Jump to content
Alazon

Весна/Літо 2021

Recommended Posts

36 минут назад, Серж 82 сказал:

Було вітряно, розбирати гнізда не наважився.

Нема чого переживати. Розплоду нема...

• Like 4
4 минуты назад, ромео сказал:

Нема чого переживати. Розплоду нема...

У Сержа в нуку більше розплоду ніж у мени в сім'ях. 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 5
14 хвилин тому, Женя Циба сказав:

та в нього на любій 1 рамці більше чим у мене:dntknw:

• Like 4
16 минут назад, Женя Циба сказал:

Не переживай, зараз піде тепло і вони своє доженуть.

• Like 6
3 минуты назад, Николай S сказал:

та в нього на любій 1 рамці більше чим у мене:dntknw:

Зате у Вас вся зимова бджола ще у вулику, а сусід сьогодні дзвонив каже глянув декілька сімей то бджоли зменшилось ( розгубились).

• Like 4
25 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Зате у Вас вся зимова бджола ще у вулику, а сусід сьогодні дзвонив каже глянув декілька сімей то бджоли зменшилось ( розгубились).

Не зовсім так я   сьогодні  трішки раніше писав

4 години тому, Николай S сказав:

Сьогодні рівно місяць яку мене  був перший обліт при +5,  тож називати його повноцінним  не виходить але ж всі дена перевів на глухі низькі,  лише  вчора облетілись по справжньому і я добавив утеплення, трохи запідозрив що за цей місяць чималенько схавали.... сьогодні був трохи вільніший то роздивився остаточно,  вся перга кудись щезла, кормів поменшало, є залишки розплоду на виході  і саме головне в значній частині сімей кількість бджоли не відповідає записам на вуликах і журналі та  і  перший обліт молодняка має свої особливості,спутати важко,  одягнув окуляри придививсь точно є молода бджола....

То мО"  і у вас те саме:IMHO:, ....................

Десь відішла рамка і добавилось 3 в результаті +2 а десь -1 в цілому від 6 до 9 рамок обсижених бджолою  тож гадаю  до акації будем готові

Edited by Николай S
  • Like 3
3 години тому, Valik740 сказав:

З ящиками пакетними може бути напряг,  двп возили з Білорусі   але поставок не має давно , зараз в в Хмельницькому  чорнового двп ніде не має,  хіба мебельне фарбоване брати , але ціна...

паперові одноразові є, з тонкого ППС, плетені з очерету...

треба тренд із зростанням валового виробництва зберегти, упаднічєскі настроєніє отставіть!

Edited by Олександр Коваль
  • Like 4
7 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

паперові одноразові є, з тонкого ППС, плетені з очерету...

треба тренд із зростанням валового виробництва зберегти, упаднічєскі настроєніє отставіть!

і хорошенько подумать над ідеей,:evrika: может в сапетках з рогози пакети предлагадь:hmm::umora:

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 5
6 часов назад, Николай S сказал:

і хорошенько подумать над ідеей,:evrika: может в сапетках з рогози пакети предлагадь:hmm::umora:

Ідея правильна! Давно над цим думаю! Вчора знову звернув увагу що вся дорога вкрита попелом - на Дніпрі палять очерет і вітром несе на місто. Таке бл..во продовжується тижнями щороку! А раніше з очерету робили все! Від вулика до хати!.

• Like 5
  • Sad 1
9 часов назад, Серж 82 сказал:

Було вітряно, розбирати гнізда не наважився. Глянув нуклеус донор 

А що у пакетиках? Поділіться будь ласка рецептом.

• Thanks 1
14 годин тому, Николай S сказав:

Ще зовсім недавно в нас вийшло 6 місяців зимівлі і очисний був 1 квітня, а до акації наростились і меду принесли, гадаю і цього року всі шанси попереду, головне хватать бубон і починать танці:IMHO:

В ті часи, коли обліт був 1 квітня акація починала квітнуть після 20 травня, а бувало і пізніше, навряд цього року вона так затримається.

• Like 2
4 години тому, Ю.М. сказав:

Ідея правильна! Давно над цим думаю! Вчора знову звернув увагу що вся дорога вкрита попелом - на Дніпрі палять очерет і вітром несе на місто. Таке бл..во продовжується тижнями щороку! А раніше з очерету робили все! Від вулика до хати!.

