Jump to content
rudakov

Карпатка: типу Синевір

Recommended Posts

Пропоную поділитися досвідом використання Карпатки Синевір в своїх умовах. Даним типом займається Віктор Васильович Папп. (ТМ Мед Карпат) . Бажано вказувати хочаб номер ген.групи. 

Edited by rudakov
  • Like 1
6 часов назад, rudakov сказал:

Пропоную поділитися досвідом використання Карпатки Синевір в своїх умовах. Даним типом займається Віктор Васильович Папп. (ТМ Мед Карпат) . Бажано вказувати хочаб номер ген.групи. 

У 2017 дочка була в рекордистах (ген групу не скажу- не записав). По меду : акація-17.5, різнотрав’я-23, сонях 57.5, загалом -98 кг (стаціонар). Решту маток віддав у пакети. Зараз пошукаю фото як хвости спрацювали на акаціі.

• Like 1

F10824B5-5CFF-4316-9AF9-BCD45A560F62.jpeg

3221F852-E4E8-496A-B568-4600F6CE873F.jpeg

73A77DCD-0FDA-4801-BECE-646BC56FE9B9.jpeg

4A97EC73-F8BD-4B9D-BF10-B7068CFDDF9F.jpeg

565887EE-0763-4E21-943C-54DB01AF5710.jpeg

48FC6F52-B858-40D4-B808-BF71C864547F.jpeg

EDF112C7-7A08-4B18-AC08-0BBE9F766181.jpeg

• Like 9

А казав про асфальт і дністер)) 

23 минуты назад, asot сказал:

Не кожного року в середу Петра.

20 минут назад, Серж 82 сказал:

Не кожного року в середу Петра.

Та бувае !!Відмовився від карпатки ,чи ще е ??

1 година тому, asot сказав:

треба просто правильну наживку використати :al:

1 година тому, Серж 82 сказав:

У 2017 дочка була в рекордистах (ген групу не скажу- не записав). По меду : акація-17.5, різнотрав’я-23, сонях 57.5, загалом -98 кг (стаціонар). Решту маток віддав у пакети. Зараз пошукаю фото як хвости спрацювали на акаціі.

досить гарні результати:ay:

28 минут назад, asot сказал:

Та бувае !!Відмовився від карпатки ,чи ще е ??

Ще є

1 час назад, Серж 82 сказал:

У 2017 дочка була в рекордистах

дочка то вже не то. а мама як себе показала?

я колись в Гайдара замовляв, це було на початку 2000х, повно росплоду і смужки меду а от дочки тобто ф1 не погані були. з тих пір карпаток не хочу, мясна порода на слабому медозборі з голоду може пропасти, навіть з нашими місцевими помісями не зрівняти.

Edited by arki
  • Like 1

Сімї сильніші в зиму чим карніка?

6 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Ще є

булоб непогано провести дослідження зразків крил бджіл, щоб зрозуміти якими вони стали у Ваших умовах:IMHO:

• Like 1
16 минут назад, rudakov сказал:

треба просто правильну наживку використати :al:

досить гарні результати:ay:

Було куплено три матки у 2015. Одну на другий сезон викинув. Від двох інших дав бджолу на морфометрію (Череватов мені тоді ще робив), від однієї  сказав що дочки повинні буди добрі на мед. Так і було. Доречі дочки від неї у 2018 в пакетах на дніпровщині спрацювали просто чудово ( я писав про це минулого року скільки принесли пакети меду за сезон, але з мене тут сміялись). 

5 хвилин тому, arki сказав:

інколи дочки краще ніж мами :al:

Тільки що, Серж 82 сказав:

Було куплено три матки у 2015. Одну на другий сезон викинув. Від двох інших дав бджолу на морфометрію (Череватов мені тоді ще робив), від однієї  сказав що дочки повинні буди добрі на мед. Так і було. Доречі дочки від неї у 2018 в пакетах на дніпровщині спрацювали просто чудово ( я писав про це минулого року скільки принесли пакети меду за сезон, але з мене тут сміялись). 

якщо залишилися результати дослідження зразків крил і можливо їм опублікувати то будь ласка їх опублікуйте;)

1 минуту назад, rudakov сказал:

інколи дочки краще ніж мами

то вже заслуга не карпатки а гетерозису

• Like 1
7 минут назад, arki сказал:

Не бачив я чогось надзвичайного.

• Like 1
1 хвилину тому, arki сказав:

то вже заслуга не карпатки а гетерозису

який може бути і в межах однієї породи :IMHO:, між типами , а інколи навіть між пасіками

10 минут назад, asot сказал:

Сімї сильніші в зиму чим карніка?

Я вже і не пам’ятаю як в зиму, а от в сезон сильніші, їм би ще завзятість як у карніки то та маса бджоли залила би похлєще карніки.

• Like 1

я не знаю яка Синевір, не знаю які інші типи, я тоді замовляв Вучківський тип у Гайдара і у Мукачівському бджолороспліднику, як зараз памятаю матковода звали Артур Поляк. і вони мені дуже не сподобалися

• Haha 1
2 хвилини тому, arki сказав:

тоді замовляв Вучківський тип у Гайдара

не могли ви купити цілий тип в Гайдара :umora:, скоріше за все це були матки дочки від маток які походять з Вучково:IMHO:

• Like 2
10 минут назад, rudakov сказал:

булоб непогано провести дослідження зразків крил бджіл, щоб зрозуміти якими вони стали у Ваших умовах:IMHO:

На даний момент тільки вучківська. Останні синевирки (рекордистка) на старості літ була подарована знайомому. Тож кінці у воду.

15 минут назад, rudakov сказал:

інколи дочки краще ніж мами :al:

якщо залишилися результати дослідження зразків крил і можливо їм опублікувати то будь ласка їх опублікуйте;)

Нажаль.

Все що я вище написав, стосується дочок лише однієі материнки. Тож говорити за увесь тип буде неправильно.

минулого сезону взяли ще три матки, чи щось з того вийде - будем посмотрєть

6 минут назад, Серж 82 сказал:

минулого сезону взяли ще три матки,

Які ? У кого?

13 минут назад, asot сказал:

Які ? У кого?

А ми тут про що говоримо? Хіба не про Синевир?

Точно)цікаво ,як покажуть себе ! Може цього року таки в середу Петра ))Буду чекати на коменти та спостереження!! 

1 година тому, arki сказав:

я колись в Гайдара замовляв, це було на початку 2000х, повно росплоду і смужки меду а от дочки тобто ф1 не погані були. з тих пір карпаток не хочу, мясна порода на слабому медозборі з голоду може пропасти, навіть з нашими місцевими помісями не зрівняти.

1 година тому, arki сказав:

я не знаю яка Синевір, не знаю які інші типи, я тоді замовляв Вучківський тип у Гайдара і у Мукачівському бджолороспліднику, як зараз памятаю матковода звали Артур Поляк. і вони мені дуже не сподобалися

Тема про тип синевир, людина пише, що це погані бджоли. Потім з'ясовується, що то в нього не синевир був і взагалі матки з якогось пітомніка Артура і взагалі не карпатка, а якісь м'ясні бджоли. Звідки такі неадекватно беруться. 

• Like 1