Jump to content
bercik alex /liliya

Пчела Карпатка

Recommended Posts

7 часов назад, Мико сказал:

расширяться желания нет 

"Я теперь скромнее стал в желаньях...":)

В 22.12.2019 в 18:33, Пчёлкин сказал:

Сергей Тюркин не знаю с каким материалом вы тогда работали. Но  карпатку которую мы брали тип Вучковский надо было  постараться её в ройку загнать. Материал был от ВА Гайдара.

Материал брал от Плыски  с села Вучково.   ( более Вучковского быть не могло.) ..  Ну  такой я был пчеловод что  каждый год делал работу над ошибками . что то по новому эксперементировал но пытался взять по больше акации а в итоге заганял пасеку в роение. потом плюнул на ту акацию и занялся продажей пакетов.

может у Вас взятки постоянные и сильные .  но у меня с моей разной технологией результат был прогнозированный -- сильные семьи и рои в маю месяце.

• Like 3
А если учесть что за последние годы появились карпатки ИО 
то можно призадуматься о возврате к карпатке 
Вот одна незадача ,вдруг не  продам пакет с карпаткой ,
проблемы возникнут ,стремянки нет , роеловок нет 
лишней тары нет ,расширяться желания нет 
Заселена роботами.
  • Like 1
  • Haha 1
В 24.12.2019 в 22:39, Ворон сказав:

Це якщо не рахувати щорічну покупку "породних" маток.:umora:

А що, @Ворон ,карпаток чи карніку не потрібно оновлювати? Ну,  я про УС промовчу, бо пока її ще у нас шукають. Але драбина та її доставка  все ж вийде дорожчою.:IMHO:

• Thanks 1
5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

чи може як і В. Гайдар з бакфастом?...:ah:

Ох уж эти бакфасторазводчики! Не так давно провел работу по ознакомлению наших пчеловодов с программой и презентовал примеры применения нового индекса, который позволит оценивать и бакфаст- отличать Ф0 от следующих поколений. Недавно нашелся один суперумный и заявил, что программу прислал Гайдар, чтобы увеличить продажи своей карпатки.  Л.В.Шикунова попыталась (было видео где она покупает маток у Плиски) с ним подискутировать, но парень оказался суперупертым. Один пчеловод, наблюдавший за этим очень тонко заметил: " Лариса Владимировна, даже если Вы ему ухо откусите, ситуацию не выровнять с таким его подходом и пониманием, жалко таких людей- жизнь у них плоская".

Он долго продавал модный бакфаст, пока покупатели не потребовали снова продавать пчелу серую.

Не надо Гайдара упоминать там где не следует. Вухи никто не откусит, но жизнь может оказаться плоской...

5 годин тому, ДобровоЛ сказав:

А що, @Ворон ,карпаток чи карніку не потрібно оновлювати? Ну,  я про УС промовчу, бо пока її ще у нас шукають. Але драбина та її доставка  все ж вийде дорожчою.:IMHO:

Ще маток некупляв ніколи,драбини також не потрібно,є молоді сини,які виконають все без додаткових затрат,в мене пасіка,медо-товарна,ане розплідицька.:hi:

• Haha 1
10 годин тому, Ворон сказав:

Ще маток не купляв ніколи,драбини також не потрібно,є молоді сини,які виконають все без додаткових затрат,в мене пасіка,медо-товарна,а не розплідицька.:hi:

Потрібно говорити - СІМЕЙНА в мене пасіка, медо-товарна. :IMHO:Не забувайте додавати хоч інколи саме найціннішу вашу гордість - число ваших синів і лапочку дочку. Ото і є людське щастя, заради якого ми й живемо.:ay:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 2
6 годин тому, Майер сказав:

....

Он долго продавал модный бакфаст, пока покупатели не потребовали снова продавать пчелу серую.

Не надо Гайдара упоминать там где не следует. Вухи никто не откусит, но жизнь может оказаться плоской...

А Василя Антоновича, одного з основоположників розведення карпатської бджоли, я згадав саме там , де й потрібно , на відміну від вас, коли пишите про карпатку та баків у темі про Поліську лісову!  Ви вирвали текст, а я писав, що дуже поважаю його як науковця. Та вказав , що він не правий , бо  поносе бакфаст, прирівнює його до кавказянок, не працювавши з ним й дня.:IMHO:

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Потрібно говорити - СІМЕЙНА в мене пасіка, медо-товарна. :IMHO:Не забувайте додавати хоч інколи саме найціннішу вашу гордість - число ваших синів. Ото і є людське щастя, заради якого ми й живемо.:ay:

Що їх додавати,вони є,5 синочків і лапочка дочка.:wave:

• Like 9
  • Thanks 3
45 минут назад, Ворон сказал:

Вот это мужик :ay:

• Thanks 1
  • Haha 1
3 часа назад, Ворон сказал:

Супер. Дай Вам Бог всим безмежного здоров’я, і щастя

• Like 2

На шляху до змін 

• Like 5
В 18.11.2019 в 23:50, Егор Юрьев сказав:

Интересно,почему-же нельзя.

