Перейти к содержанию

Весна/Літо 2021


Alazon

Рекомендуемые сообщения

7 часов назад, Бджолопотам сказал:

Якщо 200 сімей, то і борошно може не допомогти, замахаєшся по точку бігати, шукати:umora:

Або борошно мiшками купувати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, К. А. Е. сказал:

В  свое время япользовался методом создания исскуственного роя. Действует .Там ставится досточка наклонная на расстоянии см 10  от летка.Пчелы ползут по досточке вверх образуя рой.Там же и старая матка струшенная со всеми пчел амиПчела вся из улья струшивается перед досточкой на хвостик   .Почитайте в литературе или в инете.Старая матка попадает в той .В улей слетает пчела что не в роевом .

Метод Таранова.

Але ефективності в ньому я не бачу. Єдиний плюс - це пасічник не лазить по деревах. 

Але він (метод) не бореться із роїнням, а прискорює його. Тобто рій виходить не сам, а через руки пасічника.

Тоді в чому суть?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, ромео сказал:

Метод Таранова.

Але ефективності в ньому я не бачу. Єдиний плюс - це пасічник не лазить по деревах. 

Але він (метод) не бореться із роїнням, а прискорює його. Тобто рій виходить не сам, а через руки пасічника.

Тоді в чому суть?:dntknw:

Не видите да и ладно Тогда делайте так :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Valik740 сказал:

Якщо сім'я увійшла у глибокий ройовий стан , то любі маніпуляції до лампочки.. Просто злелить лишня бджола , і приєднається до чужого роя . Виламування маточників , або відводок зі старою маткою  до лампочки.  Ця весна .......ть,  за.....ла. Якщо коротко.

Міняйте породу , так процес муторний , але мудохатись з роїнням займає ще більше часу , + втрачений сезон.  

 

5 часов назад, ромео сказал:

Це да...

Ніякі методи не катять... Ні відводки, ні відбирання розплоду, ні розширення, ні вощина, д. 

Тому і давлю всім підряд старушок, де самі ше не вгрохали. Лишаю одну молодуху.

До соняшника часу ше трохи є. 

Нет таких методов потвыходу из роевого.Даже там где Вы пишите отводок, то это не отводок а отбирается весь расплод за исключением пару рамок с печатным .Основная семья на зрелом маточнике.Для предупреждения работы ведутся не тогда когда семья уже в роевом.В этом деле всегда палка о двух концах где то теряешь а где то находишь.Риски они всегда и везде присутствуют

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, ромео сказал:

Метод Таранова.

Але ефективності в ньому я не бачу. Єдиний плюс - це пасічник не лазить по деревах. 

Але він (метод) не бореться із роїнням, а прискорює його. Тобто рій виходить не сам, а через руки пасічника.

Тоді в чому суть?:dntknw:

У мене в боротьбі з роїнням на етапі, коли вже розширення не дає ефекту, це або розформував на відводки, або повністю замінив рамки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, К. А. Е. сказал:

Не видите да и ладно Тогда делайте так :dntknw:

Як це розцінювати? :hmm:

Вас чимось образила моя відповідь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто поділиться як кочівнику відкачатись коли кожен день дощ, з пересортуванням медових рамок? Кліща в цьому році ..., ніколи і в вулик дивитись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Лавр сказал:

Хто поділиться як кочівнику відкачатись коли кожен день дощ, з пересортуванням медових рамок? Кліща в цьому році ..., ніколи і в вулик дивитись.

У нас таких проблем нет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, К. А. Е. сказал:

В  свое время япользовался методом создания исскуственного роя. Действует .Там ставится досточка наклонная на расстоянии см 10  от летка.Пчелы ползут по досточке вверх образуя рой.Там же и старая матка струшенная со всеми пчел амиПчела вся из улья струшивается перед досточкой на хвостик   .Почитайте в литературе или в инете.Старая матка попадает в той .В улей слетает пчела что не в роевом .

 

Зазвичай у вулику перед роїнням ройова бджола збирається на крайніх рамках і достатньо ці рамки переставити в інший вулик і дана бджола не злітає. А матка це все суто технологічний момент. Питання чи потрібна та матка, які вже 2+ років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Лавр сказал:

Хто поділиться як кочівнику відкачатись коли кожен день дощ, з пересортуванням медових рамок? Кліща в цьому році ..., ніколи і в вулик дивитись.

