Jump to content
bercik alex /liliya

Пчела Карпатка

Recommended Posts

13 хвилин тому, rudakov сказав:

Про Пасіки генетично резерву буде краще мовчати :IMHO: бо тут порода бджіл зникла два дні тому назад.

Коли опонент вважає, що існує лиш 2 думки - його, і неправильна - всяка дискусія втрачає сенс...

Edited by davolodya
  • Thanks 1
12 хвилин тому, davolodya сказав:

Меніі нема потреби щось  Вам доказувати. Є бібрід, є чітко вказані  межі породи, які використовують в тому ж бібріді - для мене більше ніж достатньо. 

Якщо є запитання, чому німці використовують саме свої діапазони, а не Вами встановлені, запитайте напряму у них... Тільки сумніваюся, що з Вами хтось буде там говорити...

Тоді нехай німці нам тут щось розказую, (Якщо Вам тяжко звідти взяти інформацію та поділись нашими пасічниками)Погодьтесь, це буде логічніше. Коли мені нічого сказати, то я просто мовчу і так робить більшість людей. А якщо я щось вже говорю, то кажу на чому грубнується моє твердження чи припущення. 

12 минут назад, davolodya сказал:

Коли опонент вважає, що існує лиш 2 думки - його, і неправильна - всяка дискусія втрачає сенс...

:ay:

• Like 1
14 хвилин тому, davolodya сказав:

Хто забороняє Вам обґрунтувати свою "неправильну" думку. Навіть навпаки, я вимагаю підтвердження науковими виданнями думки, що карпатка-карніка має інші породні діапазони ніж ті які ми завжди читали, читаємо та будемо читати в різних науковців. 

Думаю мою вимогу підтримують всі користувачі даного форуму. 

Edited by Mihail-ves
4 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

нехай німці нам тут щось розказую,

У Вас занадто висока самооцінка - німці до Вас не прийдуть і нічого пояснювати Вам не будуть. Хочете у них  дізнатися, чому так а не інакше - стукайте до них і запитуйте. Мене цілком влаштовують ті породні діапазони, що використовує бібрід, а кого не влаштовують - нехай шукає пояснень...

Подальша дискусія немає змісту, всеодно кожен залишиться при своїй думці...

• Like 1
  • Thanks 1
5 минут назад, Mihail-ves сказал:

я вимагаю

Вам ніхто не нічього не вивен! Можно тільки попросити:IMHO:

6 минут назад, Mihail-ves сказал:

Думаю мою вимогу підтримують всі користувачі даного форуму. 

Прям такі всі користувачі:rofl:

Форум це добровільна платформа для спілкування! А не місце доведення думок бо комусь так хочеться і Він вимагає:ah:

• Like 1
43 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Коли нічим крити козирного туза починаються якісь невідомі рухи.

Я навіть не міг уявити що родовід - це вже козирний туз:rofl:. Нічього складного в складанні і веденні родоводу в  BJ немає. Навіть краще ніж роз'яснити на пальцах що звідки походить:IMHO:

6 минут назад, davolodya сказал:

У Вас занадто висока самооцінка - німці до Вас не прийдуть і нічого пояснювати Вам не будуть. Хочете у них  дізнатися, чому так а не інакше - стукайте до них і запитуйте. Мене цілком влаштовують ті породні діапазони, що використовує бібрід, а кого не влаштовують - нехай шукає пояснень...

Подальша дискусія немає змісту, всеодно кожен залишиться при своїй думці...

5 минут назад, rudakov сказал:

Вам ніхто не нічього не вивен! Можно тільки попросити:IMHO:

Прям такі всі користувачі:rofl:

Форум це добровільна платформа для спілкування! А не місце доведення думок бо комусь так хочеться і Він вимагає:ah:

Ну вот и зашла дискуссия в тупик. Когда ничего реального показать нечего - начинаются отмазки типа кто ты такой да как ты посмел.

• Thanks 1
1 час назад, Mihail-ves сказал:

І накінець третя сімя, якщо поставити правильний діапазон

Навіть оце зникло бажання подітися графіками четвергої родини:hmm:, бо буду винний все життя за демонстрацію на форумі, а деякі опоненти будуть малювати червоні хрести ради хайпу.:IMHO:

1 хвилину тому, Гурович сказав:

Ну вот и зашла дискуссия в тупик. Когда ничего реального показать нечего - начинаются отмазки типа кто ты такой да как ты посмел.

А що реальне Ви хочете почути? Всесвітньо відомий бібрід використовує породні діапазони в встановлених межах, п.Михайло впевнено стверджує, що ті діапазони не вірні, і суває ними, як йому зручно... То хто має питати в німців  як правильно і чому саме так, а не інакше - я, чи може ве-таки Михайло?

• Thanks 1
5 хвилин тому, davolodya сказав:

Всесвітньо відомий бібрід використовує породні діапазони в встановлених межах

Так в чому проблема показати оті "діапазони"? Наприклад мене там немає і я не можу побачити їх, А ВИ вже напевне в десятий раз робите увагу на чомусь, але не можете їх показати. Прошу Вас, підкріпіть свої слова фактами. І можливо я Вас більше не буде цитувати. Та і форумчани зможуть глянути.

Edited by Mihail-ves
10 минут назад, Гурович сказал:

А що показувати коли пан @Mihail-ves один рухом мишки з легкістю змінює породні діапазони і вимагає довести же йьому що він робить правильно а всі інші барани і читати графіки не вміють, а взявши перо червоного кольору взагалі поставив себе на місце самого видатного науковця в сфері бджільництва і заявив що програми морфометрії брешуть не на жарти.

