Перейти к содержанию

Весна/Літо 2021


Alazon

Рекомендуемые сообщения

Гризуть страшне. не мож вулика відкрити. Їду подивлюся чи, часом, ріпак не кроплять.

Може хтось підкаже де можна нормальні рукавиці придбати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, gardener сказал:

Гризуть страшне. не мож вулика відкрити. Їду подивлюся чи, часом, ріпак не кроплять.

Може хтось підкаже де можна нормальні рукавиці придбати?

Так скорее всего ещё ночью кропили.. а сейчас результат..  но главное что хоть не сыпятся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

Так скорее всего ещё ночью кропили.. а сейчас результат..  но главное что хоть не сыпятся

Не кропили, ні тепер, ні вночі. А можуть роздільні решітки таку злобу викликати? 

На тому ріпаку шо раніше почав бджоли багато. На другому - практично нема, але він по суті тільки вчора-сьогодні почав.

Зараз ше вдома подивлюся. чи дружелюбні вони.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вовремя я вчера приехал на дачу. Да так, что снимал первый рой в этом году с своей пасеки. Пересмотрел семью, которая отпустила рой. Маточника из которого вышла молодая нет, только 3 печатных. 2 убрал оставил 1.

Из остальных семей сделал сборный отводок на маточник от другой семьи с запущенной формой чемоданного настроений. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, gardener сказал:

Може хтось підкаже де можна нормальні рукавиці придбати?

https://ukrbee.ua/ru/perchatki/583-96-perchatki-pchelovoda-zheltye-s-ventilyaciej-air-premium-kozhasetka.html?gclid=CjwKCAjwhYOFBhBkEiwASF3KGQtlgtc62djypG38WNJG8-Swo416Ncailgy17TrmpOQ7jejFuFLXPhoCr6AQAvD_BwE#/2-razmer-xl

Це як приклад. Купив собі жовті рукавиці, шкіра дуже м'яка і працювати комфортно. Тільки підбирайте по розміру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Позачора був і в мене перший рій, повернув назад, бо без матки. Перебрав за два дні пів-пасіки, в одній бачив плідну і неплідну разом, ходили поряд по одній рамці, причому неплідна там вже давно, мінімум тижнів зо два. Ще в двох сім"ях бачив поодинокий засів в мисочках, тільки матки там 10 днів як відгороджені решітками, тому або перенесли яйця, або якась бджола-трутівка насіяла. Ще в одній бачив маточник з трутнем запечатаний, зовні ничим не відрізнити від нормального. Також сформував дві виховательки, зараз піду прививатись, побачим що з того вийде. Бджола активно працює на садах, яблуні та вишні гудуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, gardener сказал:

 

Може хтось підкаже де можна нормальні рукавиці придбати?

Купляв на мелісі вроді норм , дружина правда трохи жалується що трохи жорсткі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю як у вас, а у мене сьогодні акі агнци були. Свою вощину потягнули просто супер, ще й зачервили, правда пару вуликів з 5-ти, інші не сильно, але і не погризли

Як не дивно, до цих пір жодного ройового маточника. Маточники, правда, є - в хвостах. Цікаво, що позакладували в по краям, як ройові і, головне, засіву там не було, самі перенесли, молодчинки. Зробив відводок, треба буде на днях ще зробити, бо практика показує, що можуть пороїтися :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Бджолопотам сказав:

Всі не встиг переглянути - продовжу в завтра...

Переглянув нарешті всю пасіку. Більша половина сімей в ройовому - запізнився я з постановкою других магазинів, особливо враховуючи що деякі вже качати можна.

Вийшло сьогодні два роя... Почалась "веселуха"...:af:

2acb4dc9d260.jpg

@ромео для вас...  яскравий приклад чому я магазинні рамки де є п'ятачки трутневого розплоду вибраковую на перетопку

814cc5b301cb.jpg 490d94d4174f.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, gardener сказав:

Зараз ше вдома подивлюся. чи дружелюбні вони.

Тут дружелюбні, а там - то капець, я вже стільки пити не можу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, gardener сказав:

 я вже стільки пити не можу

Завтра ше вроді погода нормальна, продовжу там... а тоді дощі, а після них рої. До речі, той рій  - на штири рамки рута. Висів в метрі від землі і в 5 см від ящика з рамками (і не змогли зняти):frusty: До речі, знімав той шо років 25-30 назад тапочки загубив:umora: (я колись розповідав)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Север сказав:

 

Це як приклад. Купив собі жовті рукавиці, шкіра дуже м'яка і працювати комфортно. Тільки підбирайте по розміру.

