Перейти к содержанию

Весна/Літо 2021


Alazon

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Николай S сказал:

Декілька днів назад перед встановленням РР оглядав по 1 свіжевідбудованій вощині, в 3 -ох сім"ях були мисочки,  сьогодні не втерпів  перебрав гнізда  знизу трутневі язики до самого дна майже на всіх рамках, в більшості запечатаний трут, відповідно були печатні маточники, судить за всі сім"Ї  по 3 не можна але ж :ak:......................... завтра буду перелопачувати всю пасіку, всіх не благонадійних на карандаш.....

Знайомий сьогодні вже знімав першого роя.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, victoru сказал:

Знайомий сьогодні вже знімав першого роя.

 

У знакомого видел сегодня первые миски с яйцами.. Правда там семьи по 10 даданов и магазин... Походу у пчел в ульях календарь висит...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Н. Петрович сказал:

Сегодня лета нет, щурки голодные, сидят в ожидании. Вчера одна в окно лупанулась. IMG_20210510_170847.thumb.jpg.522762b4b1ab40014f5c26f77589e223.jpg

 

Видно замерзла просилась погрется...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Александр К. сказав:

У знакомого видел сегодня первые миски с яйцами.. Правда там семьи по 10 даданов и магазин... Походу у пчел в ульях календарь висит...:umora:

Щойно вернувсь, декому вже другий підсунув.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все, приехали, дохазяйнувавсь. На каждой рамке по 100500 маточников. Даже видел чудо - звпечатаный маточник на заставной. И рамки есть свободные, и вощину тянут, и рапс цветет, и яблони шикарно цветут, а им роится. :ak:Еще сосед позвал рой снимать. Шо творицца?:Jumpy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Макарыч57 сказал:

Все, приехали, дохазяйнувавсь. На каждой рамке по 100500 маточников. Даже видел чудо - звпечатаный маточник на заставной. И рамки есть свободные, и вощину тянут, и рапс цветет, и яблони шикарно цветут, а им роится. :ak:Еще сосед позвал рой снимать. Шо творицца?:Jumpy:

Надо породу на пасеке менять. Баки сидят на одном рутовском корпусе, расплод от бруска и яиц в мисочках нет. Жалко что их не так много как хотелось бы. А любом случае все что до акации изволит роится будет безжалостно разбросано на отводки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні погодка просто чудо , з рамок нектар лиється , порозкидав швиденько магазини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, artemishe сказал:

Надо породу на пасеке менять. Баки сидят на одном рутовском корпусе, расплод от бруска и яиц в мисочках нет. Жалко что их не так много как хотелось бы. А любом случае все что до акации изволит роится будет безжалостно разбросано на отводки 

Я уже как-то спрашивал, куда вы пчел деваете.. Где ульев столько набрать, что бы отводки садить.  Улья купи, матки купи, рамки купи, вощину купи, времени тьма уходит, а прибыль где? Пока одни убытки :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, logos сказав:

Шановні колеги , так може простіше записати той галас пійманого щурки і ретранслювати в запису кожному пасічнику хто має проблеми з тим створінням , я б сам перший замовив високоякісний запис якщо хто зробить такий продукт

 

14 годин тому, OlexanderSh сказав:

перевірив сьогодні двічі - тікають і години дві не чутно :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Серж 82 сказал:

Та якось не склалось " Крису" взяти. Тож поки що є в наявності " дуростріл" (хатсан 125), але ним легше псів валити ніж щурку.

Возьмите  ружье в 12 калибре . Зарядите дробью десяточкой - это будет самый лучший вариант .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Рус сказав:

Я когда еще пил

давно то було?

8 годин тому, Рус сказав:

чувствуешь себя человеком.)))

а зараз?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Макарыч57 сказав:

Я уже как-то спрашивал, куда вы пчел деваете.. Где ульев столько набрать, что бы отводки садить.  Улья купи, матки купи, рамки купи, вощину купи, времени тьма уходит, а прибыль где? Пока одни убытки :ak:

шестирамочники з ППС Вам в допомогу - облітать маток і загнать недорого на ОЛХ тим, кого прокинуть "пакетчики" з зони :ay:

і не треба буде лазити по деревах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, victoru сказав:

Знайомий сьогодні вже знімав першого роя.

 

блін

4 години тому, Николай S сказав:

 завтра буду перелопачувати всю пасіку

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, victoru сказав:

Знайомий сьогодні вже знімав першого роя.

