Перейти к содержанию

Весна/Літо 2021


Alazon

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Стахановский сказал:

Вначале так и хотел.

 

31 минуту назад, Стахановский сказал:

Хотя думал дать вниз по одной полурамке крайней,а через неделю поднять её по центру в магазин

Нічого не вийде. Магазинна рамка внизу скраю залишиться невідбудованою. Ви тільки час втратите і замучитесь тасувати корпуси...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, ромео сказав:

Отут виникає питання: якщо магазинна суш використовується виключно під мед, чому рамки з трутневими комірками вважаються браком і йдуть на перетопку?

Дивно таке запитання чути від пасічника зі стажем:hmm:

Неодноразово помічав, що може весь магазин бути запечатаний - а пятачки з трутневими комірками порожні - бджоли тримають матці під засів нерозуміючи що матка до них не добереться... Рамки з трутневими комірками в мене без проблем заливають тільки в серпні місяці коли вже бджоли перестають закладати трутневий розплід.

Якщо на рамці  більше 5-10% (орієнтовно) трутневих комірок - таку рамку вибраковую...

В мене буде трішки більше воску -  а бджоли будуть менше губити воскові дзеркальця - а тратити їх на щось корисне:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ромео сказал:

 

Нічого не вийде. Магазинна рамка внизу скраю залишиться невідбудованою. Ви тільки час втратите і замучитесь тасувати корпуси...

Языки на диафрагмах уже тянут,думал и вощину потянут.Вообще так и сделаю.Спасибо.

9 минут назад, ромео сказал:

 

Нічого не вийде. Магазинна рамка внизу скраю залишиться невідбудованою. Ви тільки час втратите і замучитесь тасувати корпуси...

Языки на диафрагмах уже тянут,думал и вощину потянут.Вообще так и сделаю.Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, ромео сказал:

 

Нічого не вийде. Магазинна рамка внизу скраю залишиться невідбудованою. Ви тільки час втратите і замучитесь тасувати корпуси...

Так и сделаю, спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Чиста вощина в магазині буде відбудовуватись дуже з великим скрипом. І то під час потужного взятку.

Значно краще йдуть, коли в магазині суш.

Піднімати рамки вгору, то геморойно. Поки є час, поріжте навпіл 300 суш (темну) і зробіть магазинні рамки. Це буде приманкою...

Теж різав на початках.По краях суш,а середина 3-5 вощини(від взятку та сили сім'ї).

Глянув сім'ї сьогодні.Макс +16,сонце,вітер слабкий.Поміняв дві крайні на повномедні.Повністю не розбирав всіх,вибірково(5 сімей).Станом на зараз сім'ї тільки-но стартонули.Розплоду з дві долоні на двух-трьох рамках,різновікового.Сильніші сім'ї трохи склали пилку,з долоню.Слабші все з "коліс".Посуті,тільки другий день гарної роботи.Стан сімей такий,приблизно,як на початок квітня.Десь розвиток на 10-12 днів затримується.Сім'ї просіли,десь,на вуличку,візуально.Намалювались 4 слабаки 3-4 р..Сімейки на сонці стоять,як блисне,вони вже й льотають,коли вся пасіка "сидить".От і дольотались.Розформую.Поставив годівниці.Віддам забрус,по-троху.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Неодноразово помічав, що може весь магазин бути запечатаний - а пятачки з трутневими комірками порожні - бджоли тримають матці під засів нерозуміючи що матка до них не добереться... Рамки з трутневими комірками в мене без проблем заливають тільки в серпні місяці коли вже бджоли перестають закладати трутневий розплід.

Ніколи такого не спостерігав. Успішно ллють і печатають без розбору...

4 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Дивно таке запитання чути від пасічника зі стажем:hmm:

А хіба то загальприйнята  аксіома? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.04.2021 в 20:13, igorstep сказал:

А може помиляться дуже б хотілось.В  нуках на пів укр рамки ось так.

P10410-143347.jpg

Вчора донорам для нуків роздав вощину,  сьогодні глянув то вже готова під засів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ромео сказав:

Ніколи такого не спостерігав. Успішно ллють і печатають без розбору...

Якщо у вас  основний медозбір - соняшник - то може бути...

А в мене особливо на весняному меду - дуже видно що не хочуть носити в трутневі комірки...

8 хвилин тому, ромео сказав:

А хіба то загальприйнята  аксіома?

