Jump to content
bercik alex /liliya

Пчела Карпатка

Recommended Posts

17 часов назад, koste сказал:

Нет .Тут дело в другом . Раньше с Мукачева я покупал Карпатку ,теперь они торгуют и Карникой . Так что в итоге непонятно что купим .:IMHO1:

Разницы теперь никакой .

Зачем кипишь по этому поводу :hmm:

3 часа назад, Рудаков Юрий сказал:

Разницы теперь никакой .

Зачем кипишь по этому поводу :hmm:

Разница есть . Раньше можно было купить Карпатку ,и она плохо селекцыонированая но это Карпатка . Спареная там на месте ,и из этого можно было отобрать чтото стоящие .:UA: А что сейчяс можно только догадыватся . И мне бы не хотелось что бы Украина потеряла то что имеем .

10 минут назад, koste сказал:

Разница есть . Раньше можно было купить Карпатку ,и она плохо селекцыонированая но это Карпатка . Спареная там на месте ,и из этого можно было отобрать чтото стоящие .:UA: А что сейчяс можно только догадыватся . И мне бы не хотелось что бы Украина потеряла то что имеем .

Тобі доводилось випробувати крос карніки на карпатку? 

8 минут назад, Укроп сказал:

Питання не в тому, які кроси, питання в наявності чистої карпатки, на основі якої ці кроси можна зробити.

Edited by Гурович
18 хвилин тому, koste сказав:

И мне бы не хотелось что бы Украина потеряла то что имеем .

Викиньте карніку та займіться карпаткою, а то всі учать а самі не хочуть нічого робити. Всім подавай гарну спокійну і ще щось там, але не нашу місцеву. Якщо ж все таки переконав то можу весною вислати ось таку карпатку в подарунок. 

995364951_2020-12-10_12-47-1_799.thumb.jpg.9c8c3ec51f88873f3e200624ca9625d2.jpg243635990_2020-12-10_12-47-39_145.thumb.jpg.7413e691866de7c6867205fe3dbb423d.jpg

вся бджола сіренька без жовтизни.

• Like 4
9 минут назад, Гурович сказал:

Питання не в тому, які кроси, питання в наявності чистої карпатки, на основі якої ці кроси можна зробити.

Чиста є, і є багато в кого. Останні роки дуже багато зроблено при відборі матеріалу для подальшої селекції. Я великий прихильник кросів карніки з карпаткою. Такі кроси у мене продуктивніші аніж чиста карніка, і карпатка. Також все більше і більше, на пасіці у мене з`являється хорошої карпатки. 

• Like 2
10 часов назад, Укроп сказал:

Нет .

10 часов назад, Mihail-ves сказал:

Викиньте карніку та займіться карпаткою, а то всі учать а самі не хочуть нічого робити. Всім подавай гарну спокійну і ще щось там, але не нашу місцеву. Якщо ж все таки переконав то можу весною вислати ось таку карпатку в подарунок.

Благодарю за предложение ,но я так менять синицу на что либо другое не решаюсь . Возможно только по тому что по Карпатке есть опыт ...:)

6 годин тому, koste сказав:

Благодарю за предложение ,но я так менять синицу на что либо другое не решаюсь

А я же Ваш заклик до інших

17 годин тому, koste сказав:

. И мне бы не хотелось что бы Украина потеряла то что имеем

Ви не послідовні. 

Я так зрозумів, що Ви построїте на чистому асфальті, поки, дехто з пасічників, будуть вимивати з болота, та ще і будете розказувати що не правильно миють. Ви не один такий.

Edited by Mihail-ves

Зібралися пасічники без Карпатки і вирішують гарна чи погана карпатка :rofl:

• Like 2
50 минут назад, rudakov сказал:

Зібралися пасічники без Карпатки і вирішують гарна чи погана карпатка :rofl:

Это ты еще в тему Бакфаст не заглядывал...:umora::rofl::Jumpy: там от таких обхохочешься.

• Like 2
  • Haha 2
3 часа назад, Mihail-ves сказал:

А я же Ваш заклик до інших

Я о том когда постоянно  занемаются там Карпаткой , и туда привозят что либо другое ,пускай даже это Карника ,то я против .:UA:

Ви не послідовні. 

Я так зрозумів, що Ви построїте на чистому асфальті, поки, дехто з пасічників, будуть вимивати з болота, та ще і будете розказувати що не правильно миють. Ви не один такий.