Потому что почистил человек.

У меня только те что в зиму стоят как бы недочищенные.Остальные подвергаются тотальной чистке после изъятия,если не выбраковал.Весной любо-дорого работатьс такими+эстетичность+поддержка санитарии.

Не настаиваю,но меня так учили и приучили.

У пологових будинках теж миють, хлорірують, в бахілах ходять. Чужих не пускають. А насправді основні місця де заражаються золотистим стафілококом і є пологові будинки, тому що вони працюють по санітарним нормативам. Хоча зараз ситуація покращується, і як ви думаєте чому? Мікробіологія це наука і якщо нехтувати нею - то природа обов'язково накаже.

• Like 1
В 27.12.2019 в 17:04, tolik2362 сказал:

Вот это мужик :ay:

А якби було 5 дочок і синочок .

41 минуту назад, sion сказал:

У пологових будинках теж миють, хлорірують, в бахілах ходять. Чужих не пускають. А насправді основні місця де заражаються золотистим стафілококом і є пологові будинки, тому що вони працюють по санітарним нормативам. Хоча зараз ситуація покращується, і як ви думаєте чому? Мікробіологія це наука і якщо нехтувати нею - то природа обов'язково накаже.

Не пойму каким боком стафилокок и микробиобиология к надстройкам-перемычкам.

На мой взгляд это далеко от работ по дезинфекции.

16 хвилин тому, Егор Юрьев сказав:

Не пойму каким боком стафилокок и микробиобиология к надстройкам-перемычкам.

На мой взгляд это далеко от работ по дезинфекции.

Згоден, що перемички і мікробіологія і дезінфекція це абсолютно різні речі.

• Like 3

Всіх із Новим Роком!!!

Колеги, у кого можна придбати карпатку,тип " синевир"(цікавить матеріал по "географії").

15 минут назад, Король Орест сказал:

Всіх із Новим Роком!!!

Колеги, у кого можна придбати карпатку,тип " синевир"(цікавить матеріал по "географії").

а чем они отличаются от вучковской или говерла или других карпаток?

Edited by Женя К
19 минут назад, Женя К сказал:

а чем они отличаются от вучковской или говерла или других карпаток?

Відрізняється - і візуально і по "характеристикам".

15 минут назад, Король Орест сказал:

Відрізняється - і візуально і по "характеристикам".

я начинающий раскажите пожалуйста по подробней , о различных характеристиках рахных карпаток, очень интересно...:hi:

48 хвилин тому, Король Орест сказав:

Тип СИНЕВИР у Паппа В.В., але не зрозуміло відносно  матеріалу  по "географії"

7 хвилин тому, Женя К сказав:

я начинающий раскажите пожалуйста по подробней , о различных характеристиках рахных карпаток, очень интересно...:hi:

Дуже детально описано характеристики усіх типів карпаток з кольоровими фото маток в журналі "Український пасічник" за минулі роки - зараз вже не скажу точно в якому номері за який рік.

12 минут назад, dust сказал:

Тип СИНЕВИР у Паппа В.В., але не зрозуміло відносно  матеріалу  по "географії"

Я у курсі - у Папа В.В є "синевир" і є " вучківський" типи(хустський р-н), - у Гайдара є  те саме + "Говерла"(Мукачівський р-н), - у мене є "вучківський"але по "географії" - "вучківський" у Плисок, - "синевір" через гірський хребет також у Міжгірський р-н....

Edited by Король Орест
  • Like 1
1 час назад, Король Орест сказал:

Всіх із Новим Роком!!!

Пов"язувати термін "синевір" з географічним розташуванням пасік звідки походить цей тип бджоли не варто. Відкий карту. Знайди озеро. Та й побачиш які села навколо.

10 минут назад, Маркіян сказал:

Пов"язувати термін "синевір" з географічним розташуванням пасік звідки походить цей тип бджоли не варто. Відкий карту. Знайди озеро. Та й побачиш які села навколо.

Я там був кілька разів, знаю де озеро, які села....

Цікавить у кого можна придбати кілька маток.

Edited by Король Орест