В мене подушки набиті пухом з камишу:evrika:

• Like 2

На гисметео есть ежедневная информация по концентрации пыльцы с березы. Начало пыльцевыделения у нас прогнозируют на 3 апреля.

• Like 4

От і початок весни, перший обліт) 

• Like 3

Теперь и я смело могу перейти в эту тему 

со времени первого облёты   тех кто на улице держит пчёл

прошел ровно месяц

Перезимовал как обычно без потерь ,

опять отбирать кормовые рамки и давать сушь под засев 

• Like 11

Забыл вставить в видос несколько фото 

2021год  005 (1) (640x480).jpg

2021год  005 (4) (640x480).jpg

2021год  005 (5) (640x480).jpg

2021год  005 (3) (640x480).jpg

2021год  005 (2) (640x480) (640x480).jpg

• Like 9
10 минут назад, Мико сказал:

Романович, зачем почти  в каждом корпусе по два летка ? корпус делится перегородкой или ???

1 годину тому, Віталій.В сказав:

Романович, зачем почти  в каждом корпусе по два летка ? корпус делится перегородкой или ???

На ГВ  должны таскать в два раза быстрее, при этом заградители стандартные....

Edited by Николай S
  • Like 1
  • Haha 1
12 часов назад, АлексанDр сказал:

А що у пакетиках? Поділіться будь ласка рецептом.

У мене немає рецептів. Я вірю в силу пилку, тому окрім пилку там немає нічого іншого.

• Like 1

В нас сьогодні + 16 - бджоли в ліс за пилком. Об'єднав дві сімейки - відсутність маток або неплідні - немає ні засіву ні розплоду.

Деякі сім'ї дуже гарно  займають гніздо....

22ab3679ecc3.jpg2c8c44bb6378.jpg

Edited by Бджолопотам
  • Like 8
1 година тому, Бджолопотам сказав:

В нас сьогодні + 16 - бджоли в ліс за пилком. Об'єднав дві сімейки - відсутність маток або неплідні - немає ні засіву ні розплоду.

Деякі сім'ї дуже гарно  займають гніздо....

22ab3679ecc3.jpg2c8c44bb6378.jpg

Може даремно поспішили...

Сьогодні почистив від підмору частину лежаків, паралельно чуть піджав ну і, оскільки було +12 тихо і більш менш сонячно, то і ревізію в них вирішив заодно зробити. Підмору мізер ( може вже почистили але і під льотками його не видно), корма підїли, а ось розплоду нуль і засіву теж ( таке вперше за стільки років).  Маток бачив.....

Перший день трішки носили пилок.... 

• Like 6
4 минуты назад, Lefty сказал:

Навіть пішов перший наприск. Краплі, але приємно.

Стартанули... 

І здається мені, шо "з місця - в кар'єр"

• Like 1
9 хвилин тому, Lefty сказав:

Вони в мене ще з осені були під підозрою.... Тому не хочеться тянути кота за хвіст...  Зараз на пасіку попадаю один день в тиждень.... і не завжди в той день гарна погода, тому поки є час - робим по максимум...

1 хвилину тому, ромео сказав:

Краплі, але приємно.

Теж таке бачив сьогодні в себе, але схиляюсь до думки що всетаки бджоли таким чином готують старий мед для годівлі молодняка:IMHO:

Edited by Бджолопотам
  • Like 5
1 минуту назад, Бджолопотам сказал:

Теж таке бачив, але схиляюсь до думки що всетаки бджоли таким чином готують старий мед для годівлі молодняка:IMHO:

Але ж не на крайніх рамках...

Мені прийшлось забирати крайню рамку в одній сім'ї. Була порожня (без торішнього корму). Замінив на маломедку. Коли струшував бджіл, то нектар бризкав...

16 хвилин тому, Lefty сказав:

Сьогодні почистив від підмору частину лежаків, паралельно чуть піджав ну і, оскільки було +12 тихо і більш менш сонячно, то і ревізію в них вирішив заодно зробити. Підмору мізер ( може вже почистили але і під льотками його не видно), корма підїли, а ось розплоду нуль і засіву теж ( таке вперше за стільки років).  Маток бачив.....

Точно также и у меня. Не припоминаю такой весны, чтобы в эту пору почти отсутствовал расплод. Но первую пыльцу сегодня и мои принесли. Тож ждем масового засева яиц.:wave:

• Like 3