Весной посмотрим что и как .;)

• Like 1
1 час назад, Брониславович сказал:

Это ты еще в тему Бакфаст не заглядывал...:umora::rofl::Jumpy: там от таких обхохочешься.

Диванні експерти і не таке можуть :IMHO::rofl:

33 минуты назад, koste сказал:

Я о том когда постоянно  занемаются там Карпаткой , и туда привозят что либо другое ,пускай даже это Карника ,то я против .:UA:

А якщо буде папірець інституту що дозволяють в наукових цілях ? І взагалі зоопарк то добре для тих хто займається збереженням генофонду Карпатки, гарна це справа:ah:

В 10.12.2020 в 13:03, Укроп сказал:

Чиста є, і є багато в кого. Останні роки дуже багато зроблено при відборі матеріалу для подальшої селекції. Я великий прихильник кросів карніки з карпаткою. Такі кроси у мене продуктивніші аніж чиста карніка, і карпатка. Також все більше і більше, на пасіці у мене з`являється хорошої карпатки. 

А карніки на італійку?

36 минут назад, mihail сказал:

А карніки на італійку?

Такої в мене не було

9 годин тому, rudakov сказав:

:umora:І що тепер вже неактуальні 

481326521_2020-12-14_7-6-43_752.jpg.133f161aae3786ab4f007c3fd365276f.jpg

А давайте впишимо ми їх в те що визначено та записано в Руттнера та інших науковців.476944600_2020-12-6_6-24-47_813.jpg.32c4d2536680156542ba30d5efdb5e63.jpg

І що буде з Вашим графіком коли впишимо академічний діапазон, хочете подивитись?

1746453497_2020-12-14_7-5-6_343.thumb.jpg.2731f716a7e7a54666efa918c4831e31.jpg

Тоді чомусь зразу появляється гібридизація. Цікаво, а чи є взагалі карпатка яка буде відповідати 100% академічному діапазону породи? Щось думаю таке відсутнє. Тому що ніякої карпатки не існує, а є помісь УС та карніки. :IMHO::rofl:

@rudakov я говорив що не треба мене злити, але куди там. Але я тепер завівся:umora: Не треба було чіпляти мою УС:umora::hi:

Всім Доброго ранку. Бачу день буде вдалим. Мисливців на академічні діапазони карпатки запрошую до дискусії.

появляється гібридизація

Між типова форма :ae: уважно читайте родовід там все чорним по білому.

@rudakov я говорив що не треба мене злити, але куди там. Але я тепер завівся:umora: Не треба було чіпляти мою УС:umora::hi:

Не варто плутати дискусію і спілкування з якимись дивними особистими привзятими відношенням :ah:

До сьогодні я не сильно звертав увагу на карпатку, тому що вона мене не цікавила, але коли пішли академічні діапазони порід, то я все таки буду більш детально її спостерігати. А особливо хочу побачити сім'ї які 100% відповідають промірами карпатці. Порадуйте мене. 

• Haha 1
2 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Порадуйте мене. 

uc?id=1s530NOdakph5NMGfYCv9abAyh_S_TQr8

5 хвилин тому, rudakov сказав:

uc?id=1s530NOdakph5NMGfYCv9abAyh_S_TQr8

циферки мені ніколи не цікавили та не цікавлять, Ви мені графіки покажіть. Але навіть тут я бачу шо середнє значення вже давно за породним діапазоном.:rofl:

Edited by Mihail-ves

476944600_2020-12-6_6-24-47_813.jpg.32c4d2536680156542ba30d5efdb5e63.jpg

Ще раз наголошую - правий край у карніко-карпатки 3.01. 

Тому не треба відсувати її дальше, оскільки то вже не її діапазон. :umora:

4 минуты назад, Mihail-ves сказал:

циферки мені ніколи не цікавили та не цікавлять, Ви мені графіки покажіть. Але навіть тут я бачу шо середнє значення вже давно за породним діапазоном.:rofl:

Все не так :umora: але давайте погріємо тему :ah:

Только что, Mihail-ves сказал:

карніко-карпатки

дуже смиливе припущення , а якщо через пять років буде доведено що це дві окремі породи ?

1 хвилину тому, rudakov сказав:

Все не так

Що не так, обоснуйте. Не просто погріємо а поставимо карніку карпатку в її границі. І тоді цікаво скільки процентів буде відповідність породі. Чи догоне вона іншу бджолу?

Edited by Mihail-ves
3 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Що не так, обоснуйте. 

http://carpatica.honey.biz.ua/lib/TvUkr_2014_8-9_9.pdf

• Like 1