Перейти к содержанию

Весна/Літо 2021


Alazon

Рекомендуемые сообщения

5 часов назад, Стахановский сказал:

Я считаю что продавать маток от ИО можно как сам их дочек потестируешь с год.А так эти все ио пальцем в небо попадают.

И сколько Вы будете готовы заплатить за такую матку? Ведь год тестирования тоже чегото стоит. Да, кстати облётывать маток и для теста и через год надо на изолированном точке, а то неровен час гдето по соседству матку другой породы ктото прикупит, трутневый фон "испортит".

И по аналогии - людям тоже запретить жениться если вместе год до брака не пожили неофициально, для теста так сказать.

:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, siverit сказал:

И сколько Вы будете готовы заплатить за такую матку? Ведь год тестирования тоже чегото стоит. Да, кстати облётывать маток и для теста и через год надо на изолированном точке, а то неровен час гдето по соседству матку другой породы ктото прикупит, трутневый фон "испортит".

И по аналогии - людям тоже запретить жениться если вместе год до брака не пожили неофициально, для теста так сказать.

:crazy:

На то они и селекционеры,матководы.Зачем тогда ио,если не знаешь результат.Чем тогда это отличается от естественного облёта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чомусь малороський письменник Гоголь згадується

E3nBspcXwAE4_RT?format=jpg&name=small

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Стахановский сказав:

........Я считаю что продавать маток от ИО можно как сам их дочек потестируешь с год.А так эти все ио пальцем в небо попадают.А у покупателя разочарование.

Земляче  Ви як покупець праві, хочеться не кота в мішку, хто нам мішає поцікавитись у оператора ШО кому вже продавася цей матеріал, та де  проходив тестування і які результати, самі  товпимось в черзі,  берем "кота"  а потім....вибачайте  скиглимо що не те, то не беріть  доки  не почуєте потрібних відгуків......не клюйте на гасло, що  це матка  ШО,  бо це не є гарантією якості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, siverit сказал:

И сколько Вы будете готовы заплатить за такую матку? Ведь год тестирования тоже чегото стоит. Да, кстати облётывать маток и для теста и через год надо на изолированном точке, а то неровен час гдето по соседству матку другой породы ктото прикупит, трутневый фон "испортит".

И по аналогии - людям тоже запретить жениться если вместе год до брака не пожили неофициально, для теста так сказать.

:crazy:

А при чем здесь продажа матки ,которую год тестировали. Для начала нужно протестирровать матку от которой делают маток для ИО,насколько она передает по потомства свои хозяйственные признаки,далее чтобы семьи по трутневой линии тоже были улучшателями.Если все это будет сделано то и потомство сбольшей вероятностью будет хорошим.А протестированная матка она пускай остается у матковода(если хороша)А если не годится то и другим она на хрен не нужна.А то сразу привыкли надувать щеки сколько готовы запплат ить.Труд чего то стоит.Да если результата нет-ничего не не стоит так как не нужна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас из за обилия осадков все смешалось в природе.

Акация доцветает,цветет маслина и синяк.

Ваточник на подходе.

Вчерашний дождь уронил 27 мм осадков за час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

почала цвісти гледичія,завтра поїду на пасіку ,кину по вощині-тест на роїння-соняшник вже по пояс-дали себе знати дощі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, wwlo сказал:

вже по пояс-дали себе знати дощі

У нас ще до колін не дістає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, kroxaru сказал:

У нас из за обилия осадков все смешалось в природе.

Акация доцветает,цветет маслина и синяк.

Ваточник на подходе.

Вчерашний дождь уронил 27 мм осадков за час.

Да, в этом году, перерыва со взятком, наверное не будет, до конца цветения подсолнуха. Травы от пояса, по плечи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ромео сказав:

У нас ще до колін не дістає

Причому добряче так не дістає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Олександр Коваль сказал:

чомусь малороський письменник Гоголь згадується

E3nBspcXwAE4_RT?format=jpg&name=small

Більш сього дивують фейсбучні неадеквати які загажують форум , і мода у них видавати агресивну місцву помісь під видом української степової , не довго буде їхня пісня грати , ще не втомився?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Valik740 сказав:

Більш сього дивують фейсбучні неадеквати які загажують форум , і мода у них видавати агресивну місцву помісь під видом української степової , не довго буде їхня пісня грати , ще не втомився?

