Jump to content
bercik alex /liliya

Пчела Карпатка

Recommended Posts

45 минут назад, Mihail-ves сказал:

Бумеранг був Вами запущений.

Насправді ніякого бумерангу я не запускав, запуск був з вашої сторони:IMHO:

46 минут назад, Mihail-ves сказал:

тепер перестанете викривляти назву нашої української  бджоли.

Три роки церковно приходської школи, пишу як вмію - якщо не подобається дозволяю не читати:umora:

7 годин тому, rudakov сказав:

Насправді ніякого бумерангу я не запускав, запуск був з вашої сторони

Знову перекладаєте з бальної голови на здорову. Мені вже не звикати, нехай буде так.:umora:

7 годин тому, rudakov сказав:

Три роки церковно приходської школи, пишу як вмію

А ще ображались що я назвав таких людей які свідомо пишуть неправду - брехунами. А як назвати те що ви тільки що написали? і Так у всюди, за те я винуватий.

Ну а тепер до доказів академічних границь та то того що селекціонують карпатчики.

Хіба вже було доведено що це не афера півстоліття? Якщо так то покажіть де! 

Сьогодні вже сьомий день як я сказав карпатки-карніки в академічних породних границях не існує.

Думав приглушити пилу, але бачу що треба набирати обертів.

Доброго всім ранку. 

• Haha 1
2 часа назад, Mihail-ves сказал:

Ну а тепер до доказів академічних границь та то того що селекціонують карпатчики.

Ну так зберіть прес-конференцію і повідомте всім карпатчикам що селекціонують вони, а то вони не знають :rofl:

Хіба вже було доведено що це не афера півстоліття? Якщо так то покажіть де! 

Покажіть де доведено.

Сьогодні вже сьомий день як я сказав карпатки-карніки в академічних породних границях не існує

Розберіться спочатку із своїми тараками а потім дозволяйте їм говорити :IMHO:

Думав приглушити пилу, але бачу що треба набирати обертів.

Тут ще треба розбиратися і дати відповіді на запитання котрі я поставив;) а то почну вибірково вести дискусію:ah:

Доброго всім ранку.

Дивіться кому як, хтось он до сьомої години спить , а комусь раніше вставати і на службу:hi:.

Покайтеся пока не пізно:al:, просіть прощення в того кого вчьора аферистами назвали ;)

• Haha 1
13 хвилин тому, rudakov сказав:

просіть прощення в того кого вчьора аферистами назвали 

Рано ще просити вибачень, тому що правда поки що на моїй стороні.

У всіх книжках починаючи з 1965 року карпатка мала КІ до 3 одиниць. Гляньте, що зараз продоється, або селекціонується під назвою карпатка, то напевне карніка.;) І мені за це ще треба впасти на коліна та просити вибачення, що я бачу і всім показую таку неправду. Смішно.

Те що це не афера, повинен не я доказувати, а Ви. Тому що Вам треба були оті академічні границі, правда іншої породи.

Але коли вони академічні то до всіх. І тут вийшло не так як думалось.

А признати поразку Вам дуже тяжко. Якщо б від Вам прозвучала капітуляція, то я заглушив би пилу, а так вона буде пиляти смереку дальше. 

• Like 1
  • Haha 1
8 минут назад, Mihail-ves сказал:

що це не афера, повинен не я доказувати, а Ви. Тому що Вам треба були оті академічні границі, правда іншої породи.

Так розкажіть тоді цьомусь одні академічні породні діапазони стосуються іншої породи ? Невже однакові ? :ah: 

4 хвилини тому, rudakov сказав:

Так розкажіть тоді цьомусь одні академічні породні діапазони стосуються іншої породи ? Невже однакові ? :ah: 

:ak:в мене слів немає. А те що є воно до літературної мови не відноситься. тільки хочу сказати, не прикидайтесь. 

Чим довше Ви будете ось так, тим більше карпатка залізе в болото. А гугл все це індексує.

Мені продовжувати?

• Haha 2

@Kumpel (Ігор Довгуник) не перестаю дивуватись наскільки Ви цікава людина. Ось для прикладу послали мене знайомитись в черговий раз з працями Руттнера і тепер мені треба буде ще вибачатись перед його родичами чи перед перекладачем, чи перед типографією.:umora:

Але все по порядку.

Дійсно у своїх працях Руттнер стверджує що більш непрогнозованої породи бджіл ніж карніка у світі не існує. То вона туди побіжить то в іншу сторону. АЛЕ ним виведено та оприлюднено середній кубітальний індекс  і від становить 2,55-2,90. Це щось типу середня температура в палаті лікарні.

І цей середній індекс показує, що те, що тримаються зараз карніко-карпатчики, то вже зовсім не чиста карніка. Те що нижче 2,16 ми знаємо, але те що вище 3,0 (вже не "типовий розмір")  нам треба ще взнати. Але чому Рутнера це не цікавило, я не знаю. Тим більше що породні границі, європейської також,  бджоли ним встановлені. Я маю на увазі з індексом більше 3.

