Jump to content
bercik alex /liliya

Пчела Карпатка

Recommended Posts

15.04.2021 в 21:31, koste сказав:

От настоящей Карпатки уже мед качяет .:rofl: 

а говорять що сніг випав :rofl:

Это прошлогодние маломедки он вскрывает по всей видимости с сахарным медом. Во-первых погоды нет в этом году по всей Украине, во- вторых у меня верба ещё и не распустилась толком а у товарища уже запечатанный мед и готовый к откачке, в третьих свежий мед будет в рамке равномерно размещен по верху рамки а не в одной из ее частей. Там явно видно место от вышедшего расплода. В четвёртых если это Закарпатье (а в других областях верба ещё и не думает цвести не говоря уже о запечатанном мёде) то там за весь сезон меньше они качают чем у него в рамке. Может кто-то уже мед свежий заказал а он тут же не отходя от кассы уже ему и качает "свежий".

• Haha 1
В 19.04.2021 в 14:40, seim сказал:

Это прошлогодние маломедки он вскрывает по всей видимости с сахарным медом. Во-первых погоды нет в этом году по всей Украине, во- вторых у меня верба ещё и не распустилась толком а у товарища уже запечатанный мед и готовый к откачке, в третьих свежий мед будет в рамке равномерно размещен по верху рамки а не в одной из ее частей. Там явно видно место от вышедшего расплода. В четвёртых если это Закарпатье (а в других областях верба ещё и не думает цвести не говоря уже о запечатанном мёде) то там за весь сезон меньше они качают чем у него в рамке. Может кто-то уже мед свежий заказал а он тут же не отходя от кассы уже ему и качает "свежий".

Как то был в Закарпатье и один из пчеловодов похвастался о мёде с гречихи .

На вопрос сколько взяли 

Он сначала уклонился от прямого ответа . Затем сказал по 10 кг .

И тут же поправился ,что это на их территории оч хороший взяток .

Ну и в итоге другой сказал ,что на рынках мед привозной там .

2012 год  ....был...

• Like 1
  • Haha 1

Відповідно до інформації http://prokopovich.com.ua/268-2/

• створено заводський тип карпатських бджіл  «Мукачівський», що характеризуються такими показниками: довжина хоботка –6,55–6,8 мм кубітальний індекс – 2,55–2,78, дискоїдальне зміщення – понад 98,0% позитивне, підвищені на 10–18% показники зимостійкості, миролюбиві, слаборійливі. На даному етапі підсумком селекційної роботи є створена пасіка з 50 чистопородних сімей нового типу карпатських бджіл «Мукачівський» у с. Барбово Мукачівського району, робочі особини та трутні якої мають однотипне забарвлення тіла і за породовизначальними ознаками відповідають самим високим вимогам стандарту на карпатську породу бджіл.

Хочу наголосити що моя матка UA-RIV-L09-2019  не має ніякого відношення до типу карпатських бджіл «Мукачівський», відповідний генетичний матеріал Інституту не передавався. 

p.s. цьому Інститут використав фото моєї матки не відомо, але дякуючи людям що повідомили про це.

2021-05-12_10-49-46.png

1 година тому, rudakov сказав:

цьому Інститут використав фото моєї матки не відомо, але дякуючи людям що повідомили про це.

Звичайна картина:umora: для карпатчиків, вкрасти чи купити щось гарне і видавати за свою селекційну роботу. І при цьому наїжджати на всі інші породи, цей яд напевне отримують від карпатських бджіл:umora:

Рудаков і що є така карпатка з таким КІ?

1 година тому, rudakov сказав:

кубітальний індекс – 2,55–2,78

Може все таки хтось та і покаже:umora:

• Like 1
  • Haha 2

А карпатки вже зараз мають по повній рамці статевозрілих трутнів, й погода цього року на них не вплинула. :dntknw:

Точно, що бджола ідеально  підібрана для пакетного виробництва.:IMHO:

Тільки що, Len Don сказав:

А карпатки вже зараз мають по повній рамці статевозрілих трутнів, й погода цього року на них не вплинула. :dntknw:

Трутнів статевозрілих в УС набагато більше. 29 квітня навіть перші рої вже прилетіли. Так що карпатка-карніка пасе задніх цього року по всіх програмах.

