Перейти к содержанию

Кыно и немцы!


Bombus

Рекомендуемые сообщения

15 часов назад, Посторонним В. сказал:

 

Не мешаем людям наслаждаться Заветом!:IMHO1:

Враховуючи "лестные отзывы" про фільму, подивився в якості TS, не дочекався високої. Проклював носом, дрімаючи перед монітором. 

Мій висновок з кіна: Смерть андроїдам!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, ромео сказал:

Враховуючи "лестные отзывы" про фільму, подивився в якості TS, не дочекався високої. Проклював носом, дрімаючи перед монітором. 

Мій висновок з кіна: Смерть андроїдам!!!

И режиссера туда же.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ромео сказав:

подивився в якості TS

Пристойна якість...Чужий: Заповiт / Alien: Covenant (2017) WEBRip 720p Ukr/Eng Тиць сюди

Єдиний мінус субтитри жорсткі, але через 5 хвилин я вже їх не помічав...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

В неділю вийшла 1 серія "Гри престолів" 7 сезон.

Тепер не знаю як поступити.

Дивитись по одній серії, чи дочекатись виходу всіх 7 серій і тоді вже залпом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ромео сказал:

В неділю вийшла 1 серія "Гри престолів" 7 сезон.

Тепер не знаю як поступити.

Дивитись по одній серії, чи дочекатись виходу всіх 7 серій і тоді вже залпом?

Я предыдущие 6 сезонов смотрел вместе, но теперь решил смотреть по 1 серии.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Комедія "Смерть Сталіна" трейлер... має бути цікаво, буду чекати...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Гіркі жнива / Bitter Harvest (2017) BDRip 2xUkr   ...ТИЦЬ СЮДИ

Цитата

Країна: Канада 

Сюжет:

У двогодинній художній стрічці, на відміну від документалістики, події розгортаються на тлі історії кохання молодих українців, змушуючи глядача стати учасником та співпереживати головним героям Наталці та Юрку. Коли родина Юрія та земляки стають жертвами штучного голоду та сталінських репресій, він повстає, аби врятувати рідних, помститися і покинути окуповану Україну, щоби донести правду світові про жахіття, відомі сьогодні як Геноцид української Нації.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Гру Престолів" я так розумію всі вже дивляться.

Але цікаво в чиєму перекладі?

Адже існує дубляж 5 студій.

Newstudio, Alexfilm, FOX, LostFilm, Amedia 

Я дивлюсь від LostFilm

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

"Гру Престолів" я так розумію всі вже дивляться.

Але цікаво в чиєму перекладі?

Адже існує дубляж 5 студій.

Newstudio, Alexfilm, FOX, LostFilm, Amedia 

Я дивлюсь від LostFilm

Тоже предпочитаю лостфильм, у них озвучка получше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Эверест. Достигая невозможного смотреть онлайн, 2013

Документальный фильм о восхождении новозеландского пчеловода Эдмунда Хиллари на вершину Эвереста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Ікар / Icarus (2017) WEBRip 720p Ukr ТИЦЬ СЮДИ

Сюжет:

Режисер стрічки Брайан Фоґель вирішує з'ясувати правду щодо схем вживання допінгу у спорті, але випадкове знайомство з провідним російським вченим перетворює його розповідь з особистого експерименту на геополітичний трилер, в якому фігурують брудна сеча, загадкова смерть та Олімпійське золото. Це стає початком найгучнішого скандалу в історії спорту.

MV5BMTExMDc5NjQyMjJeQTJeQWpwZ15BbWU4MDEz

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Камера бесконечности 2016 смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве - Zona.mobi

Фильм про узника в камере, управляемой только компьютером.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В лесах Сибири 2016 смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве - Zona.mobi

Франция, 2016г.

В поисках самого себя Тедди сбегает от надоевшей суеты европейской жизни и решает воссоединиться с природой, отправившись в разгар зимы в маленькую хижину недалеко от озера Байкал. Однажды вечером, заблудившись в снежной буре, он понимает, что вот-вот расстанется с жизнью. Но неожиданно его спасает Алексей, русский парень, много лет скрывающийся в лесах из-за совершенного им преступления…

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Зустрічаймо українське кіно. Жанр звичайно на любителя, але все ж таки  чудово що наші також можуть знімати гарне кіно...

Сторожова застава (2017) WEBDLRip | Український відеоряд  ТИЦЬ СЮДИ

449712_550.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Фільм в стилі "готика" з усіма атрибутами і атмосферою, але без вульгарного-комічного сатанізму і потворних демонів. Про те, що допустивши навіть невелике зло, людина в подальшому скочується все далі в темряву. Особливо ті, хто досяг певної духовної висоти - є найбажанішою здобиччю ворога, їх падіння вже не зупинити. http://kinogo.cc/957-monah-2011.html

image.thumb.jpeg.c1758bf791ea9c8d92eb2ebb2da3acff.jpeg 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Не думав що може щось бути цікаве з такого сюжету, але фільм на висоті і рейтинг адекватний.

Три білборди під Еббінґом, Міссурі ТИЦЬ СЮДИ

Цитата

 

Сюжет:

У центрі сюжету жінка, яка вийшла на стежку війни з поліцією міста, що відмовилася розслідувати вбивство її дочки.

 

1802061333155606_f0_0.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Дочекались......

Кіборги (2017) BDRip 720p Тиць сюди

Фільм розповідає історію одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року. Добровольча група військових уперше приїжджає до Донецького аеропорту ім. Сергія Прокоф'єва. Символічно та стратегічно важливий об'єкт на цей момент уже чотири місяці захищають українці в умовах постійної війни. 
Доброволець із позивним «Мажор» (Макар Тихомиров) — музикант та син багатіїв, що потайки втік на війну. Він намагається зрозуміти свою роль на цій війні, саму війну, і що буде після неї. Разом з ним ще шестеро вояків, чиї прообрази базовані на реальних історіях оборонців аеропорту.

kiborgy.2017.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Бджолопотам сказав:

Дочекались......

Кіборги (2017) BDRip 720p Тиць сюди

Фільм розповідає історію одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року. Добровольча група військових уперше приїжджає до Донецького аеропорту ім. Сергія Прокоф'єва. Символічно та стратегічно важливий об'єкт на цей момент уже чотири місяці захищають українці в умовах постійної війни. 
Доброволець із позивним «Мажор» (Макар Тихомиров) — музикант та син багатіїв, що потайки втік на війну. Він намагається зрозуміти свою роль на цій війні, саму війну, і що буде після неї. Разом з ним ще шестеро вояків, чиї прообрази базовані на реальних історіях оборонців аеропорту.

kiborgy.2017.jpg

Все ж напевне прийдеться таки йти в кінотеатр. Тиць відправляє в неіснуючий (закритий )розділ. Напевне право власності трохи конфліктує....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, samitnyj сказав:

Тиць відправляє в неіснуючий (закритий )розділ.

:dntknw:Не знаю, тільки що заходив - все на місці, якщо треба  можу торент файл скинути -  і відразу почнеться у Вас закачка (при наявності відповідної програми).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.02.2018 в 08:48, Бджолопотам сказал:

Не думав що може щось бути цікаве з такого сюжету, але фільм на висоті і рейтинг адекватний.

Три білборди під Еббінґом, Міссурі ТИЦЬ СЮДИ

1802061333155606_f0_0.jpg

Фильм неплохой, игра актеров достойная, но концовка фильма - странная.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Rustem сказав:

но концовка фильма - странная

Згідний. Відчуття  незавершеності історії...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.02.2018 в 20:28, Бджолопотам сказал:

:dntknw:Не знаю, тільки що заходив - все на місці, якщо треба  можу торент файл скинути -  і відразу почнеться у Вас закачка (при наявності відповідної програми).

пише: Такої теми чи такого повідомлення не існує ((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...