579866468_2020-12-20_8-32-31_121.thumb.jpg.e594b2d32cf004e1e439e235adc529f4.jpg611764088_2020-12-20_10-21-38_651.jpg.c4177c252904f411d22bc7acc3c6410a.jpg198620681_2020-12-20_10-45-54_448.jpg.b73cc23fa16152ef822f31254637f104.jpg

Але тепер саме цікаве Ширина класів для робочих бджіл та трутнів. І повірте мені там немає того що на графіках які я вже тут в темі неоднаразово показував (як дехто каже "вибачитись за правду"

1976727834_2020-12-20_10-20-26_644.jpg.644602a86b4a841cf8e8258661605aa7.jpg

Ось пане Рудаков приклад помилки в тексті, думаю що це зв'язано із перекладом. А в оригіналі воно звучало так " ширина варіаційної кривої становить 7-10класів у робочих бджіл та 8-12 класів у трутнів" ( що практично збіглось із моїми вимірами).

Звідси я роблю висновок: Ширина "будки" повинна бути у всіх однакова - та становити 10 класів. 

• Like 3
44 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Звідси я роблю висновок: 

Ми теж робим висновок, на восьмий день баталій, вже ясно,  що перемир"я  не буде, капітулювати теж ніхто не хоче, хоча це могло би бути гарним виходом для одного із опонентів, ....попкорн закінчується то хочу зрозуміти треба поповнювати запаси чи не варто бо контрольний постріл ось ось прозвучить:hmm:

• Like 5
  • Haha 2
38 хвилин тому, Николай S сказав:

чи не варто бо контрольний постріл ось ось прозвучить

Якщо "смерека" впаде, то контрольного не буде, але якщо ні, то контрольний буде але вже із 152 калібру. Надкриє навіть те, що поки що має шанс "відпочкуватись".:IMHO:

• Haha 3
1 годину тому, Mihail-ves сказав:

@Kumpel (Ігор Довгуник) не перестаю дивуватись наскільки Ви цікава людина. Ось для прикладу послали мене знайомитись в черговий раз з працями Руттнера і тепер мені треба буде ще вибачатись перед його родичами чи перед перекладачем, чи перед типографією.:umora:

...

579866468_2020-12-20_8-32-31_121.thumb.jpg.e594b2d32cf004e1e439e235adc529f4.jpg611764088_2020-12-20_10-21-38_651.jpg.c4177c252904f411d22bc7acc3c6410a.jpg198620681_2020-12-20_10-45-54_448.jpg.b73cc23fa16152ef822f31254637f104.jpg

Дякую, Михайле!

Дуже приємно, що Ви дослухались і таки переглянули Рутнера (трішки) :). У Вас там виділення у першому абзаці, але у самому кінці. А тепер уважно прочитайте самісінький початок того ж абзацу. Буквально з першого по сьоме слово :).

• Like 2

Можливо ця стаття комусь очі відкриє

Screenshot_2020-12-20-13-47-25-143_com.microsoft.office.officehubrow.jpg

• Sad 1
23 хвилини тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

У Вас там виділення у першому абзаці, але у самому кінці. А тепер уважно прочитайте самісінький початок того ж абзацу. Буквально з першого по сьоме слово

Я його прочитав, але Руттнер сам собі багато в чому протирічить. І це прослідковується на протязі всієї книги. Я це називаю "запасний варіант на всякий випадок". То він досліджує "диких бджіл" то він порівнює отримані результати (на диких) з бджолою відомих селекціонерів (всім на сьогодні). 

Але навіть тут в дикій природі ширину класів він вказує від 15 до 24, а це ширина 10 класів, якими ми зараз  і користуємось для всіх інших порід! Ось на це треба звертати увагу моя думка.

Те що селекційна бджола буде займати менше класів також підтверджений факт. Тому його і цікавили дикі бджоли, таким чином він робив широку підстилку для маневрів. Але те що ми зараз бачимо, як його пояснити? Він це пояснив слово "нетиповий кубітальний індекс" 

Я маю на увазі стабільну ширину інших порід, і таке величезне відхилення тільки в одній породі.

Ви думаєте це правильно?

Хіба природа змінює тільки карніку?

Якщо так то що буде через 20-30 років?

• Haha 1
12 хвилин тому, Dmutruk сказав:

Можливо ця стаття комусь очі відкриє

Screenshot_2020-12-20-13-47-25-143_com.microsoft.office.officehubrow.jpg

мені шкода але текст не читаємий, хоча я цей реферат бачив пару років назад і мені він ще більше питань показав. 

Я хочу щоб мені пояснили, як зміни  можуть відбуватись тільки в одній породі, а в інших тим часом бути стабільними. Чи це означає що скоро одна порода зникне як вид бджоли медоносної? Тому що,  вже на протязі декількох днів мене підводять саме до цієї думки.

