Jump to content
Alazon

Весна/Літо 2021

Recommended Posts

1 час назад, Svan сказал:

Цвіте переважно абрикос.

У нас (******) абрикосу. В скобках точное, но неприличное слово с окончанием на Ц. :(

• Sad 2
2 минуты назад, Макарыч57 сказал:

У нас (******) абрикосу. В скобках точное, но неприличное слово с окончанием на Ц. :(

Сколько минуса было?

2 часа назад, Мико сказал:

Так у нас где ни возьми одни грешники 

Романович, а на коли ви плануєте привику, звісно коли то не секрет?

29 минут назад, mits сказал:

Сколько минуса было?

Та вроде и минуса небыло, очень похоже на монилиоз. Вид веток плачевный. Листочки немного начинают отбиваться. Завтра на своем посмотрю.

• Sad 1
9 часов назад, слава 1987 сказал:

Романович, а на коли ви плануєте привику, звісно коли то не секрет?

Секрету нiякого 

Коли буде достатньо печатного трута 

А я першу ревiзiю робив  12-15 квiтня i бiльше не дивився 

Але вчора бачив  як пневмосiялка сусiдська  на поле iхала 

мабуть кукурудзу будуть сiяти 

Льотну бджолу  ухекають ,i прививка вiдтермiнуеться 

9 часов назад, Макарыч57 сказал:

Северная лисица что ли 

• Like 1
  • Haha 2
  • Sad 2
Posted (edited)

Даже от посева может быть потрава!

https://www.facebook.com/100014521393334/videos/1105145459979490

https://www.facebook.com/100017801616819/videos/820527675217279

Edited by ss77

Я сегодня по дороге на на дальний точек насчитал две "стрекозы" и кучу севалок с баками, наверное пресловутые пневмо. Но поразила бабуля на хуторе, соседка и сторож по совместительству. Говорит привези ампулу сильного антибиотика. А зачем вам спрашиваю. Она принесла газету "хозяин" называется. И там написано, что чтобы груши не болели, их нужно антибиотиком опрыскивать

Это контрольный в голову мне уже был. Я так матюгался, что она и меня крестила, и машину, а потом ещё и собаку перекрестила. Обложили уже как волков нас пчеловодов.

И да, пчела злая, видать завтра падать начнет.

• Like 1
  • Sad 9
1 годину тому, Рус сказав:

Говорит привези ампулу сильного антибиотика. А зачем вам спрашиваю. Она принесла газету "хозяин" называется. И там написано, что чтобы груши не болели, их нужно антибиотиком опрыскивать

Прикро, але в Європі справді бактеріальні хвороби садових дерев лікують антибіотиками. 

• Like 2
19 годин тому, mits сказав:

Сколько минуса было?

Ні не мороз, молоді дерева більш-меньш живі. А старе майже чорне - хвороби.

• Like 1

Сьогодні пробігся по пасіці порозширяв частину сімей , но розвиток мені не подобається на 1 травня . З завтрашнього дня зацьвіте алича і абрикос накінецьто , можливо тоді вже матки почнуть строчити на повну.

• Like 2
36 минут назад, uam_63 сказал:

Сьогодні пробігся по пасіці порозширяв частину сімей , но розвиток мені не подобається на 1 травня . З завтрашнього дня зацьвіте алича і абрикос накінецьто , можливо тоді вже матки почнуть строчити на повну.

Скоріш за все позаливають все що можна. В мене другий день з черешні несуть і лиють гніздо. Абрикоси з аличою вже відцвіли.

• Like 4
9 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Скоріш за все позаливають все що можна. В мене другий день з черешні несуть і лиють гніздо. Абрикоси з аличою вже відцвіли.

то шо пора лаштувати магазини?

1 минуту назад, Николай S сказал:

• Like 1
16 минут назад, Серж 82 сказал:

Можливо , але з середи дощик обіцяють тож зїдять .

Сьогодні пробіг свої сьогодні і нарешті під"їли серйозно медові запаси - довелося всім додавати рамок з медом. 

• Like 4
1 хвилину тому, Sanich сказав:

Сьогодні пробіг свої сьогодні і нарешті під"їли серйозно медові запаси - довелося всім додавати рамок з медом. 

позавчора та вчора всіх розширив вощиною, маломедними до повного корпусу, кинув по пакету сити більшість ігнорували, бо пішов абрикос, за добу багато хто відтягнув вощину, на вівторок частині сімей буду готувати магазини, з маломедками в перемішку, очікую поганеньку погоду то гадаю минолорічний  заберуть в гніздо а потім все змішають і повернуть назад з рапсом:umora: 

• Like 6
7 часов назад, Sanich сказал:

Да жруть вони не по дєтські , я якось непривик , що сотню рамок потрібно забрать пустих , а полу повних замість поставить 

Ніби на складі булодо 500 рамок з медом , а уже майже нема, всього три рази поміфняв  :umora:

Не привик я до цього,   всю жизнь було три вулики , а тепер якось :hmm:

• Like 5
  • Haha 1
8 часов назад, uam_63 сказал:

Мені тоже неподобавсяпоки я коли привязував до календаря 

А от коли привязав до цвітіня абрикоса і сопоставив записи за прошлі роки ,

абрикос - кількість розплоду , більш менш все ладилось 

Як буде дальше незнаю , але бджоли недурніше за нас І всі ці білкові підкормки і календарь їм до лампочки ,

Вони дерева ЧУСТВУЮТЬ   і під них  свій розвиток підстрають 

• Like 5
Posted (edited)

А прошлогодний мед пчелами сьеден! Думал, на 2 зимы хватит, но нэ так сталось як гадалось. 

Пришло лето, зацвели вишни и черешни, но пчелы летают куда-то в другие места. Груша цветет, яблони на подходе. Рамки в ульях опустели, только сейчас начался свежий принос, но немного. 

Семьи потихоньку развиваются, нуждающимся поставил вощину.

На что обратил внимание - пчелы игнорируют нижние летки. В верхний лезут аж пищат, гроздьями осыпаются хотя леток 25мм. На практике понял, что верхний леток надо делать большим, а на нижний ставить просто сетку и закрывать. 

P.S. Эх, старость - не радость. Пока всех пересмотрел,спина колом, палец на левой руке перестал сгибаться... Как люди по 100 ульев обслуживают???

Edited by Макарыч57
  • Like 2
  • Haha 2
В 01.05.2021 в 07:33, Мико сказал:

Северная лисица что ли

В северной лисице 5 букв, а в правильном слове - 6. 

Нет абрикоса. И тэрпэць увiрвався. На дрова.

• Like 1
  • Haha 5
53 минуты назад, Макарыч57 сказал:

На практике понял, что верхний леток надо делать большим, а на нижний ставить просто сетку и закрывать. 

Тяжело мусор выгребать через верхний , хоть он и большой будет 

• Like 1
  • Haha 3
5 минут назад, Мико сказал:

Тяжело мусор выгребать через верхний , хоть он и большой будет 

Да, с мусором проблема есть, и через нижний леток тоже не очень удобно чистить.

Зацьвіла абрикоса алича намагається, персик завтра після завтра вибухне . В каньйоні на верхівках верба ламка гудить ніби рій сидить. 

20210502_101136.jpg

20210502_101159.jpg

20210502_101234.jpg

20210502_102221.jpg

• Like 2
12 часов назад, Николай S сказал:

Десь з неділі, може середа.

• Like 1
7 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Десь з неділі, може середа.

Незнаю як кому, а мені знову похолодання малюють - то ж магазини під великим знаком питання...

• Like 1