Jump to content
bercik alex /liliya

Пчела Карпатка

Recommended Posts

Чуть не в тему, но спрошу чтоб не перечитывать все страницы.  Какая сила семей пошла у кого в зиму у тех кто держит карпатку?

6 минут назад, Dimitrij сказал:

Какая сила семей пошла у кого в зиму у тех кто держит карпатку?

Семьи на 7-9 улочек, а отводки разного срока формирования от  3 улочек и больше.

• Like 4

Для того щоб завезти бджоли  в Канаду,необхідно там змінити закон...Це не Україна.

• Like 3
1 час назад, kalina сказал:

Семьи на 7-9 улочек, а отводки разного срока формирования от  3 улочек и больше.

Рамки на 230?

12 часов назад, Dimitrij сказал:

Рамки на 230?

Нет,  на 300

В 02.04.2018 в 22:00, Dimitrij сказал:

Чуть не в тему, но спрошу чтоб не перечитывать все страницы.  Какая сила семей пошла у кого в зиму у тех кто держит карпатку?

У мени  в середньому на 6 рамках зимували. Якісь вони злі як пси,щось я в карпатці розчарувався. 

• Sad 2
В 02.04.2018 в 22:00, Dimitrij сказав:

в середньому на 7 (а так були на 5,6, 8, 9)

36 хвилин тому, Женя Циба сказав:

У мени  в середньому на 6 рамках зимували. Якісь вони злі як пси,щось я в карпатці розчарувався. 

То мабуть не від того, що зимували на 6 рамках:umora:

В Суботу передивлявся сім'ї, підійшов до однієї до огляду ( трохи вже  було похолодало і вітерець подув), я лиш почав відкривати вулик то вони мені таких бамбулєй дали:umora: правда після димаря стали шовкові:) 

Edited by Мішаня (МІМ) Майгутяк
  • Like 4
  • Haha 1
10 часов назад, Женя Циба сказал:

Якісь вони злі як пси,щось я в карпатці розчарувався. 

Сейчас они все сердитые.

• Like 3
  • Haha 1

Сегодня делал ревизию так были злые как собаки! Забил и пошел в хату спать:)

• Haha 2
7 минут назад, Dimitrij сказал:

так были злые как собаки

два дні назад були смирні.

• Like 1
8 минут назад, Dimitrij сказал:

Переходіть на заморських, вчора папросили почистити яблуні на пасіці з ф2 бакфаст, - другу яблуню навіть не дочистив, добре що хоч лицьову сітку одягнув. Дістав і через светр і через джинси. Короче втік і сказав що на ту пасіку більше не піду.

• Like 1
  • Haha 7
  • Confused 1
  • Sad 1

а в мене є ще порода " місцева сторожева" так ті ще зліші стали, атакують даже кришку відкрити не дають, правда коло вуликів ходити можна, ні карпатка ні місцева не чіпають, мабуть погода на них якось впливає.

• Like 2

Вчера были смирные, сегодня облачно и ветерок средний, видимо повлияло

• Like 1
2 часа назад, Серж 82 сказал:

Переходіть на заморських, вчора папросили почистити яблуні на пасіці з ф2 бакфаст, - другу яблуню навіть не дочистив, добре що хоч лицьову сітку одягнув. Дістав і через светр і через джинси. Короче втік і сказав що на ту пасіку більше не піду.

коты :rofl:, благодаря таким рассказчикам, скоро на калитке можно будет писать "осторожно, сторожевой бакфаст!", :umora: а то ведь не то что соседи, домашняя живность собаки 3 штуки, коты 4 штуки страх совсем потеряли, перед летками бегают, на улики запрыгивают-солнце там видите ли лучше греет, а ведь были времена... эээх, от всего летающего и жужжащего просто испарялись.

• Like 5
  • Thanks 1
11 часов назад, Серж 82 сказал:

Наверное всё же трутовый фон карпатки  так действует на другие породы пчёл  :IMHO1:...     У нас  что бакфаст что итальянка  при облёте не местном трут фоне  спокойные получаются.  нужно контролировать чтоб соседи пакеты с карпатским трутом не завезли а то подпортят миролюбие.

• Like 6
  • Thanks 2
12 години тому, Dimitrij сказав:

Маю карпатку трьох ліній,говерла,вучківська і лінія 100 то вучківська і лінія 100 не агресивні,в говерли неможливо було відкрити вулик відразу атакували.

• Like 1
  • Thanks 1
17 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Наверное всё же трутовый фон карпатки  так действует на другие породы пчёл  :IMHO1:...     У нас  что бакфаст что итальянка  при облёте не местном трут фоне  спокойные получаются.  нужно контролировать чтоб соседи пакеты с карпатским трутом не завезли а то подпортят миролюбие.

Вже є пару відгуків,що після завозу карпатки на пасіку, проявляється агресія ,і у мени така хрень. Цего року буду міняти,не бачу я у ній перспектив ну ніяких.

• Like 1
15 минут назад, Женя Циба сказал:

Вже є пару відгуків,що після завозу карпатки на пасіку, проявляється агресія ,і у мени така хрень. Цего року буду міняти,не бачу я у ній перспектив ну ніяких.

Увага диверсія!:umora:

• Like 2
  • Haha 1
25 хвилин тому, Женя Циба сказав:

цікаво в кого брали карпатку, якщо в добавку так сказали, - це карпатка то скажу, скоріше це, як у Вас написано "шо попало", я не Вашу бджолу критикую, я критикую так званих матководів. На сьогодні дійсно можна брати хорошу карпатку, в карпатки є шанс бути, і бути з хорошими характеристиками в тому числі миролюбністью, я маю на пасіці де кількох матководів карпатку, скажу про неї добрі речі, зрештою якби це лише я говорив,говорять і ті хто спробувував її на медозборах, тому тут треба сперше зясувати на скільки це карпатка:)

• Like 10
  • Thanks 1
5 часов назад, miro сказал:

я маю на пасіці де кількох матководів карпатку, скажу про неї добрі речі,

Может подскажите в личку? Спасибо!.