 

Я теж Невеличого роя свого сьогодні піймав. Через погану погоду всередину гнізд (повна розборка) не заглядав, по можливості підставляв вощину, явних признаків роїння не помітив. Сидять в підвалі, завтра заселю і побачу що  то за матка, є підозра що то від знаного матковода. Минулого року перший рій був чужак - 29 квітня, прауда через надранній старт весною згинули.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, OlexanderSh сказав:

Бельгійка Герда трішки підпортила запис, але як кажуть хлопці - працює.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, artemishe сказав:

.......... все что до акации изволит роится будет безжалостно разбросано на отводки 

А лучше все кто изволит потянуть мисочки:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Макарыч57 сказав:

Я уже как-то спрашивал, куда вы пчел деваете.. Где ульев столько набрать, что бы отводки садить.  Улья купи, матки купи, рамки купи, вощину купи, времени тьма уходит, а прибыль где? Пока одни убытки :ak:

кількість бджіл через якість треба переводити в мед, а не в вулики.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Николай S сказав:

А лучше все кто изволит потянуть мисочки:IMHO1:

по такій погоді то занадто. Наших косяків там також вистачає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Николай S сказал:

Магазини вже накинув майже всім, залишилось 5 сімей-аутсайдерів, кинув їм по маломедці, тепер і в них гнізда повні, дня через 5 буду їм кидати магазини а там підем по другому кругу:dntknw: бо рапс от от має стрельнути.

 

 

Шось здається мені, що  треба подумати і собі за пневматику, яку порадите, бо 12 калібр накладно:umora:

Хочу кросман 2100, б'є точно, якраз для щурки. На вигляд - іграшка, але, віддачі нема взагалі тож кучність хороша ( головне підібрати кулю і тиск).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, logos сказал:

Шановні колеги , так може простіше записати той галас пійманого щурки і ретранслювати в запису кожному пасічнику хто має проблеми з тим створінням , я б сам перший замовив високоякісний запис якщо хто зробить такий продукт

І що воно Вам дасть? У дощ з пасіки можливо і відженете, а в полі на перельоті будуть тращити ціле літо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Наверное отбить горлышко и битым засунуть в нору :hmm:. или и целой пойдёт ? .  а то моя сеструха с зятем лет 10 -15 назад всю ночь норы палками забивали по 50-70 см а потом через пару дней приехали посмотреть результат а они рядом с полкой сделали новую нору (откопались.).. тогда я решил что нужно в нору бросать дымовуху и забивать палкой. а оказывается нужно было бутылки собирать.

 

Ломом іх там в норі колошматити треба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Макарыч57 сказал:

Я уже как-то спрашивал, куда вы пчел деваете.. Где ульев столько набрать, что бы отводки садить.  Улья купи, матки купи, рамки купи, вощину купи, времени тьма уходит, а прибыль где? Пока одни убытки :ak:

 Я уже вам когда-то писал два магазина сверху семью пополам и будет вам счастье потом соединить назад.... Из расходов фанерка и время... :hi:

 Кстати если на фанерку не хочется тратится то можно к примеру из старой мебели вырезать...:umora: Семья медовик принцип называется...

Или противороевый отводок...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Учора був перший день, коли за льотом сімей було приємно спостерігати. Уже вони трохи більше схожі на сім"ї ніж на відводки.

Взагалі останні 2 дні бджілки продуктивно попрацювали. В деяких сім"ях є вже якийсь запас свіжого меду із садів.

Сьогодні роздав чергові маломедки із запасника, щоб не скидали оборотів.

Не бачив у нас ріпаку, але якщо він десь є, то через 2 тижні навіть трохи бджоли буде, щоб його використати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Александр К. сказал:

Кстати если на фанерку не хочется тратится то можно к примеру из старой мебели вырезать...:umora:

Та пльонку обичну, тільки товстеньку! 

 

В мене мєсна уже пішла роїтися. Сусіди тоже почали боротися з роєнієм. Шукають, де б взять матку на отводки. А маток нема. Всю весну матководи співали - рано-рано-рано... А воно хоба - і треба шоб уже були січас! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

 

В мене мєсна уже пішла роїтися. Сусіди тоже почали боротися з роєнієм.

- Главное, не выделять адреналин.

- Поздно! Уже выделился.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...