Jump to content
Alazon

Весна/Літо 2021

Recommended Posts

Семьи пережил ройку. Молодые матки начали сеять там где есть свободные соты, но пчела заливает их медом быстрей. Пришлось в двух семьях тусовать рамки что бы дать матке под засев пустые рамки.

Не смотря на то что громыхало, пчела интенсивна шла на медосбор и давала нормально работать 

• Like 1

цікаве із поміченого. Хвости, що не ділили - недавно тільки відроїлися і неплодки бігають. А там де ділив - вже скоро печатний розплід буде. Продавали в один день

• Like 3
  • Thanks 1
6 часов назад, chajka2005 сказал:

Так на відео навпаки, по 3 магазини меду. Це по-вашому немає взятку? :dntknw:

Взяток имеет свойство обрываться

Мені здається що я на іншій планеті.... Там качають, там заливають, то липа починає, то ще щось і звіткись носять...... Я теж так думав, ще пару діб назад начебто акацію носили. В мене на лісовому точку акації не густо, але для себе носили. Сьогодні приїзджаю - усьо, зовсім не те пальто. Бджоли за крила та лапи трута викидають. Аж невіриться. Може чим потруїлись що з головою перестали дружить?? Може ще в когось такі вибрики є зараз??? Викидають просто з бійкою з льотків, а інші трутні начебто все добре, лазять собі по сотах.

• Like 1
  • Confused 3
  • Sad 2
18 хвилин тому, Cfif сказав:

Сьогодні приїзджаю - усьо, зовсім не те пальто. Бджоли за крила та лапи трута викидають. Аж невіриться. Може чим потруїлись що з головою перестали дружить?? Може ще в когось такі вибрики є зараз??? Викидають просто з бійкою з льотків, а інші трутні начебто все добре, лазять собі по сотах.

перебор з трутом явно, на другому точку трут в деяких хвостах весь нектар поїв, довелось в екстренному порядку стояти проріджувати пару днів назад. Сьогодні перевірив - вже по краям блищить

• Like 1
32 минуты назад, Cfif сказал:

Мені здається що я на іншій планеті.... Там качають, там заливають, то липа починає, то ще щось і звіткись носять...... Я теж так думав, ще пару діб назад начебто акацію носили. В мене на лісовому точку акації не густо, але для себе носили. Сьогодні приїзджаю - усьо, зовсім не те пальто. Бджоли за крила та лапи трута викидають. Аж невіриться. Може чим потруїлись що з головою перестали дружить?? Може ще в когось такі вибрики є зараз??? Викидають просто з бійкою з льотків, а інші трутні начебто все добре, лазять собі по сотах.

Трутні з райдугою на лобі

• Haha 4
1 час назад, AntonUa сказал:

Семьи пережил ройку. Молодые матки начали сеять там где есть свободные соты, но пчела заливает их медом быстрей. Пришлось в двух семьях тусовать рамки что бы дать матке под засев пустые рамки.

Не смотря на то что громыхало, пчела интенсивна шла на медосбор и давала нормально работать 

Пригрози  податковою за приховани  принос.:umora:

• Haha 3
22 минуты назад, Пахомич сказал:

Трутні з райдугою на лобі

нічого не зрозумів.

• Haha 3
Только что, Cfif сказал:

нічого не зрозумів.

Шо тут розуміти . Просто трутень барахло.

• Haha 1
7 минут назад, Пахомич сказал:

Шо тут розуміти . Просто трутень барахло.

Ви хочете сказать шо то трутень поганий просто. Раніше був гарний, а тепер поганрий? Це вже легше, що справа в труті.... але всеж чому так? ніколитакого небуло.... Може по холоду в травні недогодували??

1 час назад, Cfif сказал:

Трутнів не чіпають, але напад на пасіці такий наче серпень місяць, не можна вулика вдень відкрити. При тому, що цвіте свидина та горошок.

• Like 2
5 минут назад, Ivan S сказал:

але напад на пасіці такий наче серпень місяць, не можна вулика вдень відкрити

У нас та же картина, давненько такого не было при качке акациевого меда.

• Like 1
36 минут назад, Cfif сказал:

Ви хочете сказать шо то трутень поганий просто. Раніше був гарний, а тепер поганрий? Це вже легше, що справа в труті.... але всеж чому так? ніколитакого небуло.... Може по холоду в травні недогодували??

