Перейти к содержанию

Бакфаст


Ракетин

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Пахомич сказав:

Вам ясно говорилось , що це штучна. Щоб цю породу підтримувати потрібно володіти технологією по створенню , мати матеріал чистопородний, спеціалістів , науковців. Технологія ,то велика штука, от ви наперед набираєте закази, підходять сроки , а ви не маєте шо відсилати. Тут допомогає технологія журналіста, напустити  туману ( щурка , холодна весна , вітер і тд. і тп. замшеві матки ) все просто і зрозуміло. :wave::hi:    

    Ви знаєте, @Пахомич, я майже все своє журналістське життя пропрацював у газеті, якій торік виповнилося сто (!) років з гордим ім"ям "Київська правда", що має не лише трудові, а й бойові нагороди, і яка й зараз працює й захищає людей саме правдою і під тим же ім"ям. Тож туман я не пускав, тому й маю болячки чорнобильські та дьоргаюсь при новорічних салютах - бував і на передових і не раз, і якось у Придністров"ї біля Кошніци над моєю головою один "козачок" повністю розрядив магазин свого АКМУ.:dntknw:

    А щодо"володіння "та "підтримання" - не збираюсь ні перед ким звітувати (бо  ви такі не одні, що прагнуть вилізти у верхи, принижуючи когось ). Я у Нідерландах, де і зараз я є, за останні три роки пробув шість місяців та  розказувати,  що я тут бачив і про що домовлявся із місцевими заводчиками баків та одним класним нуковцем, тим більше перед вами з аватакою : " Порода бджіл:Країнка-Карпатянка "   -  точно не збираюсь.  Бо : "Судити про бакфаст може лише людина, яка з ним працювала !" І ми не є на компартійних звітніх зборах, і ви ж не є секретутка... А з друзями за :az: чому б і не побесідувати й про баків?  :wave:

 Та й не місце тут розбирати особисте. А про "( щурка , холодна весна , вітер і тд. і тп. замшеві матки ) " запитаєте у моїх клієнтів, коли я дам об"яву про продаж голандок, бо ви не є моїм клієнтом, надіюсь і не будете з таким відношенням до першої штучної породи бджіл, виведеної впереше (!) ЛЮДИНОЮ !  Домовились?:hi::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

   , коли я дам об"яву про продаж голандок

И зачем Вам реклама если Вы и так в каждой теме круглый год со своими баками.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Пахомич сказал:

Вам ясно говорилось , що це штучна. Щоб цю породу підтримувати потрібно володіти технологією по створенню , мати матеріал чистопородний, спеціалістів , науковців. Технологія ,то велика штука, от ви наперед набираєте закази, підходять сроки , а ви не маєте шо відсилати. Тут допомогає технологія журналіста, напустити  туману ( щурка , холодна весна , вітер і тд. і тп. замшеві матки ) все просто і зрозуміло. :wave::hi:    

Вы як екстрасенс, описали точно! Так і мені пан Добровол  відправляв 1,5 місяця йшли!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будьте ласкавi не захаращуйте тему Бакфаст рамками на 300 мм 

Втомився переносити у вiдповiдну тему 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Пахомич сказал:

 Тут допомогає технологія журналіста, напустити  туману ( щурка , холодна весна , вітер і тд. і тп. замшеві матки ) все просто і зрозуміло. :wave::hi:    

Вы что никогда маток не выводили? Или всегда 100% прийом, отличная погода (в маю снег, так напомнить если че) и облетались все до одной? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Tedo сказал:

Вы як екстрасенс, описали точно! Так і мені пан Добровол  відправляв 1,5 місяця йшли!

Не знаю как у кого я своих маток от Добровола заказывал в числе первых в прошлом году(№ 7 по списку был).4.06 получил и подсадил в этот-же день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, новичок сказав:

И зачем Вам реклама если Вы и так в каждой теме круглый год со своими баками.

Об"ява є об"явою. А звідки вам про це знати? - В автарці вашій :

  • Стаж:меньше года   :ah::dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Tedo сказав:

Вы як екстрасенс, описали точно! Так і мені пан Добровол  відправляв 1,5 місяця йшли!

 @Tedo Ви про неплідок? То там відповідно було й написано, що вони відправлятимуться після виконання замовлень по плідних. Чи не так?!  А якщо про плідні - то , мабуть, ми зізвонювались і не раз... Чи не так? Або ж при відправленні чергової партії мені не відповіли ви. На жаль усі записи й документи вдома лишились - такого за кордон не вожу. А пам"ять вже не та. Тож місяць ще почекайте, прошу.:hi:

    Але давайте про це  пізніше - і у моїй об"яві, я усім відповім. Бо Пахомич знатний склочник - він про це тільки й дбає - наробити шуму із нічого, а самому там же й пінку позбирати. Ви @Паланочка   Артемія постійно виводили із себе , тепер взялися за мене? Ще раз кажу:  НЕ ВИЙДЕ ! Я не вашого калібру і слово для мене - то моя професя. Отож ліпше - вибачтеся та не склочнюйте ! Це тема про породу Бакфаст, а у вас: 

  • Порода бджіл:Країнка-Карпатянка

 А судити про баків, як і про іншу породу, може лише той, хто з нею працював.:dntknw::hi::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Джаз сказал:

Вы что никогда маток не выводили? Или всегда 100% прийом, отличная погода (в маю снег, так напомнить если че) и облетались все до одной? 

