Jump to content
bercik alex /liliya

Пчела Карпатка

Recommended Posts

.Нет.Без пыльцы нет развития

нас погода баловала - а вэтом году холодная весна-моя карпатяночка с расплодом и развиваеться что меня устраивает к акации за счет внутреннего резерва и немного приноса пыльцы
Применить заблаговременное разовое расширение желатель. корпусами

скажем разовое развитие корпусами понятно а если рамочное то гнездо режеться или нет
Зарубайте себе... Вучкове только в Вучковом!!

зарубай себе-на разводы не ведемся уже давно. если говерла у поляка старого то плиска пешком под стол ходил когда люда а точнее муж занмались матками и пчелами
У всех заводчиков и матководов разный подход.

а результат должен быть один

А еще есть технологии работы с пчелами- и зачем мне покупать забугорное когда у меня есть свое в Украине.Для этого я должен знать все характеристики работы пчел от определенных видов и линий маток.Бакфаст-педегри.И не видал я там описание крылешек а видел медопродукктивность злобливость борьба с клещем ...и это не проверяеться- а доверяеться Я так же хочу видеть характеристики пчел карпат оформленных также ввиде документа- а не мнение непонятно кого с омска или алтая.И Александр в свети последний событий - твой рынок сбыта Украина и может Европа-так почему не перенять у них все то хорошее что есть.Стандарт из 10 маток 2 отличные а остальное непонятно что не подходит.

Edited by mehhanik

У меня такое впечатление, что на Западной, у каждого во дворе сейчас как минимум своя линия. Поймал в кулачок матку на прилетке,по сторонам глянул....и новая линия готова. Потом "поскакал" на форумах, да и москалику ее впарил. Хотя правильно, будем подрывать врага изнутри.

Edited by Рус
А еще есть технологии работы с пчелами- и зачем мне покупать забугорное когда у меня есть свое в Украине.Для этого я должен знать все характеристики работы пчел от определенных видов и линий маток.Бакфаст-педегри.И не видал я там описание крылешек а видел медопродукктивность злобливость борьба с клещем ...и это не проверяеться- а доверяеться Я так же хочу видеть характеристики пчел карпат оформленных также ввиде документа- а не мнение непонятно кого с омска или алтая.И Александр в свети последний событий - твой рынок сбыта Украина и может Европа-так почему не перенять у них все то хорошее что есть.Стандарт из 10 маток 2 отличные а остальное непонятно что не подходит.
Я когда-то приводил уже такую биологическую кореляцию генотипа: 25% маток улучшают 50% нейтралы и 25% ухудшают ХПП пчёлосемей. По-этому, купив даже педигри-бакфаст матку не проверенную по потомству, а всего лишь ИО, мы не получаем гарантию улучшения потомственных пчёлосемей по определённым хазяйственно-полезным признакам. Хотя шансы есть и они равны как в сторону улучшения так и в сторону ухудшения. Это тот же 3-й закон Менделя и понятие препотентности - а дальше дебри науки... Для меня как для пчеловода - понимания вот ЭТИХ категорий достаточно чтобы обратить внимание на такие вот цыфры при разведении пчёл..
Я и хвалю линию Вучкове.Говерлу.Раховскую.Синивир.Сто. Вигор.И их заводчиков.

Имена пожалуйста. Помниться вы всех, кто выводит ф1 - плохим словом называли. Или уже забыли?
А я хочу и буду работать как немцы.Искал..мерял.изолировал...оплодотворял.. тестировал и так 6 лет

Да-да... Слышали... Видим, как вы саморекламой занимаетесь и при этом хотите соседа "обгадить".
Завтра куплю пешец.тройзек скленер купите?

Почему завтра? Может вы уже купили и назвал "захар"?
И не видал я там описание крылешек а видел медопродукктивность злобливость борьба с клещем

якщо вони ( селекціонери) відійдуть від фенотипів а сконцентруються тільки на корисногосподарський ознаках то у вас на пасіці збільшеться нерівномірність від вулика до вулика і може виявитись що редордистки і відстаючи перестануть перекривати один одну і будуть забирати більше часу на обслуговування чим аби вони всі були одинакові, Так що фенотип і час обслуговування всієї пасіки пов*язані напряму! :hi:

Я пишу Вам про Карпатських бо більше на форомі нехоче ніхто.Того і виходить якось саморекламно. Почитайте відгуки post-2380-1427702671_thumb.jpg post-2380-1427702697_thumb.jpg

якщо вони ( селекціонери) відійдуть від фенотипів а сконцентруються тільки на корисногосподарський ознаках то у вас на пасіці збільшеться нерівномірність від вулика до вулика і може виявитись що редордистки і відстаючи перестануть перекривати один одну і будуть забирати більше часу на обслуговування чим аби вони всі були одинакові, Так що фенотип і час обслуговування всієї пасіки пов*язані напряму!