Якщо чесно , то проблема в сімї . Немає сімя резервів для вигодовування повноціного трутня , відповідно і бжіл 

46 минут назад, Ivan S сказал:

Трутнів не чіпають, але напад на пасіці такий наче серпень місяць, не можна вулика вдень відкрити. При тому, що цвіте свидина та горошок.

Ну десь, щось обробили на полях і це подразнює бджолу.

Сьогодні докачував один точок. І щось в цій частині точка, було декілька в ройовому, а от агресії ніякої, звідкись носять активно. Хоча ріпак вже зелений, але досі бджолу не відпускає, давно такого не пам'ятаю.

Вже в окремих вуликах відчував гречку 

• Like 4
8 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Вже в окремих вуликах відчував гречку 

це перевтома.

• Haha 6
23 часа назад, Петр Павлович сказал:

Якщо не секрет. Вулики замовляли у Гуменюка Володимира?

Дерево - тут на форумі у Володимир 74. 

ППС - у Міняйла В А. з Марганцю.

• Like 1
12 часов назад, chajka2005 сказал:

Це карпатка так чудово працює? 

Карпатка працювала ось так, але тут закидали тапками. Тож карпатка більше не працює.

• Like 1
8 часов назад, uam_63 сказал:

Це хороші умови і дністровський каньйон так працює.

Минулий сезон був фактично провальний.

4 часа назад, Alazon сказал:

Не тільки каньйон, ще система вуликів, час цвітіння і погода. Я кілометрів 25-27 від Серж 82, і власне у мене каньйон, бо  дністровський каньйон  у нього кінчається. Акація вмене зацвіла на день-два раніше але;

1. Полів ріпака в межах продуктивного льоту нема

2.Мої вулики - лежаки 18-22 рамки.

Через холоди "доакацієвого"ранньовесняного і ріпакового меду не було, а умови нарощування сили сімей сприятливі. Вулики набиті бжолою та рамками з незапечатаним медом, Не з кожного вулика можна взяти рамку-дві зрілого.

Відповідно - ройовий стан у 80% сімей. Займаюсь благородною справою - відводки формую в пристосованих ящиках, ловлю рої та долубаю маточне молочко. Дощить по кілька раз на день, якось 24 рамочний, що ввійшов в ройовий стан переглядав протягом 2-х днів в 4 заходи.Тільки пару сімей карпатка від Міська і карніка з цвітінням акації загризли маточники. Акація відцвіла, отже все піде по другому кругу. Погода ЕКСТРА - сьогодні вже 2 рази втіка від дощу, власне і зараз лиє.

От вам і каньйон...

Теж до обіду прийшлось відбирати під зонтом.

3 часа назад, Cfif сказал:

Схожа ситуація спостерігалася у мене на пасіці в 2019 році - бджоли в середині червня почали виганять трутня. В результаті в 19-му році був прольот з липою, а в кінці червня і до середини липня було холодно і вітряно - прольот із соняшником, який цвів до 20 липня.

• Like 1
4 години тому, Cfif сказав:

Мені здається що я на іншій планеті.... Там качають, там заливають, то липа починає, то ще щось і звіткись носять................

не дивлячись на не завсім стабільну погоду, дощі, пчола успіває хапнути чистенької  акації,  вчора та сьогодні по +4.0 кг

• Like 6
1 час назад, Серж 82 сказал:

Карпатка працювала ось так, але тут закидали тапками. Тож карпатка більше не працює.

А де так вчать 150 разів трасити одну бджолу

5 часов назад, SAN63 сказал:

А де так вчать 150 разів трасити одну бджолу

Покажiть як Вас вправо навчили працювати? 

• Like 1
6 часов назад, Николай S сказал:

не дивлячись на не завсім стабільну погоду, дощі, пчола успіває хапнути чистенької  акації,  вчора та сьогодні по +4.0 кг

Я тоже думал будет чистая а оно не так вышло... Где взяли и когда успели вообще не понятно...

1 час назад, К. А. Е. сказал:

Покажiть як Вас вправо навчили працювати? 

Мене батько вчив ставити паралельно з вуликлм 20 рам ящик, отбираєш туди рамки на откачку і по одній струшуеш у вулик

• Like 8