Перейти к содержанию

Пакети карніка F1


Рекомендуемые сообщения

Продам пакети (відводки) карніка F1 з власної пасіки.

Склад пакета: 4 кращих рамки з вулика на ваш вибір + матка карніка F1

Матки: 2020р.н. мічені, карніка F1, лінія Тройзек-1075.

Рамка: дадан (435х300 мм), єввостандарт з розділювачами гофмана, дріт нержавійка+втулки.

Термін продажу: кінець квітня - початок травня (по домовленості).

Вартість: 1000 грн.

Тара ваша, самовивіз.

Місце знаходження: м. Новодністровськ, Чернівецька обл.

Можлива моя доставка в сусідні області за домовленістю.

тел. 097-981-09-26, Сергій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб не повторюватись усім хто цікавиться, додаю фото ДЕЯКИХ паспортів материнських сімей з яких брав матеріал для виведення маток. Також уточнюю що бджіл додатково не трушу. Особливо жадібні можуть узяти собі в кишені :)

Відео з пасіки:

2019р.

IMG_20200604_153516.jpg

IMG_20200806_084207.jpg

изображение_viber_2021-01-26_16-56-26.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, GEVAK сказал:

можуть узяти собі в кишені :)

:umora::ay:прикольно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, САХНЮК сказал:

:umora::ay:прикольно

А якщо кишені розміром із вулик, пропозиція в силі? :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.02.2021 в 10:13, GEVAK сказал:

Також уточнюю що бджіл додатково не трушу. Особливо жадібні можуть узяти собі в кишені 

Согласно ДСТУ в 4х рамочном пакете должно быть 1,2 кг пчёл разных возрастов. Каким боком сюда лепится жадность покупателей? Может быть имеет место жадность продавца?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.02.2021 в 14:53, Гурович сказал:

Согласно ДСТУ в 4х рамочном пакете должно быть 1,2 кг пчёл разных возрастов. Каким боком сюда лепится жадность покупателей? Может быть имеет место жадность продавца?

Якщо ви маєте на увазі ГОСТ 20728-75,  то ви дійсно праві що 4-х рамковий пакет повинен містити 1,2 кг бджоли. А ще згідно ГОСТ 20728-75 "Расплод пчелиный в переводе на соты размером 435x300 мм, не менее 1,5 шт." Зверніть увагу, вік розплоду по ГОСТу не лімітується.

Ви точно хочете пакет по  ГОСТу? Чи може краще нехай буде пакет по совісті?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, GEVAK сказал:

 Чи може краще нехай буде пакет по совісті?

Продажа и покупка пакетов - это бизнес. В бизнесе нет такого понятия, как совесть, жадность и прочие не материальные категории. Есть договорные отношения. Составляется договор и строго по пунктам. Соответствует товар оговоренным стандартам - платим деньги, не соответствует - либо устраняете, либо не получаете денег. Всё честно, никто никому ничего не должен. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Гурович сказал:

Продажа и покупка пакетов - это бизнес.

Можливо для вас це і бізнес. А для мене це улюблене хоббі. І можливість спілкуватися із різними людьми яких цікавлять не гроші а Божі комахи.

Але повернемося до вашого бізнесу:af:

То ви готові заключити договір у формі?:

Продавець ****** бере на себе зобов'язання сформувати й передати Покупцю ***** 4-х рамкові пакети. Пакети повинні бути виконані згідно ГОСТ 20728-75. Тару для формування  4-х рамкових пакетів надає покупець. Термін формування пакетів 1 травня 2021р.

Покупець бере на себе зобов'язання передати Продавцю "х"000грн за "х"шт. 4-х рамкових пакетів виконаних згідно ГОСТ 20728-75. Термін передачі коштів 1 травня 2021р.

ГОСТ.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, GEVAK сказал:

Можливо для вас це і бізнес. А для мене це улюблене хоббі. І можливість спілкуватися із різними людьми яких цікавлять не гроші а Божі комахи.

Але повернемося до вашого бізнесу:af:

То ви готові заключити договір у формі?:

Продавець ****** бере на себе зобов'язання сформувати й передати Покупцю ***** 4-х рамкові пакети. Пакети повинні бути виконані згідно ГОСТ 20728-75. Тару для формування  4-х рамкових пакетів надає покупець. Термін формування пакетів 1 травня 2021р.

Покупець бере на себе зобов'язання передати Продавцю "х"000грн за "х"шт. 4-х рамкових пакетів виконаних згідно ГОСТ 20728-75. Термін передачі коштів 1 травня 2021р.

