Jump to content
bercik alex /liliya

Пчела Карпатка

Recommended Posts

13 хвилини тому, Шулянский Александр сказав:

Канада залучає українських бджіл до порятунку місцевої популяції - посол у Києві

11 Лютий, 2018
Карпатські бджоли з України допоможуть рятувати канадських, які перебувають на межі зникнення. Про це на своїй сторінці у Twitter заявив посол Канади в Україні Роман Ващук.
Як повідомив посол, знання та уміння українських пасічників з "Всеукраїнського братства бджолярів України" та власне бджоли з України допоможуть канадським бджолярам відповісти на виклики, які постали перед канадської популяцією корисних комах. Партнером українських бджолярів стане канадський проект Niagara Beeway, який ставить за мету відновлення та збереження оригиніального довкілля у Канаді.

То про яке відновлення та збереження оригиніального довкілля у Канаді  із нашими, українськими,  а не канадійськими місцевими, може йти мова?!

Доречі в Австралії Канада теж купляє бджіл, бо там вони ще не є заражені Вароа.

• Like 1
23 хвилини тому, targal сказав:

Напевне канадці незнають що прийдеться по деревах як мавпа скакати тай щей рійницю в зубах тримати.

:umora::ay:

• Haha 2
27 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Доречі в Австралії Канада теж купляє бджіл, бо там вони ще не є заражені Вароа.

Ось саме в цьому відео показано як формують пакети для Канди з Австраліі

• Like 2
1 минуту назад, Шулянский Александр сказал:

Ось саме в цьому відео показано як формують пакети для Канди з Австраліі

Я це відео декілька днів назад скидав в тему, безсотові бджолопакети.

І як у воду дивився, писав, що у нас є перспективи поставки таких пакетів за кордон!

• Like 2
  • Haha 1
1 час назад, Шулянский Александр сказал:

Канада залучає українських бджіл до порятунку місцевої популяції - посол у Києві

11 Лютий, 2018
Карпатські бджоли з України допоможуть рятувати канадських, які перебувають на межі зникнення. Про це на своїй сторінці у Twitter заявив посол Канади в Україні Роман Ващук.
Як повідомив посол, знання та уміння українських пасічників з "Всеукраїнського братства бджолярів України" та власне бджоли з України допоможуть канадським бджолярам відповісти на виклики, які постали перед канадської популяцією корисних комах. Партнером українських бджолярів стане канадський проект Niagara Beeway, який ставить за мету відновлення та збереження оригиніального довкілля у Канаді.
"Від захвату аж загуділо. Джордж Скотт з Niagara Beeway та Тетяна Васильківська з http://honeyua.comповідомили про спільні зусилля допомогти популяції бджіл у Канаді своїми знаннями та карпатськими бджолами", - твітує посол Канади в Україні.
Численні дослідники повідомляють про скорочення популяції бджіл у Північній Америці загалом

Цікавий сюжет виходить, як карпатка піде на канаду, ото і ціни будуть на пакети :)

Думаю, що не дарма він про це заговорив в лютому. Для мене це вже стає цікаво!

• Haha 1

Українське  братство бджолярів і СПУ, це різні організації? Бо Стретович заявляв, що СПУ також хоче постачати пакети в Канаду. 

• Like 1
10 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Цікавий сюжет виходить, як карпатка піде на канаду, ото і ціни будуть на пакети :)

Я ще рік назад чув подібну розмову, що канада збирається купляти наших бджіл. 

• Like 1
27 минут назад, igorstep сказал:

Українське  братство бджолярів і СПУ, це різні організації? Бо Стретович заявляв, що СПУ також хоче постачати пакети в Канаду. 

Так, різні. Але суттєвої різниці немає, от тільки перша партія піде і ціни будуть космос :IMHO:

• Haha 1
6 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

ціни будуть космос :IMHO:

цей анекдот на теренах З. України уже третий рік ходить. А якщо з урахуванням того що 10- 20 % аскик у вас трапляеться, то без глазу и глазу цей проект провалиться через рік. Так що в космос не дуже , падати звідти буде боляче:IMHO:

40 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Спочатку треба цiну взнати  , а потiм радiти 

40 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

етяна Васильківська з http://honeyua.comповідомили

??????????? ???? ????????? ? ?????? V ??????????? ??????????????? ???????? ?? ?????? ???????? ?????????? AGROPORT WEST LVIV 2017, ?. ?????,

27 ?????? 2017 ????, 15.00-18.00, ???? ? 2 , ??????????? ???????? ??????? ??. ?. ??????????, ???????? ??? (???. ?????????, 168)

????? ?????? : ?????? ? ??????????? ??????????? ?? ????? ??????????? 

Ох i повiдомила  . однi гачки 

Edited by Мико
  • Like 1
4 минуты назад, Незнайка 25 сказал:

А якщо з урахуванням того що 10- 20 % аскик у вас трапляеться

Що трапляється?

2 минуты назад, Мико сказал:

Спочатку треба цiну взнати  , а потiм радiти 

Я не радію у мене карніка, і Ви не радієте у Вас баки. А от що цікавий сюжет вимальовується то це так! І ціна звісно цікава куда ж без неї!:)

Я то вже колись таку байку чув, але цеж новий виток!

