то працювати по вашій схемі рано гроші -в обід матки не реально. Бо маток треба відбирати зарання і лежати- чекати вони не будуть. Більше того щоб відібрати і спакувать потрібен час . Тому якщо вам довіряють то найкращий варіант і для маткаря і пасічника це попрередня оплата за "5 місяців" один чекає своїх маток і знає що 100% їх отримає, а інший (маткар) не забиває голову бугалтерією, бо це все вирішено ще зимою. Тому те що добре для пасічника який надумав вибачте "підтримати штани" продавши десяток другий маток, погано для маткаря який має більші обєми . Приведу в приклад найбільше матковивідне господаство України,  Егошина Леоніда. Замовлення вже набрані і оплачені, а літом людина працює з матками ,а не з бугалтерією... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...