Jump to content
Alazon

Весна/Літо 2021

Recommended Posts

24 минуты назад, Серж 82 сказал:

Два дні на поїлках бджоли не було взагалі (

Так то на свято )) а зараз підуть будні))у мене теж так було .Знайомий уже й прививку зробив,я ж в 20 тих числах планую

• Like 1
  • Haha 1
4 години тому, gardener сказав:

Блін, а я ше ні однієї нормально не оглянув (тільки рамки підставляв з медом):frusty: Хіба аж після @ДобровоЛової середи в п'ятницю

То не моя, то інтернетпрогнозистів. :dntknw::umora:

• Haha 1
Posted (edited)
14 годин тому, Олександр Коваль сказав:

роблю огляд сімей з метою роздачі маломедок і повномедок, а також розжирення. То в деяких сім'ях повиїдали запаси начисто, навіть протеїновий кондєй животворящий і той пішов за милу душу :wave:. І це за тиждень

зараз дощ процес перебив, сижу в автівці

:umora: Дивіться , пане Олександре,  щоб ця погода не розЖирила їх повністю . А то ще й в льотки не влізатимуть...:az:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 3
  • Thanks 1
8 годин тому, Серж 82 сказав:

Незрозумів чого смієтесь. Глянув в дзеркало - наче на дурного не виглядаю :dntknw:

випадково...

• Like 2
4 години тому, ДобровоЛ сказав:

:umora: Дивіться , пане Олександре,  щоб ця погода не розЖирила їх повністю . А то ще й в льотки не влізатимуть...:az:

так цього й стараюся досягти. Буду продавати пакети як бахваста, по ціні, озвученій ще минулого року Баскевічем :ay:

• Thanks 1
  • Haha 1
25 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

так цього й стараюся досягти. Буду продавати пакети як бахваста, по ціні, озвученій ще минулого року Баскевічем :ay:

А що та ціна була звірська? Бо Баскевича не читав на цю тему. Він щось взагалі, трохи якось буває відходить від істини, ніби десь  щось там у нього  'зіпсувалося' ... :IMHO: :ah:

20 годин тому, ромео сказав:

Вчора під вечір поставив 5 шт. вощини на пробу - по листочку.

Жаби заквакали- здається про них  @gardener писав, - то й вже пора. А ще є інша прикмета - як зацвітає кульбаба. А вона теж вже цвіте на повну , у всякому разі в нас. :IMHO:

• Like 2

плавно переходим на каштан, розширяємось бо з*явились мисочки, деінде з яйцем. Акація лише листочки, цвітоножки (позавчора) пока не бачив. З ріпаком не зростається бо пізній і накладеться на акацію.

• Like 4

Акация у на черная стоит,кульбаба буянит цветом,рапс дней через 10 и совпадет с чернокленом.

Жаб не слышно,бо речка вонючка сдохла от слова совсем.А вот кукушка вчера вечерком уже кому то срок считала.

• Thanks 1
  • Haha 1
19 годин тому, бігунець сказав:

Ніколи весною не вирівнював сім'ї. Цього ж року вирішив відібрати рамки з розплодом у сильніших і підставити слабачкам? Чому? Посипалися в квітні мої багаторічні лідери, залишилося по рамці бджоли. От і почав обережно підставляти розплід на виході. Потім думаю, а чому не відібрати по рамці, дві у сім'ях, які зараз мають по 7-8 рамок розплоду і дати тим, хто має по три? Допоможе? Чи замість десятка сімей, які намагатимуться зроїтися до акації, тепер це намагатиметься зробити вся пасіка?

Те саме і я маю. Весни такої не пам'ятаю, це точно. Отаких гойдалок ще із зими то точно не було... :IMHO:

А вирівняти інших за рахунок потенційних ройових - то й сам пан Бог запропонував би. :ah:

16 годин тому, uam_63 сказав:

А можливо і всі 15.