• Haha 3
50 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Рудаков і що є така карпатка з таким КІ?

2 години тому, rudakov сказав:

кубітальний індекс – 2,55–2,78

Може все таки хтось та і покаже:umora:

uc?id=11MPFFPNRuNYFjyxaUg-ykDU2VnQynLeT

як бачимо є :ae:

32 хвилини тому, Len Don сказав:

А карпатки вже зараз мають по повній рамці статевозрілих трутнів,

так в сімях в яких в зиму була трутова рамка вже є досить багато статевозрілих трутнів.

32 хвилини тому, Len Don сказав:

і товарного виробництва також.

29 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Трутнів статевозрілих в УС набагато більше. 29 квітня навіть перші рої вже прилетіли. Так що карпатка-карніка пасе задніх цього року по всіх програмах.

з тих сімей що минулого року дісталися мені в спадок як "місцева УС" скажу що вони трутнів практично не мають (в моїх умовах), а от що на рахунок РОЇННЯ то станом із 4х сімей отой місцевої УС - маємо 2 з печатними маточниками і до сотні чарунок печатного труьня в кожній, дивно на цьому в природніх умовах вони би облітувалися??? в моїх то умовах :ak:, мабуть без хлопців жити якась вміють :rofl::ooops:, добре що карпаських острівних трутнів повні вагони :ae:, будуть дівок далі "псувати":rofl::ae:

• Like 1
51 хвилину тому, Mihail-ves сказав:

Звичайна картина:umora: для карпатчиків, вкрасти чи купити щось гарне і видавати за свою селекційну роботу.

Що я вкрав ? не потрібно тут робити наклепи :hunter:.

53 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

І при цьому наїжджати на всі інші породи

то ще скажіть що не в курсі нової "ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ БДЖІЛЬНИЦТВА УКРАЇНИ на період 2021- 2025 р.р." :baby:

53 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

цей яд напевне отримують від карпатських бджіл:umora:

карпатка дуже миролюбна бджола! 

карпатка дуже миролюбна бджола! 

Що не скажеш про пасічників, які називають свою бджолу карпаткою.

Що я вкрав ? не потрібно тут робити наклепи

Тут у Вас вкрали, а не Ви. Чи це тоже наклеп.

4 години тому, rudakov сказав:

p.s. цьому Інститут використав фото моєї матки не відомо, але дякуючи людям що повідомили про це.

І навчіться нарешті правильно читати коментарі в цілому а не окремі слова:umora::hi:

4 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Що не скажеш про пасічників, які називають свою бджолу карпаткою.

не все то ковбаса що носить таку назву:IMHO:

6 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Тут у Вас вкрали, а не Ви. Чи це тоже наклеп.

4 години тому, rudakov сказав:

Прийдеться просити Вашої допомоги писати там всякі запити :al:;) 

2 хвилини тому, rudakov сказав:

не все то ковбаса що носить таку назву:IMHO:

Прийдеться просити Вашої допомоги писати там всякі запити :al:;) 

Після відкачки соняшнику та збору сімей в зиму, любий каприз за Ваші гроші. Зробимо інститут Разом:ole_ole:

• Haha 1
11 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Зробимо інститут Разом:ole_ole:

треба на троїх думати ;)

• Like 1

Доброго дня! Підкажіть,  будь ласка, хто в Київській області займається карпаткою?

В 12.05.2021 в 12:13, Mihail-ves сказал:

Звичайна картина:umora: для карпатчиків, вкрасти чи купити щось гарне і видавати за свою селекційну роботу. І при цьому наїжджати на всі інші породи, цей яд напевне отримують від карпатських бджіл

Більше яду як отримали Ви,напевно ніхто не отримав і кругом вам ввижаються погані карпатчики з карпаткою.