дійсно, що за мода, продавати неселекціоноване, неперевірене і непроміряне г-но під видом чого небуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, mits сказал:

Травы от пояса, по плечи.

Да, але пирій меду не дає...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Олександр Коваль сказал:

дійсно, що за мода, продавати неселекціоноване, неперевірене і непроміряне г-но під видом чого небуть

А ось Пашка норм козак 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Да, але пирій меду не дає...:(

Он, у нас перевёлся теми засушливыми годами. Разнотравье в основном.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Valik740 сказал:

Більш сього дивують фейсбучні неадеквати які загажують форум , і мода у них видавати агресивну місцву помісь під видом української степової , не довго буде їхня пісня грати , ще не втомився?

Шо медовуха набрала повні градуси ? І чим ти їм докажиш?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пахомич сказал:

Шо медовуха набрала повні градуси ? І чим ти їм докажиш?

Доказувати не має сенсу ,  час розтавляє крапки над '' і '' , у них своя аудиторія , у нас своя ,  кожному своє. 

P.S. Медовухи не дам, сам роби.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На Київській пасіці яку я доглядаю... Дзвонять - вийшов рій. Ок. У вечері поїхав, зняв в ящик, кинув в ящик 6 рамочок суші 145.

На другий день всю пасіку поїхав перетрясати. Ящика виніс на двір, відкрив, зверху поклав ганеманівську решітку - хай, думаю, вилітають може частина до свого вулика вернеться - та й буду знати звідки вийшов.

Я всю пасіку до 5 вечора перетряс, передивився - а вони собі помаленьку літають. Вирішив я їх підсадити до сім'ї яка відпустила роя - починаю струшувати їх перед льотком - а з рамок  - водопад. За тих пів дня вони з акації занесли ріденького нектару майже повні рамки... Але саме цікаво що запаху від цвіту акації майже не має:dntknw: Так що може буду і я з акацієвим медом....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Valik740 сказал:

P.S. Медовухи не дам, сам роби.

Медовуха то га..но на мозги . Хмель з козаками попив медову і де опинились ?Медовуха то наркота.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, ромео сказал:

У нас ще до колін не дістає

Сегодня проехал вокруг пасеки,С подсолнухом одно поле в 3 км.Часть ещё не взошло даже.

 

11 часов назад, ромео сказал:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Пахомич сказал:

Медовуха то га..но на мозги . Хмель з козаками попив медову і де опинились ?Медовуха то наркота.

Хмельницьким нас назвали комуняки у 1955 році , до цього часу ми місто Плоскирів  багато віків ,  твої кажуть зазбручів'я , на що я їм відповідаю -''' з якої сторони подивитись''  , чим іх ввожу у ступор.  Файне місто Тернопіль .  

Я не ділю людей на схід і захід. Тому що Україна єдина .

П.С. сам лічно бачив з ким Хмель легав ? 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Valik740 сказал:

Хмельницьким нас назвали комуняки у 1955 році , до цього часу ми місто Проскурів ,  твої кажуть зазбручів'я , на що я їм відповідаю -''' з якої сторони подивитись''  , чим іх ввожу у ступор.  Файне місто Тернопіль .  

Дійсно ! Попють українські  пасічники медовухи і опиняться там де Богдан  опинився з козаками. То як будеш доказувати по  Ус де правидники, де неправидники,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ромео сказав:

Да, але пирій меду не дає...:(

і шо, більше нічого не росте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пахомич сказал:

Дійсно ! Попють українські  пасічники медовухи і опиняться там де Богдан  опинився з козаками. То як будеш доказувати по  Ус де правидники, де неправидники,

Нє , маєш казати  '' попьють укр.пасічники медовухи і опиняться у Гайдара на кулічках''. Не має укрстеп, сам знаєш , країнка є,  в штатах вона карниола ,   країнка- карпатка   то дві різні ,   Прикро що люди тримаючи невідомі помісі називають їх ус.  чи карпатка , тим саме брешуть і тд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...