Jump to content
bercik alex /liliya

Пчела Карпатка

Recommended Posts

В 10.12.2020 в 12:49, Mihail-ves сказал:

Викиньте карніку та займіться карпаткою, а то всі учать а самі не хочуть нічого робити. Всім подавай гарну спокійну і ще щось там, але не нашу місцеву. Якщо ж все таки переконав то можу весною вислати ось таку карпатку в подарунок. 

995364951_2020-12-10_12-47-1_799.thumb.jpg.9c8c3ec51f88873f3e200624ca9625d2.jpg243635990_2020-12-10_12-47-39_145.thumb.jpg.7413e691866de7c6867205fe3dbb423d.jpg

вся бджола сіренька без жовтизни.

В 10.12.2020 в 12:49, Mihail-ves сказал:

Викиньте карніку та займіться карпаткою, а то всі учать а самі не хочуть нічого робити. Всім подавай гарну спокійну і ще щось там, але не нашу місцеву. Якщо ж все таки переконав то можу весною вислати ось таку карпатку в подарунок. 

995364951_2020-12-10_12-47-1_799.thumb.jpg.9c8c3ec51f88873f3e200624ca9625d2.jpg243635990_2020-12-10_12-47-39_145.thumb.jpg.7413e691866de7c6867205fe3dbb423d.jpg

вся бджола сіренька без жовтизни.

Візьму з радістю

• Like 1
  • Thanks 1
2 хвилини тому, Cariño сказав:

Візьму з радістю

Адресу НП в ПП.

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Про генаналіз потрібно говорити коли згідно морфометрії робочих бджоли та трутнів відповідають породі. Тоді беруться проби на аналізи.

Взагалі ген.аналіз без морфометрії то просто так папірець, відповідно постає питання в доцільності використання таких досліджень і головне еталонні зразки де були отримані? 

1 час назад, Mihail-ves сказал:

А раз породні діапазони не вписувались в літературні границі то звісно що відправили карніку на ге аналіз. Ось моя відповідь.

Серйозна заява про наших науковців, тобто підробка документів:al: який сенс це їм роботи коли Європа готова давати кошти на збереження місцевих бджіл ? Це виглядає так: взяли пилку і пиляємо гілку на якій же седемо :rofl:

• Like 2
6 часов назад, rudakov сказал:

Серйозна заява про наших науковців, тобто підробка документів:al: який сенс це їм роботи коли Європа готова давати кошти на збереження місцевих бджіл ? Це виглядає так: взяли пилку і пиляємо гілку на якій же седемо :rofl:

Коли мутили з генаналізом у них були інші плани.

Як запахло європейськими грошима зразу  риторику поміняли і стали патріотами аборигенних бджіл.

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1
14 минут назад, дочинец сказал:

Як запахло європейськими грошима зразу  риторику поміняли і стали патріотами аборигенних бджіл.

Наука живе за рахунок фінансовання, покищо в Україні немає спеціальних фондів які могли би фінансувати. А робити комерційним ген.аналіз наші науковці покищо щось не спішать, чи то немає стартового капіталу на закупку розхідних матеріал (реагентів) чи то просто відсутьна комерційна жилка в них і чекають що просто кошти впадуть на рахунок закладу і буде знову чим платити премії і зароблятну плату :). Але нічього в нас є незалежний спостерігач пан Михайло @Mihail-ves він їм не дасть спуску і відразу нам повідомить хто там бунт на кораблі вирішив організувати:IMHO:.

Edited by rudakov
14 часов назад, Mihail-ves сказал:

І що вони не так написали?

1100477419_2020-12-14_11-36-45_301.jpg.e9dfdcce816c4e2c71d9a14d487e3a3e.jpg

То чому у Вашої збірки вже середній індекс кубітального вийшов дуже далеко від крайнього значення?  І про які 100% відповідності можна говорити? Класно Ви мене смішите сьогодні. Покажіть мені карпатку яка 100% відповідає породі. Поясню на пальцях від 2,16 до 3,01 і тоді я повірю що такі карпатки є хоча б в когось.

Де ви бачили стандарт на карпатку? А програма вже міряє, забиті діапазони , звідкіля дані?

Вертаємось в 2011-13роки ,тоді теж були дебати  і питання _ який діапазон карпатки

4 години тому, mihail сказав:

Вертаємось в 2011-13роки ,тоді теж були дебати  і питання _ який діапазон карпатки

З вчорашнього дня діапазон і карпатки і карніки став таким як його прописав Руттнер. І тут крапка.

Все що випадає за цей діапазон то невідома помісь. Моє припущення то якась помісь карніки із цереною, або помісь УС з карнікою. Тому я після вимірів своїх сімей наведу лад із цим, та покажу де ще є щось схоже на карніку-карпатку. 

Цікаво міняється у Вас відношення, спочатку дня був ;)

19 годин тому, rudakov сказав:

не засирати форум "писакою самоучкою"

А вже біля 24 години 14 грудня я став ;)

Цитата

Але нічього в нас є незалежний спостерігач пан Михайло 

Тепер в мене гордість розпирає.:rofl: Дивіться, ще зазнаюсь, та перестану землю відчувати під ногами:umora::hi:

• Haha 1
3 часа назад, Mihail-ves сказал:

Цікаво міняється у Вас відношення, спочатку дня був ;)

А вже біля 24 години 14 грудня я став ;)

Тепер в мене гордість розпирає.:rofl: Дивіться, ще зазнаюсь, та перестану землю відчувати під ногами:umora::hi:

Головне щоб корона на голові не тиснула на сіру речовину:umora:. Взагалі то треба читати повністю а не через слова, а то "писака самоучка" то я, а пане Михайло визначний науковець українських бджіл, просто золота перлина в читанні графіків:UA:

• Haha 1
12 часов назад, дочинец сказал:

И что тут плохова?:ay:

Человек склонен меняться !! 

:hi:

3 минуты назад, Рудаков Юрий сказал:

И что тут плохова?:ay:

Человек склонен меняться !! 

:hi:

А головне модна завжди сказати що то не то все попередники.

4 часа назад, Mihail-ves сказал:

З вчорашнього дня діапазон і карпатки і карніки став таким як його прописав Руттнер. І тут крапка.

Все що випадає за цей діапазон то невідома помісь. Моє припущення то якась помісь карніки із цереною, або помісь УС з карнікою. Тому я після вимірів своїх сімей наведу лад із цим, та покажу де ще є щось схоже на карніку-карпатку. 

по нашим науковцям трошки інші дані,це те, що міг знайти.  УП №8 2009 Синевір і Пчеловодство №7 2001- Вучкове, Пчеловодство №6 2004-морфологічний стандарт Карпатських бджіл,Пчеловодство №6 2005-по Рахівському типу, УП №8 2006 -40річчя Карпатських бджіл,УП№2 2008 Пошук автохтонних бджіл Карпатської породи 

1 хвилину тому, mihail сказав:

по нашим науковцям трошки інші дані,це те, що міг знайти.  УП №8 2009 Синевір і Пчеловодство №7 2001- Вучкове, Пчеловодство №6 2004-морфологічний стандарт Карпатських бджіл,Пчеловодство №6 2005-по Рахівському типу, УП №8 2006 -40річчя Карпатських бджіл,УП№2 2008 Пошук автохтонних бджіл Карпатської породи 

Приведіть оті дані і ми їх порівняємо. 

20 годин тому, Cariño сказав:

Візьму з радістю

Треба додати що це у Вас буде справжня карніка в академічному діапазонні, ось такай процент я чекаю від всіх селекціонерів карпатки-карніки. І скоро на ринку вона буде сильно дорого коштувати, а особливо за європейські гроші.

325477629_2020-12-15_11-33-22_63.thumb.jpg.1bed32a16cac6248005c7ca9e536ce9f.jpg431881029_2020-12-15_11-33-51_798.thumb.jpg.8637757f4c2198c9bb0ee5606467affb.jpg

• Haha 1
13 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

справжня карніка в академічному діапазонні

Незабудьте додати - "чистопородна":Jumpy:

15 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

ось такай процент я чекаю від всіх селекціонерів карпатки-карніки. І скоро на ринку вона буде сильно дорого коштувати, а особливо за європейські гроші.

Та що там процент, пропоную Михайлові зразу Нобеля присвоїти за заслуги в селекції:umora: Це ж треба, весь бібрід підганяє бджолу в рамки породнього діапазону, а виявляється - діапазон можна підігнати під свої потреби і переконання:blink:. Бавтеся з діапазонами  своєї УС, а карніку залиште в спокої - не Ви ті діапазони встановлювали - не Вам їх і змінювати

• Thanks 1
18 хвилин тому, davolodya сказав:

пропоную Михайлові зразу Нобеля присвоїти за заслуги в селекці

У мене краща пропозиція- видати вам попередження за перехід на особистості. не можете тримати себе в руках - не беріть участі в дискуссії. 

• Like 1
  • Sad 1
В 05.11.2012 в 15:10, bercik alex /liliya сказал:

вот по Русски Две другие таблицы за года Как видно стандарт существенно отличается от первоначального от Губина

post-2380-1352121014_thumb.jpg

post-2380-1352121529_thumb.jpg

post-2380-1352121689_thumb.jpg

ясно одне, на сьогоднішній день наші науковці  карпатку по діапазонах запхнули   в карніку , хоча іі не визнають карнікою і до сьогодні. Коли створювали рахівський тип, то вже тоді було видно ,що це карніка по діапазонах кубітального індекса. Цікаво коли ж напишуть той стандарт на карпатку?  Пройшло 9р нічого не змінилось.... брешу вже міряємо своєю  вітчизняною програмою.

• Like 1
12 хвилин тому, Sanich сказав:

У мене краща пропозиція- видати вам попередження за перехід на особистості. не можете тримати себе в руках - не беріть участі в дискуссії

Немав на меті образити п.Михайла - але коли людину починає тиснути корона - про це варто сказати...

Вашу пропозицію беру до уваги:hi:

• Thanks 1
33 минуты назад, davolodya сказал:

Та що там процент, пропоную Михайлові зразу Нобеля присвоїти за заслуги в селекції:umora:

Віртуальну премію :crazy:

33 минуты назад, davolodya сказал:

Це ж треба, весь бібрід підганяє бджолу в рамки породнього діапазону, а виявляється - діапазон можна підігнати під свої потреби і переконання:blink:.

ну і головне кожен може це зробити самостійно а ще назвати це зовсім іншою породою бо так зручно по ГКО:rofl:

34 минуты назад, davolodya сказал:

не Ви ті діапазони встановлювали - не Вам їх і змінювати

діапозони то ніщо в порівнянні з красивими графіками :umora:

• Like 1
17 минут назад, Sanich сказал:

не можете тримати себе в руках - не беріть участі в дискуссії. 

тільки деякі приймають ще за істину, потім почнеться ланцьгова рекація збільшення кількості бджолярів які почнуть правити діапозони як їм вигідно :IMHO:

• Like 1
1 хвилину тому, rudakov сказав:

тільки деякі приймають ще за істину, потім почнеться ланцьгова рекація збільшення кількості бджолярів які почнуть правити діапозони як їм вигідно :IMHO:

Я не забороняю дискуссію. Я проти переходу на особистості та хамство, коли закінчилися аргументи. 

2 хвилини тому, rudakov сказав:

діапозони то ніщо в порівнянні з красивими графіками :umora:

Графіки дійсно красиві... Але лиш по центрі. Тільки незрозуміло куди в тих 100%породи  подіти ті хвости з графіків, котрі справа і зліва від породнього діапазону... Графіки треба читати повністю, а не якусь їх частинку, яка найбільше сподобалася. А коли глянути на весь графік - то не такий він вже і гарний, тим більше що програма дає заключення - гібридизація...

• Like 1
  • Thanks 1
7 минут назад, Sanich сказал:

коли закінчилися аргументи. 

аргументів скілько шо просто деякі їх не хочуть слухати, я не говорю що вони істині, але дослідження крил це дослідження на основі породніїх діапазонів, якщо змінюється рамки даних породніх діапозонів то вони вже ніяк не можуть відповідати даній породі, це вже зовсім інша бджола, тут ще одну бджолу видають за іншу а аргументи приймаються як особиста образа бо: "я художник - пишу як хочу"

• Like 1
27 хвилин тому, Sanich сказав:

У мене краща пропозиція- видати вам попередження за перехід на особистості. не можете тримати себе в руках - не беріть участі в дискуссії. 

Не спішіть.:IMHO: Коли чую слово бібрід, завжди бачу потік грошей, який лиється з кишень простих покупців. Нехай пан Володимир @davolodyaспочатку назве морфометричні параметри карніки-карпатки які там в бібріді прописані. А ми їх порівняємо з висвітленими в літературі на протязі років, починаючи з 1970 року. коли Руттнер обміряв всі відомі на той час породи. 

І так продовжеємо дослідувати карпатку, мікро-лінії то все добре, але кожна група спільних маток за походженням представляє собою популяцію, популяцію також можно досліджувати через призму морфометрії, до прикладу маленьке дослідження 4 маток карпатки острівного парування, а точніше :

UA-RIV-L14-2019

UA-RIV-L7-2019

UA-RIV-L8-2019

UA-RIV-L10-2019

дані сімї мають одну мамку і батька. 

Графіки даної мікро-популяції:

2020-12-15_12-51-04.png

2020-12-15_12-51-19.png

2020-12-15_12-51-37.png