ГОСТ.JPG

Форма хорошая, правильная, замечаний нет. Несколько вопросов относительно содержания. ГОСТ, на который Вы ссылаетесь, на данный момент не действительный. Действует ДСТУ 4985:2008, но согласно этой нормы закона у нас в стране порода пчёл карника не районированная.  А согласно ППР в моём регионе районированная УСПП. Так что по выше перечисленным причинам я с Вами договор подписывать не буду. Но, должен отдать Вам должное, идея с договором хорошая. Немного доработать, добавить ответственность сторон за невыполнение взятых обязательств, выписать форсмажор и будет вполне рабочий договор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, GEVAK сказал:

по  ГОСТу? Чи може краще нехай буде пакет по совісті?

Это смотря у кого какая совесть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 годину тому, GEVAK сказав:

Можливо для вас це і бізнес. А для мене це улюблене хоббі. І можливість спілкуватися із різними людьми яких цікавлять не гроші а Божі комахи.

Але повернемося до вашого бізнесу:af:

То ви готові заключити договір у формі?:

Продавець ****** бере на себе зобов'язання сформувати й передати Покупцю ***** 4-х рамкові пакети. Пакети повинні бути виконані згідно ГОСТ 20728-75. Тару для формування  4-х рамкових пакетів надає покупець. Термін формування пакетів 1 травня 2021р.

Покупець бере на себе зобов'язання передати Продавцю "х"000грн за "х"шт. 4-х рамкових пакетів виконаних згідно ГОСТ 20728-75. Термін передачі коштів 1 травня 2021р.

ГОСТ.JPG

Гарний ГОСТ але по такому тобто півтори рамки розплоду можна  лише продавати, купляти не думаю, що хтось погодиться:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Николай S сказал:

Гарний ГОСТ але по такому тобто півтори рамки розплоду можна  лише продавати, купляти не думаю, що хтось погодиться:dntknw:

ГОСТы были написаны при СССРии,потом переписаны без понимания о чем речь.Но...в частных хозяйствах существовали и существуют свои ГОСТы и соответственно и цена иная и качество отличалось.

:IMHO:в данном случае о них говорить не стоит,а обговорить с продавцом точки согласия своих ГОСТОв необходимо.

Я вот тоже не трушу пчел.Зачем трусить если человек сам выбирает себе рамки такие как он хочет и видит?Не жадный,но понимаю что натрушеная пчела быть лишней и впрок ему не станет,просто запарится и погибнет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Гурович сказал:

Форма хорошая, правильная, замечаний нет. Несколько вопросов относительно содержания. ГОСТ, на который Вы ссылаетесь, на данный момент не действительный. Действует ДСТУ 4985:2008, но согласно этой нормы закона у нас в стране порода пчёл карника не районированная.  А согласно ППР в моём регионе районированная УСПП. Так что по выше перечисленным причинам я с Вами договор подписывать не буду. Но, должен отдать Вам должное, идея с договором хорошая. Немного доработать, добавить ответственность сторон за невыполнение взятых обязательств, выписать форсмажор и будет вполне рабочий договор.

Ви гарно маніпулюєте фактами, навіть схоже на правду якщо не вдаватись в деталі.

1. ДСТУ 4985:2008 поширюється лише на Українську степову породу бджіл.

2. Ви сказали що згідно ДСТУ, в 4-х рамочному пакеті повинно бути 1,2 кг бджоли. Уточніть будь-ласка згідно якого ДСТУ?

3. Чому ви вирішили що в моєму 4-х рамочному пакеті не буде 1,2 кг бджоли?

4. Скільки грам бджоли в одній вулочці на рамці Дадан?

4. Якщо вас не цікавить порода Карніка, навіщо намагатись дискредитувати товар у цій темі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

Гарний ГОСТ але по такому тобто півтори рамки розплоду можна  лише продавати, купляти не думаю, що хтось погодиться:dntknw:

По цьому ГОСТу будуть перепродавати бізнесмени. Вони купують 4р розплоду печатного від бруска до бруска а ще з 1-2 рамок струс бджоли. Потім купують зимувалу матку у матководів. Через 5-7 днів мають 2 пакета на продаж по ГОСТу. Головне дідам навішати про ДСТУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, GEVAK сказав:

По цьому ГОСТу будуть перепродавати бізнесмени. ................ Головне дідам навішати про ДСТУ.

І куди діду подітися, аванс же платив:umora:

 

То ж торгуйте  

26.01.2021 в 11:08, GEVAK сказав:

 

Склад пакета: 4 кращих рамки з вулика на ваш вибір + матка карніка F1

Матки: 2020р.н. мічені, карніка F1, лінія Тройзек-1075.

Рамка: дадан (435х300 мм), єввостандарт з розділювачами гофмана, дріт нержавійка+втулки.

 

Вдалих торгів:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для этих разговоров есть другая рубрика на форуме. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, igor сказал:

Для этих разговоров есть другая рубрика на форуме. 

