Перейти к содержанию

Весна/Літо 2021


Alazon

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, davolodya сказал:

Незнаю як кому, а мені знову похолодання малюють - то ж магазини під великим знаком питання...

Побачимо як воно буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, davolodya сказал:

Незнаю як кому, а мені знову похолодання малюють - то ж магазини під великим знаком питання...

Сейчас надо ставить магазины с медом под гнездо. А не пустые.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Сіверянин сказал:

Сейчас надо ставить магазины с медом под гнездо. А не пустые.

Можна з медом і над гніздом решітку кинути плівкою 70% відсотків накрити, потім тільки підійшив стамескою підважив плівку смик і пішов далі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Христос Воскресе!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Сіверянин сказав:

Сейчас надо ставить магазины с медом под гнездо. А не пустые.

Ожидаю рапса, ставлю магазины с распечатаными  рамками сверху, мед могут втянуть в гнезда потом вернуть назад вместе с рапсом, если будут медовые 145 снизу то отобрать рапс перед акацией никак не выйдет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, uam_63 сказав:

Можна з медом і над гніздом решітку кинути плівкою 70% відсотків накрити, потім тільки підійшив стамескою підважив плівку смик і пішов далі.

Можна так а можна інакше, кого плануем на воспиталку РР поки не ставим бо хочу трохи засіву в 145 корпусі над гніздом, решті сімей відразу ложим РР, слабішим дійсно можлива плівка  по верх решітки до 70% яку потім висмикуєм , тут все залежить від сили сім"ї, все  таки РР дуже допомагає, швидко поміняти корпуси під акацію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Макарыч57 сказал:

но пчелы летают куда-то в другие места.

На плавни, а точнее на вербу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Макарыч57 сказал:

Пришло лето, зацвели вишни и черешни, но пчелы летают куда-то в другие места.

Вишні відвідують добре. А от черешні майже повністю ігнорують. Може одна-дві заглянуть "на огонек".

7 часов назад, Макарыч57 сказал:

Эх, старость - не радость. Пока всех пересмотрел,спина колом

Не переживайте, в молодших такий самий "кол".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, artemishe сказал:

На плавни, а точнее на вербу

Пару километров видел поле чахлого, но цветущего рапса. Может и туда достают?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ромео сказал:

Не переживайте, в молодших такий самий "кол".

Ну, спасибо! Раньше я только за себя переживал, теперь еще и за молодших. :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Макарыч57 сказал:

Пару километров видел поле чахлого, но цветущего рапса. Может и туда достают?

Рапс уже или цветёт или зацветает

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи справжніх весняних пейзажів.

20210502_160312.jpg

20210502_160500.jpg

20210502_160448.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, artemishe сказав:

Рапс уже или цветёт или зацветает

САм робити чергову перевірку полінувався, все таки 2 км, розвідка донесла, що як мінімум за три дні почне квітнути хоча наділью назад ще стрілок не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Николай S сказал:

САм робити чергову перевірку полінувався, все таки 2 км, розвідка донесла, що як мінімум за три дні почне квітнути хоча наділью назад ще стрілок не було.

В мене в такому станіIMG_20210429_173758.thumb.jpg.59895b5b847c00f2ad2efe835db024bf.jpg

Коли зацвіте - :dntknw:, одне знаю, що скоро:umora:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Север сказал:

В мене в такому станіIMG_20210429_173758.thumb.jpg.59895b5b847c00f2ad2efe835db024bf.jpg

Коли зацвіте - :dntknw:, одне знаю, що скоро:umora:

 

 

Не швидко відносно, як мінімум 10 днів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора після 15  00 -пасіка вибухнула !! Літ був дуже класний! Мабудь щось почало виділяти ,спецом глянув у одну сімю,де крайня була з одної сторони вощина не відстроена -майже відтягнули! На днях планую розширити вощиною та деяким будівельні рамки.Але бачу,що е провал по погоді,подивимось як воно буде! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За 10 км е поле ріпака десь 70-90 га .Як думаете стое вивозити туди ? І коли його обробляють ,в який період росту,щоб не положити там пасіку? Звісно знайду агронома ,але хочеться приблизно оріентуватись по обробках!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, asot сказал:

За 10 км е поле ріпака десь 70-90 га .Як думаете стое вивозити туди ? І коли його обробляють ,в який період росту,щоб не положити там пасіку? Звісно знайду агронома ,але хочеться приблизно оріентуватись по обробках!

Если есть возможность то всегда стоит. Я бы ставил впритык к цветению с первыми цветами. А по обработкам агроном лучше знает что и где важны поля в округе тоже не только обработка этого поля.:IMHO1: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, asot сказал:

Вчора після 15  00 -пасіка вибухнула !! Літ був дуже класний! Мабудь щось почало виділяти ,спецом глянув у одну сімю,де крайня була з одної сторони вощина не відстроена -майже відтягнули! На днях планую розширити вощиною та деяким будівельні рамки.Але бачу,що е провал по погоді,подивимось як воно буде! 

Обоет был молодой пчелы по хорошей погоде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, К. А. Е. сказал:

Обоет был молодой пчелы по хорошей погоде

Та погода не сама краща була ,але по азарту льоту було видно,що не просто молодняк облітуеться !!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, asot сказав:

Та погода не сама краща була ,але по азарту льоту було видно,що не просто молодняк облітуеться !!! 

Вчера  дійсно літ був відмінний на напувалках бджоли практично не було ( зранку як влив відро води і вистачило, а до цього двічі на день доливав). З чого взяток не зрозуміло: трохи бджоли було на ранній  черешні, трохи на абрикосі і аличі, але основний літ точно на щось інше ( обніжку несли здебільшого світлокоричневу)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Lefty сказал:

точно на щось інше

Може верба?

Висплюсь,навощу самим крепшим кину по рамці ,чи дві - буду бачити ! Суш ще е ,але ж гніздо  потрібно обновляти  !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, asot сказав:

 

Висплюсь,навощу самим крепшим кину по рамці ,чи дві - буду бачити ! Суш ще е ,але ж гніздо  потрібно обновляти  !

В суботу в чотири сім'ї кинув по рамці вощини, вчора глянув в одну десь четверта частина рамки відбудована, ще слабувато тягнуть та думаю на кінець цього тижня можна буде ставити у більшість сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, asot сказав:

Може верба?

Висплюсь,навощу самим крепшим кину по рамці ,чи дві - буду бачити ! Суш ще е ,але ж гніздо  потрібно обновляти  !

Я на середу запланував по 1-2 рамки вощини роздати ( 2/3 пасіки), і потреба в розширені гнізд і з сушкою проблеми..... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, забув написати, що тиждень тому ставив гравітаціні льоткові поїлки всередину вуликів, то попри скептецизм всі сім"ї взяли в середньому по 200 мл. води за минулий тиждень. Це не так і багато, але уберегло бджіл від кількох тисяч вильотів в холодну пору з вулика. В наступному році буду ставити із ранньої весни, відразу після обльоту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...