Все від погоди залежить. Якби пригріло з тиждень, як на початку Паски (+24С +26С), то й трьох днів би вистачило. :IMHO:

Posted (edited)
50 минут назад, kroxaru сказал:

Акация у на черная стоит

Никогда не мог предполодить, что акация может гыкнуться. Это ж как саксаул или верблюжья колючка. Но увы, засыхает, пропадает, вымерзает. Больше половины веток засохшие. Оставшаяся часть потихоньку начинает зеленеть, может и зацветет. Интересно, на Лысу гору в Васильевке кто-то выезжает на акацию? Там ее много было..

Edited by Макарыч57
1 година тому, ДобровоЛ сказав:

А що та ціна була звірська? Бо Баскевича не читав на цю тему. Він щось взагалі, трохи якось буває відходить від істини, ніби десь  щось там у нього  'зіпсувалося' ... :IMHO: :ah:

Баскєвіча не читають, його з пролетарським трєпєтом слухають, дивляться і ставлять лайки. Оголошена ціна 1800 грн. була :ay:

• Haha 1
  • Confused 2
Posted (edited)
2 години тому, gardener сказав:

випадково...

21 годину тому, олександр сказав:

Я перепрошую, я дуже перепрошую,
Я перепрошую і ще раз перепрошую

Edited by gardener
  • Like 2
  • Haha 2
16 минут назад, artemishe сказал:

Можна було виїхати ще до Великодня 

Херсонщина

17A926A2-3716-414F-BAA2-D138A88F27F4.jpeg

О то в вас вже процес пішов?

• Like 2
12 годин тому, Серж 82 сказав:

Два дні на поїлках бджоли не було взагалі ( навіть вночі сушили нектар), а сьогодні на поїлках ( але ж то вливаний понеділок, тож долив відро свіженької).

Коли є гарний взяток, води їм і в нектарі вистачає.

Тому  водоноси , як правило, переходять у розряд нектаро- і пилко-носів.:IMHO:

• Like 1
1 час назад, uam_63 сказал:

О то в вас вже процес пішов?

Такі да

• Like 1
2 часа назад, artemishe сказал:

Такі да

Может пора переходить в тему про вагу вулыка? Или процесс пошел "не туда"?

Успешно распечатывают корм и выбрасывают восковую  крошку 

4 мая 006 (640x480).jpg

4 мая 007 (640x480).jpg

• Like 1
14 минут назад, Мико сказал:

Успешно распечатывают корм и выбрасывают восковую  крошку 

4 мая 006 (640x480).jpg

4 мая 007 (640x480).jpg

А где же, выбрасователи?:hmm:

• Haha 6
19 минут назад, mits сказал:

А где же, выбрасователи?:hmm:

Греют расплод Снимал недавно лёта никакого нет

• Like 1
Posted (edited)

Сьогодні продовжив ставити магазини - одну сім'ю знайшов в роєвому:hmm::dntknw: Тут толком весни не має.., а вони....:frusty:

Ще як сонце світить, то ще терпимо, а як сховається - холодним тягне от і вся весна:ak:

В лісі зацвітає черешня - дай тільки тепла.... Пилком позабивали рамки і далі носять, Трутня по рамках бігає вже багато....

Edited by Бджолопотам
  • Like 7
6 годин тому, Макарыч57 сказав:

Или процесс пошел "не туда"?

Cьогодні пакував пару сімей, перевезти на другий точок - то на рамках тільки розплід, трохи перги і все. Підбирають все під чисту, меду практично нема. Працюють з коліс(з крил).

• Like 9
  • Sad 1
Posted (edited)
1 час назад, gardener сказал:

Працюють з коліс(з крил).

Така сама біда. 

Хоч би за завтрашній день трохи принесли, бо до понеділка нічого не вкипить з такою погодою.

Я то помагаю потроху, але такі апетити мені не вдасться задовольнити...

Edited by ромео
  • Like 3
1 час назад, Бджолопотам сказал:

Сьогодні продовжив ставити магазини - одну сім'ю знайшов в роєвому:hmm::dntknw: Тут толком весни не має.., а вони....:frusty:

Ще як сонце світить, то ще терпимо, а як сховається - холодним тягне от і вся весна:ak:

В лісі зацвітає черешня - дай тільки тепла.... Пилком позабивали рамки і далі носять, Трутня по рамках бігає вже багато....

То пакетна бджола. 

Ідеальна для пакетів.

• Like 1
  • Haha 5