Есть.Только там общее обсуждение,а здесь конкретный товар и реализатор своего труда.:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.02.2021 в 13:50, Николай S сказал:

Гарний ГОСТ але по такому тобто півтори рамки розплоду можна  лише продавати, купляти не думаю, що хтось погодиться:dntknw:

1,5 рамки расплода это и есть расплод на 3-х рамках и однс кормовая. Если при пересылки всунуть туда больше расплода то результат - запарится. Или с голоду посыпится. А если пакет при перевозке не более суток то состав пакета можно сдвинуть в сторону пчелы и расплода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.02.2021 в 15:14, GEVAK сказал:

Ви гарно маніпулюєте фактами, навіть схоже на правду якщо не вдаватись в деталі.

1. ДСТУ 4985:2008 поширюється лише на Українську степову породу бджіл.

2. Ви сказали що згідно ДСТУ, в 4-х рамочному пакеті повинно бути 1,2 кг бджоли. Уточніть будь-ласка згідно якого ДСТУ?

3. Чому ви вирішили що в моєму 4-х рамочному пакеті не буде 1,2 кг бджоли?

4. Скільки грам бджоли в одній вулочці на рамці Дадан?

4. Якщо вас не цікавить порода Карніка, навіщо намагатись дискредитувати товар у цій темі?

Никогда манипулятором не был. Теперь по пунктам.

1.На  другие породы  в Украине ДСТУ нет, значит де юре их не существует.

2.  4985:2008

3.  Чтобы не было никаких почему - всю пчелу через весы.

4.  Взвесте и узнаете.

5.  Наведите хоть одну фразу, в которой я назвал Ваш товар плохим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Сіверянин сказав:

1,5 рамки расплода это и есть расплод на 3-х рамках и однс кормовая. Если при пересылки всунуть туда больше расплода то результат - запарится. Или с голоду посыпится. А если пакет при перевозке не более суток то состав пакета можно сдвинуть в сторону пчелы и расплода.

Так, той ГОСТ. для пересилки по всьому СССР, нам він давно не підходить, ...

досить часто в нас є   маніпулювання поняттям розплод НА 3 рамках  чи 3 повних рамки, відповідь як варто рахувати в самому ж ГОСТІ

" в переводі на соти", тобто якщо продавець заявляє 3 рамки розплоду, то їх і має бути 3 повні рамки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай S сказал:

Так, той ГОСТ. для пересилки по всьому СССР, нам він давно не підходить, ...

досить часто в нас є   маніпулювання поняттям розплод НА 3 рамках  чи 3 повних рамки, відповідь як варто рахувати в самому ж ГОСТІ

" в переводі на соти", тобто якщо продавець заявляє 3 рамки розплоду, то їх і має бути 3 повні рамки. 

Правильно.

О чем я выше и сказал.

В 10.02.2021 в 14:59, Егор Юрьев сказал:

в частных хозяйствах существовали и существуют свои ГОСТы и соответственно и цена иная и качество отличалось.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2021 в 10:12, Гурович сказал:

3.  Чтобы не было никаких почему - всю пчелу через весы.

4.  Взвесте и узнаете.

З четвертої хвилини бджола іде через вагу 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2021 в 10:12, Гурович сказал:

Никогда манипулятором не был. Теперь по пунктам.

1.На  другие породы  в Украине ДСТУ нет, значит де юре их не существует.

2.  4985:2008

3.  Чтобы не было никаких почему - всю пчелу через весы.

4.  Взвесте и узнаете.

5.  Наведите хоть одну фразу, в которой я назвал Ваш товар плохим.

Застосування неналежних нормативних вимог це і є маніпуляція. По факту ви вказуєте, що обмеженням надлишкової кількості бджоли я погіршую якість свого товару і він не відповідає вимогам ДСТУ. Це є свідомі дії на дескридитацію товару і продавця. Потім ми дізнаємось, що згідно чинного законодавства, на мій товару не можуть поширюватись вимоги ДСТУ.  А ще ми дізнаємось що даний товар вас взагалі не цікавить. Тому прошу припинити вашу діяльність у цій темі.

Крім бізнес-ідей чорного піару є набагато цікавіше чтиво. Наприклад наукові роботи про масу бджіл на рамці -посилання-. Прошу вибачення за посилання у модераторів якщо воно не доречне у цій темі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Серж 82 сказал:

З четвертої хвилини бджола іде через вагу 

 

Єдине що не подобається на цьому відео,  це звук агресії бджоли його ні з чим не сплутати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, uam_63 сказал:

Єдине що не подобається на цьому відео,  це звук агресії бджоли його ні з чим не сплутати.

Ещё бы не стать агрессивными ,

когда такая бригада топчется на пасеке

и забирает работяг с семей 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...