Все кто продает маток должны учитывать эти обстоятельства. Что бы не было в конце сезона таких ситуаций " вышлите № вашей карточки я ваши деньги назад отправлю":az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, NVN сказал:

Все кто продает маток должны учитывать эти обстоятельства. Что бы не было в конце сезона таких ситуаций " вышлите № вашей карточки я ваши деньги назад отправлю":az:

Вместе  с  той  семьёй  что  она  должна была  нарастить  в  зиму  и  бидоном  подсолнуха  что  пчеловод  не  дополучил...:IMHO:...:umora:....  и  тогда  :az:...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все що робиться з допомогою людського втручання в бджолосімї, чи в межах однієї породи чи створеного штамму бакфаст, це штеучний процес. Бо в природі бджоли віддані самі собі досягали би тих результатів століттями і в масі сильних і медопродуктивних бджолосімей в природі би не було  в такій кількості як при штучному втручанні людини. І на цьому треба поставити крапку. Адже  і штам українська степова, кавказянка, карпатянка, карніка, лігустіка і іже з ними підтримується певними людьми  в межах заданих людським розумом і потребою, в тій чи іншій місцевості 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думка Івана Доскоча, президента ОМУ (обєднання матководів України) - "Бабло перемагає добро і здоровий глузд" Журнал БК 4(42)2017

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Паланочка сказал:

20180122_180531.thumb.jpg.7b9079e5fe5c1ab94174db98d2d06a05.jpg

Я щось не зрозумів деталей.Це в F1 проявляється злобливість чи в F5??:hmm:Це потрібно уточнити в @Іван Михайлович

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, FES сказал:

Це потрібно уточнити

Бог у поміч.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Паланочка сказал:

Думка Івана Доскоча, президента ОМУ (обєднання матководів України) - "Бабло перемагає добро і здоровий глузд" Журнал БК 4(42)2017

 

 

:umora:Это видать девиз ОМУ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, FES сказал:

Я щось не зрозумів деталей.Це в F1 проявляється злобливість чи в F5??:hmm:Це потрібно уточнити в @Іван Михайлович

 .Я так зрозумів,  то мова йшла про мене. Дякую Іван Михайлович за рекламу мого Бакфаста.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Паланочка сказал:

20180122_180531.thumb.jpg.7b9079e5fe5c1ab94174db98d2d06a05.jpg

А на форуме так сказать не может. Тут ответить могут :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, NVN сказал:

Все кто продает маток должны учитывать эти обстоятельства. Что бы не было в конце сезона таких ситуаций " вышлите № вашей карточки я ваши деньги назад отправлю":az:

Наверное нет ни одного матковода который выводит ровно столько сколько ему заказали, а с запасом. А что бывает я писал выше. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Джаз сказал:

А на форуме так сказать не может. Тут ответить могут :umora:

Тоді я дам відповідь. Дійсно в мене в районі в мене одного найбільше Бакфаста.В 16 році їздив на кочівлю в Кіровоградську обл. Мав баків і карпаток 50/50 .З бригади в мене вийшло найбільше на круг.  По приїзду додому бджола почала танути (не тільки в Мене) ,майже всюди. Почав витягувати-пішли в зиму 5 -6р. на весну вийшло 37 шт. І так майже у всіх по району.  Ну і вже не було з чим їхати на кочівлю. Ще коли був в Кропивницькому мені прийшли матки з Данії від Кедьда Брандструпа,неКарла як пише Іван Доскоч. Я  їх посадив  відводок на 5 р  так і вони пішли в зиму. Весною вийшли супер(я зараз пишу про дві матки від КВ 359та162. В 17 році виводив маток  для себе і на продаж,3 мп відправив на тест до Александерче. В з иму пішли 2 м від кв ну і собі зробив 25шт-ф1на карпатці . Зимують покищо так як всі .За 3 роки трутня майже не було, роїв також.  Бакфаст спокійний навіть теща признала-корову пасе перед вуликами..:ay:

...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, igorstep сказал:

Тоді я дам відповідь. Дійсно в мене в районі в мене одного найбільше Бакфаста.В 16 році їздив на кочівлю в Кіровоградську обл. Мав баків і карпаток 50/50 .З бригади в мене вийшло найбільше на круг.  По приїзду додому бджола почала танути (не тільки в Мене) ,майже всюди. Почав витягувати-пішли в зиму 5 -6р. на весну вийшло 37 шт. І так майже у всіх по району.  Ну і вже не було з чим їхати на кочівлю. Ще коли був в Кропивницькому мені прийшли матки з Данії від Кедьда Брандструпа,неКарла як пише Іван Доскоч. Я  їх посадив  відводок на 5 р  так і вони пішли в зиму. Весною вийшли супер(я зараз пишу про дві матки від КВ 359та162. В 17 році виводив маток  для себе і на продаж,3 мп відправив на тест до Александерче. В з иму пішли 2 м від кв ну і собі зробив 25шт-ф1на карпатці . Зимують покищо так як всі .За 3 роки трутня майже не було, роїв також.  Бакфаст спокійний навіть теща признала-корову пасе перед вуликами..:ay:

...

 

так злобливості не було??? А можливо тільки кліщ побив?! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, FES сказал:

так злобливості не було??? А можливо тільки кліщ побив?! 

Та яка там злобливість. А то що кліщ в16 році побив то факт. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 @Tedo Ви про неплідок? То там відповідно було й написано, що вони відправлятимуться після виконання замовлень по плідних. Чи не так?!  А якщо про плідні - то , мабуть, ми зізвонювались і не раз... Чи не так? Або ж при відправленні чергової партії мені не відповіли ви. На жаль усі записи й документи вдома лишились - такого за кордон не вожу. А пам"ять вже не та. Тож місяць ще почекайте, прошу.:hi:

    Але давайте про це  пізніше - і у моїй об"яві, я усім відповім. Бо Пахомич знатний склочник - він про це тільки й дбає - наробити шуму із нічого, а самому там же й пінку позбирати. Ви @Паланочка   Артемія постійно виводили із себе , тепер взялися за мене? Ще раз кажу:  НЕ ВИЙДЕ ! Я не вашого калібру і слово для мене - то моя професя. Отож ліпше - вибачтеся та не склочнюйте ! Це тема про породу Бакфаст, а у вас: 

  • Порода бджіл:Країнка-Карпатянка

 А судити про баків, як і про іншу породу, може лише той, хто з нею працював.:dntknw::hi::wave:

Головне щоб ваші баки ( B73), показали результат в цьому році. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Tedo сказав:

Головне щоб ваші баки ( B73), показали результат в цьому році. 

Дякую! :hi: Вони у мене вже як батьківські йдуть - трутнів від них виводжу. Класна, до речі, лінія. Це той знаменитий  "замшевий" бакфаст В-73 (АР), що попався мені майже випадково від Дениса @pr1zZ  вже років з чотири тому. Саме вони мене й очарували, і з тих пір я перейшов на баків повністю. Правда  час від часу на іншому точку пробую то карніку, то деякі карпатки. З УС вже не працюю і не тому, що вона не та, просто немає  ще одного точка, де ще й її тримати...:dntknw:

  P.S. @Tedo Вітаю! У вас сьогодні якраз перша річниця перебування на ТочкУ !:az::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, igorstep сказав:

Тоді я дам відповідь. Дійсно в мене в районі в мене одного найбільше Бакфаста.В 16 році їздив на кочівлю в Кіровоградську обл. Мав баків і карпаток 50/50 .З бригади в мене вийшло найбільше на круг.  По приїзду додому бджола почала танути (не тільки в Мене) ,майже всюди. Почав витягувати-пішли в зиму 5 -6р. на весну вийшло 37 шт. І так майже у всіх по району.  Ну і вже не було з чим їхати на кочівлю. Ще коли був в Кропивницькому мені прийшли матки з Данії від Кедьда Брандструпа,неКарла як пише Іван Доскоч. Я  їх посадив  відводок на 5 р  так і вони пішли в зиму. Весною вийшли супер(я зараз пишу про дві матки від КВ 359та162. В 17 році виводив маток  для себе і на продаж,3 мп відправив на тест до Александерче. В з иму пішли 2 м від кв ну і собі зробив 25шт-ф1на карпатці . Зимують покищо так як всі .За 3 роки трутня майже не було, роїв також.  Бакфаст спокійний навіть теща признала-корову пасе перед вуликами..:ay:

.

 Саме такі характеристики у більшості баків, маток яких  виводять від вже перевірених заводчиками  із-за кордону. А щоб мати раннього трутня від баків, я у сім"ї з дво-трирічною королевою вже в зиму залишаю збоку в гнізді  медову трутневу рамку, частенько і з пергою.

   І теж підтверджую - жодного  роя від баків я не бачив з того часу, як їх й завів...:ah:

 Дехто каже, що це добре, інші абсолютно протилежної думки. Я за перший варіант. Але факт є фактом...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...