• Like 1

8 часов назад, miro сказал:

цікаво в кого брали карпатку, якщо в добавку так сказали, - це карпатка то скажу, скоріше це, як у Вас написано "шо попало", я не Вашу бджолу критикую, я критикую так званих матководів. На сьогодні дійсно можна брати хорошу карпатку, в карпатки є шанс бути, і бути з хорошими характеристиками в тому числі миролюбністью, я маю на пасіці де кількох матководів карпатку, скажу про неї добрі речі, зрештою якби це лише я говорив,говорять і ті хто спробувував її на медозборах, тому тут треба сперше зясувати на скільки це карпатка:)

У Гайдара брав.Про карпатку багато написано,але я щось і половини того не побачив за два роки. 

• Like 3
  • Confused 1
13 години тому, Женя Циба сказав:

У Гайдара брав.Про карпатку багато написано,але я щось і половини того не побачив за два роки. 

Не знаю маток Гайдара я ще не брав ,тому зробити коментар буде мені недоречно. Аби уникнути недозволеної реклами скажу, що багато матководів дійсно дбають за свій товар, карпатку я би радше ділив по лініях, як це є в загальній практиці, але і тут є свої особливості коли одну і ту ж лінію веде двоє, троє  точніше репродуктує, тобто трутень в різній зоні дає свій почерк.

На скільки ми бачимо навіть тут на форумі інфурмують наші матководи про велику роботу яка зараз направлена в пошуку кращих карпатських бджолосімей, які відповідають морфологічним характеристикам, та визначеним загальним якостям особливих для карпатки. Робота не спростих, адже це скоріше коло ентузіастів яке обєднане спільною метою покращити стан породного типу карпатки, визначення і пошук це лише частка роботи, дальше на скільки інформують нас, це довга праця, зауважте, що до цієї праці підвязані науковці, без них не вийде остаточне заключення, думаю настане час де кожного їх прізвище ми будем говорити з особливою подякою, оскільки будем знати, що ця людина посвятила цій роботі свій час, здоровя, матеріальні ресурси та можливості, а зараз особисто хочу їм усім разом побажати успіху, успіх якого ми з нетерпінням бажаєм.

Edited by miro
  • Like 8
13 часов назад, miro сказал:

На сьогодні дійсно можна брати хорошу карпатку, в карпатки є шанс бути, і бути з хорошими характеристиками в тому числі миролюбністью, я маю на пасіці де кількох матководів карпатку, скажу про неї добрі речі, зрештою якби це лише я говорив,говорять і ті хто спробувував її на медозборах, тому тут треба сперше зясувати на скільки це карпатка:)

Христос Воскрес!

Підписуюсь під кожним  Вашим словом!

Мне  сейчас очень трудно понять тех,  кто рассказывает  об  агрессивности карпатки. У меня во дворе  стоит более 300 семей - по мнению тех, кто бывал на нашей пасеке -  большей плотности размещения ульев никто не видел. В полу метре от центральной дорожки размешаются с двух сторон ряды с  пчелами и с утра до вечера десятки раз как взрослые, так и дети ходят  не только по дорожкам... Ужалить пчелы могут разве, что когда на них натыкаешься  "с лёту".. :dntknw: 

Правда, перед праздниками сын привез щенка дратхара и он из любопытства стал заглядывать в летки и, естественно,  его волосатая мордочка оказалась под прицелом. За эти два дня он уже стал "ученый" и  теперь,  как только слышит  рядом жужжание  - мигом прячется.

Ищите настоящую карпатку  :ay: и у вас не будет проблем:ole_ole:

• Like 10
1 година тому, miro сказав:

Не знаю, у Гайдара я ще не брав ,тому зробити коментар буде мені недоречно, аби уникнути недозволеної реклами, скажу, що багато матководів дійсно дбають за свій товар, карпатку я би радше ділив по лініях, як це є в загальній практиці,але і тут є свої особливості коли одну і ту ж лінію веде двоє, троє  точніше репродуктує, тобто трутень в різній зоні дає свій почерк. На скільки ми бачимо навіть тут на форумі інфурмують наші матководи про велику роботу яка зараз направлена в пошуку кращих карпатських бджолосімей, які відповідають морфологічним характеристикам, та визначеним загальним якостям особливих для карпатки. Робота не спростих, адже це скоріше коло ентузіастів яке обєднане спільною метою покращити стан породного типу карпатки, визначення і пошук це лише частка роботи, дальше на скільки інформують нас, це довга праця, зауважте, що до цієї праці підвязані науковці, без них не вийде остаточне заключення, думаю настане час де кожного прізвище ми будем говорити з особливою подякою оскільки будем знати, що ця людина посвятила цій роботі свій час, здоровя, матеріальні ресурси та можливості, а зараз особисто хочу їм усім разом побажати успіху, успіх якого ми з нетерпінням бажаєм.

Я вже давно казав що карпатку перевести треба на лінійну селекцію. І хай кожен матковод карпатчик назве матку родоначальницю номером і закріпить назву і будемо бачити що матка від Пупківа Карпатка #555 типу Верховинка не годиться ні на що, або супер пупер медова. І подальша робота може опиратися на номер походження матки. Бо з часом ринок заставить силою таке зробити бо клієнта  навчать бакфастчики і карніководи що мають бути родоводи.

• Like 11