Ой... А как же бакфаст? Там за основу селекции взято ХПП. И о ЧУДО, получилось :)
Я пишу Вам про Карпатських бо більше на форомі нехоче ніхто.Того і виходить якось саморекламно. Почитайте відгуки

Да чтоже Карпатчики постоянно приводят в пример Карпатку 70-80гг. Давайте свежие опыты, хотя-бы лет 5 назад. Той карпатки, что бы в 70-80гг уже давно нет.

Вы можете почитать немного свеженького єто вас ободрит отвлечётpost-2380-1427703413_thumb.jpgЯ счас читаю спокойно учюсь.И смотрю на форуме вы Приз всё пишите..пишете. Что хотите? :dntknw: я не пойму что я могу Вам доказать.

Edited by bercik
post-2380-1427653589_thumb.jpg Прийшлося зменшити розмір_____________________________________________.doc Це морф стандарт на карпатські
Дякую, bercik, за відповідь. Але трохи не зрозумів тут -" використав при створенні свого". Тобто, мабуть, спарюванням? Застосовували ШО ? За Ваших бджіл знаю. Навіть Мико хвалив. А це вже рівень! Про КІ не буду говорить, бо вважаю,що він є лише для визначення порід, а не для встановлення ГКО(господарсько-корисних ознак). Проте й довжина хоботка тепер не визначальна - червоної конюшин, на яку це було націлено, тепер і вдень не знайдеш з вогнем...Та й в середині карпатської породи ця різниця мінімальна.А на інші медоноси то є не суттєво. Найбільше мене зацікавило в Сотці - виключна нерійливість, абсолютна миролюбність, надзвичайно сильний старт весною навіть на фоні ліній інших карпатянок (а я опробовував практично всі, починаючи ще з тих , перших ,- від тої племпасіки у Вучковому, що відійшла у вічність -в т.ч. 77, Буковину і т.п.(думаю Ви в курсі...), але признаюсь,- пока крім Ваших , bercik, бджіл(не знаю як їх і охарактеризувати,- може лінія?). Чомусь до цього на неї не натрапив. Але це поправимо. Пару - другу пакетів Ви ж мені виділите на початку травня на пробу? Ціна у такій ситуації мене абсолютно не турбує. :az: Edited by ДобровоЛ
Я счас читаю спокойно учюсь.И смотрю на форуме вы Приз всё пишите..пишете. Что хотите? я не пойму что я могу Вам доказать.

Тогда зачем Вы приводите в пример Карпатку 70-80 гг? Почти пол века прошло, а люди до сих пор вспоминают о хорошей Карпатке 70-80гг, а почему? Потому-что такой уже Карпатки нет и это ностальгия.
А я хочу и буду работать как немцы

Так Многие Немцы работают с Бакфастом, а вы его не признаете. Тогда где логика?
Я счас читаю спокойно учюсь.И смотрю на форуме вы Приз всё пишите..пишете. Что хотите? я не пойму что я могу Вам доказать.

Тогда зачем Вы приводите в пример Карпатку 70-80 гг? Почти пол века прошло, а люди до сих пор вспоминают о хорошей Карпатке 70-80гг, а почему? Потому-что такой уже Карпатки нет и это ностальгия.
Приз, ти де в чому саме тут й правий. Посередність і погане завжди йде у вічність,- так влаштував Всевишній людську пам"ять. А роками пам"ятають лише про найкраще. Я серед тих небагатьох тут на форумі, хто мав справу з ще тими карпатками, і 77-мою з рук, ну майже самого Губіна... А про нинішню карпатку немає пока у мене того враження( крім Сотки, а п"ять пакетів від В.А. Гайдара ,які хотів протестувати торік, - угробив Нічний Експрес ) І за Сотку(придбану, доречі ,Денисе, дякуючи саме тобі) я зачепився через схожість її ГКО саме з тими давніми карпатками. :ay: Edited by ДобровоЛ
відійдуть від фенотипів а сконцентруються тільки на корисногосподарський ознаках

а що таке фенотип ? , мені тільки здаеться що ви заплутались в визначеннях ? чи то насправді ? :wave:

Карпатка є карпатка як би тут Приз не намагався її обпаплюжити! Та і розуміємо для чого він це робить, щоб набити побільше клієнтів на свій проект з Раушем.

Карпатка є карпатка як би тут Приз не намагався її обпаплюжити!

Я высказываю свое мнение, а мне рассказывают сказки 70-80гг.
мені тільки здаеться що ви заплутались в визначеннях ?

Ні в чому я не заплутався -Феноти?п (от греческих слов ????? (phain?) — являю, обнаруживаю — и ????? (typos) — образец) — совокупность характеристик, присущих индивиду на определённой стадии развития. вікіпедія, кубітальний індекс, величина восковго зеркальця, довжина хоботка, колір опушки і т. д. все це фенотипічні признаки.

