Jump to content
bercik alex /liliya

Пчела Карпатка

Recommended Posts

2 минуты назад, Mihail-ves сказал:

В прокуратуру :IMHO:

Гаїшники завжди так робили. І тим самим від тюрми відкуплялись. :umora:

Взагалі в сучасному світі є інтелектуальна власність, тому треба звонить в http://prokopovich.com.ua/nacionalnij-muzej-bdzhilnictva-2/ там ціла Лабораторія розповість як правильно прочитати зашифровані параметри характеристик порід

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Вона відома всім на форумі,

Перше як казав Рудаков

• Хайп, 
  • Вибори в Раду
  • Конкуренція
  • і саме головне розчистити території для УС, від не районованої карпатки на 75% України. Їй місце в Карпатах. 

Ну яж казав що завжди прав! Не вірили мені! Тепер тримайтеся!

• Haha 1
1 хвилину тому, rudakov сказав:

зашифровані параметри характеристик порід

Нагадайте яка була Ваша вимога, я її повторював І Довгунику. Академічні породні границі.

А то лист сусіда на заборі Ван не підійшло.:umora:

3 минуты назад, Mihail-ves сказал:

розчистити території для УС, від не районованої карпатки на 75% України. Їй місце в Карпатах

Це не можливо! Бо, як стало відомо недавно, ніякої Карпатки, кроме тортіка, не існує :al:

• Haha 3

Пане Михайле! Те, що Ви трохи жартівник, добре! Але яка справжня мета Вашої боротьби? Захистити неньку від навали "несправжньої" карпатки чи розчистити ареал для УС Вашого "розливу"?

Edited by danev
Дубль
10 хвилин тому, rudakov сказав:

у яж казав що завжди прав! Не вірили мені!

так я повторив всі Ваші слова, ну трішки добави своїх ( я про 75%). Все інше Ваше:rofl:

Edited by Mihail-ves
33 минуты назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Це вже давно не актуальне. Починаючи з 2011 року, у "відділі селекції" нове  керівництво. А нова мітла по новому і мете. Була придбана "сучасна лінійка" і все переміряли знову. А через два роки були опубліковані отримані результати, на котрі вже давав посилання. Оті результати і є тим, про що просите у Рудакова. Ну так чомусь у науці прийнято - до уваги беруться останні отримані дані. Вони може і не "академічні", але достатньо офіційні :)

Це вже давно не актуальне.

Сейчас актуальный вопрос -  на каких основаниях так называемая порода, не прописанная в ДСТУ, присутствует в породном плане районирования, кто такое допустил и почему до сих пор не наказан?

• Thanks 2
5 минут назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Це не можливо! Бо, як стало відомо недавно, ніякої Карпатки, кроме тортіка, не існує :al:

Але зато Інститут точав на дослідних пасіках випробовувати карніку , щоб з'ясувати доцільність її використання в Україні, і цьомусь саме в ареалі степової а не Карпатки :rofl:, мабуть знають про хороші результати комбінацій карніка * карпатку :IMHO1:

1 минуту назад, Гурович сказал:

Сейчас актуальный вопрос -  на каких основаниях так называемая порода, не прописанная в ДСТУ, присутствует в породном плане районирования, кто такое допустил и почему до сих пор не наказан?

То попередніки:IMHO1:

• Haha 3
4 минуты назад, Гурович сказал:

Зато на породу на яку є ДСТУ немає пасік генечичного резерву:rofl: а головне завідувача відділу :rofl:

Я вже не однократно говорив : в нас по розумних бумашкам 3 породи, селекціонують дві, а по факту маємо півтори породи 

Пропоную написати колективного листа в НАН України щоб пана @Mihail-ves визнали завідуючим відділом розведення та селекція УСПБ, він там точно наведе порядки! Буде звіти писати прямо нам на форум:IMHO:

• Haha 3
2 хвилини тому, rudakov сказав:

Пропоную написати колективного листа в НАН України щоб пана @Mihail-ves визнали завідуючим відділом розведення та селекція УСПБ, він там точно наведе порядки! Буде звіти писати прямо нам на форум:IMHO:

Я хоча і закінчував Одеську академію зв'язку, але академіком не став. Тому думаю Ви отримаєте відписку.

• Haha 1
43 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Я хоча і закінчував Одеську академію зв'язку, але академіком не став. Тому думаю Ви отримаєте відписку.

Не торбуйся в мене в тій академії є декілька хороших людей, заочно зробимо :IMHO1:да і професію обновимо до сучасної ;) а то лампові телевізори вже не в моді.

Edited by rudakov
  • Haha 2
49 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

2 хвилини тому, amator сказав:

Думаю, що від зв"язківця в НАН (колего!:hi:) там би було більше толку, чим від зоотехніків.

Edited by amator
  • Like 1
9 минут назад, amator сказал:

Не просто від зоотехніків а від вчених зоотехників в яких трутень воду носить

• Haha 4
2 години тому, rudakov сказав:

Не просто від зоотехніків а від вчених зоотехників в яких трутень воду носить

:umora: На жаль не знайомий з "науковою роботою" відносно трутнів-водоносів. Колись п. ДобровоЛ  згадував, що така є. :umora:

• Haha 1
В 14.12.2020 в 15:40, Mihail-ves сказал:

І що вони не так написали?

1100477419_2020-12-14_11-36-45_301.jpg.e9dfdcce816c4e2c71d9a14d487e3a3e.jpg

То чому у Вашої збірки вже середній індекс кубітального вийшов дуже далеко від крайнього значення?  І про які 100% відповідності можна говорити? Класно Ви мене смішите сьогодні. Покажіть мені карпатку яка 100% відповідає породі. Поясню на пальцях від 2,16 до 3,01 і тоді я повірю що такі карпатки є хоча б в когось.

Михаил, они забыли указать, что это размах колебаний среднего значения кубитального индекса. И у Руттнера указан размах среднего всех этих средних. Есть внутрисемейная изменчивость, есть межсемейная...

• Like 3
  • Thanks 1
2 минуты назад, Майер сказал:

Михаил, они забыли указать, что это размах колебаний среднего значения кубитального индекса. И у Руттнера указан размах среднего всех этих средних. Есть внутрисемейная изменчивость, есть межсемейная...

Все одно не повіре. 

3 хвилини тому, rudakov сказав:

Все одно не повіре. 

Пaм’ятaєтe, y Євaнгeлiї: “Чoмy дивишcя нa cкaлкy в oцi твoгo бpaтa, кoлoди ж y влacнiм oцi нe вiдчyвaєш. І як мoжeш cкaзaти бpaтoвi твoємy: Дaй, бpaтe, виймy cкaлкy, щo в твoїм oцi, – ти, щo нe бaчиш кoлoди, щo y твoїм oцi? Лицeмipe, вийми пepшe кoлoдy з oкa cвoгo, i тoдi пoбaчиш, як вийняти cкaлкy з oкa бpaтa твoгo. (Єв.вiд Лyки 6:42-43).

Краще і не скажеш, я про моє зміщення на 1 клас, та розширення для карпатки-карніки на додаткових 4 ( 8 між )зеленими вертикалями), При умові 10 для всієї породи (сині))

Христос народився!

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
1 час назад, Mihail-ves сказал:

Краще і не скажеш, я про моє зміщення на 1 клас, та розширення для карпатки-карніки на додаткових 4 ( 8 між )зеленими вертикалями), При умові 10 для всієї породи (сині))

Які різниця, 10 туди, 10 суди. Головне що з гір Карпат родом:ae:

• Haha 1
10 хвилин тому, rudakov сказав:

Які різниця, 10 туди, 10 суди.

Всім?

13 минут назад, Mihail-ves сказал:

Всім?

Що всім ?

• Sad 1
19 хвилин тому, rudakov сказав:

Що всім ?

Поліно під око!

• Haha 1
3 часа назад, Mihail-ves сказал:

Поліно під око!

кожному своє

• Haha 2
2 минуты назад, rudakov сказал:

кожному своє

Це ви вже Екклезіаста начали цитувати...:rolleyes:

4 часа назад, Mihail-ves сказал:

Христос народився!

Пане, Михайле, щиро дякуємо Вам за привітання, а Вам І Вашій родині від душі бажаємо всього найкращого

• Like 1
  • Thanks 1
16 часов назад, danev сказал:

Але яка справжня мета Вашої боротьби?

Та шо ниясно? Ждем обьявлений в "Продаже" - отдам маток Карпаток в хорошие руки. Не кусаются, мед носят прямо в бидончик. :)

• Like 1
  • Haha 4