Знакомо. Буду искать окно между дождями, грузить корпуса и домой на откачку. В другой ситуации может быть забрал бы медовые рамки, на которых есть немного расплода и нежно откачал, но боюсь, вернуть расплод вечером не получится. Потому только медовые буду брать. 

Коллеги по бригаде в худшем положении, у них 300е рамки, оборвутся от перевозки - всегда качают в поле, у Вас же, вроде бы 230е, как у меня - перевозятся без проблем. 

Screenshot_20210606-081447.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Акация прошла мимо! Цвела, пахла, но не выделяла. Только пошли на яровой рипак  и сразу потрава. Соседи нашли. то поле побеседовали с "прыскателями" и удалились. На следующий день погибло ещё больше пчелы. Оказывается они даже не попробовали договориться о вечернем опрыскивании. Ну а фермеры наши потери просто проигнорировали. Повторение прошлого года. Без пчёл и без мёда. По прогнозам впереди сплошные дожди. До ГВ семьи восстановятся (на сиропе), но будет ли он? Всё, что ни делается, всё к лучшему?) Будем надеяться на лучшее.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Valik740 сказал:

  я  не качаю гніздові рамки, 

Я теж не чіпаю - мав на увазі те ,що кормами обвязані + залишаю їм магазин над гніздом ,а собі хочу забрати 2 гий ! Питання стояло в тому чи качати судячи по фото ( рамка менше половини печатана ріпаком),чи чекати повністю??!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, asot сказал:

Був сьогодні на кочовому - ось так лише почали печатати ! 

Як думаете ше рано качати??

IMG_20210605_223930.jpg

Если в них рапс - я бы качал без раздумий. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

Метод Таранова.

Але ефективності в ньому я не бачу. Єдиний плюс - це пасічник не лазить по деревах. 

Але він (метод) не бореться із роїнням, а прискорює його. Тобто рій виходить не сам, а через руки пасічника.

Тоді в чому суть?:dntknw:

А те, що сім'я в ройовому стані 2 тижні до роїння практично не працює, а Ви цей період можете значно скоротити, хіба не варте уваги? При цьому і штучний рій, і материнська сім'я починають працювати зразу ж, але вже як дві окремі одиниці... + до того всього роїння контролюєте, воно буде  не тоді, коли бджоли захочуть, а коли потрібно Вам... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Позмагаємся в кого акація пізніше зацвіте , в мене на зараз в такому стані.

20210606_084639.jpg

20210606_084628.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, uam_63 сказал:

Позмагаємся в кого акація пізніше зацвіте , в мене на зараз в такому стані.

20210606_084639.jpg

20210606_084628.jpg

Тогда мы едем к вам...:umora:

А если серьезно акация у нас доцветает...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, uam_63 сказал:

Позмагаємся в кого акація пізніше зацвіте , в мене на зараз в такому стані.

20210606_084639.jpg

20210606_084628.jpg

Те, шо Ви показуєте на фото, ніколи не зацвіте.;)

Бо листя, якби, не цвіте... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, ромео сказал:

Те, шо Ви показуєте на фото, ніколи не зацвіте.;)

Бо листя, якби, не цвіте... :ah:

Напевне ви не уважно придивились, що не бачите майбутнє суцьвіття.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, uam_63 сказал:

Напевне ви не уважно придивились, що не бачите майбутнє суцьвіття.

З телефона ніяк не можна побачити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mаксим сказал:

Если в них рапс - я бы качал без раздумий. 

Напевно ще трошки почекаю,та і по роботі раньше чим через 3 дня не виходить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, uam_63 сказал:

Напевне ви не уважно придивились, що не бачите майбутнє суцьвіття.

Разве что на следующий год она зацветет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Рус сказал:

Разве что на следующий год она зацветет

Ну колеги через тижня півтора перевірим , а то в мене вже самого сумніви зявились.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

шукав, різав, давив, ділив. ставив бджоловидалячі. ловив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, gardener сказав:

шукав, різав, давив, ділив. ставив бджоловидалячі. ловив

О.... Та ви гарно час провели;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

шукав, різав, давив, ділив. ставив бджоловидалячі. ловив

Романтіка :umora:Краща робота в світі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...