Edited by Mihail-ves
  • Haha 1

Ось пане Рудаков приклад помилки в тексті, думаю що це зв'язано із перекладом. А в оригіналі воно звучало так " ширина варіаційної кривої становить 7-10класів у робочих бджіл та 8-12 класів у трутнів" ( що практично збіглось із моїми вимірами).

Пропоную відповідно до Вашої методики оголосити і Рутнера - аферистом, тоді на мою думку все буде справидливо і зможете якраз про оті 10 класів продвигати теорію:

повинна бути у всіх однакова - та становити 10 класів. 

Але спочатку потрібно признати що не медовик, бо справа медовика - отримання товарного Меду а не відбір і дослідження бджоли:IMHO:

• Haha 3
8 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Я маю на увазі стабільну ширину інших порід, і таке величезне відхилення тільки в одній породі.

Ви думаєте це правильно?

Хіба природа змінює тільки карніку?

Якщо так то що буде через 20-30 років?

А Ви пересядьте на іншого коника і все буде добре :). Не потрібно нам займатись інтерпретацією Рутнера. Він дядько серйозний і сам все розкладав по відповідних поличках. Описував "бджілок на квітках", то відверто про те і каже.  І навіть "на квітках" він ігнорує значний відсоток "не типових" проб, бо вони зіпсують картинку і все змістисься до моїх варіаційних кривих. Хіба ж не так ;):)?

• Like 1
  • Thanks 1
8 хвилин тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

і все змістисься до моїх варіаційних кривих. Хіба ж не так 

Чому до Ваших (карпатка), а не моїх (УС)? Хто так вирішив? ;) Хоча для мене чим дальше зникне сусідня порода, то буде менше роботи:umora:

Саме головне питання 10 класів що з ними робимо. Раз користуємось його роботами в цьому напрямку та розробленою Рутнером лінійкою, то логічно було б і використовувати щось однакове для всіх порід.

Edited by Mihail-ves
1 хвилину тому, Mihail-ves сказав:

Чому до Ваших (карпатка), а не моїх (УС)? Хто так вирішив? ;) Хоча для мене чим дальше зникне сусідня порода, то буде менше роботи:umora:

Саме головне питання 10 класів що з ними робимо. Раз користуємось його роботами в цьому напрямку та розробленою Рутнером лінійкою, то логічно було б і використовувати щось однакове для всіх порід.

Ну я ж показав. У мене в десять класів успішно помістилася ціла популяція. Рутнер рулить :)!

• Thanks 2
3 хвилини тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Ну я ж показав. У мене в десять класів успішно помістилася ціла популяція. Рутнер рулить :)!

Там, в чатах почали Вас звинувачувати, в принципі як і тут в темі, щось на зразок "автор програми так поставив тому і користуюсь".

Від мене буде пропозиція оновити ці границі, та показати всім, для подальшого використання . Тоді я візьму перекур, щоб опрацювати всю наявну базу крил карпатки-карніки. Та прийму рішенні про останній вистріл.  

• Haha 1
17 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Там, в чатах почали Вас звинувачувати, в принципі як і тут в темі, щось на зразок "автор програми так поставив тому і користуюсь".

Ну тобто приготував, розжував, а проковтнути не допоміг :umora:

• Like 2
31 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Раз користуємось його роботами в цьому напрямку та розробленою Рутнером лінійкою, то логічно було б і використовувати щось однакове для всіх порід.

По секрету скажу що так і було ;) до певного періоду часу:rofl: ну тепер кожен має медовик легко може зробити свою породу, требе просто змінити пару циферок

• Haha 1
Тільки що, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Ну тобто приготував, розжував, а проковтнути не допоміг :umora:

Я б виразився інакше, але вже маю і так попередження. Тому тільки помахаю головою :rolleyes:

• Like 1

1342373151_2020-12-20_15-13-32_530.thumb.jpg.a5ae4beae365505428c1101f6b453ae5.jpg

Українці практичним способом заперечили наукову працю Ритир.:IMHO:

• Confused 1
7 минут назад, Mihail-ves сказал:

1342373151_2020-12-20_15-13-32_530.thumb.jpg.a5ae4beae365505428c1101f6b453ae5.jpg

Українці практичним способом заперечили наукову працю Ритир.:IMHO:

Мова про домінування одних генів над іншими :IMHO:, ну це ніяк не значить що має бути саме так як описує Ритир.

1 хвилину тому, rudakov сказав:

ну це ніяк не значить що має бути саме так як описує Ритир.

Як має бути я (та напевне і всі форумчани) вже зрозумів, не змушуйте отримати чергове попередження. То Руттнер не такий, то Ритир не правий. Міні вже ясно :frusty:, тільки голова буде боліти.

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Як має бути я (та напевне і всі форумчани) вже зрозумів, не змушуйте отримати чергове попередження. То Руттнер не такий, то Ритир не правий. Міні вже ясно :frusty:, тільки голова буде боліти.

Не можу зрозуміти про яке попередження йде мова ??