• Thanks 1
6 годин тому, garyon сказав:

Доброго дня! Підкажіть,  будь ласка, хто в Київській області займається карпаткою?

Я, якщо потрібно маток то їх можна з рук в руки отримати в Києві.

1 годину тому, дочинец сказав:

Більше яду як отримали Ви,напевно ніхто не отримав і кругом вам ввижаються погані карпатчики з карпаткою.

там такий особливий характер яду що діє тільки на пана Михайла :IMHO:

Маю матку з паспортом. Хочу віддати в гарні руки. 

• Thanks 1
4 години тому, дочинец сказав:

Не треба було чіпляти УС. Обзивали бакфаст, лігустіку, СГК - зійшло з рук. Але коли зачепили УС отримали добрий опір, який знищив карпатку як так звану породу.:umora:

Але яд в людях і дальше проявляється.;)

• Haha 2
55 минут назад, Mihail-ves сказал:

Не треба було чіпляти УС. Обзивали бакфаст, лігустіку, СГК - зійшло з рук. Але коли зачепили УС отримали добрий опір, який знищив карпатку як так звану породу.:umora:

Причому бджоли до тих що Вас  чіпляють.

Розбирайтеся з ними особисто.

А за карпатку непереживайте у неї набагато кращі перспективи як у вас з вашою штукарьською.

Бутьте попроще і у Вас справи покращаться.

• Thanks 1
11 хвилин тому, дочинец сказав:

А за карпатку непереживайте у неї набагато кращі перспективи

https://www.facebook.com/1307296125/videos/10219115865910003/

:umora::umora:

Це Вам не бакфаст.;)

• Haha 2

Щоб не казали на карпатку, але на весняному взятку це королева. Поки бакфаст і степова набірають обороти, карпатянка вже притягнула меду із садів. Перед виїздом на акацію треба качать. Цього сезону взула всіх на старті. От вам і карпатка. 3 корпуса рута, 10-14 рамок росплоду, я думаю за таке хаїть карпатку аж ніяк не можна. Звісно на соняху УС і Бакфаст кочегарять конкретно. Але весною, по холоду і дощу карпатка смалить добре. Не знаю як в кого, але в мене карпатка такого пижа дає, ганяє сусідів і всіх у дворі. Як вечір чи не погода готові зажалить на смерть. Але бджола супер. 

• Like 1
1 хвилину тому, Николай_Васильевич сказав:

Щоб не казала на карпатку, але на весняному взятку це королева. Поки бакфаст і степова набірають обороти, карпатянка вже притягнула меду із садів. Перед виїздом на акацію треба качать. Цього сезону взула всіх на старті. От вам і карпатка. 3 корпуса рута, 10-14 рамок росплоду, я думаю за таке хаїть карпатку аж ніяк не можна. Звісно на соняху УС і Бакфаст кочегарять конкретно. Але весною, по холоду і дощу карпатка смалить добре. Не знаю як в кого, але в мене карпатка такого пижа дає, ганяє сусідів і всіх у дворі. Як вечір чи не погода готові зажалить на смерть. Але бджола супер. 

Та всі бджоли супер:IMHO:, але є окремі авторитетні пасічники, які люблять інших обзивати "спідом, заразою" і т.д. 

А виявилось, що нічого то свого в тій "карпатці" і не залишилось. Тихенько помісь під назвою "карпатка" відмилась і стало або карнікою, або УС. Таке трапляється коли ведеться хоча б якийсь відбір серед помісей.

• Haha 2
1 годину тому, Mihail-ves сказав:

Відкрийте карту Євразії по породному рьонуванні і подивіться яку тереторію займає карпатка і яку УС,і доречі все-таки пану Ви визначилося що продаєте ? УС чи Македоніку ?

Я в свої 26 років зрозумів що серед пасічників багато брехунів і любителів порозповідати лишнього, або навпаки тих хто дуже не любить чимось ділитися)))

33 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

хоть коментарі спочатку прочитайте аніж спочатку постити відео:IMHO: