Jump to content
bercik alex /liliya

Пчела Карпатка

Recommended Posts

13 хвилин тому, Пахомич сказав:

Знайшов Дякую. Всі ці підприємства мають одинаковий статус і документи видані до маток рівносильні?

Та біда їх знає, як воно з тими статусами. Підприємства ніби рівносильні, але на якісь маток той статус точно не впливає, якщо нема відповідної роботи...  :)

• Like 2
  • Thanks 1
1 година тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Капєц Кабміну... :af:

Та може Кабмінові і минеться :umora:.

Краєм вуха чув, що наші чернівецькі хлопці знайшли ще дві чіткі генетичні відмінності між карпаткою і класичною карнікою. Якщо так далі піде, то ще одна відмінність і мова йтиме про окремий підвид бджіл, а не популяцію карніки. Кабмін може вціліти... :)

Edited by Kumpel (Ігор Довгуник)
  • Like 3
  • Haha 1
30 минут назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Та біда їх знає, як воно з тими статусами. Підприємства ніби рівносильні, але на якісь маток той статус точно не впливає, якщо нема відповідної роботи...  :)

Я задумав легально занятись карпатянкою . Якість маток до одного ,а от документи повині відповідати.:hi:

3 хвилини тому, Пахомич сказав:

Я задумав легально занятись карпатянкою . Якість маток до одного ,а от документи повині відповідати.:hi:

Ну то будемо в одній лодці :).

Там зараз грядуть великі зміни. Розробляється і новий закон, і вимоги щодо племінної справи у бджільництві. Побачимо...

2 часа назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Михайле, доведеться Вам розганяти ще й пів кабміну, якщо не весь :).

притому ще з початку нежалежності, чи коли там почали видавати такі документи

2 часа назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Капєц Кабміну... :af:

ну не може одна державна машина покарати іншу, бо саме з таким машин як гринтиків все і складається:ah:

1 час назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Та може Кабмінові і минеться :umora:.

Краєм вуха чув, що наші чернівецькі хлопці знайшли ще дві чіткі генетичні відмінності між карпаткою і класичною карнікою. Якщо так далі піде, то ще одна відмінність і мова йтиме про окремий підвид бджіл, а не популяцію карніки. Кабмін може вціліти... :)

здається хтось говорив що для окремої породи  требе аж три відмінності :ah: тобто вже маємо три. зате комусь може влітити за підрив гідності національного генетично ресурсу. В палки як не крити завжди два кінця :hunter:

6 хвилин тому, rudakov сказав:

здається хтось говорив що для окремої породи  требе аж три відмінності :ah: тобто вже маємо три. зате комусь може влітити за підрив гідності національного генетично ресурсу. В палки як не крити завжди два кінця :hunter:

Ні, для визнання окремим підвидом потрібно чотири відмінності, як мінімум.

• Like 1
48 минут назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Ні, для визнання окремим підвидом потрібно чотири відмінності, як мінімум.

прийдеться кабміну на це витрати купу бюджетних грошей на відповідні пошуки доказів, інакше пан @Mihail-ves їх закидає листами.

з.і. треба просто трохи почекати :rofl:

5 годин тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Михайле, доведеться Вам розганяти ще й пів кабміну, якщо не весь

Тут навіть сильно напружуватись не потрібно. Можна вийти на опозиційні телеканали і підкинути гарячу новину про тупість міністрів. А журналістам навіть не важливо яких тих чи цих. Головне показити, викрити і так далі. 

Вони там і так гризуться, як щурі в діжці.:umora:

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Тут навіть сильно напружуватись не потрібно. Можна вийти на опозиційні телеканали і підкинути гарячу новину про тупість міністрів. А журналістам навіть не важливо яких тих чи цих. Головне показити, викрити і так далі. 

Вони там і так гризуться, як щурі в діжці.:umora:

здається що це вже "національна загроза", хоча може лише проста інструкція написана на швидку руку:IMHO:.

Все одно це все за бюджетні кошти, а бюджет наповнює народ України. 

• Like 1

Здравствуйте друзья. Сделал видео про карпатскую пчелу, что бы вы еще добавили или с чем не согласны?
https://www.youtube.com/watch?v=B-VpHC6rzS0

• Haha 1
В 04.02.2021 в 20:29, Victor PROG сказал:

Здравствуйте друзья. Сделал видео про карпатскую пчелу, что бы вы еще добавили или с чем не согласны?

Посморел первых насколько секунд. до слов  ВИДЫ ПЧЁЛ...  выключил.

• Like 3
В 04.02.2021 в 20:29, Victor PROG сказал:

Интересно, насчет прополиса, неужели в карпатки его так мало?

Сьогодні зяглянув в декілька сімей. Чого у карпатки не забереш так це - весняного розвитку.  

• Like 2
В 06.02.2021 в 10:52, Сергей Тюркин сказал:

Посморел первых насколько секунд. до слов  ВИДЫ ПЧЁЛ...  выключил.