Войдя в эту тему я попросил человека описать полезные качества маток карпатка-ведь Александр пользовался какой то логикой промеряю крылышки. И как бы натолкнул его на продолжение описание карпатки в том направлении которое интересует не только меня но и всех.Я готов платить за материал хорошие деньгино если бы все было оформлено документально и в натуре как это сделано по бакфасту и карнике.И еще я порошу уважать опонента и не выяснять отношения в этой теме

Edited by mehhanik
а що таке фенотип ? , мені тільки здаеться що ви заплутались в визначеннях ? чи то насправді ? :wave:
Ні в чому я не заплутався -Феноти?п (от греческих слов ????? (phain?) — являю, обнаруживаю — и ????? (typos) — образец) — совокупность характеристик, присущих индивиду на определённой стадии развития. вікіпедія, кубітальний індекс, величина восковго зеркальця, довжина хоботка, колір опушки і т. д. все це фенотипічні признаки.
орієнтування для спрощення сприйняття: Генотип - успадковується - це ті ознаки (інформація), що передається генами Фенотип - набувається - як реакція на виклики чи вплив зовнішнього середовища
У меня такое впечатление, что на Западной, у каждого во дворе сейчас как минимум своя линия. Поймал в кулачок матку на прилетке,по сторонам глянул....и новая линия готова. Потом "поскакал" на форумах, да и москалику ее впарил. Хотя правильно, будем подрывать врага изнутри.
бачу помалу буде змінюватись ситуація, іначе ситуація змінить сьогоднішній підхід, до такої серйозної роботи
Я пишу Вам про Карпатських бо більше на форомі нехоче ніхто.Того і виходить якось саморекламно. Почитайте відгуки post-2380-1427702671_thumb.jpg post-2380-1427702697_thumb.jpg
жаль, :( що В.Гольц не розводив дальше карпатку
відійдуть від фенотипів а сконцентруються тільки на корисногосподарський ознаках

Паланочка :hi: Побачивши таке запитання я з задоволення Вам відповім.У німців е такий професор Бенефельд та інші які вважають.Фенотипом вплив факторів зовнішнього середовиша + бджоляр(тут вміння.навички) на якість проявлення признаків(по нашому Гос.Кор.Ознаки) дуже значна від 75 до 90 процентів.!!Е і формула в BLUP.....Генотип 10-25% +фенотип 75-90%=Якість сімї (признаки такі як медопродуктивність. злобливість. усидчивість на рамках.рійливість).У нас в Україні вплив фенотипу 60-70% вважали при союзі Так що можна зробити висновки. Матка відселекцьована під конкретні умови десь в горах Українських Карпатах або Австрійських Альпах з своїми факторами зовнішнього впливута та медоносів.Можуть не проявити себе в інших кліматичних умовах.... :hi: Edited by bercik

bercik, Шо відбулося? Ви всі були така тверда команда і на тобі. Невже не поділили спільних друзів? А то Паланочка нервує і Імкер шось засік. В кінці відео непотрібно було показувати спільного друга.

А то Паланочка нервує

це вас повинно хвилювати найменше :wave:
Імкер шось засік.

про якого імкера мова ? :dntknw::blink:
Паланочка opr06K93.gif Побачивши таке запитання я з задоволення Вам відповім.У німців е такий професор Бенефельд та інші які вважають.Фенотипом вплив факторів зовнішнього середовиша + бджоляр(тут вміння.навички) на якість проявлення признаків(по нашому Гос.Кор.Ознаки) дуже значна від 75 до 90 процентів.!!Е і формула в BLUP.....Генотип 10-25% +фенотип 75-90%=Якість сімї (признаки такі як медопродуктивність. злобливість. усидчивість на рамках.рійливість).У нас в Україні вплив фенотипу 60-70% вважали при союзі Так що можна зробити висновки. Матка відселекцьована під конкретні умови десь в горах Українських Карпатах або Австрійських Альпах з своїми факторами зовнішнього впливута та медоносів.Можуть не проявити себе в інших кліматичних умовах.... opr06K93.gif

bercik , я знаю що таке фенотип і що таке генотип, питання було тому що людина написала "абракадабру" поясніть краще що мав на увазі Батько Махно "відійдуть від фенотипів а сконцентруються тільки на корисногосподарський ознаках". bercik генотип під впливом зовнішніх факторів , і формує фенотип. а селекція навіть якщо ведеться по фенотипу , то всерівно кінцевою цілью є генотип.
це вас повинно хвилювати найменше

Ну чому не повино хвилювати? Наприклад на ІО заробляєте проценти , а тему закинуди? Можливо , крім фізрозчину більш немає про що говорити? :umora: