Jump to content
yurasaver

Дотація пасічникам 2021

Recommended Posts

9 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Я свій мед продав по ціні, яка мене влаштувала, а іншим раджу трохи жити в реальному світі.

І на рахунок продажу, піднімаємо "свій зад" і продаємо. Особисто я цього року мед продав не тільки в Україні.

щось вдалося продати через біржу?

11 минут назад, Олександр Коваль сказал:

щось вдалося продати через біржу?

Та яка біржа? Біржа це проект, який при тих умовах, які вони хочуть працювати не буде. У мене замовник з'явився за кордону, правда стабільно кожен тиждень,  але об'єми відносно невеликі.

Більше про це писати не хочу.

• Like 1
  • Haha 2
1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Та яка біржа? Біржа це проект, який при тих умовах, які вини хочуть працювати не буде. У мене замовник з'явився за кордону, правда стабільно кожен тиждень,  але об'єми відносно невеликі.

Більше про це писати не хочу.

це добре, чим менше про це буде знати народу тим краще, бо свої ж здадуть

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Поговоримо про це, коли дійсно 2 сезони ціни не буде.

И шо ? будет виновата дотация ?  Типа отказываемся от дотации и цена в дальнейшие года только в верх ??  если суждено в будущем обвалить цену то её обвалят что с дотацией что без... но так хоть видно кто в Украине производит мёд ..

• Like 2
33 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

И шо ? будет виновата дотация ?  Типа отказываемся от дотации и цена в дальнейшие года только в верх ??  если суждено в будущем обвалить цену то её обвалят что с дотацией что без... но так хоть видно кто в Украине производит мёд ..

На сьогодні і так зрозуміло хто і скільки виробляє меду. 

Мені особисто всерівно на сьогодні, а зареєструю цього року по максимум.

• Like 1
6 минут назад, Wladimir_K сказал:

І получится нова проблема . після таких дій по всій Україні 

Вийде що у нас бджоли носять по 5кг на сімью :umora:

опять скажуть щось не так :dntknw:

• Haha 2
Только что, AVA сказал:

Мені особисто до цього якось ....

5 кг. це буде не найгірше. Найгірше буде те, що кругом буде купа "спеціалістів по бджолах" і по вулику під кожним стовпом і всі будуть хотіти дотації і ціни меду.

• Like 2
1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Мені особисто до цього якось ....

Хотя при 5кг на сімью нам дійсно потрібні дотації 

Ще в ЕС попросим доплатить :umora:

• Like 1
  • Haha 2

А так хто в темі користуйтесь поки є можливість і купа бажаючих "розбагатіти на бджолах".

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

:ay:...У меня наверное количество уменьшится..   отцу хочу пасеку сократить (правда он против.). ну и сестра пусть лучше сидит в Германии а пчёлы я продам... прошлый год я и их семьи себе в дотацию посчитал.. ну а там будет видно но точно не расширюсь..

8 часов назад, uam_63 сказал:

безкоштовні гроші розбещують людей.

Вы уверены, что эти деньги не заработаны?  А ведь опыление увеличивает урожай от 10 до 80%. Вот и посчитайте сколько прибыли пчела приносит СХ.  Только за опыление нам никто не платит, а пчёлами нашими пользуется. Так хотя бы за счёт дотации какую то часть забрать.

5 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

:ay:...У меня наверное количество уменьшится..   отцу хочу пасеку сократить (правда он против.). ну и сестра пусть лучше сидит в Германии а пчёлы я продам... прошлый год я и их семьи себе в дотацию посчитал.. ну а там будет видно но точно не расширюсь..

...главное блохеры все расширяются, а вы сокращаетесь, хотя у вас, я смотрю, всё налажено как часы. в чём причина очень интересно?

2 часа назад, Гурович сказал:

Вы уверены, что эти деньги не заработаны?  А ведь опыление увеличивает урожай от 10 до 80%. Вот и посчитайте сколько прибыли пчела приносит СХ.  Только за опыление нам никто не платит, а пчёлами нашими пользуется. Так хотя бы за счёт дотации какую то часть забрать.

Ага а дерева кисень виробляють лісникам потрібно дати дотацію , всі ж ним дихають .