13 минут назад, rudakov сказал:

А що показувати коли пан @Mihail-ves один рухом мишки з легкістю змінює породні діапазони і вимагає довести же йьому що він робить правильно а всі інші барани і читати графіки не вміють, а взявши перо червоного кольору взагалі поставив себе на місце самого видатного науковця в сфері бджільництва і заявив що програми морфометрії брешуть не на жарти.

Ну так покажите график семьи, как он просит, 80% соответствия в диапазоне карпатки 2,4 - 2,6(этот диапазон был в статье, которую Вы выставляли).  Думаю, после этого он успокоится.  Да, Михаил?

Edited by Гурович
  • Like 1
  • Haha 1
12 хвилин тому, rudakov сказав:

заявив що програми морфометрії брешуть не на жарти.

Програма брехати не вміє, брехати вміють тільки люди. Програма робить тільки математичні функції та видає отриману інформацію. Дальше вже повинна людина дивитись що там вийшло. 

9 хвилин тому, Гурович сказав:

Думаю, после этого он успокоится.  Да, Михаил?

Не тільки заспокоюсь, але навіть буду рекомендувати купляти маток з такої сімї та у такого пасічника. І саме це буде та карпатка-карніка до якої ніхто не зможе пред'явити які застереження. 

Тільки що запитав в Зумі, науковців з Ізраїлю про породні границі карніки, вони так само як і тут на форумі нічого про неї не знають. Це наштовхує на думку що її (породної границі) дійсно не існує, оскільки науковцям вона невідома.

Edited by Mihail-ves
4 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Не тільки заспокоюсь, але навіть буду рекомендувати купляти маток з такої сімї та у такого пасічника. І саме це буде так карпатка-карніка доя кої ніхто не зможе пред'явити які застереження. 

Тільки що запитав в Зумі, науковців з Ізраїлю про породні границі карніки, вони так само як і тут на форумі нічого про неї не знають. Це наштовхує на думку що її (породної границі) дійсно не існує, оскільки науковцям вона невідома.

Спроси, что им известно о македонике = УС?

Edited by Гурович
2 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Програма брехати не вміє, брехати вміють тільки люди. Програма робить тільки математичні функції та видає отриману інформацію. Дальше вже повинна людина дивитись що там вийшло. 

Ну ось підійшли до того що я як оператор який подав дані для обробки програмі брехло.

7 минут назад, Гурович сказал:

Ну так покажите график семьи, как он просит, 80% соответствия в диапазоне карпатки 2,4 - 2,6(этот диапазон был в статье, которую Вы выставляли).

Тобто за кожну публікацію наукової статті відповідальні несе особисто @rudakov?

Я можу показати зведений графік КІ моєї бджоли Карпатки в умовах Чернігівського клімату:

Прошу пана @Mihail-ves показати графік свого народного типу (чи то лінії) 

IMG_20201215_163612.jpg

1 хвилину тому, Гурович сказав:

там тема кліщ та лікування бджіл, тому я запитав завуальовано, хоча і в питанні надав підказку. Але при переводі половину смислу загубилось.

1057153983_2020-12-15_16-40-17_93.thumb.jpg.8a6c76e4437109f027c5d836b0b17e1d.jpg

7 минут назад, Mihail-ves сказал:

Науковці з Ізраїлю? Хто конкретно, призвищя імена явки, а то в марсіян також можна закрити про вартість рогалики морозива на Марсі :rofl:

3 минуты назад, Гурович сказал:

Македоника и степовая ,это как карпатка и карника? 

Тільки що, rudakov сказав:

Науковці з Ізраїлю? Хто конкретно, призвищя імена явки, а то в марсіян також можна закрити про вартість рогалики морозива на Марсі :rofl:

104243252_2020-12-15_16-41-59_723.thumb.jpg.1d8d0e2605c45fd6dd10b19c633a8c54.jpg

Думаю науковця з Ізраїлю зразу впізнаєте (підказка він посередині). Я завжди говорю фактами. А не плещу язиком. 

1 хвилину тому, Рудаков Юрий сказав:

На мою думку - НІ.

13 минут назад, rudakov сказал:

Я ще не чув щоб бджолярі з Ізраїлю могли похизуватись якимись значними досягненнями. Думаю в цьому напрямку Ізраїльтяни точно пасуть задніх. Немає там ні умов, ні великої кількості пасік. Держава маленька за розміром, та і умови для бджіл складні

Edited by Укроп
  • Thanks 1
3 минуты назад, Mihail-ves сказал:

104243252_2020-12-15_16-41-59_723.thumb.jpg.1d8d0e2605c45fd6dd10b19c633a8c54.jpg

Думаю науковця з Ізраїлю зразу впізнаєте (підказка він посередині). Я завжди говорю фактами. А не плещу язиком. 

На мою думку - НІ.

Дальше или наоборот ближе? 

Только что, Рудаков Юрий сказал:

Зараз виявитися що так :rofl: якщо ні то просто подвинемо діапазони і скажемо про це науковцям що "на форумі порішали" 

• Haha 1
Только что, rudakov сказал:

Зараз виявитися що так :rofl: якщо ні то просто подвинемо діапазони і скажемо про це науковцям що "на форумі порішали" 

На каком то соборе 

Порешали ,что кролики это рыба 

И начали их кушать в пост 

• Haha 3