В моєму розумінні - так.... була:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера посмотрел несколько семей, развитие идет полным ходом, расплода добавилось, запасы меда еще хорошие, в некоторых убрал полномедные и поставил маломедки, перги конечно маловато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачаюсь, що пишу в цій темі. Чи можливо зарееструвати причеп для бджіл на базі 2птс4 якщо немає на нього документів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Н. Петрович сказал:

Вчера посмотрел несколько семей, развитие идет полным ходом, расплода добавилось, запасы меда еще хорошие, в некоторых убрал полномедные и поставил маломедки, перги конечно маловато.

Я вчора навпаки добавляв за заставні медові. Корми стануть на очах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, gorn сказал:

Вибачаюсь, що пишу в цій темі. Чи можливо зарееструвати причеп для бджіл на базі 2птс4 якщо немає на нього документів?

А зачем это нужно. оборудуйте его всем что положенно по правилам (кроме номеров ) и тягайте его спокойно не спеша с ульями.. а так начнётся то техосмотр то ещё что нибудь придумают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не хотів би мати проблеми з поліцією з приводу відсутності реєстрації. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, gorn сказав:

Не хотів би мати проблеми з поліцією з приводу відсутності реєстрації. 

Бачив об'яву на фейсбуці, що вирішують такі проблеми, ціну не питав, шукайте, зараз невирішених проблем не існує. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, ромео сказал:

Успішно ллють і печатають без розбору...

це на сильних медозборах, на середніх і слабких трутневу минають, бува виходить так що в гнізді бжолина вощина стоїть, а в наставкі бджолина з трутневою, то підільють гніздо замість того щоб в наставку все витаскать:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я сьогодні мусив свою іошку задавити:ak:В24 МАА, 2019р.
Відкрив, а там весь розплід - трутневий і горбатий. Шкода. Вся пасіка моя і кумова - на її дочках, і претензій до бджоли не мав ніяких.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Роздавав допомогу нужденним... 

Куди вони його дівають? :dntknw:

В мене запаси ж не безкінечні... Майже ж совість, бо так і до сахару недалеко...

П.С. А хтось колись казав "по 1 рамці запасу на весну вистачить"...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пройшов трохи  мiж вуликами :выходить розплод потроху,дав трохи дотацiю,визначив кого пiдсилить й кого розкуркулить.Поскрiптум:обiцяють Дощi й зниження температур.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, ромео сказал:

Роздавав допомогу нужденним... 

Куди вони його дівають? :dntknw:

В мене запаси ж не безкінечні... Майже ж совість, бо так і до сахару недалеко...

П.С. А хтось колись казав "по 1 рамці запасу на весну вистачить"...

У мене пішов взяток з верби. 4.5 дні думаю сильні собі зроблять запас на днів 10-15. Зазвичай спочатку пилок, а потім вже заливають нектаром, а потім все це переходить у розплід. Через 21 день у мене дійсно з'явиться якісне покоління бджоли. І ще через 21 день бджола, яка може носити мед.

Тобто більш менш сила сімей буде на 20-25 травня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибірково глянув крайні рамки в 5 ти сім'х: корма ще е,розширення мінімум через тиждень ,думаю після тижня похолодань можна буде по повномедці дати .Гнізда не чіпав ,перша корм ,друга перга і на третій е печатний по пів рамки ! Як раз за зиму зїли сироп ,а на весну їм мед в основному залишився ,попробував зняти печатку - мед не дубовий,можна й на хліб намастити! 

Дацку матки привіт передали - були якраз на крайніх пергових ))))одна з міткою ,інша без - відірвалась напевно!!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Жезус сказав:

Пройшов трохи  мiж вуликами :выходить розплод потроху

на вулицю?

 

1 година тому, ромео сказав:

Роздавав допомогу нужденним... 

Куди вони його дівають? :dntknw:

 

Та це взагалі...таке відчуття, ніби їдять. Шо не даш, то вже нема. Добре хоч ці пару днів погода, верби трохи піднесуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я теж сьогодні перший битон в термокамеру всунув, завтра почну давать сильним, запас в рамках залишу на після акації

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, asot сказав:

одна з міткою ,інша без - відірвалась напевно!!!

Нічого вічного нема - нажаль, опалітки хоч рідко, але теж інколи відлітають, хоча приклеєні всі однаково

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, asot сказал:

інша без - відірвалась напевно!!!

А може і не відірвалась:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...