46 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

А на следующий год после поставки все эти пакеты как начнут роиться - вот у канадских пчеловодов будет забота - лазать по деревьям, снимать рои :)

• Haha 3
4 минуты назад, M_Oleksandr_V сказал:

Я не радію у мене карніка,

Навiщо  тi канадцi

Нашi хлопцi теж нормальнo грощi платять 

Edited by Мико
  • Like 2
3 минуты назад, Konstantin_77 сказал:

А на следующий год после поставки все эти пакеты как начнут роиться - вот у канадских пчеловодов будет забота - лазать по деревьям, снимать рои :)

От і установиться ареал бджіл у канадській природі, для цього їх і мають купувати!

• Haha 1
3 хвилини тому, Konstantin_77 сказав:

От тільки питання(після прочитаного)-хто тут не компетентний-журналісти?- "кляті капіталісти"?-а може й ми чогось не знаєм?

12 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Що трапляється?

так траплялось , й що саме прикро у ПРОВІРЕННих, постійних та щей у СЕРТИФІКОВАНИХ на "Матковдство"", так що після того випадку всі пакети набираю сам. Ліпше на 2-3 дні довше за те потім гем..у менше.

• Like 1
24 минуты назад, Незнайка 25 сказал:

цей анекдот на теренах З. України уже третий рік ходить.

вже договір з Аргентиною про поставку на .....( не запам*ятав) надцять тисяч пакетів УС було

• Haha 1
10 хвилин тому, samitnyj сказав:
16 хвилин тому, Konstantin_77 сказав:

От тільки питання(після прочитаного)-хто тут не компетентний-журналісти?- "кляті капіталісти"?-а може й ми чогось не знаєм?

З цього приводу можу сказати лише таке - три роки тому став переводити свою пасіку на чистокровну карпатку. У пік розвитку сім'ї займають до шести моїх корпусів (у корпусі 8 рамок 335?240). За три роки жодна із чистокровних карпаток не увійшла в ройовий стан повністю (з закладкою ройових маточників). Але є суттєва проблема з пізнім взятком - золотарником (серпень - вересень): сім'ї заливаються повністю і практично йдуть на самознищення - ідеальний варіант для промисловців...:), хоч мене це зовсім і не тішить:(:).

Власне тому мені трохи дивно читати дописи про виражену рійливість карпатки...

• Like 9
4 минуты назад, Kumpel сказал:

Але є суттєва проблема з пізнім взятком - золотарником (серпень - вересень): сім'ї заливаються повністю і практично йдуть на самознищення - ідеальний варіант для промисловців...

Мабуть у цому бiльше вини пасiчника , а нiж бджiл 

• Like 3
1 хвилину тому, Мико сказав:
6 хвилин тому, Kumpel сказав:

Але є суттєва проблема з пізнім взятком - золотарником (серпень - вересень): сім'ї заливаються повністю і практично йдуть на самознищення - ідеальний варіант для промисловців...

Мабуть у цому бiльше вини пасiчника , а нiж бджiл 

Можливо, але проблема у тому, що заливають вони у першу чергу розплідну зону, і  додавання порожніх стільників ситуацію не вирішує (перевірено) ...

• Like 1
  • Confused 1
2 минуты назад, Kumpel сказал:

Можливо, але проблема у тому, що заливають вони у першу чергу розплідну зону, і  додавання порожніх стільників ситуацію не вирішує (перевірено) ...

Не встигає молода бджола вийти з розплоду як зразу чарунки заливаються нектаром. Я теж цю особливість запримітив. Якщо взяток трохи припиняється то цей мед переносять з гнізда і матка продовжує тримати гніздо.

• Like 3
11 хвилину тому, Kumpel сказав:

Власне тому мені трохи дивно читати дописи про виражену рійливість карпатки...

Ігоре, деякі пасічник мабуть мають гіркий досвід, тому так і пишуть. Бо це не дивно і не секрет для когось, я знаю випадки ( Закарпаття маткар(і)) маючи великі замовлення на матки не встигаючи вчасно відіслати товар, поставляли все підряд (матки  ройові, свищові) з пакетами йшла така сама ситуація, тому то і не дивно, що було таке і це прикро:(. На першому місці має стояти якість (це стосується всього)!!! 

А з карпаткою чистопородною з вами згідний на всі 100 і цьому є підтвердження багатьох пасічників які займаються карпаткою! Карпатка best of the best:ay:

• Like 1
24 хвилини тому, Kumpel сказав:

З цього приводу можу сказати лише таке - три роки тому став переводити свою пасіку на чистокровну карпатку. У пік розвитку сім'ї займають до шести моїх корпусів (у корпусі 8 рамок 335?240). За три роки жодна із чистокровних карпаток не увійшла в ройовий стан повністю (з закладкою ройових маточників). Але є суттєва проблема з пізнім взятком - золотарником (серпень - вересень): сім'ї заливаються повністю і практично йдуть на самознищення - ідеальний варіант для промисловців...:), хоч мене це зовсім і не тішить:(:).

це через те, що вони ідуть на самознищення?

• Like 1
1 хвилину тому, MaikMay сказав:

це через те, що вони ідуть на самознищення?

В Карпатах попросту відсутні потужні пізні взятки і ця бджола опиняється не у своїй тарілці. Але заповзятість цієї бджоли до роботи робить  свою не зовсім корисну справу в наших рівнинних умовах...

• Like 5