Перейти к содержанию

Кыно и немцы!


Bombus

Рекомендуемые сообщения

Посмотрите новый спектакль Гришковца "+1". Там есть много про меня и моё поколение.
:ay: Дивився з розумною женщиною. :) думаєте що такі як я забороняють новому поколінню веселих молодих та перспективних варварів з томагавками дивитись Грішковця? я б заборонив, але вони не дивляться... Тепер в моді південний парк. Одразу не плюйтесь постарайтесь зрозуміти як передовий римлянин що буде дальше. Текст не читайте, одразу запускайте відео. (не знайшов нормальної озвучки на ютубі) циці бебе руйнують суспільство , спортивна асоціація наркозалежних дітей , клізма і лайно
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посмотрите "Рассказы"
Подивився "Рассказы". Звісно, все там перебільшено, крім корупції. Не погоджуюся, що спалюючи Пушкіна, щоб зігрітися, спалюється майбутнє чи душа, чи ще якась подібна муть. Дитині треба було лише зігріти руки, розвести вогнище, щоб не боятися. Думаю, Пушкін не пошкодував би для цього свою книжку. Перший "рассказ" про парочку дибілів. Останній - прикольний, сподобався найбільше - взагалі жесть, чи то про збоченця, чи про маніяка. Ця дівчина була чистий аркуш, на якому пиши що завгодно. Але чуваку подавай все готове. Йому, бачте, "нема про що з нею т..ахатись", бо вона не знає, хто такий Дзержинський (я теж не дуже знаю). Невже та тітонька, яка знала, хто такий Троцький, краща? Вони ж повбивають одне одного, якщо виявлять якісь розбіжності в поглядах! Коротше, у тієї країни нема майбутнього, якщо у них досі "стоїть" від червоних жидо-комуністів. Згадав щось подібне в цьому стилі у американців: "Чамскраббер".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тепер в моді південний парк. Одразу не плюйтесь постарайтесь зрозуміти як передовий римлянин що буде дальше. Текст не читайте, одразу запускайте відео. (не знайшов нормальної озвучки на ютубі) циці бебе руйнують суспільство , спортивна асоціація наркозалежних дітей , клізма і лайно
Я розумію, що серіал популярний, але для мене це повний маразм. Після такого я навіть згоден "Губку Боба" дивитися.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Тепер в моді південний парк.
Я розумію, що серіал популярний, але для мене це повний маразм. Після такого я навіть згоден "Губку Боба" дивитися.
Ну не зовсім маразм. Скоріше спроба сказати те про що не можна говорити в суспільстві свободи слова. молоді подобається. (виклав для Бомбуса, а то він цікавиться тільки своїм поколінням) Ромео як Вам Игра престолов ? post-196-1369395162_thumb.jpg більше серії на день не дивіться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

олександр, Читал всю серию "Игра Престолов" - фильм полная ЛАЖА, если читал книги. Книги советую, в фильме и десятой части книги нет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скоріше спроба сказати те про що не можна говорити в суспільстві свободи слова.
Питання в тому чи "не можна" чи "не треба, бо не культурно" і позбавлено звичайного людського змісту спілкування.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читал всю серию "Игра Престолов"

Где скачать можно?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

sij, Везде, называет "Песнь льда и пламени". Автор конечно гений! Всё настолько тонко подмечено, именно "Игра престолов". Шахматы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

sij, Везде, называет "Песнь льда и пламени". Автор конечно гений! Всё настолько тонко подмечено, именно "Игра престолов". Шахматы
Зацікавився...... http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%...%B3%D0%BD%D1%8F Почитав і.... не гріє :dntknw: Видно не моє...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджолопотам, Ну такой жанр нужно еще любить. Это мой любимый жанр. А Книга реально гениальна, никогда не угадаешь, что будет за "поворотом"...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайшов, 9книг епопеї "Песнь льда и пламени" :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Тепер в моді південний парк.

(виклав для Бомбуса, а то він цікавиться тільки своїм поколінням)

Мои дети смотрели этот сериал и ознакомили меня с глубокой скрытой линией пародии, в своё время. Мне не понравилось, как мульт нарисован. Я не могу смотреть на покемонов. Но идею - приветствую. :dntknw:
Цитата(Bombus @ 10.5.2013, 8:57) * Посмотрите новый спектакль Гришковца "+1". Там есть много про меня и моё поколение. ay.gif Дивився з розумною женщиною.

Умница, так и надо делать. Вот Арию, судя по всему, этого сделать не удалось и результат печальный.
Подивився "Рассказы". Звісно, все там перебільшено, крім корупції. Не погоджуюся, що спалюючи Пушкіна, щоб зігрітися, спалюється майбутнє чи душа, чи ще якась подібна муть. Дитині треба було лише зігріти руки, розвести вогнище, щоб не боятися. Думаю, Пушкін не пошкодував би для цього свою книжку.

Чтобы понять, что такое Пушкин, для русскоязычного, а тем паче, для русского человека, мне не находится аналога в украинском варианте. И значит, мне будет невозможно вам это передать. :)
Перший "рассказ" про парочку дибілів.

Почему дибилов? Я был недавно близок к околосвадебной тусовке молодежи - всё очень похоже!
Ця дівчина була чистий аркуш, на якому пиши що завгодно. Але чуваку подавай все готове. Йому, бачте, "нема про що з нею т..ахатись"

Вам, Арий, надо немножко пожить ещё на свете и тогда Вы сможете понять и оценить шутку юмора. Поверьте мне, со многими людьми не про что садится ср...ть на одном гектаре, не то что...
Невже та тітонька, яка знала, хто такий Троцький, краща?

Я же просил Вас, садиться смотреть фильмы с умными женщинами или с такими, которых Вы за таких считаете. Для кого-то леди Фарион - мечта несбыточная. :dntknw:
Ромео як Вам Игра престолов ?

Я бы не смог прочесть стока, я смотрю иногда, когда ничего другого нет под рукою. Детская сказка. Юмора нет совершенно. А для меня это основной критерий.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для кого-то леди Фарион - мечта несбыточная. opr06K94.gif

А для кого-то идиот Колисниченко - самый разумный и смелый ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

идиот Колисниченко

А кто это? :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А кто это? blink.gif

Та есть там, в ПР, "народный" депутат, который всех украинцев фашистами обзывает :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А для кого-то идиот

Шаруда, но в теме про кино вам то делать совершенно нечего ;) , ваше место, как бэ, с другой стороны экрана. Мочите маток мятой, в смысле, грузите апельсины бочками. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шаруда, но в теме про кино вам то делать совершенно нечего wink.gif , ваше место, как бэ, с другой стороны экрана. Мочите маток мятой, в смысле, грузите апельсины бочками. opr06K9M.gif

Моя ты красота!... Если бы в теме "про кино" ты рассыпал свой гнилой "бисер" именно про кино! А у тебя, касатик, вроде бы "про кино", а получается - про "великую рассею и ее великую культуру" и про немытую Украину, у которой нет, и не может быть, своего африканца "пушкина" :ak: ... Шо-то ты с годами все примитивней и примитивней :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шаруда и Бомбус, вам обоим запрещено официально общаться друг с другом на Точке. Как и упоминать прямо или косвено друг друга в сообщениях, намеках и т.д. Первый, кто нарушит даное правило отправится в бан на пол года или на год. Толку от ваших споров - 0. Дядьки вы обое уже немолодые - никто из вас не примет сторону другого. Хотите пообщаться - приезжайте на собрание Точковцев. :hi: P.S. Два раза напоминать не буду. :angry:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Первый, кто нарушит даное правило отправится в бан на пол года или на год.
Ну что, делаем ставки, господа?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну что, делаем ставки, господа?

Если судейство будет беспристрастным, то ставлю на себя всё! :) Ромео, присоединяйтесь, сорвём банк!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дядьки вы обое уже немолодые - никто из вас не примет сторону другого

Ну... жизнь потихоньку показывает кто из нас двоих прав :ay: . А по-поводу возраста - нам, в душе, обоим по двадцать. Ну, может быть, с небольшим "хвостиком" :ah: . У мужика с возрастом меняется только оболочка :dntknw::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чтобы понять, что такое Пушкин, для русскоязычного, а тем паче, для русского человека, мне не находится аналога в украинском варианте. И значит, мне будет невозможно вам это передать. :)
:blink: Ну може постарайтесь якось передайте нам, неруским людям, га?
Перший "рассказ" про парочку дибілів.

Почему дибилов? Я был недавно близок к околосвадебной тусовке молодежи - всё очень похоже!
Теж був, на весіллі сестри, бачив, - навкруги дибіли, або скажемо м'якше - наче обкурені. :blink: Ось і я всю ніч не міг вкурити - в чому сенс? Від алкоголю мене непереборно тягне на сон. Ледве витримав ту ретельно розплановану тягомотину, а танці то взагалі капець і т. д. (до речі, все було в стилі скромного гламуру). Була там одна непогана блондиночка, але як було їй пояснити, що я більше схильний до індо-арійського типу, а не до нордично-арійського? :dntknw: НМД, є дві найдикіших речі на землі, в яких я не хотів би приймати участь: публічне весілля і поховання. Останнє мене бентежить значно менше.
Вам, Арий, надо немножко пожить ещё на свете и тогда Вы сможете понять и оценить шутку юмора. Поверьте мне, со многими людьми не про что садится ср...ть на одном гектаре, не то что...
Особливо якщо вони не знають, хто такий Троцький і Дзержинський (варіанти: Пушкін, Лермонтов, Л.Українка, І. Франко)
Я же просил Вас, садиться смотреть фильмы с умными женщинами или с такими, которых Вы за таких считаете. Для кого-то леди Фарион - мечта несбыточная. :dntknw:
Хтось з російських класиків казав: "девка должна быть в меру упитанной и дурой".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чтобы понять, что такое Пушкин, для русскоязычного, а тем паче, для русского человека, мне не находится аналога в украинском варианте. И значит, мне будет невозможно вам это передать. :)
:blink: Ну може постарайтесь якось передайте нам, неруским людям, га?
Арій я недавно був у схожій ситуації як в оповіданні про Пушкіна. все правда крім Пушкіна. Дуже реалістично знято. Міліція страшно забобонна. Всі надії лише на ворожок. Навіть пошуковим собакам не довіряють... Коли дивився фільм суцільне дежавю.
Теж був, на весіллі сестри, бачив, - навкруги дибіли, або скажемо м'якше - наче обкурені. blink.gif Ось і я всю ніч не міг вкурити - в чому сенс? Від алкоголю мене непереборно тягне на сон. Ледве витримав ту ретельно розплановану тягомотину, а танці то взагалі капець і т. д. (до речі, все було в стилі скромного гламуру). Була там одна непогана блондиночка, але як було їй пояснити, що я більше схильний до індо-арійського типу, а не до нордично-арійського?
Біда з цією інтелігенцією. Вибрали собі роль глядача. Балувані Ви. Арійка Вам не того типу? :dntknw: Нічого буркати, беріть за рядом. :umora: Буде веселіше
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чтобы понять, что такое Пушкин, для русскоязычного, а тем паче, для русского человека, мне не находится аналога в украинском варианте. И значит, мне будет невозможно вам это передать. :)
Вам, Арий, надо немножко пожить ещё на свете и тогда Вы сможете понять и оценить шутку юмора. Поверьте мне, со многими людьми не про что садится ср...ть на одном гектаре, не то что...
А еще Александр Сергеевич очень хорошо относился к простым крепостным девушкам не взирая на то, что они не могли отличить ямба от хорея. Это не мешало Александру Сергеевичу как истинному поэту и эстету оценить их меру упитанности.
"девка должна быть в меру упитанной и дурой".
До времен Троцкого и Дзержинского оставалось целое столетие...
Вибрали собі роль глядача.
А що робити? Всі нормальні люди пекрехилять келих-другий, і у них летять запобіжники, можна стрибати, реготати, приймати участь у клоунських конкурсах. А у мене це не спрацьовує, стає тільки гірше :ak::dntknw: Я знав це давно, тому попередив ведучу, щоб мене не чіпала ні в якому разі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що робити? Всі нормальні люди пекрехилять келих-другий, і у них летять запобіжники, можна стрибати, реготати, приймати участь у клоунських конкурсах. А у мене це не спрацьовує, стає тільки гірше :ak::dntknw: Я знав це давно, тому попередив ведучу, щоб мене не чіпала ні в якому разі.
Не подобаються чужі розваги запропонували б свої. І арійку підвели... Прийшла дівчина щастя шукати. А там " навкруги дибіли, або скажемо м'якше - наче обкурені" Тільки один Арій- принць, але він сидить в меланхолії думає про долю людства. Може й не буде в неї в житті більше зустрічей з арієм. :ak: Подивіться Всегда говори «ДА» post-196-1373277408_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...