Немного дальше досмотрел до фотографии матки с пчелами.На фото  пчелы ну совсем на карпатку не похожи.Мне иногда становится страшно за мусор.Везде мусор -в космосе,на свалках,в море,информационный мусор.И никуда ж от него не денешся.Открыл сюжет и он тебе сразу прыг в голову,а ты потом и думай каким образом его удалить,где он там засел и спрятался на уровне подсознания..Завалим мы скоро сами себя этим мусором

• Like 1
  • Haha 1
9 минут назад, К. А. Е. сказал:

Немного дальше досмотрел до фотографии матки с пчелами.На фото  пчелы ну совсем на карпатку не похожи.Мне иногда становится страшно за мусор.Везде мусор -в космосе,на свалках,в море,информационный мусор.И никуда ж от него не денешся.Открыл сюжет и он тебе сразу прыг в голову,а ты потом и думай каким образом его удалить,где он там засел и спрятался на уровне подсознания..Завалим мы скоро сами себя этим мусором

Так возьми и покажи какой должна быть Карпатка .Серый ,серебристо-серый , серенькииий ,каштановый ...:huh::umora:

• Haha 1
6 часов назад, koste сказал:

Так возьми и покажи какой должна быть Карпатка .Серый ,серебристо-серый , серенькииий ,каштановый ...:huh::umora:

Для особо одаренных и тех у кого мусор таки залез в подсознание   и сами не могут освободится  от него есть описание породы. Ну а если нет такой пчелы на что ВЫ без всякой этики намекает,то не нужно называть ее карпаткой  или нужно менять описание породы Я работал с карпаткой и помню ее как пчелу равной которой не было.И когда я писал ранее что Карпатка была миролюбивой пчелой у большинства это улыбку вызывало как у Вас.Откуда им было знать какая она была когда мусор там засел где должны быть знания.А еще желательно было бы чтобы бабушка с дедушкой в свое время и воспитанием занимались У нас так  было.Бывало и с ремнем, бывало что и на пшене на коленях.Но я хорошо усвоил что к людям ,особенно у старшим на Вы обращение есть.

Edited by К. А. Е.
  • Like 5
2 часа назад, К. А. Е. сказал:

И когда я писал ранее что Карпатка была миролюбивой пчелой у большинства это улыбку вызывало

Вона і зараз такою є. Проблема лише в тому що більшість карпатку сприймає як бджолу із західної України ( пакети)?

Я працював з вучківськими від Плиски, то я б не сказав що бджола агресивна.

• Like 1
5 часов назад, К. А. Е. сказал:

Для особо одаренных и тех у кого мусор таки залез в подсознание   и сами не могут освободится  от него есть описание породы. Ну а если нет такой пчелы на что ВЫ без всякой этики намекает,то не нужно называть ее карпаткой  или нужно менять описание породы Я работал с карпаткой и помню ее как пчелу равной которой не было.И когда я писал ранее что Карпатка была миролюбивой пчелой у большинства это улыбку вызывало как у Вас.Откуда им было знать какая она была когда мусор там засел где должны быть знания.А еще желательно было бы чтобы бабушка с дедушкой в свое время и воспитанием занимались У нас так  было.Бывало и с ремнем, бывало что и на пшене на коленях.Но я хорошо усвоил что к людям ,особенно у старшим на Вы обращение есть.

Карпатка пчела меролюбивая ,это все знают . А улыбку у меня вызывают высказывания того же Гайдара когда говорит об окраске тела пчел ,и типах . Но не показывает внешни окраску ,и отличия каторые встречяются . Что толку если я буду говорить об этом но не покажу . У каждого свое представление цвета .  

Так сложилось что у нас в стране нету четких границ для породы ,каторые необходимы . Этот и другие форумы могут помочь в этом ,для этого мы тут . 

Обращение на вы на форумах ,и соцыальных сетях не приемлемо . Так как подразумевает дружеское общение ,и нету разделения по возрасту ...:hi:

• Confused 1
23 хвилини тому, koste сказав:

Карпатка пчела меролюбивая ,это все знают . А улыбку у меня вызывают высказывания того же Гайдара когда говорит об окраске тела пчел ,и типах . Но не показывает внешни окраску ,и отличия каторые встречяются . Что толку если я буду говорить об этом но не покажу . У каждого свое представление цвета .  

Так сложилось что у нас в стране нету четких границ для породы ,каторые необходимы . Этот и другие форумы могут помочь в этом ,для этого мы тут . 

Обращение на вы на форумах ,и соцыальных сетях не приемлемо . Так как подразумевает дружеское общение ,и нету разделения по возрасту ...:hi:

Покажіть нік Гайдара на точку, інакше навіщо його згадуєте, без його участі у розмові, кожен пише за себе, писати за інших невдячна справа:hi:

• Like 1
17 годин тому, слава 1987 сказав:

Сьогодні зяглянув в декілька сімей. Чого у карпатки не забереш так це - весняного розвитку.  

хоча є деякі сім'ї в яких весняний розвиток йде повільніше , але в результаті виходить однаково. 

4 часа назад, Ворон сказал:

Покажіть нік Гайдара на точку, інакше навіщо його згадуєте, без його участі у розмові, кожен пише за себе, писати за інших невдячна справа:hi:

Не ну как дети чесное слово .:umora: 

84c1e40ea0e759e3f1505eb1788ddf3c_pattern
av-214.jpg

Гайдар Василий Антонович

Пользователи
  • ПУБЛИКАЦИЙ

80
    10 ноября, 2007
  • ПОСЕЩЕНИЕ

30 декабря, 2015

3 Подписчика

• Щурко