Jump to content
Пахомич

Промислова санітарія, гігієна при ІОМ

Recommended Posts

12 хвилин тому, Пахомич сказав:

Незнаю який з нього оператор, бо його маток не купував, а лектор і вчитель з нього чудовий - у нас  в Україні ШО почало успішно розвиватися саме після його лекцій, і багато хто йому має бути вдячний.

Халенков організовував зустріч з бельгійцем і перекладав, за це йому:hi:Лекцію проводив бельгієць, спец в свому ділі і перед ним також:hi:

Київська лекція в Халєнкова не єдина. Крім неї є серія лекцій в Білорусі, там він їх проводить сам, без бельгійця. Не скажу за інших, а для мене лекції принесли значну користь,тим більше що на початку моєї практики дуже мало операторів захотіли поділитися знаннями...

• Like 1
4 минуты назад, davolodya сказал:

що на початку моєї практики дуже мало операторів захотіли поділитися знаннями...

Конкурентів мало хто хоче бачити ...

• Like 1
  • Thanks 1
17 минут назад, davolodya сказал:

Пахомич, з проблемами треба боротися по мірі їх виникнення. У мене проблем нема, ІОшки успішно зимують і згодом дають потомство. А у Вас мабуть проблеми є, оскільки зачепили цю тему... Може тому ніхто не бачить  Ваших ІОшок? Якщо причина дійсно в цьому - ознайомтеся з лекціями Халєнкова, там частково є відповіді...

Невже я маю шось  проти ваших ІОшок. Приємно зноти , що хочаб один оператор безпроблемно своїми силами  поборов цю інфекцію. Засоби боротьби наукою не розроблені , поділіться з ближніми наробками. 

15 минут назад, davolodya сказал:

30 минут назад, Пахомич сказал:

Незнаю який з нього оператор, бо його маток не купував, а лектор і вчитель з нього чудовий - у нас  в Україні ШО почало успішно розвиватися саме після його лекцій, і багато хто йому має бути вдячний.

Не приписуйте ,чого я не говорив. 

6 хвилин тому, Пахомич сказав:

Не приписуйте ,чого я не говорив. 

Я не приписую. Ви і останнє своє повідомлення, і попереднє неправильно процитували - тому так і вийшло

14 хвилин тому, Пахомич сказав:

Невже я маю шось  проти ваших ІОшок. Приємно зноти , що хочаб один оператор безпроблемно своїми силами  поборов цю інфекцію. Засоби боротьби наукою не розроблені , поділіться з ближніми наробками. 

Нема чим ділитися. У мене проблем з меланозом нема. А коли з'являться - тоді і вирішувати їх буду.

23 хвилини тому, asot сказав:

Більше від людини залежить - є дійсно такі, що діляться і не бояться конкуренції, хоча такий дійсно мало...

1 минуту назад, davolodya сказал:

Нема чим ділитися. У мене проблем з меланозом нема. А коли з'являться - тоді і вирішувати їх буду.

Кроми меланозу є ще одна інфекція - септицемія не менш коварна ніж меланоз . Слідкуючи за вашими повідомленнями, у вас дуже мала загибель маток після запліднення. Тож у вас також розроблений  засіб проти цієї інфекції?

18 хвилин тому, Пахомич сказав:

Кроми меланозу є ще одна інфекція - септицемія не менш коварна ніж меланоз . Слідкуючи за вашими повідомленнями, у вас дуже мала загибель маток після запліднення. Тож у вас також розроблений  засіб проти цієї інфекції?

Пахомич, мене до цього часу Бог милував від цих болячок, сподіваюся і надалі не матиму з ними проблем. Що стосується загибелі маток після ШО - то їх дійсно практично нема, за весь минулий сезон відходу небуло, лиш 2 матки так і не засіяли...

• Haha 1
21 час назад, asot сказал:

Кнкуренція то змаганя , тут по ІО лохотрон :hi:

В 24.02.2021 в 23:16, davolodya сказал:

Пахомич, мене до цього часу Бог милував від цих болячок, сподіваюся і надалі не матиму з ними проблем. Що стосується загибелі маток після ШО - то їх дійсно практично нема, за весь минулий сезон відходу небуло, лиш 2 матки так і не засіяли...

Хочимо ми чи ні , але цей збудник широко поширений в природі і завжди присутній в сімях . Засоби боротьби не розроблені , дезенфікуючі засоби допомагають в боротьбі , але від випадку до випадку. Так, що твердження ваші  і інших  учасників І.О. в супер вдачних (сотнях і тисячах маток) заплідненнях неправда .   Рано чи пізно все спливе на поверхню , а продаж без перевірки на червління  взагалі безстицтво. 

8 хвилин тому, Пахомич сказав:

Хочимо ми чи ні , але цей збудник широко поширений в природі і завжди присутній в сімях . Засоби боротьби не розроблені , дезенфікуючі засоби допомагають в боротьбі , але від випадку до випадку. Так, що твердження ваші  і інших  учасників І.О. в супер вдачних (сотнях і тисячах маток) заплідненнях неправда .   Рано чи пізно все спливе на поверхню , а продаж без перевірки на червління  взагалі безстицтво. 

В мене нема бажання  щось комусь доказувати - якщо з сотні маток 1-2 гине - це чудовий резутьтат і він мене повністю влаштовує... А що відноситься до продажу неперевірених маток - у мене нема такої опції, всі  свої ІОшки продаю лише після перевірки запечатування розплоду

19 хвилин тому, Пахомич сказав:

Так, що твердження ваші  і інших  учасників І.О. в супер вдачних (сотнях і тисячах маток) заплідненнях неправда

Пахомич, а як тоді з закордонними інсемінаторами? Той же Пернер в інтерв'ю білорусам озвучив, що інсемінує кілька тисяч ІОшок за сезон, точної цифри вже не пам'ятаю, а шукати лінь - він і йому подібні по-Вашому теж брешуть? Вони теж мають проблему з меланозом?

• Like 1
2 минуты назад, davolodya сказал:

Пахомич, а як тоді з закордонними інсемінаторами? Той же Пернер в інтерв'ю білорусам озвучив, що інсемінує кілька тисяч ІОшок за сезон, точної цифри вже не пам'ятаю, а шукати лінь - він і йому подібні по-Вашому теж брешуть? Вони теж мають проблему з меланозом?

Звичайно , що мають всі . Вони мають засоби  і методику захисту від втрат після запліднення . Наші можуть піаритись , вони працювати. При колишньому СРСР  чехи проводили семінари по І.О., були чехи був результат, чехи відїзджали  результат пропадав, так і до сьогоднішнього дня.

• Like 2
01.03.2021 в 20:23, Пахомич сказав:

Звичайно , що мають всі . Вони мають засоби  і методику захисту від втрат після запліднення . Наші можуть піаритись , вони працювати. При колишньому СРСР  чехи проводили семінари по І.О., були чехи був результат, чехи відїзджали  результат пропадав, так і до сьогоднішнього дня.

Ви не праві. У нас зараз оператори ШО почали рясніти, як гриби після дощу.  А питання про їх кваліфікацію- то вже інша справа. :IMHO:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 2