Блін, в них всіх якісь такі пальці, шо я не можу в них рамку витягнути

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Ебанисимус циркус устроивайтунг" ©

Матки в маточниках квакают як жжябы. Пока на любимой пчелами вишне рой снимал, смотрю из моего улика шо-то надумало чухнуть. Пролетело метров 10 и пришвартовалось на черешне. Полторы жмени. Достал картонную коробку, кинул в нее рамку с куском сота, виныком смел, накрыл холстиком с маленькой шпарынкой, они все и угнездились. Достал бутылочку самодельного коньяку, ключница, Царство ей небесное, когда-то презентовала. Капнул немного корвалола и использую для обьеденения всяко пчелок. Обросонил оба роя и ссыпал в один улей.

Одни мед носят, другие маточники строят и все  одновременно. Трутней больше чем пчел. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, gardener сказал:

Може хтось підкаже де можна нормальні рукавиці придбати?

Я другой совет дам. Я купил дешевые рукавици и пользуюсь ими в редких случаях или когда рой снимаю. Они мне велики по размеру и рамку брать неудобно. Но есть альтернатива ( утки ) - захват рамок. Одной рукой можно вытаскивать рамки. На крайний случай. Стоит 32 грн. 

Если пчелы кидаются на руки, то я таких сразу закрываю и без крайней нужды не беспокою. Через несколько дней они приходят в чувство и проблем не возникает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

Блін, в них всіх якісь такі пальці, шо я не можу в них рамку витягнути

На работе работаю часто в перчатках ( строительных желтых прорезиненных ) для пасеки их же приладил.... Мне нравиться дешево и удобно если хотите могу кинуть фотку может пригодится.. В них даже маток беру не то что рамки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Макарыч57 сказав:

бутылочку самодельного коньяку,  Капнул немного корвалола и

 

я з абсентом об'єдную:ay:

 

19 хвилин тому, Александр К. сказав:

могу кинуть фотку

кидайте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16.05.  Їхав на пасіку з важкою думкою, що доведеться якусь їз сильних сімей перевести у виховалки. Чесно кажучи не дуже я люблю робочі  сімї пускати на виховалки.

Провівши огляд сімей, знайшов сімю в ройовому(єдина не пішла в магазин), ось вона і пішла на виховалку, аж на душі легше, що не довелось робочу сімю того...

Поспілкувався із сусідом має вже 3 роя. 

За результатос огляду маю 5 сімей,  що пішли на тиху заміну.

Маю чуйку, що рік буде рійливим.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, слава 1987 сказал:

16.05.  Їхав на пасіку з важкою думкою, що доведеться якусь їз сильних сімей перевести у виховалки. Чесно кажучи не дуже я люблю робочі  сімї пускати на виховалки.

Провівши огляд сімей, знайшов сімю в ройовому(єдина не пішла в магазин), ось вона і пішла на виховалку, аж на душі легше, що не довелось робочу сімю того...

Поспілкувався із сусідом має вже 3 роя. 

За результатос огляду маю 5 сімей,  що пішли на тиху заміну.

Маю чуйку, що рік буде рійливим.

 

Ну це не тиха заміна, а роїння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ці сімї( матки матковода) я добре знаю, мають схильність до тихої заміни. 2 маточника на розплоді (посиредині) ройві як правило по краям і їх більше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, gardener сказал:

я з абсентом об'єдную:ay:

А бджіл чим? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, слава 1987 сказал:

Ці сімї( матки матковода) я добре знаю, мають схильність до тихої заміни. 2 маточника на розплоді (посиредині) ройві як правило по краям і їх більше

Через неделю ждите по низу в центре роевые маточники дней 5-7 и будет как у всех.... :IMHO1:

52 минуты назад, gardener сказал:

кидайте

Завтра с утра кину...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це, випадково, не наш @Стахановский?

Темпи дійсно вражають

E1iPaS9X0AMD9q6?format=png&name=small

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Засоби безпеки

12 годин тому, gardener сказав:

Гризуть страшне. не мож вулика відкрити. Їду подивлюся чи, часом, ріпак не кроплять.

Може хтось підкаже де можна нормальні рукавиці придбати?

ось як працюють з середньоросійською бджолою. Правда її там майже не залишилось, але хлопці досвідчені, перестраховуються

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, gardener сказал:

 

 

20210517_065201.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Олександр Коваль сказал:

Це, випадково, не наш @Стахановский?

Темпи дійсно вражають

E1iPaS9X0AMD9q6?format=png&name=small

Вчера свой вышел,зачем мне чужие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...