Десь така приблизно логіка.

Edited by uam_63
2 часа назад, Іван Затуливітер сказал:

...главное блохеры все расширяются, а вы сокращаетесь, хотя у вас, я смотрю, всё налажено как часы. в чём причина очень интересно?

Так я немного раньше расширился. теперь то что есть нужно довести до ума так как до часов там ещё далеко.. да и мне уже не 30 и даже не 40 хочу уже так работать что бы меньше работать..   а отцу уже 78 лет и у него так же приличная пасека вот Мы всей семьёй кроме него думаем как ему пасеку сократить .. да и сестра если с Гермении не приедет то её пчёлы так же нужно продать вот и получается что моя пасека в количестве как бы должна и остаться но общее наше количество надеюсь что уменьшиться..

• Like 3
9 минут назад, uam_63 сказал:

Ага а дерева кисень виробляють лісникам потрібно дати дотацію , всі ж ним дихають .

Десь така приблизно логіка.

Логика как логика. Государство выделяет деньги. Кому нужны - действует по процедуре и получает причитающуюся сумму. Кому не нужны - просто проходит мимо и не пишет в каждом посте, что ему дотация не нужна.

• Like 3
8 часов назад, AVA сказал:

Так по Стретовичу так и есть 

400000 пчеловодов продали 68000000 кг мёда

68000000 : 400000 = 170 кг с каждого пасечника 

а если пасека 50 семей средняя,

то и получается по 3,4 кг с семь

Вот только одна загвоздка экспортёры и заготовители стартуют от 300 кг 

• Haha 2

Сама по собі дотація потрібна, але в тому порядку якому вона була в минулому році не сприяє розвитку галузі, поясню чому: облік бджолосімей (фактична наявність) для дотації повинно проводитися в строк до 15 квітня (коли ще немає нових маток), саме такий порядок буде стимулювати зимувати якісно, тобто пускати в зиму сильні, здорові сім'ї, щоб вони могли змогу вдало перезимувати і попасти як одиниця на дотацію (це буде якраз бонус для відповідальних пасічників), що буде мати два позитивні результати: перше кошти поступають в виробничу галузь, друге стабільний зростаючий розвиток галузі в якісному аспекті. 

• Like 1
5 часов назад, Гурович сказал:

Логика как логика. Государство выделяет деньги. Кому нужны - действует по процедуре и получает причитающуюся сумму. Кому не нужны - просто проходит мимо и не пишет в каждом посте, что ему дотация не нужна.

Де ви прочитали що я писав , що не потрібна .:dntknw:

11 часов назад, yurasaver сказал:

Сама по собі дотація потрібна, але в тому порядку якому вона була в минулому році не сприяє розвитку галузі, поясню чому: облік бджолосімей (фактична наявність) для дотації повинно проводитися в строк до 15 квітня (коли ще немає нових маток), саме такий порядок буде стимулювати зимувати якісно, тобто пускати в зиму сильні, здорові сім'ї, щоб вони могли змогу вдало перезимувати і попасти як одиниця на дотацію (це буде якраз бонус для відповідальних пасічників), що буде мати два позитивні результати: перше кошти поступають в виробничу галузь, друге стабільний зростаючий розвиток галузі в якісному аспекті. 

Били и у меня такие мысли но понял что государство на это не пойдёт..Там количество указывается на дату подачи документов и далее должна идти выплата.. Это государству нужно как минимум на пол года раньше выдать деньги а их как мы знаем наперёд с запасом нет сначала нужно их заработать или позычить ..  так что тянуть будут до последнего...  да и статистика им нужна не та что была в начале года а та что есть по факту..

7 часов назад, uam_63 сказал:

Де ви прочитали що я писав , що не потрібна .:dntknw:

Кому нужна - тот подал документы. А Вы на страницу выше написали, что документы не подавали и дотацию считаете не правильной.

Edited by Гурович
  • Haha 1
7 часов назад, Гурович сказал:

Кому нужна - тот подал документы. А Вы на страницу выше написали, что документы не подавали и дотацию считаете не правильной.

Вище я писав що не подавав , але це аж ніяк не означає що не потрібна це різні речі .